Hoşgeldiniz!

Dracula Untold Videoları İzle

Dracula Untold Fragman 02:35
Dracula Untold Fragman 447.323 izlenme - 3 yıl önce Dracula Untolddracula, Gerçek Bir Efsane Olan Vlad The Impaler'ın Hikayesini Odaklanarak Drakula'nın Ve Vampir Mitolojisinin Köklerine İniyor. Filmin Yönetmenliğini İlk Yönetmenlik Tecrübesine İmza Atan Gary Shore Gerçekleştirirken, Başrollerde Luke Evans, Dominic Cooper Ve Sarah Gadon Bulunuyor.
Dracula Untold 2. Fragman 01:59
Dracula Untold 2. Fragman 44.009 izlenme - 2 yıl önce 2014 yılında gösterime giren yeni Dracula filmi Dracula: Başlangıç (Dracula: Untold) fragmanı. Filmin başrolünde Luke Evans ve Dominic Cooper oynuyor.
Fatih Sultan Mehmetli Amerikan Yapımı Drakula - Fragman 02:28
Fatih Sultan Mehmetli Amerikan Yapımı Drakula - Fragman 979 izlenme - 2 yıl önce 3 Ekim 2014'te sinemalarda olacak filmin tanıtımı yayınlandı. Osmanlıyı, Roma gibi lanse etmişler. İlk defa osmanlı sultanını bir kara çehreli değilde, gerçekte olduğu gibi bir beyaz aktör canlandırmış. Türkleri miğferli göstermişler. Bir an korkmadım değil yine ayak üstü deve ve fesi iteleyecekler diye... her neyse, film Drakula'nın açısından değerlendirilme. Fatih batıya sefer yapacak ve çocukları vergi olarak almaya çalışmasından olay patlıyor. bildiğiniz gibi aslen Fatig ve Vlad Drakula sarayda beraber ve kanka ilişkisi ile büyüme ama çocuk istenince Vlad birden soğuyor ortamdan. izliyoruz efendim.
Vlad Tepeş'in Fatih Sultan Mehmed'i Isırarak Öldürmesi - Dracula Untold 04:12
Vlad Tepeş'in Fatih Sultan Mehmed'i Isırarak Öldürmesi - Dracula Untold 682 izlenme - 2 yıl önce Gerçekte kafası kesilerek İstanbul sarayına Fatih'in önüne gönderilen III. Vlad'ın Fatih'i ısırarak öldürmesini izlıyoruz.
Dracula Untold Kamera Arkası (Sinemaskop Kanal35) 07:16
Dracula Untold Kamera Arkası (Sinemaskop Kanal35) 177 izlenme - 2 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 12:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
Dracula Untold Movie Clıp - Kaleye Saldırı 01:06
Dracula Untold Movie Clıp - Kaleye Saldırı 99 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı Dracula Untold filminden Castle Under Attack sahnesi. Filmde Luke Evans, Dominic Cooper başrolde.
Sinemaskop Bölüm 158 Dracula Untold (Kanal35) 40:40
Sinemaskop Bölüm 158 Dracula Untold (Kanal35) 102 izlenme - 2 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 12:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
Dracula Untold Official Trailer #1 (2014) 02:35
Dracula Untold Official Trailer #1 (2014) 27 izlenme - 2 yıl önce Dizinet.org sunar http://dizinet.org/ Mükemmel görsel efektleri ve milyon dolarları aşan bütçesi ile izleyicinin karşısına çıkan bu film seyircinin ilgisini kendine çekti. Özellikle filmin içinde barındırdığı fantastik duygular epeyce üst seviyelerde. Meraklıları için Dracula izlemek, onları içinde bulunduğu ortamdan başka diyarlara götürecek. Dracula Başlangıç izlerken, tarih bilgilerinizi yoklayacak ve filmin finalini soluksuz getireceksiniz. Peki Dracula izlerken beni neler bekliyor ? 15. yy ‘larda Transilvanya yurdu üçüncü Vlad ve eşi olan Mirena ‘nın yönetimindedir. Bu sırada da topraklarını gittikçe genişleten Osmanlı da bunlara karşı tehdit oluşturmaktadır. Çünkü o zamanlarda Osmanlı Padişahı olan, II. Mehmed, arasında Vlad’ın oğlununda bulunduğu Ingeras’ı da alarak 1000 erkek çocukla birlikte Osmanlı için ordu kurmak ister. Bu durum karşısında Vlad çaresiz kalır, ya oğluyla halkını teslim edip yenilecek ya da Türklere karşı bir zafer kazanmak için bir şeytandan yardım isteyecektir. Dracula Başlangıç izlerken her dakika merak içinde olacaksınız.