Hoşgeldiniz!

Dram Film Videoları İzle

Babam ve Oğlum - Ne Amcası? Dedenim Ben Senin! 02:59
Babam ve Oğlum - Ne Amcası? Dedenim Ben Senin! 1.664 izlenme - 6 gün önce Babam ve Oğlum'un duygusal sahnelerinden biri. Türkiyenin en iyi Dram Filmlerinden bir tanesi Cagan Irmak Eseri.
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 00:41
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 30.474 izlenme - 4 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi Fragmanı - Konu: Osman Sınav’ın, Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Yeni Baştan Düşündürecek Filmi “aşk Kırmızı”nın Çarpıcı Teaser Görüntüleri; Mehmet Erdem’in Güçlü Sesi Ve Film İçin Yeniden Düzenlediği “hayat Bu” Adlı Etkileyici Şarkısıyla Yayında! Yüzleşmekten Kaçtığımız Soruları Sordurtacak Filmin Teaser’ı Da İzleyenleri, “sevişirken Gözlerine Değen Tek Adamı Reddedebilir Misin?” Sorusuyla Baş başa Bırakıyor! “aşk Kırmızı”nın Teaser Görüntüleri İzleyicileri Derinden Etkilerken; Mehmet Erdem’in“aşk Kırmızı” İçin Yeniden Düzenlediği, Sözü Ve Müziği Kendisine Ait “hayat Bu” Adlı Şarkısıyla Da Akıllarda Uzun Süre Unutulmayacak Bir Yer Ediniyor. osman Sınav’a Ait Senaryosu İle Aşk Ve Sadakat Kavramına Yeni Bir Bakış Sunacak Olan “aşk Kırmızı” Filmi; Teaser’da Seyircisini “sevişirken Gözlerine Değen Tek Adamı Reddedebilir Misin?” Sorusuyla Baş Başa Bırakırken, “aynı Anda İki Kişiyi Sevebilir Misin?” Ve “iki Kişiyi Seviyorsan Hangisine Sadık Olacaksın?” Gibi Sorulara Da Yanıt Arıyor. başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın Ve Ezgi Asaroğlu’nun Paylaştığı Hüzünlü, Sarsıcı Ve Tutku Dolu Aşk Filmi “aşk Kırmızı”; Nazlıgül (nurgül Yeşilçay), Zeynep (ezgi Asaroğlu) Ve Ferhat’ın (tayanç Ayaydın), İç İçe Geçen Aşk Hikayesini, Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Baştan Sorgulatan Bir Yaklaşımla Anlatıyor. “aşk Kırmızı”da Aynı Zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak Ve Murat Bezek Rol Alırken, Usta Oyuncular Ayda Aksel Ve Burak Sergen De Konuk Oyuncu Olarak Yer Alıyor. yapımcılığını Osman Sınav’a Ait Sinegraf’ın, Dağıtımını Uıp’nin Üstlendiği “aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 Tarihinde Beyazperdede Sinemaseverlerle Buluşacak.
Aşk Kırmızı - Teaser 5 00:41
Aşk Kırmızı - Teaser 5 36.208 izlenme - 4 yıl önce Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 30.103 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem gibi isimlerin yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Soğuk Fragman 01:48
Soğuk Fragman 13.255 izlenme - 3 yıl önce 2013 yerli yapımı Soğuk filminin fragmanı. 13 Aralık'ta Sinemalarda. Türkiye'nin sınır şehri Kars. Üç Rus kız kardeş bir pavyonda çalışmaktadır. Hayatında karısından başka bir kadın bilmeyen bir tren yolu işçisi kızlardan en küçüğüne aşık olur. İşçinin erkek kardeşi şehrin belâlılarından biridir. O da 3 kız kardeşin etrafında dolaşmaktadır. Ruslardan en küçüğü İrina'nın ülkesine dönmeye birkaç günü kalmıştır. Bundan sonrası kızların ve yol işçisi aşığın istediği gibi gitmeyecektir.
The Driftless Area - OFFICIAL TRAILER 2016 02:27
The Driftless Area - OFFICIAL TRAILER 2016 542 izlenme - 7 ay önce Bir barmen ailesi öldükten sonra memleketine geri gelir, gizemli bir kadın ve şiddetli bir suçlu ile kendini tehlikenin içinde bulur.
La Haine Fragman 01:04
La Haine Fragman 5.422 izlenme - 4 yıl önce Fransız yapımı La Haine'nin başrollerinde Vincent Cassel, Hubert Koundé ve Saïd Taghmaoui gibi isimler yer alıyor. Dram türündeki La Haine'nin resmi fragmanı.
Brothers of War Official Trailer 1 (2015) - War Drama HD 01:01
Brothers of War Official Trailer 1 (2015) - War Drama HD 402 izlenme - 8 ay önce İkinci Dünya Savaş’ının şiddetli zamanlarda, iki kardeş birbirinden ayrı düşer. Kurtuluşu ararken, kardeşlerden küçük olanı savaşın ön cephelerine kaçmak zorunda kalır…
emrah2 02:11
emrah2 6.376 izlenme - 9 yıl önce super
4 Ay 3 Hafta 2 Gün Fragman 01:44
4 Ay 3 Hafta 2 Gün Fragman 3.342 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Anamaria Marinca, Vlad Ivanov ve Laura Vasiliu gibi isimlerin yer aldığı dram türündeki 4 Ay 3 Hafta 2 Gün Fragmanı.
Afrika 02:59
Afrika 2.958 izlenme - 8 yıl önce herkes artik gözünü açsinnn!!!
Yunus Emre Aşkın Sesi (2014) Fragmanı 01:43
Yunus Emre Aşkın Sesi (2014) Fragmanı 1.590 izlenme - 3 yıl önce ‘Aşkı arayan bir dervişin şair olma öyküsüdür, ‘Yunus Emre Aşkın Sesi’. Anadolu’nun derinliklerinden yayılan ışığın; sevgiyi ve aşkı harmanlama öyküsüdür. Kan ve savaşın ortasında kalan Anadolu köylüsü Yunus, Hacı Bektaş-ı Veli’nin verdiği nefesi kabul etmez, buğday ile avunur. Kısa sürede yaşadığı pişmanlık Yunus’u zamansız bir ilahi aşk arayışına sürükler. Artık ne buğday vardır ne de Yunus.Aşkı arama yolnuda Yunus tüm sevdiklerini feda ederken dünyevi aşkla bağlandığı Balım Kızı’da görmezden gelir. Yunus Anadolu’nun tüm erenlerini ilahi aşkı arama yolunda ziyaret edecek, gerçek sevgiyi ve aşkı bulmaya çalışacaktır. Aradığının kendi içinde saklı olduğunu bilemeden…’ 10 Ocak’ta sinemalarda!
Dünyanın İkinci En Hüzünlü Film Sahnesi 02:24
Dünyanın İkinci En Hüzünlü Film Sahnesi 683 izlenme - 2 yıl önce Sizi en çok üzen sahneyi ilk sıraya koyun ama bu filmi kesinlikle izleyin ve izlettirin. Dead Man's Shoes filminin sonunda yazılar akmaya başladığında hiçbir filmde olmadığınız kadar suçluluk duygusu hissedeceksiniz. İzlediğinizde bütün parçalar yerine oturacak. Anlayana.
Girls Against Boys Fragman 01:45
Girls Against Boys Fragman 1.918 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Danielle Panabaker, Nicole LaLiberte, Liam Aiken gibi isimlerin yer aldığı Dram Gerilim türündeki Girls Against Boys filminin resmi fragmanı.
Lamb (2015) - Trailer (English Subs) 01:51
Lamb (2015) - Trailer (English Subs) 206 izlenme - 8 ay önce 68. Cannes Film Festivali’nde Altın Kamera Ödülü’ne aday olan yapım, Karlovy Vary ve Toronto Film Festivallerine de konuk oldu. Directed by : Yared Zeleke Produced by : Gloria Films Production Genre: Fiction - Runtime: 1 h 34 min French release: 30/09/2015 Production year: 2015 Ephraïm, a young Ethiopian boy, and his goat Chuni are inseparable. But the uncle whom he is living with since being sent there by his father, to avoid a drought, wants to kill Ephraïm's pet for an upcoming celebration. The boy then hatches a plan to save Chuni and to return to his homeland. More info: http://en.unifrance.org/movie/39406/lamb
I Dıne Hænder - Traıler - Premıere 21. Maj 01:43
I Dıne Hænder - Traıler - Premıere 21. Maj 87 izlenme - 8 ay önce Genç hemşire Maria (Lisa Carlehed), Niels (Peter Plauggorg) ile tanıştığında karşısında öfkeli ve hiç de sempatik olmayan biri vardır. Niels'in düşünceleri kronik hastalığı yüzünden tek bir dilekte birleşmiştir: İsviçre'deki bir ötanazi kliniğine gitmek ve hayatına son vermek. Ancak bunun için kendisine eşlik edecek bir gönüllüye ihtiyacı vardır.Tam da başta kendi hayatı olmak üzere her şeyi sorgulamaya başladığı bir dönemde Maria, isteğini doğru bulmasa da Niels'e bu yolculuğunda eşlik etmeye karar verir. Onda, kendi hayatında eksik olan parçayı görmektedir. Bu yolculuk onları hem birbirlerine, hem de rüyalarına biraz daha yakınlaştıracaktır.
LOOKING FOR GRACE - Official HD Trailer (2016) - In Cinemas 26 January 02:19
LOOKING FOR GRACE - Official HD Trailer (2016) - In Cinemas 26 January 60 izlenme - 8 ay önce Denise ve Dan, 16 yaşındaki kayıp kızları Grace’yi aramaktadır. Grace, babasının biriktirdiği tüm paraları alarak bir arkadaşı ile birlikte, şehir dışındaki bir müzik festivaline gitmiştir. Denise ve Dan, kızlarını bulmak için deneyimli bir dedektif olan Tom’u tutarlar. Diğer yandan Grace, kendi özgün macerasını yaşamaktadır.
Pattaya - HRVATSKI TRAILER 01:09
Pattaya - HRVATSKI TRAILER 47 izlenme - 8 ay önce Yapımı : 2016 - Fransa Tür : Komedi Süre: 100 Dak. Yönetmen : Franck Gastambide Oyuncular : Gad Elmaleh , Sabrina Ouazani , Ramzy Bedia , Franck Gastambide , Sissi Duparc Senaryo : Franck Gastambide Yapımcı : Nicolas Altmayer , Eric Altmayer
Disconnect Klip 00:49
Disconnect Klip 301 izlenme - 4 yıl önce Disconnect filminin sahne içinden alınan özel klip.
What Maisie Knew Fragman 02:14
What Maisie Knew Fragman 329 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Alexander Skarsgård, Julianne Moore, Steve Coogan gibi isimlerin yer aldığı Aile Dram türündeki What Maisie Knew filminin resmi fragmanı.
Into The Forest Trailer (2016) Ellen Page 01:39
Into The Forest Trailer (2016) Ellen Page 28 izlenme - 8 ay önce Apokaliptik bir dünyada iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesi. Yüksek teknolojinin her yanı sardığı yakın bir gelecekte, iki kız kardeş babalarıyla birlikte ormanın içindeki evlerinde yaşamaktadır. Dans seçmelerine hazırlanan Eva gece gündüz prova yaparken, Nell tüm zamanını üniversiteye giriş sınavı için ders çalışmakla geçirmektedir. Bir gün, ailenin yaşadığı bölgede bilinmeyen bir sebeple elektriklerin geri gelmemek üzere kesilmesi herkesin hayatını tamamen değiştiriverir. Bu andan itibaren etraflarındaki her şeyi yavaş yavaş yitiren iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesine odaklanan film, Eva ve Nell’in birbirlerini ve doğayı yeniden keşfetme süreçlerini büyük bir sıcaklık ve samimiyetle gözler önüne seriyor. Jean Hegland’ın aynı adlı romanından uyarlanan Ormanın İçinde, alışık olduğumuz kıyamet filmi kalıplarının dışına çıkan yaklaşımı ve Patricia Rozema’nın incelikli anlatımıyla hem kalbinize hem de duyularınıza hitap etmeyi başarıyor!
Steven Seagal is back! Sniper: Special Ops - Official Trailer [Action 2016] HD 02:31
Steven Seagal is back! Sniper: Special Ops - Official Trailer [Action 2016] HD 28 izlenme - 8 ay önce Subscribe to our channel: http://goo.gl/8WxGeD Check out our Action Movie compilation: https://goo.gl/I4mGGy Steven Seagal stars in SNIPER: SPECIAL OPS. Watch the all new trailer for the upcoming action movie directed by Fred Olen Ray and also starring Rob Van Dam, Tim Abell, Dale Dye. Follow us on our Social Networks Facebook: http://on.fb.me/UFZaEu G+: http://goo.gl/Slx3tQ Twitter: http://twitter.com/#!/filmisnow Website: http://www.filmisnow.com Download the Movie Trailers APP (iOS): http://goo.gl/EyzIaF (Android): http://goo.gl/AOLpgm FilmIsNow your first stop for the latest new cinematic videos the moment they are released. Whether it is the latest studio trailer release, an evocative documentary, clips, TV spots, or other extra videos, the FilmIsNow team is dedicated to providing you with all the best new videos because just like you we are big movie fans.
The Vessel Trailer (2016) Martin Sheen Drama Movie 01:59
The Vessel Trailer (2016) Martin Sheen Drama Movie 14 izlenme - 5 ay önce The Vessel Trailer - 2016 Drama starring Martin Sheen Subscribe for more: http://www.youtube.com/subscription_c... About the Vessel Movie Ten years after a tsunami destroyed a small-town elementary school with all the children inside, a young man builds a mysterious structure out of the school's remains, setting the town aflame with passions long forgotten.
The Shack Movie Trailer 01:54
The Shack Movie Trailer 19 izlenme - 8 ay önce The Shack by William P. Young Hi guys, this is a mock trailer on The Shack for an english project. I recommend everyone to read the book cause it's life changing! I really do hope they make a movie, it's a phenomenal story about relationship and God and love and it teaches you how to cope. Enjoy my trailer (:
Mr Six - Chinese Movie 2016 [trailer] 01:54
Mr Six - Chinese Movie 2016 [trailer] 11 izlenme - 4 ay önce Mr.Six, gençliğinde, Pekin’de adı çıkmış bir sokak holiganıdır. 30 yıl sonra, bir kalp hastalığı olduğuna dair teşhis konulur ve kendi başına yaşamaya başlar. Bir gün, oğlu Xiaobo, bir grup zengin çocuk tarafından alınır. Çetenin kuralsız davranışlarına öfkelenen Mr.Six, eski ahbaplarını çağırır ve oğlunu geri almak için eski yöntemlerle bir plan yapar. Zaman onları biraz törpülemiş olsa da içlerindeki ateş sönmemiştir. Dünya nasıl değişmiş olursa olsun insan her daim içindeki kişi olarak kalmalıdır.
What Maisie Knew - Arada Kalan / Türkçe Altyazılı Fragman 02:12
What Maisie Knew - Arada Kalan / Türkçe Altyazılı Fragman 136 izlenme - 3 yıl önce 6 yaşındaki Maisie ebeveynlerinin evliliklerinin dramını yaşamaktadır. İlk başta bu duruma çok üzülüyor gibi görünmez aslında ama yaşananlar onu sıkmaktadır. Sonra bir gün babası evden taşınır ve çok sevdiği dadısı onunla birlikte gider, annesi bir barmenle evlenir. Maisie iki ev arasında gidip gelmeye başlar. Ta ki bir gün artık bu oyunu oynamak istemediğine karar verene kadar... Henry James'in 1897 tarihli romanından, Scott McGehee ve David Siegel ortak yönetmenliğinde uyarlanan film, küçük Maisie'nin gözleriyle yetişkinlerin dünyasına bakıyor. Maisie'nin anne babasından kaçmak amacıyla bir böceğe, bir pencereye nasıl odaklandığını ve o yaşlarda bir çocuğa, yetişkinlerin sorunlarının ne kadar anlamsız geldiğini anlatan filmin başrollerini ise Alexander Skarsgård, Julianne Moore, ve Steve Coogan paylaşıyor. 25 Ekim'de Sinemalarda.
Mothers And Daughters Official Trailer (2016) Sharon Stone, Christina Ricci 01:56
Mothers And Daughters Official Trailer (2016) Sharon Stone, Christina Ricci 18 izlenme - 8 ay önce Anneler Günü'ne özel olarak hazırlanan film, dev kadın oyunculardan kurulu kadrosuyla ve duyguları altüst eden öyküsüyle dikkat çekiyor. Sharon Stone'dan Susan Sarandon'a, Christina Ricci'den Courteney Cox'a pek çok ünlü aktrisi buluşturan bu duygu yüklü film, iç içe geçen hikayeler eşliğinde modern dünyada yaşanan anne-kız ilişkilerine eğiliyor. Fotoğrafçı Rigby Gray'in bakış açısıyla izlediğimiz öykü, göz yaşartıcı anlara da sahip.
Queen of Katwe Official Trailer #1 (2016) - Lupita Nyong'o, David Oyelowo Movie HD 02:24
Queen of Katwe Official Trailer #1 (2016) - Lupita Nyong'o, David Oyelowo Movie HD 14 izlenme - 8 ay önce Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt Queen of Katwe Official Trailer #1 (2016) - Lupita Nyong'o, David Oyelowo Movie HD A young girl from Uganda trains to become a world chess champion. The Fandango MOVIECLIPS Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Fandango MOVIECLIPS team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Fandango MOVIECLIPS, we love movies as much as you!
Parents | Forældre Official Trailer (2016, Denmark) (English Subtitles) 01:46
Parents | Forældre Official Trailer (2016, Denmark) (English Subtitles) 13 izlenme - 8 ay önce When their son moves out, Kjeld & Vibeke relocate to a smaller home, the apartment they lived in when they were students. Kjeld furnishes the apartment the way it was back then to relive their youth. But then, they wake up one morning & find that they are 30 years younger. Writer & Director - Christian Tafdrup Nominated - Tribeca Film Festival 2016 CAST Miri Ann Beuschel as Vibeke Anton Honik as Esben Elliott Crosset Hove as Kjeld Bodil Jørgensen as Vibeke Søren Malling as Kjeld Emilia Imperatore Bjørnvad as Sandra
Paradox Trailer (2016) - Zoe Bell, Time Travel Movie 01:18
Paradox Trailer (2016) - Zoe Bell, Time Travel Movie 12 izlenme - 8 ay önce Paradox Official Trailer Release Date: April 15, 2016 Stars: Zoe Bell, Malik Yoba, Adam Huss Directed By: Michael Hurst Country: USA Storyline: A group of young scientists are working on a secret project that may allow them to travel ahead in time. They test it by sending one of their own ahead one hour. He returns pleading with them to shut it down, explaining that within that hour, they will all die. Genres: Action, Drama, Sci-fi SUBSCRIBE to UPCOMING MOVIES: https://goo.gl/q8auHk Like us on Facebook: https://goo.gl/rNOe1n Follow us on Twitter: https://goo.gl/fnX5l9