Hoşgeldiniz!

dram film

Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 00:41
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 30.780 izlenme - 5 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi Fragmanı - Konu: Osman Sınav’ın, Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Yeni Baştan Düşündürecek Filmi “aşk Kırmızı”nın Çarpıcı Teaser Görüntüleri; Mehmet Erdem’in Güçlü Sesi Ve Film İçin Yeniden Düzenlediği “hayat Bu” Adlı Etkileyici Şarkısıyla Yayında! Yüzleşmekten Kaçtığımız Soruları Sordurtacak Filmin Teaser’ı Da İzleyenleri, “sevişirken Gözlerine Değen Tek Adamı Reddedebilir Misin?” Sorusuyla Baş başa Bırakıyor! “aşk Kırmızı”nın Teaser Görüntüleri İzleyicileri Derinden Etkilerken; Mehmet Erdem’in“aşk Kırmızı” İçin Yeniden Düzenlediği, Sözü Ve Müziği Kendisine Ait “hayat Bu” Adlı Şarkısıyla Da Akıllarda Uzun Süre Unutulmayacak Bir Yer Ediniyor. osman Sınav’a Ait Senaryosu İle Aşk Ve Sadakat Kavramına Yeni Bir Bakış Sunacak Olan “aşk Kırmızı” Filmi; Teaser’da Seyircisini “sevişirken Gözlerine Değen Tek Adamı Reddedebilir Misin?” Sorusuyla Baş Başa Bırakırken, “aynı Anda İki Kişiyi Sevebilir Misin?” Ve “iki Kişiyi Seviyorsan Hangisine Sadık Olacaksın?” Gibi Sorulara Da Yanıt Arıyor. başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın Ve Ezgi Asaroğlu’nun Paylaştığı Hüzünlü, Sarsıcı Ve Tutku Dolu Aşk Filmi “aşk Kırmızı”; Nazlıgül (nurgül Yeşilçay), Zeynep (ezgi Asaroğlu) Ve Ferhat’ın (tayanç Ayaydın), İç İçe Geçen Aşk Hikayesini, Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Baştan Sorgulatan Bir Yaklaşımla Anlatıyor. “aşk Kırmızı”da Aynı Zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak Ve Murat Bezek Rol Alırken, Usta Oyuncular Ayda Aksel Ve Burak Sergen De Konuk Oyuncu Olarak Yer Alıyor. yapımcılığını Osman Sınav’a Ait Sinegraf’ın, Dağıtımını Uıp’nin Üstlendiği “aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 Tarihinde Beyazperdede Sinemaseverlerle Buluşacak.
Aşk Kırmızı - Teaser 5 00:41
Aşk Kırmızı - Teaser 5 43.508 izlenme - 5 yıl önce Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 32.141 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem gibi isimlerin yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Babam ve Oğlum - Ne Amcası? Dedenim Ben Senin! 02:59
Babam ve Oğlum - Ne Amcası? Dedenim Ben Senin! 4.083 izlenme - 1 yıl önce Babam ve Oğlum'un duygusal sahnelerinden biri. Türkiyenin en iyi Dram Filmlerinden bir tanesi Cagan Irmak Eseri.
Soğuk Fragman 01:48
Soğuk Fragman 13.304 izlenme - 4 yıl önce 2013 yerli yapımı Soğuk filminin fragmanı. 13 Aralık'ta Sinemalarda. Türkiye'nin sınır şehri Kars. Üç Rus kız kardeş bir pavyonda çalışmaktadır. Hayatında karısından başka bir kadın bilmeyen bir tren yolu işçisi kızlardan en küçüğüne aşık olur. İşçinin erkek kardeşi şehrin belâlılarından biridir. O da 3 kız kardeşin etrafında dolaşmaktadır. Ruslardan en küçüğü İrina'nın ülkesine dönmeye birkaç günü kalmıştır. Bundan sonrası kızların ve yol işçisi aşığın istediği gibi gitmeyecektir.
La Haine Fragman 01:04
La Haine Fragman 7.507 izlenme - 5 yıl önce Fransız yapımı La Haine'nin başrollerinde Vincent Cassel, Hubert Koundé ve Saïd Taghmaoui gibi isimler yer alıyor. Dram türündeki La Haine'nin resmi fragmanı.
4 Ay 3 Hafta 2 Gün Fragman 01:44
4 Ay 3 Hafta 2 Gün Fragman 5.191 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Anamaria Marinca, Vlad Ivanov ve Laura Vasiliu gibi isimlerin yer aldığı dram türündeki 4 Ay 3 Hafta 2 Gün Fragmanı.
Savaştan Sonra Mudbound Türkçe Altyazılı Fragman izle. 02:05
Savaştan Sonra Mudbound Türkçe Altyazılı Fragman izle. 71 izlenme - 1 ay önce Savaştan Sonra (Mudbound) filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayında! II. Dünya Savaşı’ndan sonraki yıllarda ırkça yüklü Güney’in zemininde gerçekleşen adlı kitaba dayanan bir drama. İkinci Dünya Savaşı sonrası Güney’de, İki aile barbarca bir toplumsal hiyerarşiye ve acımasız bir manzaraya karşı savaşırken, aynı anda evdeki savaşa ve yurt dışındaki savaşa da karşı savaşıyorlar. Bu epik öncü hikaye dostluk, miras, arsızlık ve toprak mücadelesi hakkında. Savaştan Sonra (Mudbound), 02 Mart 2018 tarihinde sinemalarda!
Emrah2 02:11
Emrah2 6.379 izlenme - 10 yıl önce super
The Driftless Area - OFFICIAL TRAILER 2016 02:27
The Driftless Area - OFFICIAL TRAILER 2016 685 izlenme - 2 yıl önce Bir barmen ailesi öldükten sonra memleketine geri gelir, gizemli bir kadın ve şiddetli bir suçlu ile kendini tehlikenin içinde bulur.
Afrika 02:59
Afrika 3.006 izlenme - 9 yıl önce herkes artik gözünü açsinnn!!!
Brothers of War Official Trailer 1 (2015) - War Drama HD 01:01
Brothers of War Official Trailer 1 (2015) - War Drama HD 659 izlenme - 2 yıl önce İkinci Dünya Savaş’ının şiddetli zamanlarda, iki kardeş birbirinden ayrı düşer. Kurtuluşu ararken, kardeşlerden küçük olanı savaşın ön cephelerine kaçmak zorunda kalır…
Girls Against Boys Fragman 01:45
Girls Against Boys Fragman 2.303 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Danielle Panabaker, Nicole LaLiberte, Liam Aiken gibi isimlerin yer aldığı Dram Gerilim türündeki Girls Against Boys filminin resmi fragmanı.
Yunus Emre Aşkın Sesi (2014) Fragmanı 01:43
Yunus Emre Aşkın Sesi (2014) Fragmanı 1.608 izlenme - 4 yıl önce ‘Aşkı arayan bir dervişin şair olma öyküsüdür, ‘Yunus Emre Aşkın Sesi’. Anadolu’nun derinliklerinden yayılan ışığın; sevgiyi ve aşkı harmanlama öyküsüdür. Kan ve savaşın ortasında kalan Anadolu köylüsü Yunus, Hacı Bektaş-ı Veli’nin verdiği nefesi kabul etmez, buğday ile avunur. Kısa sürede yaşadığı pişmanlık Yunus’u zamansız bir ilahi aşk arayışına sürükler. Artık ne buğday vardır ne de Yunus.Aşkı arama yolnuda Yunus tüm sevdiklerini feda ederken dünyevi aşkla bağlandığı Balım Kızı’da görmezden gelir. Yunus Anadolu’nun tüm erenlerini ilahi aşkı arama yolunda ziyaret edecek, gerçek sevgiyi ve aşkı bulmaya çalışacaktır. Aradığının kendi içinde saklı olduğunu bilemeden…’ 10 Ocak’ta sinemalarda!
Dünyanın İkinci En Hüzünlü Film Sahnesi 02:24
Dünyanın İkinci En Hüzünlü Film Sahnesi 823 izlenme - 3 yıl önce Sizi en çok üzen sahneyi ilk sıraya koyun ama bu filmi kesinlikle izleyin ve izlettirin. Dead Man's Shoes filminin sonunda yazılar akmaya başladığında hiçbir filmde olmadığınız kadar suçluluk duygusu hissedeceksiniz. İzlediğinizde bütün parçalar yerine oturacak. Anlayana.
Lamb (2015) - Trailer (English Subs) 01:51
Lamb (2015) - Trailer (English Subs) 321 izlenme - 2 yıl önce 68. Cannes Film Festivali’nde Altın Kamera Ödülü’ne aday olan yapım, Karlovy Vary ve Toronto Film Festivallerine de konuk oldu. Directed by : Yared Zeleke Produced by : Gloria Films Production Genre: Fiction - Runtime: 1 h 34 min French release: 30/09/2015 Production year: 2015 Ephraïm, a young Ethiopian boy, and his goat Chuni are inseparable. But the uncle whom he is living with since being sent there by his father, to avoid a drought, wants to kill Ephraïm's pet for an upcoming celebration. The boy then hatches a plan to save Chuni and to return to his homeland. More info: http://en.unifrance.org/movie/39406/lamb
The Vessel Trailer (2016) Martin Sheen Drama Movie 01:59
The Vessel Trailer (2016) Martin Sheen Drama Movie 165 izlenme - 2 yıl önce The Vessel Trailer - 2016 Drama starring Martin Sheen Subscribe for more: http://www.youtube.com/subscription_c... About the Vessel Movie Ten years after a tsunami destroyed a small-town elementary school with all the children inside, a young man builds a mysterious structure out of the school's remains, setting the town aflame with passions long forgotten.
LOOKING FOR GRACE - Official HD Trailer (2016) - In Cinemas 26 January 02:19
LOOKING FOR GRACE - Official HD Trailer (2016) - In Cinemas 26 January 128 izlenme - 2 yıl önce Denise ve Dan, 16 yaşındaki kayıp kızları Grace’yi aramaktadır. Grace, babasının biriktirdiği tüm paraları alarak bir arkadaşı ile birlikte, şehir dışındaki bir müzik festivaline gitmiştir. Denise ve Dan, kızlarını bulmak için deneyimli bir dedektif olan Tom’u tutarlar. Diğer yandan Grace, kendi özgün macerasını yaşamaktadır.
I Dıne Hænder - Traıler - Premıere 21. Maj 01:43
I Dıne Hænder - Traıler - Premıere 21. Maj 102 izlenme - 2 yıl önce Genç hemşire Maria (Lisa Carlehed), Niels (Peter Plauggorg) ile tanıştığında karşısında öfkeli ve hiç de sempatik olmayan biri vardır. Niels'in düşünceleri kronik hastalığı yüzünden tek bir dilekte birleşmiştir: İsviçre'deki bir ötanazi kliniğine gitmek ve hayatına son vermek. Ancak bunun için kendisine eşlik edecek bir gönüllüye ihtiyacı vardır.Tam da başta kendi hayatı olmak üzere her şeyi sorgulamaya başladığı bir dönemde Maria, isteğini doğru bulmasa da Niels'e bu yolculuğunda eşlik etmeye karar verir. Onda, kendi hayatında eksik olan parçayı görmektedir. Bu yolculuk onları hem birbirlerine, hem de rüyalarına biraz daha yakınlaştıracaktır.
Disconnect Klip 00:49
Disconnect Klip 389 izlenme - 5 yıl önce Disconnect filminin sahne içinden alınan özel klip.
Nightmare Wedding (2016)Fragman 01:50
Nightmare Wedding (2016)Fragman 46 izlenme - 12 ay önce Sandy's past transgression, with her fiance 's best friend Roman, comes back to haunt her when he becomes their best man. Roman is mentally unbalanced and determined to make Sandy his own bride.
The Shack Movie Trailer 01:54
The Shack Movie Trailer 69 izlenme - 2 yıl önce The Shack by William P. Young Hi guys, this is a mock trailer on The Shack for an english project. I recommend everyone to read the book cause it's life changing! I really do hope they make a movie, it's a phenomenal story about relationship and God and love and it teaches you how to cope. Enjoy my trailer (:
What Maisie Knew Fragman 02:14
What Maisie Knew Fragman 401 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Alexander Skarsgård, Julianne Moore, Steve Coogan gibi isimlerin yer aldığı Aile Dram türündeki What Maisie Knew filminin resmi fragmanı.
Pattaya - HRVATSKI TRAILER 01:09
Pattaya - HRVATSKI TRAILER 66 izlenme - 2 yıl önce Yapımı : 2016 - Fransa Tür : Komedi Süre: 100 Dak. Yönetmen : Franck Gastambide Oyuncular : Gad Elmaleh , Sabrina Ouazani , Ramzy Bedia , Franck Gastambide , Sissi Duparc Senaryo : Franck Gastambide Yapımcı : Nicolas Altmayer , Eric Altmayer
What Maisie Knew - Arada Kalan / Türkçe Altyazılı Fragman 02:12
What Maisie Knew - Arada Kalan / Türkçe Altyazılı Fragman 153 izlenme - 4 yıl önce 6 yaşındaki Maisie ebeveynlerinin evliliklerinin dramını yaşamaktadır. İlk başta bu duruma çok üzülüyor gibi görünmez aslında ama yaşananlar onu sıkmaktadır. Sonra bir gün babası evden taşınır ve çok sevdiği dadısı onunla birlikte gider, annesi bir barmenle evlenir. Maisie iki ev arasında gidip gelmeye başlar. Ta ki bir gün artık bu oyunu oynamak istemediğine karar verene kadar... Henry James'in 1897 tarihli romanından, Scott McGehee ve David Siegel ortak yönetmenliğinde uyarlanan film, küçük Maisie'nin gözleriyle yetişkinlerin dünyasına bakıyor. Maisie'nin anne babasından kaçmak amacıyla bir böceğe, bir pencereye nasıl odaklandığını ve o yaşlarda bir çocuğa, yetişkinlerin sorunlarının ne kadar anlamsız geldiğini anlatan filmin başrollerini ise Alexander Skarsgård, Julianne Moore, ve Steve Coogan paylaşıyor. 25 Ekim'de Sinemalarda.
Mr Six - Chinese Movie 2016 [trailer] 01:54
Mr Six - Chinese Movie 2016 [trailer] 26 izlenme - 2 yıl önce Mr.Six, gençliğinde, Pekin’de adı çıkmış bir sokak holiganıdır. 30 yıl sonra, bir kalp hastalığı olduğuna dair teşhis konulur ve kendi başına yaşamaya başlar. Bir gün, oğlu Xiaobo, bir grup zengin çocuk tarafından alınır. Çetenin kuralsız davranışlarına öfkelenen Mr.Six, eski ahbaplarını çağırır ve oğlunu geri almak için eski yöntemlerle bir plan yapar. Zaman onları biraz törpülemiş olsa da içlerindeki ateş sönmemiştir. Dünya nasıl değişmiş olursa olsun insan her daim içindeki kişi olarak kalmalıdır.