Hoşgeldiniz!

dram filmi

Agora Fragman 02:11
Agora Fragman 30.308 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Rachel Weisz, Max Minghella, Oscar Isaac gibi isimlerin yer aldığı Macera Dram türündeki Agora filminin resmi fragmanı.
Gemide Fragman 01:39
Gemide Fragman 13.888 izlenme - 4 yıl önce Kaptan ve iki gemici, kıyıya yiyecek almak üzere giden Boksör'ü aç aç beklemekte, oyalanmak için birbirlerine karı kız hikayeleri anlatmaktadırlar. Boksör La...
Pan'ın Labirenti Fragman 01:09
Pan'ın Labirenti Fragman 24.724 izlenme - 4 yıl önce Guillermo del Toro'un yönettiği ve başrollerinde Ivana Baquero, Ariadna Gil ve Sergi Lopez gibi isimlerin yer aldığı fantastik dram türündeki Pan'ın Labirenti filminin resmi fragmanı.
Şeytana Karşı Fragman 02:00
Şeytana Karşı Fragman 5.970 izlenme - 4 yıl önce Orijinal ismi Ondskan olan ve Türkiye'de Şeytana Karşı ismiyle televizyonlarda yayınlanan Dram tarzındaki filminin resmi fragmanı.
Yaşamın Kıyısında Fragman 01:47
Yaşamın Kıyısında Fragman 6.899 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Baki Davrak, Gürsoy Gemec, Gengiz Daner gibi isimlerin yer aldığı Drama tarzındaki filmin resmi fragmanı.
Prestij Türkçe Altyazılı Fragman 02:34
Prestij Türkçe Altyazılı Fragman 8.128 izlenme - 4 yıl önce Beğenilen yönetmen Christopher Nolan’dan illüzyon kumaşından örülmüş bir macera. Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri’nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.
Spring Breakers Fragman 01:38
Spring Breakers Fragman 5.479 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Vanessa Hudgens, Selena Gomez ve Ashley Benson gibi isimlerin yer aldığı Suç Dram türündeki Spring Breakers filminin resmi fragmanı.
Benim İçin Üzülme Fragman 01:54
Benim İçin Üzülme Fragman 3.152 izlenme - 4 yıl önce Fransız yapımı olan Dram tarzındaki Benim İçin Üzülme (Je Vais Bien, Ne T'en Fais Pas) filminin resmi fragmanı.
Eden Fragman 02:05
Eden Fragman 2.087 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jamie Chung, Beau Bridges, Scott Mechlowicz gibi isimlerin yer aldığı dram türündeki Eden filminin resmi fragmanı.
Like Someone in Love Fragman 01:59
Like Someone in Love Fragman 1.687 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Rin Takanashi, Tadashi Okuno ve Ryo Kase gibi isimlerin yer aldığı dram türündeki Like Someone in Love filminin yayınlanan resmi fragmanı.
Bobby Long'a Bir Aşk Şarkısı Fragman 02:17
Bobby Long'a Bir Aşk Şarkısı Fragman 1.949 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Scarlett Johansson, John Travolta, Gabriel Macht gibi isimlerin yer aldığı Dram türündeki Bobby Long'a Bir Aşk Şarkısı filminin resmi fragmanı.
Richard III Fragman 01:55
Richard III Fragman 797 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Ian McKellen, Annette Bening, Jim Broadbent ve Robert Downey Jr. gibi isimlerin yer aldığı dram savaş türündeki Richard 3 filminin resmi fragmanı.
Jeux D'enfants  | Komedi-Dram Filmi | İlk Görüşte Aşka İnanırmı Sınız? | Cesaretin Var Mı Aşka? 01:03
Jeux D'enfants | Komedi-Dram Filmi | İlk Görüşte Aşka İnanırmı Sınız? | Cesaretin Var Mı Aşka? 102 izlenme - 11 ay önce Birbirlerinin en iyi arkadaşları olan Julien ve Sophie, çocukken başladıkları tuhaf oyunu, yetişkinlik dönemlerinde de sürdürürler. Korkusuzluk içeren bir tür yarışmadır bu oyun. Cüretkar hünerlerini ortaya koyarak birbirlerini yenmeye çalışırlar. Sophie’nin Polonya kökenli olduğu için ırk ayrımı yapan çocuklarca tacizi ve Julien’in hasta annesi ve sorunlu babası nedeni ile yaşadıkları, her ikisini birbirlerine daha da fazla yakınlaştırır. Bu oyun aracılığı ile sık sık birbirlerinin acılarını dindirmek için çaba sarf ederler. Ancak bir açıdan bu oyun, onların birbirleri için yaratılmış olma ihtimalleri gerçeğini savuşturuyor da olabilir. Orijinal adı Jeux d'enfants
Benim İçin Üzülme Fragman 2 01:49
Benim İçin Üzülme Fragman 2 464 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Mélanie Laurent, Kad Merad, Isabelle Renauld gibi isimlerin yer aldığı Benim İçin Üzülme filminin resmi fragmanı.
Bir Annenin Feryadı Fragman Yerli Dram Film Full Hd İzleyin 01:36
Bir Annenin Feryadı Fragman Yerli Dram Film Full Hd İzleyin 35 izlenme - 4 ay önce Bir annenin feryadı yerli dram filmini sizlere full hd kalitede izleme imkanı sunuyoruz. Son dönemlerin en iyi drama filmlerinden biri olan Bir annenin feryadı filmini 4K Kalitesinde sitemizden izleyebilirsiniz. http://www.fullhdizleyin.net/bir-annenin-feryadi-izle-2017-yerli-dram-filmi/
Wasted On The Young Fragman 01:55
Wasted On The Young Fragman 330 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Oliver Ackland, Adelaide Clemens, Alex Russell gibi isimlerin yer aldığı gerilim dram türündeki wasted on the young filminin resmi fragmanı.
Stoker Özel Klip Fragmanı 01:15
Stoker Özel Klip Fragmanı 276 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Matthew Goode, Nicole Kidman ve Mia Wasikowska gibi isimlerin yer aldığı dram gerilim türündeki Stoker filminin resmi özel klip fragmanı.
Pek Yakında (2014) Fragman 02:37
Pek Yakında (2014) Fragman 74 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı Pek Yakında filminin fragmanı. Sinema seansı sitesinin filme verdiği puanı da görebiliyoruz.