Hoşgeldiniz!

Dream Warriors

Dokken - Dream Warriors (A Nightmare on Elm Street Soundtrack) 04:50
Dokken - Dream Warriors (A Nightmare on Elm Street Soundtrack) 140 izlenme - 3 yıl önce Dokken, 1976 yılında kurulan bir ABD'li heavy metal grubudur. "A Nightmare on Elm Street: Dream Warriors" isimli filmle aynı ismi paylaşan sountracklerini paylaşmak istedim.
a nightmare on elm street 3 dream warriors 1 fragmanı 01:26
a nightmare on elm street 3 dream warriors 1 fragmanı 452 izlenme - 7 yıl önce yüzlerce pisikopatın ilham kaynağı acımasız freddy krueger filmin orijinal yaratıcısı wes cravenın scream 1 2 ve 3 senaryosu ile yeni kurbanlar için geri dönüyor! freddy elm sokağının sakinlerini korkunç yöntemlerle rüyalarında avlamaktadır. tek umutları rüya tarayıcısı ve freddyden sağ kalarak kurtulmayı başarmış nancy thompsondır .o bu savaşta freddye kendi yöntemleriyle karşılık verebilecek tek kişidir.
Harlee Feat. Akon - Dream Warriors 04:38
Harlee Feat. Akon - Dream Warriors 138 izlenme - 4 yıl önce Harlee Feat. Akon - Dream Warriors
a nightmare on elm street 3 dream warriors 2 fragmanı 01:25
a nightmare on elm street 3 dream warriors 2 fragmanı 273 izlenme - 7 yıl önce yüzlerce pisikopatın ilham kaynağı acımasız freddy krueger filmin orijinal yaratıcısı wes cravenın scream 1 2 ve 3 senaryosu ile yeni kurbanlar için geri dönüyor! freddy elm sokağının sakinlerini korkunç yöntemlerle rüyalarında avlamaktadır. tek umutları rüya tarayıcısı ve freddyden sağ kalarak kurtulmayı başarmış nancy thompsondır .o bu savaşta freddye kendi yöntemleriyle karşılık verebilecek tek kişidir.
Harlee - Dream Warriors Ft. Akon 04:38
Harlee - Dream Warriors Ft. Akon 92 izlenme - 4 yıl önce Harlee - Dream Warriors ft. Akon