Hoşgeldiniz!

Dreamworks Videoları İzle

Süperkahraman Olan Çocuk 00:43
Süperkahraman Olan Çocuk 80.339 izlenme - 3 yıl önce Dreamworks firmasında çalışan bir babanın oğluna hediyesi de böyle olurdu zaten. Henüz 3 yaşındaki küçük çocuk babası tarafından bir süper kahramana dönüştürülmüş. Bunu yaparken de film efektlerini kullanmayı ihmal etmemiş. İşte, babanın oğlu için yaptığı projeden 11 güzel kare.
Oğlunu Fenomen Yaptı! 00:27
Oğlunu Fenomen Yaptı! 26.507 izlenme - 3 yıl önce Aksiyon filmlerine özel efektler hazırlayan Daniel Hashimoto bir anda adını dünyaya duyurdu. DreamWorks'te Efekt uzmanı olan baba, yeteneğini oğlu için kullandı. 3 yaşındaki oğlunun başrolde oynadığı bu kısa aksiyon filmleri sosyal paylaşım sitelerinde milyonlarca kişi tarafından izlenildi.
Süper Kahraman Çocuğun Yeni Maceraları 02:45
Süper Kahraman Çocuğun Yeni Maceraları 5.034 izlenme - 3 yıl önce Dreamworks te çalışan babanın özel efektlerle süper kahraman yaptığı oğlu'nun müthiş videolarını izliyoruz.
Play-Doh Oyun Hamurundan Maşa ve Ayı, Ters Yüz Neşe ve Dreamworks Ev Filmi Karakteri Yapımı 29:07
Play-Doh Oyun Hamurundan Maşa ve Ayı, Ters Yüz Neşe ve Dreamworks Ev Filmi Karakteri Yapımı 4.607 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar. Bu videoda en sevilen çizgi film animasyon karakterlerinden, maşa ve ayı çizgi filminden maşa, ters yüz filminden Joy ve dreamworks Ev filminin karakteri nasıl yapılır onu gösteriyorum. Sizde evde kendi play doh oyun hamurunuzla maşa gibi en sevilen çizgi film karakterlerini yapabilirsiniz. Ayrıca kanalımda donald duck, itfiyeci sam, teletabiler, ters yüz fiminden joy, demir adam (iron man), örümcek adam (spiderman), yeşil dev hulk, şimşek mekkuin gibi çizgi film ve film karakterlerinin play doh oyun hamuru ile nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Turbo Türkçe Fragman 02:18
Turbo Türkçe Fragman 11.591 izlenme - 4 yıl önce DreamWorks'ün sunduğu Turbo filminin yayınlanan Türkçe dublajlı fragmanı.
Süper Kahraman Çocuk Okula Gidiyor 00:22
Süper Kahraman Çocuk Okula Gidiyor 5.312 izlenme - 3 yıl önce Dreamworks te çalışan babanın özel efektlerle süper kahraman yaptığı oğlu şimdi de okula bakın hangi yöntemle gidiyor
Filmlerin Açılış Intro Bölümleri (Geniş Kapsamlı) 07:54
Filmlerin Açılış Intro Bölümleri (Geniş Kapsamlı) 1.395 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden göndermiş olduğum dünyanın önde gelen film yapım şirketlerinin açılış intro bölümlerinin daha iyi ve geniş kapsamlı olanını yüklemek istedim.İyi Seyirler. Sırasıyla ; 1-Walt Disney Pictures 2-20th Century Fox 3-Columbia Pictures 4-Universal Studios 5-Paramount Pictures 6-Dreamworks Animation 7-Warner Bros. Pictures 8-New Line Cinema 9-Metro Goldwyn Mayer 10-Village Roadshow Pictures 11-CBS Films 12-Touchstone Pictures 13-Carolco 14-TriStar Pictures 15-Hollywood Pictures 16-Castle Rock Entertainment 17-Gaumont 18-PIXAR 19-THX Moo Can 20-Dolby Digital 21-FOX Searchlight Pictures 22-Sony Pictures Home Entertainment
Özel Efekt Uzmanı Babanın Yeni Marifetleri 03:04
Özel Efekt Uzmanı Babanın Yeni Marifetleri 375 izlenme - 11 ay önce DreamWorks’te özel efekt uzmanı olan bir baba, oğlunu çeşitli özel efektler ile donatıp videolar yayınlayarak yeni internet fenomeni haline getirdi.. Merak duyduğum bu işe göz atıyoruz.
Filmlerin Başlangıç İntro'ları 07:01
Filmlerin Başlangıç İntro'ları 1.351 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük film yapım şirketlerinin intro bölümleri Sırasıyla ; 1. 20th Century Fox 2. Walt Disney 3. Warner Bros. Pictures 4. Columbia 5. Universal Studios 6. DreamWorks SKG 7. Marvel Studios 8. THX 9. Dolby Digital 10. Metro Goldwyn Mayer 11. New Line Cinema 12. TriStar Pictures 13. Spyglass Entertainment 14. Pixar Animation Studios 15. Summit Entertainment 16. Regency Enterprises 17. Lions Gate Entertainment 18. Legendary Pictures
People Like Us 02:31
People Like Us 2.059 izlenme - 4 yıl önce People Like Us
Süper Kahraman Çocuğun Yeni Maceraları 02:45
Süper Kahraman Çocuğun Yeni Maceraları 705 izlenme - 3 yıl önce Dreamworks te çalışan babanın özel efektlerle süper kahraman yaptığı oğlu'nun müthiş videolarını izliyoruz. Sevimli videoyu izlediniz mi?
Super Kahraman Çocuk 02:23
Super Kahraman Çocuk 548 izlenme - 3 yıl önce Dreamworks animasyoncularından Daniel Hashimoto'nun Oğluna hazırladığı videolar
3 Yaşındaki Çocuk Portal'ı Gerçek Hayata Taşıdı! 00:37
3 Yaşındaki Çocuk Portal'ı Gerçek Hayata Taşıdı! 260 izlenme - 3 yıl önce Dreamworks stüdyolarında çalışan adam, oğluyla çektiği videolara aksiyon filmlerini aratmayacak animasyonlar eklemesiyle ünlü oldu. İşte bu da ünlü bilgisayar oyunu Portal'ın gerçek hayata uyarlanmış hali.
Croodlar Klip- Maymun Yumrukları 01:11
Croodlar Klip- Maymun Yumrukları 552 izlenme - 4 yıl önce DreamWorks tarafından hayata geçirilen ve mağra adamı dönemlerini konu alan Croodlar'ın Maymun Yumrukları isimli özel klibi karşınızda.
Başkan Obama'ya çizgi film sürprizi 01:11
Başkan Obama'ya çizgi film sürprizi 212 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama pek çok ünlü çizgi dizi ve filme imza atan DreamWorks film Stüdyolarını ziyaret etti. Obama'nın ziyareti sırasında stüdyo yöneticileri Obama'ya bir de sürpriz hazırlamışlardı.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin-Kahraman Hıçkıdık 03:17
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin-Kahraman Hıçkıdık 11 izlenme - 3 ay önce Merhaba Arkadaşlar Ben SaykÖ Bugün Sizlerle Bir Klip Sunuyorum Animasyon Bir Film Olan DreamWorks"un Ejderhanı Nasıl Eğitirsinden Bir Klip Eğer Daha Çok Klip İstiyorsanız Yorumlarda Belirtin. Komando Marşı Remix:https://www.izlesene.com/video/komando-marsi-remix/9737185 Nightcore-Monster:https://www.izlesene.com/video/nightcore-monster-hd-kalite/9737144 Eğer Daha Çok Böyle Video İstiyorsanız Abone Olmayı Ve Like Atmayı Unutmayın.
Croodlar Klip - Aile Portresi 00:27
Croodlar Klip - Aile Portresi 313 izlenme - 4 yıl önce Crood'lar, kendilerini o güne kadar her türlü tehlikeden koruyan mağaraları yok edildiğinde, uzun bir yolculuğuna çıkan, dünya üzerindeki ilk ailenin tarih öncesi ve komik maceralarını anlatıyor. Büyüleyici güzellikte bir tabiatta seyahat eden Crood'lar, fantastik yaratıkların da bulunduğu inanılmaz bir dünya keşfederler ve dünyaya dair tüm fikirleri değişir.
dreamworks' puss in boots official trailer 02:00
dreamworks' puss in boots official trailer 63 izlenme - 6 yıl önce