Hoşgeldiniz!

Drenaj Videoları İzle

Timsah Arena'nın dranajı için kepçe vuruldu 02:34
Timsah Arena'nın dranajı için kepçe vuruldu 1.748 izlenme - 2 yıl önce Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve tüm geliri Bursaspor'a devredilen Timsah Arena'da çalışmalar son hızla devam ediyor. Yeni futbol sezonuna yetiştirilmesi için yüzlerce işçi sabahın erken saatlerinde hem ince işçilik, hem de Timsah başının konulacağı bölüm için çalışmalarını sürdürüyor.
Hidroluis Drenaj borusu / hydroluis drainage pipe system 00:40
Hidroluis Drenaj borusu / hydroluis drainage pipe system 196 izlenme - 1 yıl önce Bitki kökü girmeyen temizlik ihtiyacı olmayan her toprak bünyesinde standart filtre ile kum çakıl ve elyafa rakip dünyanın son yüz yıllık drenaj tıkanmalarını engelleyen buluş. www.hydroluis.net
kokunun ve böceğin aşamadığı tek angel sukar 00:32
kokunun ve böceğin aşamadığı tek angel sukar 748 izlenme - 8 yıl önce sukar sorunsuz akar!!! yaklaşık 22 yıldır süzgeç uzmanı sukar olarak biz yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras,bahçe süzgeçleri ve ızgaraları konusunda yurtiçi ve yurtdışı birçok müşterimize deneyimli kadromuzla kaliteli hizmet vermekteyiz. 200 e yakın süzgeç çeşidimiz ve kalite belgeli üretimimizle büyük projelerin birinci tercihiyiz. yalıtım ürünleri ve süzgeçleri ile ilgili piyasadan gelebilecek her türlü fikir, öneri ve isteklere açığız.
intersera Alt yapı drenaj işleri 01:03
intersera Alt yapı drenaj işleri 124 izlenme - 5 yıl önce Alt yapı drenaj işleri intersera
Boşaltım Kanalında Kano 02:54
Boşaltım Kanalında Kano 63 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyorki ecnebiler eğlencenin bokunu çıkartıp, gropro ile çekmesin... İzliyoruz
Timsah Arena'nın dranajı için kepçe vuruldu 02:34
Timsah Arena'nın dranajı için kepçe vuruldu 40 izlenme - 2 yıl önce Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve tüm geliri Bursaspor'a devredilen Timsah Arena'da çalışmalar son hızla devam ediyor. Yeni futbol sezonuna yetiştirilmesi için yüzlerce işçi sabahın erken saatlerinde hem ince işçilik, hem de Timsah başının konulacağı bölüm için çalışmalarını sürdürüyor.
Malatya Olimpiyatlara Hazırlanıyor 00:22
Malatya Olimpiyatlara Hazırlanıyor 57 izlenme - 2 yıl önce 10 Haziran 2013'de Malatyada etkili olan 1 saatlik yağış sonrası Malatya'nın merkezinde çekilen görüntüler ayrıca en iyi çalışan 3. belediye başbakanı seçilen sevgili Ahmet Çakır'ı da kutluyorum.