Hoşgeldiniz!

drenaj

Timsah Arena'nın dranajı için kepçe vuruldu 02:34
Timsah Arena'nın dranajı için kepçe vuruldu 1.741 izlenme - 2 yıl önce Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve tüm geliri Bursaspor'a devredilen Timsah Arena'da çalışmalar son hızla devam ediyor. Yeni futbol sezonuna yetiştirilmesi için yüzlerce işçi sabahın erken saatlerinde hem ince işçilik, hem de Timsah başının konulacağı bölüm için çalışmalarını sürdürüyor.
Hidroluis Drenaj borusu / hydroluis drainage pipe system 00:40
Hidroluis Drenaj borusu / hydroluis drainage pipe system 186 izlenme - 8 ay önce Bitki kökü girmeyen temizlik ihtiyacı olmayan her toprak bünyesinde standart filtre ile kum çakıl ve elyafa rakip dünyanın son yüz yıllık drenaj tıkanmalarını engelleyen buluş. www.hydroluis.net
kokunun ve böceğin aşamadığı tek angel sukar 00:32
kokunun ve böceğin aşamadığı tek angel sukar 748 izlenme - 7 yıl önce sukar sorunsuz akar!!! yaklaşık 22 yıldır süzgeç uzmanı sukar olarak biz yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras,bahçe süzgeçleri ve ızgaraları konusunda yurtiçi ve yurtdışı birçok müşterimize deneyimli kadromuzla kaliteli hizmet vermekteyiz. 200 e yakın süzgeç çeşidimiz ve kalite belgeli üretimimizle büyük projelerin birinci tercihiyiz. yalıtım ürünleri ve süzgeçleri ile ilgili piyasadan gelebilecek her türlü fikir, öneri ve isteklere açığız.
Boşaltım Kanalında Kano 02:54
Boşaltım Kanalında Kano 57 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyorki ecnebiler eğlencenin bokunu çıkartıp, gropro ile çekmesin... İzliyoruz
intersera Alt yapı drenaj işleri 01:03
intersera Alt yapı drenaj işleri 121 izlenme - 5 yıl önce Alt yapı drenaj işleri intersera
Timsah Arena'nın dranajı için kepçe vuruldu 02:34
Timsah Arena'nın dranajı için kepçe vuruldu 40 izlenme - 2 yıl önce Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve tüm geliri Bursaspor'a devredilen Timsah Arena'da çalışmalar son hızla devam ediyor. Yeni futbol sezonuna yetiştirilmesi için yüzlerce işçi sabahın erken saatlerinde hem ince işçilik, hem de Timsah başının konulacağı bölüm için çalışmalarını sürdürüyor.
Malatya Olimpiyatlara Hazırlanıyor 00:22
Malatya Olimpiyatlara Hazırlanıyor 53 izlenme - 2 yıl önce 10 Haziran 2013'de Malatyada etkili olan 1 saatlik yağış sonrası Malatya'nın merkezinde çekilen görüntüler ayrıca en iyi çalışan 3. belediye başbakanı seçilen sevgili Ahmet Çakır'ı da kutluyorum.