Hoşgeldiniz!

Drew Barrymore Videoları İzle

Karışık Aile/blended 02:19
Karışık Aile/blended 52.758 izlenme - 3 yıl önce Adam Sandler ve Drew Barrymore ile ‘Karışık Aile/Blended’ 13 Haziran’da Sinemalarda !
Blended Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
Blended Türkçe Altyazılı Fragman 14.398 izlenme - 3 yıl önce Haziran 2014'te sinemalarda Adam Sandler ve Drew Barrymore tekrardan bir komedide bir araya geliyorlar! Çok kötü geçen ilk buluşmalarından sonra bekar anne Lauran (Drew Barrymore) ve bekar baba(Adam Sandler) bir daha birbirlerini görmemek konusunda hemfikirdirler ta ki, Afrika'da bir safari turunda aynı evi paylaşmak zorunda kalana dek! Orta yaşlardaki bir kadın ve bir erkek çok kötü geçen bir ilk buluşma sonrası, bir daha görüşmemeye yenin eder. Fakat kader ağlarını örmüştür ve ikisi de eşlerinden ayrı olarak yaşayan bu anne ve baba, çocuklarını bir tatil kampına götürünce işlerin rengi değişir... Yönetmenliğini Frank Coraci’nin senaristliğini ise Ivan Menchell ve Clare Sera’nın beraber üstlendiği filmin başrolleri ise romantik komedinin iki usta ismi Adam Sandler ve Drew Barrymore.
going the distance fragman 02:32
going the distance fragman 10.915 izlenme - 7 yıl önce başrollerinde drew barrymore ve justin long'un yer aldığı going the distance filminin yayınlanan resmi fragmanı.
Poison Ivy - Zehirli Sarmaşık (Fragman-1993) 02:13
Poison Ivy - Zehirli Sarmaşık (Fragman-1993) 1.073 izlenme - 2 yıl önce Drew Barrymore'un patladığı filmdir. 90'lı yılların sonlarında bir yılbaşı gecesi Kanal D'de yayınlanmıştı sonradan her yılbaşı gecesi kanal d bu filmi yayınlamayı adet edinmişti. Tutti Frutti, Emmanuelle ile birlikle kırmızı noktalı 90'lar triosunun üyelerinden biridir.
Blended Fragman 2 02:32
Blended Fragman 2 1.258 izlenme - 3 yıl önce lk buluşmaları kötü geçen bir çift, kazandıkları Afrika tatilinde tekrardan bir araya gelmek zorunda kalırlar. Ve onlar için komik bir macera başlar.
Music&lyric - Way Back İnto Love 02:30
Music&lyric - Way Back İnto Love 1.558 izlenme - 6 yıl önce söz ve müzik filminden bir kesit..eglenceli bir filmdir ;
Adam Sandler Şarkı Söylüyor 'Grow Old With You' (The Wedding Singer) 03:01
Adam Sandler Şarkı Söylüyor 'Grow Old With You' (The Wedding Singer) 544 izlenme - 4 yıl önce
Drew Barrymore'nin Katledilişi - Scream 07:33
Drew Barrymore'nin Katledilişi - Scream 162 izlenme - 6 ay önce Yönetmenliğini Wes Craven'in üstlendiği korku, gerilim filmlerinin içerisinde farklı bir açı yaratmayı başaran 1996 yapımı 'Scream' (Çığlık) filmini eminim ki tüm sinema severler izlemiştir. Günümüzde bile dizi olarak devam etmekte olan bu muhteşem filmin ilk öldürme sahnesini hep birlikte izleyelim.
Charlie'nin Melekleri Tam Gaz - Fragman (2003) 02:33
Charlie'nin Melekleri Tam Gaz - Fragman (2003) 781 izlenme - 2 yıl önce Güzel ve tehlikeli melekler Dylan, Alex ve Natalie, bir dava sonucunda FBI tarafından tanık koruma programına alınan kişilerin listesini incelerken aralarından birinin öldürüldüğünü fark ederler. Teşkilatta bir köstebek olma ihtimali güçlenmiştir ve melekler için iş başa düşmüştür. Katili bulma görevine atanan güzel meleklere bu kez eski meleklerden biri de katılacak ve yine hep birlikte hayatlarına mal olabilecek oldukça tehlikeli bir mücadeleye girişeceklerdir. Tanık koruma programına alınmış insanların kimliklerine erişmek için gerekli olan şifreyi saklayan yüzükler çalınır ve beklendiği gibi melekler bu yüzükleri bulmakla görevlendirilir. Ama bu sefer karşısında mücadele verecekleri kişi, Demi Moore’un canlandırdığı, onları çok iyi tanıyan “düşmüş” bir melektir, Özellikle video klip alanında yaptığı çalışmalarla ünlenen McG tarafından yönetilen filmin başrollerinde Drew Barrymore, Lucy Liu, Cameron Diaz ve Demi Moore bulunuyor.
Charlie'nin Melekleri (2000) - Fragman 02:33
Charlie'nin Melekleri (2000) - Fragman 535 izlenme - 2 yıl önce Onlar güzel, akıllılar.. Görmediğimiz ancak sesini içittiğimiz patron Charlie için çalışıyorlar. Tanınmış müzik klipleri yönetmeni McG tarafından yönetilen filmde Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) ve Alex (Lucy Liu), Charlie'nin Melekleri. Yakında zengin olacak olan Eric Knox, kendi firması olan Know Technologies'deki ofisinden kaçırılınca ve firma bir milyar doları kaybetme riskine girince ne yapılabilir? Tabii ki Melekler göreve çağrılır. Melekler Knox'u bulmaya çalışırken, kaçırılanın sadece kendisi olmadığını görürler.. Knox'un iletişim ile ilgili son icadı da alınmıştır.
Drew Barrymore 01:40
Drew Barrymore 1.272 izlenme - 9 yıl önce Kaliteli Ve Güvenilir Paylaşımın Adresi... www.xvidportu.com
Drew Barrymore 04:26
Drew Barrymore 1.417 izlenme - 9 yıl önce drew barrymore
herkesin keyfi yerinde filmi fragmanı İzle 02:31
herkesin keyfi yerinde filmi fragmanı İzle 974 izlenme - 7 yıl önce herkesin keyfi yerinde filmi fragmanı İzle
Babes in Toyland - Keanu Reeves & Drew Barrymore (1986) 02:16
Babes in Toyland - Keanu Reeves & Drew Barrymore (1986) 138 izlenme - 2 yıl önce Şimdilerde pek bir karizmatik olan Keanu Reeves (Matrix) ve Drew Barrymore'un (50 İlk Öpücük) Çocuk oyuncu olarak başrollerini paylaştığı bir çocuk filmi... Geçtiğimiz günlerde şifreli olarak yayın MGM kanalında yayınlanınca aklıma geldi... Filmin uzun versiyonu pek ilgilimizi çekmeyecek gibi olsa bile bu iki ünlü ismi böyle eski bir filmde değişik karakterlerde görmek çok hoş...
Blended (Fragman) 00:30
Blended (Fragman) 258 izlenme - 3 yıl önce Blended Official TV Spot #1 (2014) Adam Sandler, Drew Barrymore HD
Blended (2014) – Fragmanı 02:24
Blended (2014) – Fragmanı 292 izlenme - 3 yıl önce Orta yaşlardaki bir kadın ve bir erkek çok kötü geçen bir ilk buluşma sonrası, bir daha görüşmemeye yenin eder. Fakat kader ağlarını örmüştür ve ikisi de eşlerinden ayrı olarak yaşayan bu anne ve baba, çocuklarını bir tatil kampına götürünce işlerin rengi değişir… Yönetmenliğini Frank Coraci’nin senaristliğini ise Ivan Menchell ve Clare Sera’nın beraber üstlendiği filmin başrolleri ise romantik komedinin iki usta ismi Adam Sandler ve Drew Barrymore.
Adam Sandler - You Spin Me Round (Wedding Singer) 03:10
Adam Sandler - You Spin Me Round (Wedding Singer) 103 izlenme - 2 yıl önce Adam Sandler ve Drew Barrymore ikilisinin başrolü çektiği 1998 yapımı Wedding Singer filminin soundtrack albümünden. Filmin başından bir kesitle Adam Sandler'ın sunumuyla karşınızda...