Hoşgeldiniz!

drift yapmak

El Freni Tekniği ile Drift Yapmak 00:58
El Freni Tekniği ile Drift Yapmak 2.242 izlenme - 3 yıl önce El freni tekniği ile drift nasıl yapılır? Herkese ders niteliğinde bir video...
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 00:51
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 2.985 izlenme - 3 yıl önce Bu çalışmada drift yaparak nasıl kur yapılırı gözlemleyebileceğiz. Tamamen utandıracak bir video.
Kartal'la Profesyonel Drift 03:34
Kartal'la Profesyonel Drift 1.206 izlenme - 3 yıl önce Piyasadaki bilimum şahinci, bmwci vb sadece sıfır çizerek kendini ken block sanan bir çok magandaya örnek olacak bir davranış sergilemiş abimiz. İzlemesi keyifli.
Yanlarken Önüne Çıkan Polis Otosunu Görmemezlikten Gelmek Vol 2 01:21
Yanlarken Önüne Çıkan Polis Otosunu Görmemezlikten Gelmek Vol 2 1.092 izlenme - 3 yıl önce Çok ama çok güçlü motoru ve kulakları sağır eden teyp ,4 anfi, 8 kabin, kapı kolları dahil olmak üzere 26 bass ve bagajında tam 48 akü bulunan mükemell kuş serisinin 2012 remix şarkılar eşliğinde polise denk gelinse bile önlenemeyen yanlama sevdası.
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 00:15
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 983 izlenme - 3 yıl önce Özellikle Ankara'nın Tofaşk'la yatıp Tofaşk'la kalkan yerlerinde sıkça görebileceğiniz bir manzara, arkadaşımız yerlerin ıslak olmasından da yararlanarak vermiş ayarı. aslında kaygan zeminde zapt etmek zor olabilir ama yine de idare eder.
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 00:15
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 1.766 izlenme - 3 yıl önce Özellikle Ankara'nın Tofaşk'la yatıp Tofaşk'la kalkan yerlerinde sıkça görebileceğiniz bir manzara, arkadaşımız yerlerin ıslak olmasından da yararlanarak vermiş ayarı. aslında kaygan zeminde zapt etmek zor olabilir ama yine de idare eder.
3D Çılgın Drift Oyunu Nasıl Oynanır? 02:58
3D Çılgın Drift Oyunu Nasıl Oynanır? 986 izlenme - 2 yıl önce Söyleyebilirim ki gerçekten çılgın bir oyun. Audi marka arabayla yolda drift yaparak ilerliyorsunuz. Drift yapmadan başarılı olmanız imkansız. Çok gerçekçi ve güzel bir drift oyunu. Aşağıdaki linke kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler. http://www.arabaoyun.com/3d-cilgin-drift.html
Arap Usulü Drift Yapmak 00:59
Arap Usulü Drift Yapmak 819 izlenme - 4 yıl önce Hunharca drift yapan araba kamyonun altında kalıyor.
Konvoyda Yolu Tıkayan Tofaşlar ve Yırtık Dondan Çıkan S2000 07:35
Konvoyda Yolu Tıkayan Tofaşlar ve Yırtık Dondan Çıkan S2000 761 izlenme - 3 yıl önce Olay Trabzon araklı'da geçiyor. Artık asker uğurlamasımı ya da düğün konvoyumu bilemeyecegim sacma sapan bir konvoyda tünel girişinden tofaşın egzozundan cıkan patlama seslerine kulak kabartıyoruz. Akan trafikte drift yapması da bonusu oluyor. Not: S2000 ile tofaş sahibi insanlar itinayla üretilmiş aynı kafa yapısına sahiptirler. Not2: Plakalar açık ve net gözüküyor atış serbest...
Arap Usulü Drift Yapmak 00:59
Arap Usulü Drift Yapmak 735 izlenme - 4 yıl önce Arap Usulü Drift Yapmak 26.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Arap Usulü Drift Yapmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bisiklet İle Drift Yapan Çocuk 00:58
Bisiklet İle Drift Yapan Çocuk 19 izlenme - 2 ay önce Gaziantep sokaklarında abilerine özenen çocuk bisikleti ile drift yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Polisin Önünde Drift Yapmak 01:03
Polisin Önünde Drift Yapmak 226 izlenme - 3 yıl önce Her zaman Türklerde görecek değiliz. Zaman zaman yurt dışında da olabliyormuş dimekkine.
Forkliftle Drift Yapmak 01:09
Forkliftle Drift Yapmak 201 izlenme - 4 yıl önce Forkliftle Drift Yapmak
Arap Usulü Drift Yapmak 00:59
Arap Usulü Drift Yapmak 116 izlenme - 3 yıl önce Arap Usulü Drift YapmakHunharca drift yapan araba kamyonun altında kalıyor. Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Bmw M4 İle Deniz Ortasında Drift Yapmak 01:16
Bmw M4 İle Deniz Ortasında Drift Yapmak 115 izlenme - 3 yıl önce Bmw M4 Model Arabayla Denizin Ortasında Üzerine Bir Pist Kurulmuş Gemide Drift Yapmak..
Dışardan Kullanma Keyfi // Logitech G27 İle Dirt Rally 09:21
Dışardan Kullanma Keyfi // Logitech G27 İle Dirt Rally 180 izlenme - 2 yıl önce Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Diğer Dirt Rally Video'ları https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbXzgPs5PY53sr_P7gqpT_oB Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram http://www.instagram.com/kashykcy
Akp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug Life 00:30
Akp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug Life 110 izlenme - 2 yıl önce Akp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug LifeAkp Seçim Otobüsüyle Drift Yapmak (Thug Edition) Thug Life
Trafikte Tehlikeli Drift Şov 00:34
Trafikte Tehlikeli Drift Şov 13 izlenme - 6 ay önce Kadıköy Suadiye sahil yolunda bir sürücü, keskin virajda tehlikeli driftle hem kendi canını hem de başkalarının canını tehlikeye soktu. Yaptığı tehlikeli şovu hem aracına koyduğu kamerada kaydeden hem de arkadaşına görüntületen maganda, sosyal medyada bu videoyu paylaştı. Trafiği tehlikeye sokan sürücü, polis ekiplerinin kendisine plakadan ceza yazmaması için ise plakasını montaj yaparak gizledi.
Amerika'dan Türkiye Manzaraları - Magandalar 02:52
Amerika'dan Türkiye Manzaraları - Magandalar 55 izlenme - 3 yıl önce Oakland'da yaşanan bu hareketler silsilesi Amerika'da en çok konuşulan olay olmuş. Herifler çok garip karşılamış. Bence hiç garip değil. Di mi lan Ramazan?
Karadenizlinin Drift Keyfi Kötü Bitti 00:54
Karadenizlinin Drift Keyfi Kötü Bitti 13 izlenme - 9 ay önce Rize'de bir sürücü drift yapmak isterken kaza yaptı. Yaşanan kaza anı cep telefonu ile görüntülendi.
Drift Yaparken Arabadan Fırlayan Arap 00:24
Drift Yaparken Arabadan Fırlayan Arap 13 izlenme - 11 ay önce Görüntüler Suudi Arabistan’dan. Drift sırasında spin atan kamyonetin yolcu koltuğundaki şahıs, kapının açılmasıyla aşağı düştü. Kamyonetin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam, sürüklenmenin etkisiyle yaralandı.
Absolute Drift // Kıçı Kaydırmak Ayrıcalıktır 26:35
Absolute Drift // Kıçı Kaydırmak Ayrıcalıktır 41 izlenme - 2 yıl önce Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug DISCLAIMER: I do NOT own the rights of this video. All the rights belong to Dontnod Entertainment and Square Enix No Copyright Infringement Intended.