Hoşgeldiniz!

drift yarışı

Canyon Drift muhteşem 00:24
Canyon Drift muhteşem 2.327 izlenme - 5 yıl önce canyonda muhteşem driftler Güncel video siteniz...
drift yarışı 01:28
drift yarışı 4.003 izlenme - 8 yıl önce drift yarışı
O Çocuk Böyle Yaralandı 00:13
O Çocuk Böyle Yaralandı 396 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da bir içecek firmasının düzenlediği drift yarışmasında, otomobilin çaptığı küçük bir çocuk ağır yaralandı.
Audi A5 Drift Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır? - Araba Oyun 03:53
Audi A5 Drift Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır? - Araba Oyun 170 izlenme - 12 ay önce Oyunu Oyna: http://www.arabaoyun.com/audi-a5-drift-yarisi.html Drift Oyunları: http://www.arabaoyun.com/drift-oyunlari
3D Drift Yarışı 01:50
3D Drift Yarışı 161 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/3ddriftyarisi.htm Sen de aracına bin ve yollarda drift yapmanın keyfini çıkar. 3D kalitesi ile oynayacağınız yeni drift oyunumuzda ilk başta açık olan AUDİ marka araç ile başlayacaksınız. Yön tuşları ile aracı kontrol etmeli ve drift yapacağınız zaman Z tuşuna basarak aracınızı kaydırmalısınız. Kaza yapmadan en fazla drift yaparak puanlar kazanmalısınız. İyi Eğlenceler.
Ankara'da 00:53
Ankara'da "drift Yarışı''nda Kaza 234 izlenme - 3 yıl önce Başkentte, bir içecek firması tarafından düzenlenen ''Drift yarışı''nda, modifiye bir otomobilin çarptığı çocuk ağır yaralandı. EGO eski otobüs bakım şefliği alanında yapılan yarışta, sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 34 BAD 08 plakalı modifiye otomobil, seyircilerin bulunduğu alanda 12 yaşlarındaki bir çocuğa çarptı. Kazada ağır yaralanan çocuk, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Bu arada, kaza nedeniyle yarışlar iptal edildi, polis ekiplerince olay yerinde incelemelerde bulundu. Yarışı organize eden içecek firmasının internet sitesinden yapılan duyuruda, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu yaralıya acil şifa dilendi.
Direksiyon Seti ile Grid Autosport // Sokak ve Drift Yarışı [Bölüm 3] 19:36
Direksiyon Seti ile Grid Autosport // Sokak ve Drift Yarışı [Bölüm 3] 85 izlenme - 2 yıl önce Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Diğer Grid Autosport Videoları https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbVZBcGZ63CKHV4C3o0n4UTX Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug