Hoşgeldiniz!

driveclub

Drıveclub Trailer 01:35
Drıveclub Trailer 282 izlenme - 4 yıl önce Driveclub Trailer
Driveclub Gameplay 02:37
Driveclub Gameplay 68 izlenme - 4 yıl önce PS4'ün yeni oyunlarından driveclub oyunun gündüzden geceye geçen zaman dilimindeki oyun için oynanışı.
Driveclub - Hava Durumu Güncellemsi Geldi 18:41
Driveclub - Hava Durumu Güncellemsi Geldi 98 izlenme - 3 yıl önce Gerçekçi araba mekanikleriyle, bir çok araba yarışçısının sevdiği oyunlardan birisi olan Driveclub oyununa hava durumu güncellemesi geldi. Artık yarışlarınız sırasında yağmur yağacak ve arabanız ona göre tepki verecek. Özellikle camınıza düşen yağmur damlalarının hareketleri ve gerçekçiliği sizi şaşırtacak.
Gerçekci Grafiklere Sahip Olan Oyun - Driveclub 04:17
Gerçekci Grafiklere Sahip Olan Oyun - Driveclub 106 izlenme - 3 yıl önce İnanilmaz gercekci grafikleri olan oyunun adi "driveclub" simdi bu oyunun bu videosunu izlerken gercek falan sanmıştım ilk izlediğimde, gerçekten adamlar yapmış, biz tabi anca izleriz. neyse iyi seyirler
DriveClub OynuYorum - 3. Bölüm: Spor Arabalar (1080p) 40:55
DriveClub OynuYorum - 3. Bölüm: Spor Arabalar (1080p) 94 izlenme - 3 yıl önce DriveClub İncelememiz: http://www.turunculevye.com/incelemel... DriveClub'ın bu bölümünde, gece ile gündüz yarışları arasındaki görsel farkları daha bir idrak ediyoruz. Sürücü ve kulüp seviyemiz arttıkça yeni arabaları açmaya da devam ediyoruz. Toplamda 50 tane araba bulunan DriveClub arabalarının hepsini denemeye niyetliyiz. Bunun için farklı farklı arabaları sizlere gösteriyoruz. Sırada spor arabaları var. DriveClub, sorunlu bir başlangıç yaptı. Muhtemelen çok fazla kişinin aynı anda oyuna girmesine dayanamayan sunucular çöktü. Playstation Plus üyelerine sunulan bedava içerikler verilemedi veya verilenlere de çevrimiçi özellikler kapatıldı. Bu sorunlar yavaş yavaş giderilmeye başlıyor. Umuyoruz herkes bir an önce oyunu rahat rahat oynayabilecektir. Playstation 4 için yapılan Türkçe araba yarış oyunu DriveClub oynuyoruz video serimiz tüm hızı ile devam ediyor. Herkese iyi seyirler.
DriveClub OynuYorum - 15. Bölüm: FANTASTİK YARIŞ 24:20
DriveClub OynuYorum - 15. Bölüm: FANTASTİK YARIŞ 87 izlenme - 3 yıl önce DriveClub İncelememiz: http://www.turunculevye.com/incelemel... Yarış serüvenimize ara ara devam ediyoruz. Ateşleme (ignition) kupasındayız. Oyunculara bedava sunulan ücretsiz içeriklere bakıyoruz. Playstation 4 özel yarış oyunu DriveClub'ta yeni araba ve pistlerle ilerliyoruz. Açıkçası bu kupaya katılabilmek için daha önceki bölümlerde sizlere gösterdiğimiz yarışlar bizi biraz zorladı. Zar zor da olsa kupaya katılıyoruz. Bu arada muhabbetin belini kırıyoruz. Fantastik edebiyat üzerine sohbet ediyoruz. Konu hakkında sizin görüşleriniz neler? WEBSITE: http://www.turunculevye.com FACEBOOK: http://www.facebook.com/turunculevye TWITTER: http://twitter.com/TuruncuLevye GOOGLE+: https://plus.google.com/u/0/111098688...
Driveclub Trailer 2 02:18
Driveclub Trailer 2 67 izlenme - 4 yıl önce