Hoşgeldiniz!

Droid Videoları İzle

Star Wars - BB8 Droid - Antreman | Hepsiburada 03:52
Star Wars - BB8 Droid - Antreman | Hepsiburada 2.913 izlenme - 2 yıl önce BB-8 ile tanışın; özgün karakteristiği ve hareketleri ile mobil uygulama destekli Droid! 14.09.2015 günü hepsiburada.com kanalına yüklediğim 'Star Wars - BB8 Droid - Antreman | Hepsiburada' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/hepsiburada kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Balkabağından Yapılan Uzaktan Kumandalı BB-8 Droid ile Tanışın 00:42
Balkabağından Yapılan Uzaktan Kumandalı BB-8 Droid ile Tanışın 243 izlenme - 1 yıl önce Star Wars'un sevimli ve yuvarlak oyuncağı BB-8 droid, Randy Slavey tarafından yeniden tasarlandı. Fakat bu sefer ham madde olarak balkabağı tercih edildi.
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 01:19
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 391 izlenme - 2 yıl önce Japon bilim insanları insanlığın geleceğiyle ilgili oldukça önemli bir buluşa imza attı. İlk insan robot canlı yayında tanıtıldı. İlk baktığınıza insandan ayırt etmenin zor olduğu robotlarla gelecekte günlük yaşamın insanlar için daha kolay bir hale gelmesi hedefleniyor. Şu ana kadar 2 kadın droid yapan Japonlar gelecekte bu robotların bir çok alanda kullanılabileceğini söylüyor. Bu robotlar sorunlar sorulara cevap veriyor, verilen komutları da gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Kontrol edilebilir yapay kasları olan droidlerin yüzeyi silikonla kaplı. Dudakları hareket etmeyen bu robotlar sorulara sesli yanıt verebiliyor. Şimdiden büyük bir etki yaratan Androidler Tokyo Müzesi’nde sergileniyor.
 BB-8 Droid Sevimli Arkadaşlar Edindi 01:08
BB-8 Droid Sevimli Arkadaşlar Edindi 177 izlenme - 1 yıl önce BB-8 Droid Sevimli Arkadaşlar Edindi Chicago'da bulunan Bilim ve Sanayi Müzesi, Star Wars'ın meraklı ve araştırmacı droid'i BB-8'e kapılarını açtı.
Kuratas - Bir Japon İcadı 03:04
Kuratas - Bir Japon İcadı 224 izlenme - 2 yıl önce Yaa sanmayın ki Japonlar sabah akşam bir tek cinsellik üzerine çalışmıyor, işte bir Japon harikası. Japon sanatçı Kogoro Kurata tasarımını yaptığı dört metrelik 'Kuratas' isimli robotunu dünyaya tanıtmış efenim. Kokpiti bulunan robot canlı bir pilot ya da akıllı telefon aracılığıyla kontrol edilebiliyormuş. Bu devasa robot 1 milyon dolara satışa çıkarılmış. Sipariş üzerine ve sınırlı sayıda üretimi yapılabilen Kuratas için 16 farklı renk seçeneği mevcut imiş. 4 ton ağırlığındaki Kuratas sıkıştırılmış su içeren plastik roketler fırlatma özelliğine sahip.
Star Wars Sphero Droid BB-8 Kutudan Çıkıyor! 04:04
Star Wars Sphero Droid BB-8 Kutudan Çıkıyor! 127 izlenme - 2 yıl önce Sphero Droid BB-8, şüphesiz son günlerin en çok konuşulan oyuncağı. Bu videoda Sphero Droid BB-8’i kutusundan çıkarıyoruz. Daha fazla bilgi için: http://shiftdelete.net/sphero-droid-bb-8-kutudan-cikiyor-64170
htc ınnovation tv commercial 00:32
htc ınnovation tv commercial 511 izlenme - 6 yıl önce
 Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük icadı 01:19
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük icadı 104 izlenme - 3 yıl önce Japon bilim insanları insanlığın geleceğiyle ilgili oldukça önemli bir buluşa imza attı. İlk insan robot canlı yayında tanıtıldı. İlk baktığınıza insandan ayırt etmenin zor olduğu robotlarla gelecekte günlük yaşamın insanlar için daha kolay bir hale gelmesi hedefleniyor. Şu ana kadar 2 kadın droid yapan Japonlar gelecekte bu robotların bir çok alanda kullanılabileceğini söylüyor. Bu robotlar sorunlar sorulara cevap veriyor, verilen komutları da gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Kontrol edilebilir yapay kasları olan droidlerin yüzeyi silikonla kaplı. Dudakları hareket etmeyen bu robotlar sorulara sesli yanıt verebiliyor. Şimdiden büyük bir etki yaratan Androidler Tokyo Müzesi’nde sergileniyor.
135 bin Dolarlık Droid (BB-8) 00:35
135 bin Dolarlık Droid (BB-8) 29 izlenme - 1 yıl önce Yeni Star Wars filmine günler kala, Star Wars temalı ürünler çıkmaya devam ediyor. Film daha çıkmadan en sevilen karaktere dönüşen sevimli droid BB-8 ise lüks tutkunlarını hayran bırakacak bir figürle geliyor. 135 bin dolarını nereye harcayacağına bir türlü karar veremeyen, iflah olmaz bir Star Wars hayranıysanız, yaklaşık 4 inç boyutunda ve 700 gram ağırlığında 18 ayar altından üretilmiş BB-8 aradığınız ürün olabilir. Salonunuzda muhtemelen etrafında güçlü bir koruma halkasıyla sergileyeceğiniz bu sevimli altın droid’in üzerinde 18 karat pırlantalar bulunuyor. Kay Jewelers‘ın yaklaşık 860 adet pırlantayla hazırladığı BB-8’in tasarımı ve üretimi 600 saatin üzerinde zaman almış. Pırlantaların tek tek elle yerleştirildiği droid’in gövdesinin içi ise boş. Çarşamba günü New York’ta gerçekleşecek olan Force 4 Fashion etkinde görücüye çıkacak olan bu özel droid açık artırmayla satışa sunulacak. Gelirlerinse çocuk hastalıkları üzerinde araştırmalar yapan bir hastaneye bağışlanması panlanıyor. Ancak şimdilik açık artırmanın detayları konusunda bilgi bulunmuyor.
Motorola'nın Droid RAZR M Telefonuna Bakış 06:35
Motorola'nın Droid RAZR M Telefonuna Bakış 69 izlenme - 5 yıl önce Motorola'nın Droid RAZR M Telefonuna Bakış
Astronaut   Droid 03:21
Astronaut Droid 30 izlenme - 2 yıl önce Astronaut Droid (Audio) 2015 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Astronaut Droid (Audio) 2015 Official Music Video Electro HouseAstronaut Droid
htc droid ıncredible smartphone at verizon -- forbidden dance 00:15
htc droid ıncredible smartphone at verizon -- forbidden dance 58 izlenme - 6 yıl önce
droıd ıncredıble by htc at verizon wireless 00:59
droıd ıncredıble by htc at verizon wireless 39 izlenme - 6 yıl önce
Balkabağından Yapılan Uzaktan Kumandalı BB-8 Droid ile Tanışın 00:42
Balkabağından Yapılan Uzaktan Kumandalı BB-8 Droid ile Tanışın 11 izlenme - 1 yıl önce Star Wars'un sevimli ve yuvarlak oyuncağı BB-8 droid, Randy Slavey tarafından yeniden tasarlandı. Fakat bu sefer ham madde olarak balkabağı tercih edildi.
Droid Razr 01:00
Droid Razr 23 izlenme - 5 yıl önce
Droid Saldırısı 01:02
Droid Saldırısı 5 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/droidsaldirisi.htm Mekanik savunma aracının üzerine gelerek kendilerini patlatan droidleri etkisiz hale getirmelisiniz. Yön veya w,a,s,d tuşları ile mekanik savunma robotunuzu kontrol ettirebilirsiniz. Bunun dışında gelen droidlere mouse ile nişan alıp ateş açmanız mümkün. Patlayıcı droidlerin yanınıza yaklaşmaması gerekiyor. Aksi halde yaşam enerjinizi bitirebilir ve sizi savunmasız bırakabilirler. İyi eğlenceler..