Hoşgeldiniz!

droid

Star Wars - BB8 Droid - Antreman | Hepsiburada 03:52
Star Wars - BB8 Droid - Antreman | Hepsiburada 3.031 izlenme - 3 yıl önce BB-8 ile tanışın; özgün karakteristiği ve hareketleri ile mobil uygulama destekli Droid! 14.09.2015 günü hepsiburada.com kanalına yüklediğim 'Star Wars - BB8 Droid - Antreman | Hepsiburada' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/hepsiburada kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 01:19
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 725 izlenme - 4 yıl önce Japon bilim insanları insanlığın geleceğiyle ilgili oldukça önemli bir buluşa imza attı. İlk insan robot canlı yayında tanıtıldı. İlk baktığınıza insandan ayırt etmenin zor olduğu robotlarla gelecekte günlük yaşamın insanlar için daha kolay bir hale gelmesi hedefleniyor. Şu ana kadar 2 kadın droid yapan Japonlar gelecekte bu robotların bir çok alanda kullanılabileceğini söylüyor. Bu robotlar sorunlar sorulara cevap veriyor, verilen komutları da gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Kontrol edilebilir yapay kasları olan droidlerin yüzeyi silikonla kaplı. Dudakları hareket etmeyen bu robotlar sorulara sesli yanıt verebiliyor. Şimdiden büyük bir etki yaratan Androidler Tokyo Müzesi’nde sergileniyor.
Balkabağından Yapılan Uzaktan Kumandalı BB-8 Droid ile Tanışın 00:42
Balkabağından Yapılan Uzaktan Kumandalı BB-8 Droid ile Tanışın 252 izlenme - 3 yıl önce Star Wars'un sevimli ve yuvarlak oyuncağı BB-8 droid, Randy Slavey tarafından yeniden tasarlandı. Fakat bu sefer ham madde olarak balkabağı tercih edildi.
Kuratas - Bir Japon İcadı 03:04
Kuratas - Bir Japon İcadı 264 izlenme - 4 yıl önce Yaa sanmayın ki Japonlar sabah akşam bir tek cinsellik üzerine çalışmıyor, işte bir Japon harikası. Japon sanatçı Kogoro Kurata tasarımını yaptığı dört metrelik 'Kuratas' isimli robotunu dünyaya tanıtmış efenim. Kokpiti bulunan robot canlı bir pilot ya da akıllı telefon aracılığıyla kontrol edilebiliyormuş. Bu devasa robot 1 milyon dolara satışa çıkarılmış. Sipariş üzerine ve sınırlı sayıda üretimi yapılabilen Kuratas için 16 farklı renk seçeneği mevcut imiş. 4 ton ağırlığındaki Kuratas sıkıştırılmış su içeren plastik roketler fırlatma özelliğine sahip.
 BB-8 Droid Sevimli Arkadaşlar Edindi 01:08
BB-8 Droid Sevimli Arkadaşlar Edindi 191 izlenme - 3 yıl önce BB-8 Droid Sevimli Arkadaşlar Edindi Chicago'da bulunan Bilim ve Sanayi Müzesi, Star Wars'ın meraklı ve araştırmacı droid'i BB-8'e kapılarını açtı.
htc ınnovation tv commercial 00:32
htc ınnovation tv commercial 511 izlenme - 8 yıl önce
Star Wars Sphero Droid BB-8 Kutudan Çıkıyor! 04:04
Star Wars Sphero Droid BB-8 Kutudan Çıkıyor! 136 izlenme - 3 yıl önce Sphero Droid BB-8, şüphesiz son günlerin en çok konuşulan oyuncağı. Bu videoda Sphero Droid BB-8’i kutusundan çıkarıyoruz. Daha fazla bilgi için: http://shiftdelete.net/sphero-droid-bb-8-kutudan-cikiyor-64170
 Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük icadı 01:19
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük icadı 110 izlenme - 4 yıl önce Japon bilim insanları insanlığın geleceğiyle ilgili oldukça önemli bir buluşa imza attı. İlk insan robot canlı yayında tanıtıldı. İlk baktığınıza insandan ayırt etmenin zor olduğu robotlarla gelecekte günlük yaşamın insanlar için daha kolay bir hale gelmesi hedefleniyor. Şu ana kadar 2 kadın droid yapan Japonlar gelecekte bu robotların bir çok alanda kullanılabileceğini söylüyor. Bu robotlar sorunlar sorulara cevap veriyor, verilen komutları da gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Kontrol edilebilir yapay kasları olan droidlerin yüzeyi silikonla kaplı. Dudakları hareket etmeyen bu robotlar sorulara sesli yanıt verebiliyor. Şimdiden büyük bir etki yaratan Androidler Tokyo Müzesi’nde sergileniyor.
Motorola'nın Droid RAZR M Telefonuna Bakış 06:35
Motorola'nın Droid RAZR M Telefonuna Bakış 69 izlenme - 6 yıl önce Motorola'nın Droid RAZR M Telefonuna Bakış
htc droid ıncredible smartphone at verizon -- forbidden dance 00:15
htc droid ıncredible smartphone at verizon -- forbidden dance 58 izlenme - 8 yıl önce
Astronaut   Droid 03:21
Astronaut Droid 30 izlenme - 3 yıl önce Astronaut Droid (Audio) 2015 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Astronaut Droid (Audio) 2015 Official Music Video Electro HouseAstronaut Droid
Droid Saldırısı 01:02
Droid Saldırısı 7 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/droidsaldirisi.htm Mekanik savunma aracının üzerine gelerek kendilerini patlatan droidleri etkisiz hale getirmelisiniz. Yön veya w,a,s,d tuşları ile mekanik savunma robotunuzu kontrol ettirebilirsiniz. Bunun dışında gelen droidlere mouse ile nişan alıp ateş açmanız mümkün. Patlayıcı droidlerin yanınıza yaklaşmaması gerekiyor. Aksi halde yaşam enerjinizi bitirebilir ve sizi savunmasız bırakabilirler. İyi eğlenceler..