Hoşgeldiniz!

drugs

love and other drugs fragman 02:27
love and other drugs fragman 41.342 izlenme - 8 yıl önce love and other drugs filminin yayınlanan ilk fragmanı.
Pakistan: Alkollü İçkilerin İmhası 01:44
Pakistan: Alkollü İçkilerin İmhası 3.035 izlenme - 6 ay önce Pakistan Sahil Güvenliği, Karaçi'de ele geçirdiği 20 bin likör ve bira şişesini ve yüzlerce kilo uyuşturucuyu imha etti. Alkol şişelerinin asfalt yapımında kullanılan silindirle ezilmesi dikkat çekti.
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 11:36
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 5.944 izlenme - 3 yıl önce Bir diziden çok daha fazlası olan Breaking Bad psikolojik ve dramatik yönüyle hepimizi etkilemiştir. 5 sezon boyunca en iyi sahnelerden seçmeler.
Sapık Hareketlerle Bezeli Amaçsız Klip (Drank & Drug) 02:25
Sapık Hareketlerle Bezeli Amaçsız Klip (Drank & Drug) 2.670 izlenme - 3 yıl önce Hollandalı imiş efendim bu grup, şu sıralar hangi yabancı siteyi açsam karşıma çıkıyor. Kendileri Lil Ronnie & Kleine Flex. Araştırmasını sizler yaparsınız. bye
BBC - How Drugs Work - 1. Bölüm (Belgesel - 56 dk) 56:58
BBC - How Drugs Work - 1. Bölüm (Belgesel - 56 dk) 2.189 izlenme - 3 yıl önce BCC'nin 2011 yapımı 3 bölümlük uyuşturucu temalı belgesel serisinin birinci bölümü. Bu bölümde cannabis işlenmiş. Uyuşturucuyu uyuşturucu kullananların gözünden anlattıkları bir seri olmuş. Serinin ikinci bölümü Ecstasy'e, üçüncü bölümü kokaine ayrılmış. İkinci ve üçüncü bölümün Türkçe altyazıları henüz mevcut değil. Bu bölümün altyazıları ise Divxplanet'ten psycho_c'ye ait. İyi seyirler.
Uyuşturucu Kullanan Lemur 02:22
Uyuşturucu Kullanan Lemur 491 izlenme - 11 ay önce Bu siyah lemurlar, Madagaskar'a özgü bu kırkayakların derisinde bulunan zehirleri bedenlerine sürüp, sivrisinek başka olmak üzere asalak böceklerden kurtulup, malarya başka olmak üzere pek çok hastalıktan kurtuluyorlar. Kırkayak zehrinin tek işlevi bu değil. Zehir aynı zamanda bir halüsülojen ve lemurlar bu halüsülojen ile kafa buluyorlarç
'Catch .44' Trailer HD 02:03
'Catch .44' Trailer HD 2.206 izlenme - 5 yıl önce http://www.hollywood.com Starring: Forest Whitaker, Bruce Willis, Malin Akerman, Nikki Reed, Deborah Ann Woll, Brad Dourif Three ruthless female outlaws sche...
love and other drugs 1 fragmanı 02:34
love and other drugs 1 fragmanı 2.592 izlenme - 7 yıl önce özgür ruhlu bir genç kadın olan maggie karşı konulmaz bir cazibeye sahip olan jamie ile karşılaştığında sonucun aşk olacağına başta kimse inanmamıştır. jamie ilaç endüstrisinin kurtlarından biridir ve kadınlar üzerinde kullandığı çekim gücünü kendi işinde de kullanmaktan çekinmez. maggie ise bağlanmaktan korkan ve özgürlüğüne düşkün bir kadın olarak jamie'den çok daha hassas bir konuma sahiptir. ancak ikisinin ilişkisi ilerledikçe ikisi de gerçek bir ilaçla karşılaşır aşk...
Sex & Drugs & Rock & Roll Fragman 03:21
Sex & Drugs & Rock & Roll Fragman 1.256 izlenme - 4 yıl önce Sex & Drugs & Rock & Roll
Telefon Direğiyle Seviyeli Bir İlişkiye Yelken Açmak 01:15
Telefon Direğiyle Seviyeli Bir İlişkiye Yelken Açmak 560 izlenme - 3 yıl önce Mevzu her zamanki gibi bir uzak doğu ülkesinde geçiyor. Hali hazırda yeni sevgilisinden ayrılmış direk, sevimli bir adamı baştan çıkarıp düşük çözünürlüklü video çeken güzel insanlara sevginin, aşkın ne olduğunu doyasıya gösteriyor. İzliyoruz ve mutlu oluyoruz efendim. (Tabi ki direk için.)
Pikachu on Acid 03:31
Pikachu on Acid 566 izlenme - 3 yıl önce Kahramanlarımız ash, misty, brock ve pikachu, woodstock ruhunu canlandırmak adına çıktıkları yolculuklarında roket takımı (team rocket)'nın saldırısına uğrarlar. Karşılaşma esnasında pikachu'nun overdose'dan kendini kaybetmesi ise kahramanlarımıza zor anlar yaşatacaktır.
The Nootropic UFC Welterweight Champion Tyron Woodley Recomends 01:27
The Nootropic UFC Welterweight Champion Tyron Woodley Recomends 2 izlenme - 2 gün önce The Nootropic UFC Welterweight Champion Tyron Woodley Recommends, click this link http://brainenhancingnootropics.com/ to learn more. The Nootropic a UFC Champion Recommends, click this link http://brainenhancingnootropics.com/ to watch a short youtube video to learn more. The nootropic professional UFC fighter Tyron Woodley takes to boost his mental state, click this link http://brainenhancingnootropics.com/ to watch more. Do you want to boost your memory, focus and mental clarity? Then go to this http://brainenhancingnootropics.com/ website to learn what UFC Fighter Tyron Woodley takes to give him peak mental performance.
Gerçek Hayatta Far Cry 04:52
Gerçek Hayatta Far Cry 787 izlenme - 3 yıl önce Far Cry Almanya'da Crytek tarafından geliştirilmiş ve üç Türk yazılımcının da arasında bulunduğu Ubisoft tarafından yayınlanan bir oyundur. Bu üç Türk yazılımcı sayesinde bu oyun için bir dönem "Türkler yapmış, Türk oyunu lan bu!" şeklinde gurur duymamıza sebep olmuştur lakin gelin görünkü bu oyunun yapımında 3 Türk yazılımcının payı devede kulak kalır. Her neyse efenim çok sevdiğim bir youtube channelı olan "CorridorDigital"ın gerçek hayata uyarlanmış eğlenceli Far Cry videosu sizlerle. Sevgiler.
20 Dolar'a Ne Kadar Uyuşturucu Alabilirsiniz? 01:24
20 Dolar'a Ne Kadar Uyuşturucu Alabilirsiniz? 749 izlenme - 3 yıl önce 20 dolara Dünya çapında ne kadar zararlı madde alabileceğimizi gösteren bu yararlı çalışmayı izliyoruz. Güzel bir torbacı analizi diyebiliriz.
How To Make Money Selling Drugs Fragman 01:59
How To Make Money Selling Drugs Fragman 757 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Woody Harrelson, Susan Sarandon, Eminem gibi isimlerin yer aldığı How to Make Woody Harrelson filminin resmi fragmanı.
Wale - The Girls On Drugs 05:10
Wale - The Girls On Drugs 267 izlenme - 3 yıl önce Wale - The Girls On Drugs (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Hey! Happy Festivus everyone! I promise you ain't never really freak out until you be out at freak hours and see each and every freak out from free couch to free couch [Chorus x4:] We go deep and we don't get no sleep Cause we be up all night until the early light Man these niggas ain't serious Do you know what type of women I've been dealing with? I used to pop blues with my lil' bitch I call her boo cuz her real one I will forget I use a Uber to scoop me to SLS What you expect, a little groupie to see my crib? Oh no, these niggas ain't serious Do you know what type of bitches I've been dealing with? Try to tell me adderall make her get a rush Used to use it to study until she fell in love Told me that lil buzz make her think a lot Told her "Nah you lying, cuz you don't eat enough" Nah Nah Nah These women ain't serious She sprinkled a little something up in her lip Start sipping and now she sweating, her lips clenched Kind of dizzy, her friends tell her to get a grip I'm trying to get me a real woman to take out But for now, they're wild They rather get it in [Hook:] Girls on drugs Girls on drugs Girls on drugs Pills and such when them beers ain't enough They still need love [Chorus x2] In her purse where her hand go She disperse by the handful Coco make her go up Nothing popping, pop a zan when she laying low Bars to break, so many bars to break She at the Grammy's turnt, none of the stars is fake She like "Oh my God, I'm on the moon and shit" And my particular moon like a platoon and shit You know the niggas I be dealing with Politicians and niggas living it on the rip And my position to give this shit to little kids Is not official unless I'm giving them authentic We're all living with small demons We're all sinning, it's all similar Broads with us and they bong hitting Let me tell you about the bitches I've been chilling with The really insecure ones look good as shit Nothing fill the void of a little pill A little shot, she ain't shy when the shit spill And it's hard to feel alive when you're feeling dead inside Beside that the lime light be so real Let me tell you about the bitches that I kick it with Told me nobody love her so she cut her wrist Not enough for the hospital but cut it close That's why she want to get high because she's feeling low Told me pour me a vodka pill and little smoke So I could numb her insides and we will never know [Hook] __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Wale - The Girls On Drugs (Official Video)
Tove Lo - Not On Drugs 03:04
Tove Lo - Not On Drugs 173 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics) Shiny, happy, see my world in new colors? Higher fire, fly my rocket through the universe? I'm up with the kites and I dream so blue I live in the sky, you come live here too I'm queen of the clouds, make my wish come true. I sing to the night, let me sing to you Baby, listen please I'm not on drugs, I'm not on drugs, I'm just in love Baby, don't you see? I'm not on drugs, I'm not on drugs, I'm just in love You're high enough for me. Lighter, brighter, pick the biggest stars I find And I'm trip, trip, tripping in my empire state of mind I'm up with the kites and I dream so blue I live in the sky, you can live here too. I'm queen of the clouds, make my wish come true. I sing to the night, let me sing to you. Baby, listen please I'm not on drugs, I'm not on drugs, I'm just in love Baby, don't you see? I'm not on drugs, I'm not on drugs, I'm just in love You're high enough for me. You're high enough for me. Baby, listen please I'm not on drugs, I'm not on drugs, I'm just in love Baby, don't you see? I'm not on drugs, I'm not on drugs, I'm just in love You're high enough for me You're high enough for me You're high enough for me
Designer Drugs - Drugs Are In Control 02:58
Designer Drugs - Drugs Are In Control 91 izlenme - 4 yıl önce Designer Drugs - Drugs Are In Control (Video Klip 2014)
Chance the Rapper - Same Drugs 04:23
Chance the Rapper - Same Drugs 37 izlenme - 1 yıl önce Chance the Rapper - Same Drugs (Music Video 2017) Şarkı Sözleri (Lyrics) [Chorus 1] We don't do the same drugs no more We don't do the, we don't do the same drugs, do the same drugs no more 'Cause she don't do the same drugs no more We don't do the, we don't do the same drugs, do the same drugs no more [Verse 1] When did you change? Wendy, you've aged I thought you'd never grow up I thought you'd never Window closed, Wendy got old I was too late, I was too late A shadow of what I once was [Chorus 2] 'Cause we don't do the same drugs no more We don't do the, we don't do the same drugs, do the same drugs no more She don't laugh the same way no more We don't do the, we don't do the same drugs, do the same drugs no more [Verse 2] Where did you go? Why would you stay? You must have lost your marbles You always were so forgetful In a hurry, don't wait up I was too late, I was too late A shadow of what I once was 'Cause we don't, we don't do what we say we're gonna You were always perfect, and I was only practice Don't you miss the days, stranger? Don't you miss the days? Don't you miss the danger? [Chorus 3: Chance The Rapper + (Eryn Allen Kane)] We don't (we don't) do the same drugs no more (do the same drugs no more) We don't do the, we don't do the same drugs, do the same drugs no more We don't (we don't) do the same drugs no more (do the same drugs no more) We don't do the, we don't do the same drugs, do the same drugs no more We don't do the, we don't do the same drugs [Outro: Chance The Rapper + (Eryn Allen Kane)] (Turn it around I remember when This age of pathetics) Don't forget the happy thoughts All you need is happy thoughts The past tense, past bed time Way back then when everything we read was real And everything we said rhymed Wide eyed kids being kids Why did you stop? What did you do to your hair? Where did you go to end up right back here? When did you start to forget how to fly? (It's so natural Just like Juicy Fruit Works like a magic trick Please give me half of that We don't, we don't, we don't) Don't you color out Don't you bleed on out, oh Stay in the line, stay in the line Dandelion (Do the same drugs no more We don't do the, we don't do the same drugs, do the same drugs no more We don't, we don't, we don't....) Don't you color out Don't you bleed on out, oh Stay in the line, stay in the line Dandelion
Wale - The Girls On Drugs  05:10
Wale - The Girls On Drugs 100 izlenme - 3 yıl önce Wale - The Girls On Drugs (Official Video) (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Kramer skit] Hey! Happy Festivus everyone! [Intro] I promise you ain't never really freak out until you be out at freak hours and see each and every freak out from free couch to free couch [Chorus x4] We go deep and we don't get no sleep Cause we be up all night until the early light [Verse 1] Man they really ain't serious Do you know what type of women I've been dealing with? I used to pop blues with my lil' chick I call her boo cuz her real one I will forget I use a Uber to scoop me to SLS What you expect, a little groupie to see my crib? Oh no, these niggas ain't serious Man they really ain't serious Do you know what type of women I've been dealing with? Try to tell me adderall make her get a rush Used to use it to study until she fell in love Told me that lil buzz just make her think a lot Told her "Nah you lying, cuz you don't eat enough" Nah Nah Nah These women ain't serious She sprinkled a little something up in her liq Start sipping and now she sweating, her lips clenched Kind of dizzy, her friends tell her to get a grip I'm trying to get me a real woman to take out But for now, they're wild They rather get it in [Hook] Girls on drugs Girls on drugs Girls on drugs Pills and subs when them beers ain't enough They still need love [Chorus x2] [Verse 2] In her purse where her hand go She disperse by the handful Coco make her go up Nothing popping, pop a zan when she laying low Bars to break, so many bars to break She at the Grammy's turnt, none of the stars is fake She like "Oh my God, I'm on the moon and shit" And my particular moon like a platoon and shit You know the niggas I be dealing with Politicians and niggas living it on the rip And my position to give this shit to little kids Is not official unless I'm giving them authentic We're all living with small demons We're all sinning, it's all similar Broads with us and they bong hitting Let me tell you about the women I've been chilling with The really insecure ones look good in here Nothing fill the void of a little pill A little shot, she ain't shy when the shit spill And it's hard to feel alive when you're feeling dead inside Beside that the lime light be so real Let me tell you about the bitches that I be chilling with Told me nobody love her and so she cut her wrist Not enough for the hospital but cut it close That's why she want to get high because she's feeling low Told me pour me a vodka, pill and little smoke So I could numb her insides and we will never know [Hook]
K. Michelle - God, Love, Sex and Drugs 03:55
K. Michelle - God, Love, Sex and Drugs 15 izlenme - 6 ay önce K. Michelle - God, Love, Sex and Drugs [Audio] 2017 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Intro] Tell me how to do it like James Brown! (Whoa!) Tell me how to do it like James Brown! ([?]) [Verse 1] Got the coffee table, got the paper, got the Scriptures Got the liquor, got the Swishas Bout to get [?] up Got the Bible, turn the pages, hit the switches Get the digits, call the homies Tell them all to pull up! Backbone to the pavement And I pray beyond the spaceships Two feet on the ground, fuckin' up Screamin' "Oh my God!" now [Bridge 1] Got a vice, cold as ice Whatever your drug of choice, you pay the price So don't you knock me down or knock it 'til you try it Don't judge me! [Chorus] They say that we're crazy (Hit it!) Hoooah, 'cause they don't understand us, us! (Yeah, uh!) (That what they talkin') But now they talkin' crazy! (Always talkin' crazy) Who said that I can't have everything I want? (One time now!) Ooooh Talkin' God, love, sex and drugs! [Verse 2] Call the doctor, call my daddy, call my mama Call the pastor, this communion Tell 'em fill my cup! We admit that we got issues God forgive us, we are sinners Guns N' Roses, middle fingers up! [Bridge 2] Gotta fight, wrong and right Whatever your drug of choice, you pay the price And, Lord, I'm just hopin' to get a second try Don't judge me! [Chorus] They say that we're crazy (Aw, shit, man!) Hoooah, 'cause they don't understand us, us! (Ha-ha, yeah!) But now they talkin' crazy Who said that I can't have everything I want? ([?] everybody drunk, huh?) Ooooh Talkin' God, love, sex and drugs! [Bridge 3] (Oooooooh!) 'Cause you fall for anything if you don't stand for somethin' (Oooooooh!) [?], well, you know come a dime a dozen (Oooooooh!) When it all comes around full-circle, we did it out of lo-o-ve! So don't you tell me [Chorus] People say that we're crazy ([?]) Huh, they don't understand us, us! (I'm just sayin, fuck it!) But now they talkin' crazy Who said that I can't have everything I want? ([?]) Noooo why Talkin' God, love, sex and drugs! [Outro: Spoken (sung)] I want it all! I'm like, ATM! I want all the money! I want some God Some loooove A lot of sexxxx And some drugs! *laughs* You know, nothing illegal! *laughs* (Talkin' God, love, sex and drugs!)
d12 these drugs 04:55
d12 these drugs 110 izlenme - 6 yıl önce d12 these drugs
the music - drugs 03:59
the music - drugs 103 izlenme - 7 yıl önce the music - drugs
Spiders On Drugs 01:51
Spiders On Drugs 90 izlenme - 6 yıl önce Spiders On Drugs
Eden - Drugs 06:00
Eden - Drugs 30 izlenme - 2 yıl önce Eden - Drugs (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrcis) Cause I had the best of the worst sides And I had these lungs And I had too many flash fires That I just let them burn Till my chest is on fire And my head just won't die I guess I'm lying cause I wanna I guess I'm lying cause I don't Cause I just feel so tired Like it's move or slowly die You ain't you when you're like this This ain't you and you know it But ain't that just the point? You don't know How to let go Who said this must be all or nothing? But I'm still caught below And I'll never let you know No I can't tell you nothing Cause I'm a fucking mess sometimes But still I could always be Whatever you wanted But not what you needed Especially when you been needing me Cause I'm a fucking mess sometimes And I'll say what I dont mean Just cause I wanted Or maybe I need it Swear lying's the only rush I need Cause all I needed was some words to say That all these feelings don't mean shit to me Cause it's all just chemicals anyway Anyway, Yeah And I got way too many routes to take To make this all just go away And find another heart to break So heartless with the words I say Just saying what I'm supposed to say Cause I had nothing for you I can't love when I can't even love myself Things I would rather be thoughts at the back of my head, but I'm addicted to hurting And I got these lungs And I spent too many late nights Just Thinking a hole in the earth Till the sky is on fire And my head still won't die I guess I'm lying cause I want to I guess I'm lying cause I don't Cause I just feel so tired Like I need something to come alive She said you ain't you when you're like this This ain't you what you done? And I said that's the point You don't know how to let go Who said this must be all or nothing? But I'm still caught below And I'll never let you know No I can't tell you nothing Cause I'm a fucking mess sometimes But still I could always be Whatever you wanted But not what you needed Especially when you been needing me Cause I'm a fucking mess inside And I'll say what I dont mean Just cause I wanted Or maybe I need it Swear lying's the only rush I need
Eden - drugs 05:38
Eden - drugs 31 izlenme - 2 yıl önce Eden - drugs (Audio 2016) Şarkı Sözleri (Lyrics) Cause I had the best of the worst sides And I had these lungs And I had too many flash fires That I just let them burn Till my chest is on fire And my head just won't die I guess I'm lying cause I wanna I guess I'm lying cause I don't Cause I just feel so tired Like it's move or slowly die You ain't you when you're like this This ain't you and you know it But ain't that just the point? You don't know How to let go Who said this must be all or nothing? But I'm still caught below And I'll never let you know No I can't tell you nothing Cause I'm a fucking mess sometimes But still I could always be Whatever you wanted But not what you needed Especially when you been needing me Cause I'm a fucking mess sometimes And I'll say what I dont mean Just cause I wanted Or maybe I need it Swear lying's the only rush I need Cause all I needed was some words to say That all these feelings don't mean shit to me Cause it's all just chemicals anyway Anyway And I got way too many routes to take To make this all just go away And find another heart to break So heartless with the words I say Just saying what I'm supposed to say Cause I had nothing for you I can't love when I can't even love myself Things I would rather be thoughts at the back of my head, but I'm addicted to hurting And I got these lungs And I spent too many late nights Just Thinking a hole in the earth Till the sky is on fire And my head still won't die I guess I'm lying cause I want to I guess I'm lying cause I don't Cause I just feel so tired Like I need something to come alive She said you ain't you when you're like this This ain't you what you done? And I said that's the point You don't know how to let go Who said this must be all or nothing? But I'm still caught below And I'll never let you know No I can't tell you nothing Cause I'm a fucking mess sometimes But still I could always be Whatever you wanted But not what you needed Especially when you been needing me Cause I'm a fucking mess inside And I'll say what I dont mean Just cause I wanted Or maybe I need it Swear lying's the only rush I need
Designer Drugs & Alvin Risk - Empty Hearted (Official Video) 05:36
Designer Drugs & Alvin Risk - Empty Hearted (Official Video) 87 izlenme - 4 yıl önce Designer Drugs & Alvin Risk - Empty Hearted (Official Video)
The Verve - The Drugs Don't Work 04:51
The Verve - The Drugs Don't Work 44 izlenme - 3 yıl önce 1997 tarihli Urban Hymns albümünde yer alan bir parçadır.Richard Ashcroft'un uyuşturucuyu bıraktıktan sonra bu şarkıyı yazdığı söylenir.
Chase Atlantic - Drugs & Money 04:00
Chase Atlantic - Drugs & Money 13 izlenme - 9 ay önce Chase Atlantic - Drugs & Money [Audio] 2017 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1: Mitchel Cave] I, I think I'm God or some other shit, yeah You know how I get when I'm in my head, yeah Pink shadows in the basement, whoa What's that pink shadow in the basement? [Pre-Chorus: Mitchel Cave] Mama, I'm sorry, reality's boring I cut it up, wash it all down with a forty I probably will snort it My head is distorted I try to ignore it, I try to ignore it I'm searching for a drag, girl, you know the story Girl, you know the story [Chorus: Mitchel Cave] Drugs and fucking money I can hear the birds sing Drugs and fucking money Fucking up this whole thing Drugs and fucking money Only thing that I need Drugs and fucking money, yeah Yeah, drugs and fucking money I can hear the birds sing Drugs and fucking money Fucking up this whole thing Drugs and fucking money Only thing that I need Drugs and fucking money, yeah Drugs and fuck- [Verse 2: Mitchel Cave] Gold plated chain in my pocket I could make it rain if I wanted to She said, "You got drugs 'cause I want 'em" Hell, no I told you they're mine, girl, just stop it [Pre-Chorus: Mitchel Cave] Mama, I'm sorry, reality's boring I cut it up, wash it all down with a forty I probably will snort it My head is distorted I try to ignore it, I try to ignore it I'm searching a drag, girl, you know the story Girl, you know the story [Chorus: Mitchel Cave] Drugs and fucking money I can hear the birds sing Drugs and fucking money Fucking up this whole thing Drugs and fucking money Only thing that I need Drugs and fucking money Yeah, drugs and fucking money I can hear the birds sing Drugs and fucking money Fucking up this whole thing Drugs and fucking money Only thing that I need Drugs and fucking money, yeah [Bridge: Mitchel Cave] Drugs and fucking Damn, I love it Maybe I should drop it, pick a different subject Maybe it's deliberate if it's lacking substance Baby, you still listen so I know you love it I know you love it Well, I guess I could sell some nice things Or write about how good my life's been I'm sure your parents wouldn't like me These circumstances can be frightening Guess I managed all your time, please Balance addiction on a tight string Money and drugs are all I think about So I'ma drop this song and let the birds sing Damn, I love it Maybe I should drop it, pick a different subject Maybe it's deliberate if it's lacking substance Baby, you still listen so I know you love it I know you love it