Hoşgeldiniz!

duba

Balona Röveşatadan Sonra Dubaya Penaltı 00:13
Balona Röveşatadan Sonra Dubaya Penaltı 4.845 izlenme - 3 ay önce Afyonkarahisar’da iki gençten birisinin yol kenarında duran trafik dubasına topa şut çeker gibi vurup devirmesi güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. İlginç olay, kentin en işlek caddelerinden biri olan Kadınana Caddesi’nde meydana geldi. Geçtiğimiz hafta gece geç saatlerde yaşanan ve güvenlik kameralarının kayıtta olduğu olayda, 2 genç, kaldırımda yürürken içlerinden birisi bir anda duruyor. Trafik dubasını gözüne kestiren şahıs penaltı kullanır gibi önce yavaş hareket ediyor. Şahıs bir anda koşar adımlar trafik dubasına yönelerek şut çeker gibi tekme atıp dubayı deviriyor. Tekmeleme esnasında elindeki içeceği de düşüren şahıs, daha sonra kaldırımdan içecek kutusunu alarak yanındaki arkadaşı ile olay yerinden uzaklaşıyor. Olaydan yaklaşık 5 dakika sonra elinde bir poşetle tekrar kadraja giren gençlerden dubayı tekmeleyen şahıs bu defa yolun sağ tarafında duran bir iş yerine ait reklam panosuna vurarak onu da deviriyor. Gençlerin böyle bir şeyi neden yaptıkları ise belirsizliğini koruyor. Trafik dubası ve reklam panosu devrilen iş yeri sahibi ise gün ağardığında yaşananları kahkahalar ile güvenlik kamaralarından izliyor. Gençlerin bu görüntüsü geçtiğimiz günlerde Ankara’da yaşanan “balona röveşata” atan genci akıllara getirdi.
Duba Arası Park Etme - Direksiyon Dersi 02:41
Duba Arası Park Etme - Direksiyon Dersi 2.875 izlenme - 2 yıl önce Duba Arası Park Etme - Direksiyon Dersi Direksiyon hocasının öğrencisine vermiş oldugu duba arası park etme görüntülerine sahıt oluyoruz
Balona Röveşatadan Sonra Dubaya Penaltı 00:13
Balona Röveşatadan Sonra Dubaya Penaltı 185 izlenme - 3 ay önce Afyonkarahisar’da iki gençten birisinin yol kenarında duran trafik dubasına topa şut çeker gibi vurup devirmesi güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.Müsait her hangi bir şeyi görünce musallat olmak bizim toplulumuzda genetik normal karşılamak lazım
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 00:49
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 4.968 izlenme - 2 yıl önce Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar.Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Otomatik Civciv Duba Suluğu 01:46
Otomatik Civciv Duba Suluğu 1.819 izlenme - 5 yıl önce Kenan Kaya
Kemal Sunal - Eyvaaah Dubaya Çarptık! (Sanal Alemin İlk Adımları) 04:00
Kemal Sunal - Eyvaaah Dubaya Çarptık! (Sanal Alemin İlk Adımları) 1.487 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar internet yokken telsizli dönemleri hatırlatan, şimdilerde internette veya başka yerlerde tanışıp evlenen insanları konu edinmiş, sanal dünyanın ilk adımlarını rastladığımız yakışıklı filminden bir sahne. Film Linki http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/104590/alkislarlayasiyorum-film-kusagi-sunar-kemal-sunal-yakisikli-1987-92-dk Film Müziği http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/42567/yakisikli-film-muzigi
Ken Block Tozu Dumana Kattı! 08:31
Ken Block Tozu Dumana Kattı! 698 izlenme - 2 yıl önce Nefes kesen yarışları ve şovları ile bilinen Süper Sport yarışçısı Ken Block yine uzun süre konuşulacak bir reklam filmi için Dubai'deydi. 650 beygir gücünde Ford Fiesta ile ortalığı birbirine kattı. Videoda en çok dikkat çeken noktalardan birisi de Dubai polis arabaları.
Röveşatacıdan Sonra Penaltıcı (Ülke Şampiyonlar Ligi Gibi) 00:56
Röveşatacıdan Sonra Penaltıcı (Ülke Şampiyonlar Ligi Gibi) 30 izlenme - 3 ay önce Afyonkarahisar’da iki gençten birisinin yol kenarında duran trafik dubasına topa şut çeker gibi vurup devirmesini izliyoruz. Ülke baştan aşağı şampiyonlar ligi.
İntegra park 00:19
İntegra park 410 izlenme - 9 yıl önce sizce nasıl ?
Zeytinburnu'nda Kaza Yapan Araç Dubaları Biçti 02:25
Zeytinburnu'nda Kaza Yapan Araç Dubaları Biçti 5 izlenme - 4 hafta önce Zeytinburnu'nda kaza yapan araç dubaları biçtiİSTANBUL - Zeytinburnu'nda kontrolden çıkan araç önce aydınlatma direğine çarptı.
Golden Gate Köprüsünde Duba Koyan Adam 00:54
Golden Gate Köprüsünde Duba Koyan Adam 114 izlenme - 3 yıl önce Golden Gate Köprüsünde Duba Koyan Adam Kusursuz bir şekilde köprüde şeritler arası duba yerleştiren adamı izliyoruz.
turkish park etme 00:19
turkish park etme 255 izlenme - 9 yıl önce izleyin görün arkadaslar...
Dubalara Otururak Seçim Çalışması Yapmak 02:44
Dubalara Otururak Seçim Çalışması Yapmak 88 izlenme - 3 yıl önce 'Biz bu dubanın üzerine oturmakla belki 2 dk açı çekeceğiz ama esnaf bu acıyı bir ömür boyu çekiyor' diyen aday adayımızı cesaretinden dolayı tebrik eder alkışlarınıza sunarım efenim.
Various Artists - Duba Duba Si Hora 03:40
Various Artists - Duba Duba Si Hora 112 izlenme - 6 yıl önce
Golden Gate Köprüsünde Şeritler Arası Duba Koyan Adam 00:54
Golden Gate Köprüsünde Şeritler Arası Duba Koyan Adam 38 izlenme - 2 yıl önce Biraz daha hızlı yapabilirse yetenek sizsiniz e katılabilecek kapasitedeki eleman. Nasıl da kusursuz bir şekilde yerleştiriyor şeritler arası dubaları.
Yoga Dubai Bakasana On The Beach 00:25
Yoga Dubai Bakasana On The Beach 67 izlenme - 4 yıl önce Yoga Dubai Bakasana On The Beach
duba vs pire 00:39
duba vs pire 61 izlenme - 7 yıl önce komediye bak ya zaaa