Hoşgeldiniz!

Dubai Videoları İzle

Nusr-Et ile Sanat 01:00
Nusr-Et ile Sanat 24.678 izlenme - 3 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Dubai'de Elektronik Fiyatları: iPhone 7 Ne Kadar ? 09:11
Dubai'de Elektronik Fiyatları: iPhone 7 Ne Kadar ? 5.369 izlenme - 6 ay önce Dubai videolarının ikincisinde, Dubai Mall içerisinde bulunan bir teknoloji mağazasını geziyoruz. Telefon, bilgisayar, PlayStation 4, konsol oyunlarının fiyatlarına yakından bakıyoruz. Aynı zamanda Amerika'dan nasıl ucuza MacBook alınır? onun cevabı da yine bu videoda. İyi seyirler efenim.
Dubai'de Sıradan Bir Gün 03:54
Dubai'de Sıradan Bir Gün 45.152 izlenme - 3 yıl önce Efendim hayal bile edemediğim görüntüleri sizinle paylaşmaktan onur duyuyorum. Kendim böyle bir hayat yaşayamadığım için "Zengin zübbeleri" ifadesini kullanmaktan kaçınmıyorum saygılar.
Nusr-Et Kontrfile Şov! 00:57
Nusr-Et Kontrfile Şov! 5.429 izlenme - 3 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Dubai'de İtfaiyecilerin Yangına Jetpack ile Müdahale Etmesi 00:59
Dubai'de İtfaiyecilerin Yangına Jetpack ile Müdahale Etmesi 2.712 izlenme - 3 ay önce Dubai Sivil Savunma Teşkilatı artık jetpack ve jetski yardımıyla müdahale edecekmiş. İzliyoruz efendim.
Müşteriyi Kendi Elleriyle Besleyen Nusret (Dubai) 00:35
Müşteriyi Kendi Elleriyle Besleyen Nusret (Dubai) 18.673 izlenme - 11 ay önce Farklı sunumu ile müşterilerini ağırlayan Nusret,masadaki ablamızı kendi elleriyle beslemekle yetinmemiş kalan kemiği de masadaki abimize hediye etmiş.
Lamborghini'si Alev Alev Yanan Dubai'linin İplememesi! 05:31
Lamborghini'si Alev Alev Yanan Dubai'linin İplememesi! 13.083 izlenme - 2 yıl önce Milyonluk aracı yanan dubai'li adam, görüntülerde lamborghini marka lüks araçla trafikte ilerleyen şoför kırmızı ışıkta durduğunda. şov yapmak için gaza basıyor. aracın egzozundan kaynaklanan yangın motora sıçrıyor. diğer sürücülerin kornalarına kulak asmayan araç sahibi ilerlemeye devam ediyor. kısa süre sonra lüks araç alevler arasında kalıyor. lüks araç cayır cayır yanarken şoför hiç bir şey olmamış gibi aracın küle dönmesini izliyor.
Ayna Programı - Dubai 4 23:22
Ayna Programı - Dubai 4 42.126 izlenme - 4 yıl önce Ayna Programı - Dubai 4 Ayna 1995 yılı itibariyle yurtdışı konularına da yönelmiştir. Yapımlarının yanı sıra, akademik çalışmalarına da devam eden Orhan, Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1999 yılında ABD'ye giden yapımcı, New York'a yerleşmiş ve televizyonculuk alanındaki çalışmalarına orada devam etmiştir. 2001 yılında ABD'den dönen Orhan, 2002 yılında tekrar yayına başlayan Ayna programının formatını değiştirerek günümüzde yayınlanan şeklini almasını sağlamıştır. Evli ve Ahmet Buğrahan adında oğlu vardır.
Yüzlerce Metre Yükseklikte Fotoğraf Çekimi Gerçekleştiren Rus Model 06:19
Yüzlerce Metre Yükseklikte Fotoğraf Çekimi Gerçekleştiren Rus Model 1.603 izlenme - 2 ay önce Dubai'de gerçekleştirdiği fotoğraf çekimi ile akıllarda durgunluk yaratan 22 yaşındaki Rus model Viktoria Odintsova'nın görüntüleri izlemek dahi ürpertici. Ancak o topladığı tüm cesareti ile bunu başarmış. Youtube'da yayınladığı videosu da büyük bir izlenme alırken hayranları tarafından da yaptığı hareket sorumsuzca bulundu.
Nusr-Et'in Garajı Göz Doldurdu 00:26
Nusr-Et'in Garajı Göz Doldurdu 1.053 izlenme - 1 ay önce Nusrete gelen müşterilerin lüks arabalarından oluşan garajı adeta bir otoshowu andırdı. Dubai'den kameraya yansıyan görüntüler.
Deve İle Dubai'de Kız Tavlayan Adam 02:28
Deve İle Dubai'de Kız Tavlayan Adam 17.688 izlenme - 2 yıl önce Devesini kuma oturttuktan sonra amiyane tabir ile oltayı bırakıp beklemeye çekilen kahramanımızın başarılı davranışına tanıklık edeceğiz. Çektikleri bir çok eğlenceli video ile tanıdığımız 'VitalyzdTv' yer verdiği açıklamasında bir çok başarısız denemenin gerçekleştiğini ve bu şaka videosu sırasında hiç bir hayvanın zarar görmediğini bizlere sunmuş.
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur? (Sosyal Deney) 02:12
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur? (Sosyal Deney) 18.029 izlenme - 2 yıl önce Altının para gibi aktığı yer Dubai'de cüzdan düşürülmesi durumunda ne olacağı sosyal deneyciler tarafından merak edilip kayda alınmış. 45 kere yere düşürülen cüzdan her seferinde geri gelmiş.
BMW i8 Dubai polis teşkilatının yeni üyesi oldu 02:02
BMW i8 Dubai polis teşkilatının yeni üyesi oldu 13.436 izlenme - 2 yıl önce Bavyeralı markanın 1.5 litrelik süperspor otomobili, Dubai polis filosuna katıldı.
Surf Yapan Sporcuya Köpek Balığı Saldırması - Dubai Sahili 04:13
Surf Yapan Sporcuya Köpek Balığı Saldırması - Dubai Sahili 2.955 izlenme - 5 ay önce İzlerken bir yandan da tırnak yedirtecek görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim.Ben inanamamıştım olay gerçektir arkadaşlar.İzliyoruz
Nusr-Et Pirzola Şov! 00:53
Nusr-Et Pirzola Şov! 1.868 izlenme - 3 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Dubai Yat Partisi 02:42
Dubai Yat Partisi 5.290 izlenme - 10 ay önce Birleşik Arap Emirlikleri'nin 7 emirliğinden biri olan Dubai'den bir yat partisi sizlerle..
Dubai Plaj Partisi 01:51
Dubai Plaj Partisi 4.310 izlenme - 10 ay önce Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten birisi olan Dubai'den plaj partisi sizlerle..
Nusr-Et Kesiyor! 00:39
Nusr-Et Kesiyor! 1.660 izlenme - 3 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
6.5 Milyon Dolarlık Dubai Polis Arabaları 01:28
6.5 Milyon Dolarlık Dubai Polis Arabaları 6.384 izlenme - 2 yıl önce dubai emniyet müdürlüğü 6.5 milyon dolar harcayarak öyle bir devriye arabası filosu kurdu ki pek bulaşmak istemeyeceğinize eminim.
Paris Hilton'a Yapılan Uçak Düşüyor Şakası 02:33
Paris Hilton'a Yapılan Uçak Düşüyor Şakası 9.194 izlenme - 2 yıl önce Dubai'de bir otel açılısına katılan Paris Hilton'a, 'Kontrol Ramez'de' adlı şaka programını yapan Mısırlı oyuncu Ramez Galal tarafından akıl almaz bir şaka yapılıyor.
Madeni Para İle Kaplı Range Rover 02:07
Madeni Para İle Kaplı Range Rover 17.565 izlenme - 4 yıl önce Dubai'de Ali Hassan Garib adlı bir kişi Range Rover marka aracını tam olarak 57 bin 412 Dirhem (28 Bin TL) madeni para ile kapladı.
Lamborghini Aventador'un Üzerine 01:12
Lamborghini Aventador'un Üzerine "Beni Yıka" Yazmak 11.047 izlenme - 2 yıl önce Abu Dabi'de bir otoparkta duran ve üzeri tamamen tozla kaplanmış, Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster'ın üzerine her milletten insanlar bişeyler yazmadan duramamış. E tabi bunu gören varatndaş durur mu, iliştirmiş hemen cama "beni yıka" yazısını. Bu arada bir hatırlatma, tozlu araçların üzerine, özellikle de kaporta kısımlarına el ile yazı yazmak, boyaya zarar verir.Dikkat.
Dubai'nin Yapay Dağı 01:24
Dubai'nin Yapay Dağı 3.073 izlenme - 9 ay önce Birleşik Arap Emirlikleri, kurak iklime çare olarak yapay bir dağ inşa etmeyi planlıyor. Bu yapay dağın etrafında oluşacak bulutları da gümüş parçacıkları ile dölleyip, yapay yağmurlar yağdıracak. Proje, dünyadaki tüm çimento üretimin yüzde yirmisini tüketecek.
Dubai'de Bir Koç Dövüşü 00:59
Dubai'de Bir Koç Dövüşü 1.644 izlenme - 6 ay önce Dubai'de koçların acımasız kapışmasını hepbirlikte izliyoruz. Canlılar dünyası insanlardan, bitkilerden ve hayvanlardan oluşur. İnsanlar eskiden beri hayvanlarla ilgilenmişlerdir. Çünkü hayvanların, insan yaşamında büyük önemi vardır. İlk evcilleştirilen hayvanın köpek olduğu sanılıyor. Sonraki zamanlarda ise koyun, keçi, at, boğa, tavuk ve kedi gibi hayvanlar evcilleştirilmiştir. Hayvan sevgisi, insandaki yardımlaşma, iyilikseverlik ve sevgi gibi duyguları geliştirir. İnsanların gelişiminde, hayvanların ve doğanın, özellikle de evcil hayvanların sanıldığından fazla olumlu etkileri vardır. Çocuklarımızın sosyalleşebilmeleri ve gelecekte iyi bir insan olabilmeleri için batı ülkelerinde olduğu gibi hayvan sevgisi aşılanması şarttır.
Dubai Koç Savaşları 01:00
Dubai Koç Savaşları 1.707 izlenme - 6 ay önce Dubainin koç dövüşleriyle ünlü srayne kasabasındaki bu muhteşem karşılaşmayı izliyoruz.
Airbus Uçağına Eşlik Eden Jet Motorlu Adam 01:39
Airbus Uçağına Eşlik Eden Jet Motorlu Adam 4.227 izlenme - 1 yıl önce Jet Motorlarıyla uçan ilk insan (ilk uçuşu 2013 de abd gerçekleştirmiş), Jetman lakaplı isviçreli Yves Rossy, Dubai de dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus A380 ile birlikte gösteri uçuşu yapmış.Gerçekten heyecanlı bir iş.
Real Madrid 2-4 Milan (Maç Özeti) 05:20
Real Madrid 2-4 Milan (Maç Özeti) 7.491 izlenme - 2 yıl önce Milan, Real Madrid'i devirdi! Real Madrid ile Milan, Dubai Challenge Cup'ta karşı karşıya geldi. Dubai Challenge Cup'ta Real Madrid ile Milan hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Pozisyon açısından oldukça zengin geçen maçı Milan 4-2'lik skorla kazandı ve kupayı müzesine götürdü. Milan'a galibiyeti getiren golleri 24. dakikada Jeremy Menez, 31. ve 48. dakikalarda Stephan El Shaarawy ve 74. dakikada Giampaolo Pazzini kaydetti. Real Madrid'in sayıları ise 35. dakikada Cristiano Ronaldo ile 84. dakikada penaltıdan Karim Benzema'dan geldi. Bu sonucun ardından, Milan üst üste 4. kez bu hazırlık turnuvasından zaferle ayrılmayı başardı.
Cumhurbaşkanına İtaat Etmek Farzdır 03:32
Cumhurbaşkanına İtaat Etmek Farzdır 2.796 izlenme - 8 ay önce Soru: Selamün aleyküm kıymetli hocam. Ehli Sünnet olan birkaç hocamızdan Cumhurbaşkanımıza itaat etmek farzdır dediklerini duyuyoruz. Bunun delili nedir? Cevap: Ve aleyküm selam İslam’a aykırı bir emir olmadıkça, devlet büyüklerimize ve idarecilerimize itaat etmek farzdır. Delili, şu ayeti kerimedir: "Ey iman edenler! Allah’a itaat edin. Peygamber’e itaat edin ve sizden olan ulu’l emre (idarecilere) de..." (Nisâ 59)
Pharrell Williams - Happy (Dubai Versiyonu) 03:04
Pharrell Williams - Happy (Dubai Versiyonu) 9.968 izlenme - 3 yıl önce Pharrell Williams - Happy (Dubai Versiyonu) Pharrell Williams'ın popüler şarkısının özel klibini Dubai sokaklarında çektiler. Çok keyifli görüntüler ortaya çıktı.
Dünya Drone Şampiyonası Sonuçlandı! 01:47
Dünya Drone Şampiyonası Sonuçlandı! 2.113 izlenme - 1 yıl önce Dubai‘de düzenlenen etkinlikte Dünya Drone Şampiyonası‘nın kazananı belli oldu. 150 farklı takımın yarıştığı turnuvada Luke Bannister, diğer rakiplerine geride bırakarak şampiyonanın lideri oldu. Bannister, ayrıca 250 bin dolar ödülünün de sahibi oldu. kurulan drone parkuru bilim kurgu filmlerini aratmayan görüntülere sahne oldu. Konu ile ilgili fikri olmayanlar için hatırlatalım. Şampiyonanın formatı yarışçıların sanal gerçeklik kaskları ile kendi drone’larını yönetmeleri esasına dayanıyordu. Zorlu pist koşullarına rağmen dayanıklılık gösteren drone’ları kontrol etmek bir hayli zordu. Çünkü bu hava araçlarının hızları saatte 100 km/s‘i bulabiliyordu.