Hoşgeldiniz!

Dude Perfect

Tembellikten Yetenek Geliştirmek 04:17
Tembellikten Yetenek Geliştirmek 178 izlenme - 3 hafta önce Üşengeçlikleri genç adamlara yeni yetenekler kazandırdı. Gençlerin yerlerinden kımıldamamak için yapmadıkları kalmıyor. Sosyal medyada fenomen olan grup Dude Perfect kendi kurduları stüdyoda imkansız görünen çekimler yapıyor.
Yetenek Dedikleri Bu Olsa Gerek 04:43
Yetenek Dedikleri Bu Olsa Gerek 697 izlenme - 4 yıl önce Doğuştan Yetenek Dedikleri Bu Olsa Gerek.
Gerçek Hayat Trick Shot'ları 05:03
Gerçek Hayat Trick Shot'ları 56 izlenme - 9 ay önce Muhteşem ekip Dude Perfect yine efsane bir çalışmayla karşımızda... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bilardo ile İmkansızları Başaran Adam 06:13
Bilardo ile İmkansızları Başaran Adam 45 izlenme - 12 ay önce Trick shotları ile izleyeni büyüleyen çılgın ekip Dude Perfect'in yeni çalışmasındaki konuğu Florian Kohler oldu. Dünyaca ünlü bilardocu Kohler'in müthiş gösterilerini izliyoruz.
Dude Perfect'in 2017'deki En İyi Hareketleri 06:21
Dude Perfect'in 2017'deki En İyi Hareketleri 15 izlenme - 2 ay önce Trick Shot'ları ile muhteşem anlar yaşatan Dude Perfect ekibi 2017 yılı boyunca yayınladıkları görüntülerden Best of videosu hazırlardı.
Dude Perfect futbola el attı 01:55
Dude Perfect futbola el attı 123 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz gösteriler ile tanıığımız Dude Perfect ekibi yanlarına aldığı City'li Oscar ve Tottenham'lı Erik Lamela ile birlikte futbola el attı.
Baseball Edıtıon - Dude Perfect 04:39
Baseball Edıtıon - Dude Perfect 206 izlenme - 5 yıl önce Baseball Edıtıon - Dude Perfect
Dude Perfect'ten Eğlenceli 06:46
Dude Perfect'ten Eğlenceli "Slip 'N Slide" Amerikan Futbolu Oyunu 115 izlenme - 2 yıl önce Dude Perfect ekibinin hazırladığı bu eğlenceli videoda belirledikleri kaygan zeminli parkurda kendi aralarında ufak bir yarışma yaptılar. Amerikan futbolu normalde de oynaması zorken kaygan ve yağlı zeminde ayakta kalmak gerçekten zor.
Dude Perfect Çılgınlıkları Devam Ediyor 05:58
Dude Perfect Çılgınlıkları Devam Ediyor 105 izlenme - 3 yıl önce Dude Perfect Çılgınlıkları Devam Ediyor Balonlu naylonları çok farklı amaçlar için kullanarak eğlencenin dibine vuran gençleri izliyoruz.
Süper Basket Dude Perfeckt 01:06
Süper Basket Dude Perfeckt 67 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar süper bütün hareketleri arkadaşımla yapabiliyoruz süper bir video müzikli süper kesinlikle izleyin çok uğraştık sizde deneyin çalışın yaparsınız.
170 Metreden İnanılmaz Basket! 02:30
170 Metreden İnanılmaz Basket! 80 izlenme - 4 yıl önce Dude Perfect, Dallas'ta Bulunan 170 Metre Yükseklikteki Kuleden Aşağıya Basket Topunu Fırlattı ve Arkadaşlarının Yardımıyla İsabeti Buldu...
Dude Perfect Ekibinden Eğlenceli Trick Shot'lar 07:52
Dude Perfect Ekibinden Eğlenceli Trick Shot'lar 15 izlenme - 6 ay önce Birbirinden güzel ve eğlenceli trick shot videoları üreten efsane ekip Dude Perfect, yeni videolarını yayınlamış. İzliyoruz efendim.
Trick Shots (Ft. Dude Perfect) 01:48
Trick Shots (Ft. Dude Perfect) 102 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere basketbolla konuk oluyor.
Pinpon Toplarıyla Dünyanın En Tatlı Trick Shot Videosu 07:16
Pinpon Toplarıyla Dünyanın En Tatlı Trick Shot Videosu 24 izlenme - 11 ay önce Tartışmasız dünyanın en eğlenceli Trick Shot videolarına imza atan efsane ekipten Oreo'lu tatlı bir açılış ve sonrasında gelen efsane görüntüler. Ağızlar açık izlemeye devam...
Dude Perfect Birbirinden Güzel Trick Shot'lar 07:26
Dude Perfect Birbirinden Güzel Trick Shot'lar 17 izlenme - 1 yıl önce Youtube'un en eğlenceli kanallarından olan Dude Perfect ekibinden yine izlenilesi bir video geldi. Gün ışığı veya gece karanlığı onlar için fark etmez. Her türlü koşulda en güzel Trick Shot'lar onlarda!
150 Metreden Basket Atışı 03:25
150 Metreden Basket Atışı 63 izlenme - 4 yıl önce Yok Böyle Bir Basket