Hoşgeldiniz!

Dude Perfect Videoları İzle

Yetenek Dedikleri Bu Olsa Gerek 04:43
Yetenek Dedikleri Bu Olsa Gerek 672 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan Yetenek Dedikleri Bu Olsa Gerek.
Dude Perfect futbola el attı 01:55
Dude Perfect futbola el attı 116 izlenme - 12 ay önce İnanılmaz gösteriler ile tanıığımız Dude Perfect ekibi yanlarına aldığı City'li Oscar ve Tottenham'lı Erik Lamela ile birlikte futbola el attı.
Dude Perfect'ten Eğlenceli 06:46
Dude Perfect'ten Eğlenceli "Slip 'N Slide" Amerikan Futbolu Oyunu 108 izlenme - 1 yıl önce Dude Perfect ekibinin hazırladığı bu eğlenceli videoda belirledikleri kaygan zeminli parkurda kendi aralarında ufak bir yarışma yaptılar. Amerikan futbolu normalde de oynaması zorken kaygan ve yağlı zeminde ayakta kalmak gerçekten zor.
Baseball Edıtıon - Dude Perfect 04:39
Baseball Edıtıon - Dude Perfect 206 izlenme - 4 yıl önce Baseball Edıtıon - Dude Perfect
Dude Perfect'ten Dev Basketbol Oyunu Kapışması 07:45
Dude Perfect'ten Dev Basketbol Oyunu Kapışması 44 izlenme - 11 ay önce Oyun salonlarında hemen hemen herkesin bir kere oynadığı basketbol oyununu devasa boyutlara getiren Dude Perfect ekibi, yine eğlencenin dibine vurmuşlar.
Dude Perfect Çılgınlıkları Devam Ediyor 05:58
Dude Perfect Çılgınlıkları Devam Ediyor 101 izlenme - 2 yıl önce Dude Perfect Çılgınlıkları Devam Ediyor Balonlu naylonları çok farklı amaçlar için kullanarak eğlencenin dibine vuran gençleri izliyoruz.
Serena Williams ve Dude Perfect Ekibinden Mükemmel Tenis Hareketleri 07:41
Serena Williams ve Dude Perfect Ekibinden Mükemmel Tenis Hareketleri 40 izlenme - 8 ay önce ABD'li profesyonel tenisçi Serena Williams ve her türlü spor ile ilgili trick shot çalışmaları bulunan Dude Perfect ekibi bir arada! Spor videoları çekerken aşırı eğlenmeyi bilip bir yandan da eğlendiren Dude Perfect ekibi bakalım Serena ile birlikte nasıl işler yapmışlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Trick Shots (Ft. Dude Perfect) 01:48
Trick Shots (Ft. Dude Perfect) 92 izlenme - 2 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere basketbolla konuk oluyor.
Süper Basket Dude Perfeckt 01:06
Süper Basket Dude Perfeckt 63 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar süper bütün hareketleri arkadaşımla yapabiliyoruz süper bir video müzikli süper kesinlikle izleyin çok uğraştık sizde deneyin çalışın yaparsınız.
170 Metreden İnanılmaz Basket! 02:30
170 Metreden İnanılmaz Basket! 80 izlenme - 3 yıl önce Dude Perfect, Dallas'ta Bulunan 170 Metre Yükseklikteki Kuleden Aşağıya Basket Topunu Fırlattı ve Arkadaşlarının Yardımıyla İsabeti Buldu...
150 Metreden Basket Atışı 03:25
150 Metreden Basket Atışı 62 izlenme - 3 yıl önce Yok Böyle Bir Basket
Bowling'e Yeni Boyut Kattılar! 06:00
Bowling'e Yeni Boyut Kattılar! 42 izlenme - 3 yıl önce ABD'li Dude Perfect grubu şimdide bowling'e farklı bir boyut kazandırdı.
Golf Oynamanın da Hakkını Veren Dude Perfect Ekibinden Eğlenceli Görüntüler 07:28
Golf Oynamanın da Hakkını Veren Dude Perfect Ekibinden Eğlenceli Görüntüler 2 izlenme - 9 ay önce Eğlencemenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Dude Perfect ekibini, yarattıkları yeni spor türleri ve ortaya çıkardıkları aşırı zevkli görüntülerden tanıyoruz. Her videoları ile takipçilerini kıskandırmayı bilen ekip bu defa da golf oynamanın hakkını sonuna kadar veren görüntüler kaydettiler.