Hoşgeldiniz!

Dude Sons Videoları İzle

Ayakla Kaktüs Sektirme Kapışması 03:27
Ayakla Kaktüs Sektirme Kapışması 1.291 izlenme - 11 ay önce Çılgınlıkları ile artık ailemizden bir birey kadar yakın olduğumuz Dude Sons ekibi bu defa kaktüs sektirme kapışması yapıyor. Acı dolu bir iddiaya giren ikili bakalım kaç kez kaktüs sektirebildiler. İzliyoruz
Buz Pistinde Hoverboard ile Buz Hokeyi Oynayan Çılgın Dude Sons Ekibi 03:31
Buz Pistinde Hoverboard ile Buz Hokeyi Oynayan Çılgın Dude Sons Ekibi 88 izlenme - 10 ay önce Çılgınlar çılgını Dudesons ekibi bu defa da buz pistinde hoverboard binerek hokey oynamaya çalıştı. Jarppi ve HP arasında geçen kıyasıya mücadelede çok kez çanak kırmaya yaklaşsalarda bu defa da kapışmayı sorunsuz bitirdiler.
Vantilatörü Kafa ve Elle Durdurmak - DudeSons 01:48
Vantilatörü Kafa ve Elle Durdurmak - DudeSons 105 izlenme - 2 yıl önce Jackass tarzı Finlandiyalı bir grup. Bir çiftlikte yaşıyorlar ve bütün manyaklıklarını orada yapıyorlar. Bu videoda da şovlarının ilk sezonundan bir bölüm izleyeceğiz. not: Youtubeda 2 sezon şovları bulunabilir. 20 dakikalık bütün bölümleri buraya yüklemeyelim artık.
Dude Sons'dan Çıplak Ayakla Kaktüs Sektirme Kapışması 03:27
Dude Sons'dan Çıplak Ayakla Kaktüs Sektirme Kapışması 29 izlenme - 11 ay önce Siz kaç sektirirdiniz? Çılgınlıkları ile artık ailemizden bir birey kadar yakın olduğumuz Dude Sons ekibi bu defa kaktüs sektirme kapışması yapıyor. Acı dolu bir iddiaya giren ikili bakalım kaç kez kaktüs sektirebildiler.
Roman Atwood, Youtube Fenomenlerini Çok Fena Şakaladı 05:17
Roman Atwood, Youtube Fenomenlerini Çok Fena Şakaladı 17 izlenme - 9 ay önce Logan Paul, Fousey ve çılgınlarıyla tanıdığımız Dude Sons ekibi, hepsi Roman Atwood'un gazabına uğradı. BMW i8'i ile şekil şukul yaptığı Youtube fenomenlerinin aklını başından alan Roman bol fenomenli şaka videosu çekti.
Dude Sons Ekibinden Bantlandıkları Koltuktan Kurtulma Düellosu 04:27
Dude Sons Ekibinden Bantlandıkları Koltuktan Kurtulma Düellosu 13 izlenme - 1 yıl önce En aşırı deneyleri, en güzel videoları onlardan izledik. Yapabileceklerinin sınırı olmadıklarını her defasında bir kez kanıtlayan efsane ekip Dude Sons'dan kuvvetli bantlarla yapıştırıldıkları koltuktan kurtulma düellosu. Kazananın da sürpriz bir silaha sahip olduğu yarışma.
 Yılanlarla Dolu Fanusa Kafalarını Geçiren Dude Sons Ekibi 09:53
Yılanlarla Dolu Fanusa Kafalarını Geçiren Dude Sons Ekibi 7 izlenme - 1 yıl önce Çılgınlığın internetteki kelime anlamı olan Dude Sons ekibi kafalarını geçirdikleri cam fanusa yılanları da ekleyerek birbirinden zorlu görevleri yapmaya çalıştı. Aşırı zor olmasını geçtik, olaya dahil edilen 3. kişiler için imkansız olan görevleri yapmaya çalıştılar.