Hoşgeldiniz!

Düden Videoları İzle

Kemancı Hüseyin Yaylamm Uzun Hava 10:15
Kemancı Hüseyin Yaylamm Uzun Hava 22.803 izlenme - 7 yıl önce mehmet ali gökmen
antalya düden Şelalesi girişindeki develer 00:41
antalya düden Şelalesi girişindeki develer 5.573 izlenme - 9 yıl önce bu vidyomda antalya gezimdeki düden Şelalesinin kapısının önünde olan develeri konu aldım..
Düden Şelalesi 01:07
Düden Şelalesi 1.930 izlenme - 8 yıl önce tam gezilecek yerler
Dünyanın En Büyüleyici 10 Şelalesi 04:08
Dünyanın En Büyüleyici 10 Şelalesi 538 izlenme - 2 yıl önce Doğa, güzellikleriyle bizi her zaman büyülemeye devam ediyor. İşte Dünya’nın en güzel şelaleleri… 10. NIAGARA ŞELALESİ – AMERİKA / KANADA Kuzey Amerika’nın en güçlü şelalesi olan bu şelale, Amerika ve Kanada sınırında. Amerikan filmlerinde çok geçmesinden dolayı en meşhur şelale olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. 09. GULLFOSS ŞELALESİ – İZLANDA Görüntüsü inanılmaz olan bu yer, İzlanda’nın güney sahillerinde. İnsana cennetteymiş hissi veriyor. 08. PLITVICE ŞELALESİ – HIRVATİSTAN Orta Dünya’dan fırlamış gibi görünen bu şelaleler Hırvatistan’da bulunuyor. 07. HAVASU ŞELALESİ – AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Grand Kanyon’daki bu şelaleye Havasu ismi verilmesi Kızılderililer’in gerçekten Türk olabileceğini düşündürüyor. 06. RHINE ŞELALESİ – İSVİÇRE 05. DÜDEN ŞELALESİ – TÜRKİYE Düden Waterfall - Antalya, Antalya 04. VICTORIA ŞELALESİ – ZİMBABWE/ZAMBİYA Niagara’nın 2 katı büyüklüğünde olan bu şelale Zimbabwe-Zambiya sınırı boyunca 1 mil uzunluğundadır. Afrika’nın bir ucunda olan bu şelaleye İngiltere Kraliçesi’nin isminin verilmesi ise kaderin bir cilvesi olsa gerek. 03. BAATARA ŞELALESİ – LÜBNAN 02. IGUAZU ŞELALESİ – BREZİLYA / ARJANTİN 01. ANGELS ŞELALESİ – VENEZÜELA
Düden Şelalesi Antalya Turkiye 1080p Hd 01:40
Düden Şelalesi Antalya Turkiye 1080p Hd 783 izlenme - 6 yıl önce hd
Düden Şelalesi Antalya 00:34
Düden Şelalesi Antalya 644 izlenme - 7 yıl önce
Antalya 02:45
Antalya 708 izlenme - 8 yıl önce antalya
Adım Adım Turizm Antalya Düden- Manavgat Şelale Ve Aspendos 16:51
Adım Adım Turizm Antalya Düden- Manavgat Şelale Ve Aspendos 414 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Yönetmen Sedat Küçükoğlu nun hazırlayıp sunduğu programın Antalya Düden-Manavgat şelale ve Aspendos kısmı
Yurt 05:37
Yurt 823 izlenme - 9 yıl önce
Düden Şelalesi Antalya İbo 00:24
Düden Şelalesi Antalya İbo 518 izlenme - 7 yıl önce türkiyenn cennet mekanlarından biri düden şelalesi
Fotoğraflarda Antalya Düden Şelalesi 21:23
Fotoğraflarda Antalya Düden Şelalesi 211 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Yönetmen Sedat Küçükoğlu nun nisan 2014 de 7 renk Antalya isimli çalışmasının Düden bölümünü video slayt olarak sunuyorum..
düden antalya - property side turkey 01:04
düden antalya - property side turkey 424 izlenme - 7 yıl önce property side turkey www.sideestateagent.com
Kuru Düden 00:21
Kuru Düden 369 izlenme - 7 yıl önce kuru düden
Antalya Düden Şelalesi 00:22
Antalya Düden Şelalesi 204 izlenme - 3 yıl önce Antalya Düden Şelalesinden Bir Bölüm
Düden Şelalesi 00:08
Düden Şelalesi 449 izlenme - 8 yıl önce düden
Dev Düden Çukuru Tarafından Yutulan Çift 00:17
Dev Düden Çukuru Tarafından Yutulan Çift 48 izlenme - 7 ay önce Çin'in Henan eyaletinde Yonghe şehrinde otoparka aracın kenarında duran çift aşırı yağmur ve sellerden dolayı yer altı sularının artmasından dolayı açılan düdene düşüyor.
Antalya Düden şelalesi çekim 00:56
Antalya Düden şelalesi çekim 72 izlenme - 1 yıl önce Antalya düden şelalesınden cekim yazdan kalma 4k çözünürlük olması harika bir şey çok güzel bir kamera almanızı tavsiye ederim teşekkürler iyi seyirler ..
Dağüüstü Köyü 05:45
Dağüüstü Köyü 235 izlenme - 7 yıl önce
Düden  Şelalesi 00:22
Düden Şelalesi 85 izlenme - 3 yıl önce Düden Şelalesi
Düden Gölü 00:25
Düden Gölü 204 izlenme - 7 yıl önce şöle geçerken çektik.
Düden Şelalesi 00:37
Düden Şelalesi 156 izlenme - 8 yıl önce :))
düden01 00:34
düden01 62 izlenme - 8 yıl önce
Antalya Gezisi | Yürüyerek Olimpos'u geziyoruz | Olimpos Harabeleri - Vlog 30:37
Antalya Gezisi | Yürüyerek Olimpos'u geziyoruz | Olimpos Harabeleri - Vlog 6 izlenme - 7 ay önce Antalya gezimiz "burası böyle, gelin görün, iyiymiş" gibi kalıp kelimelerden oluşmaktadır.. Amaç video çekmek değil gezmekti bu durumdan dolayı olanla yetinip isyan etmeyiniz... @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
Antalya 05:44
Antalya 1 izlenme - 3 ay önce Antalya ve çevresi rüya gibi bir yer. Karadeniz'e henüz gidemedik; ama Antalya ve civarını çok beğendiğimizi söylemek isterim. Kütahya -Isparta yolunu takip ederek, hava alanı tarafından (doğu) şehre vardık. Kütahya istikametinden geliyorsanız, isterseniz Burdur üzerinden de Antalya'ya gidebilirsiniz. Aslında planlı programlı gittiğimiz bir gezi değildi. Antalya üzerinden, kıyı şeridini takip ederek İzmir'e gitmek istiyorduk. Daha sonra karar değiştirerek dört gün Antalya'da kaldık. Gezimizin ilk durağı Manavgat - Alanya yolu üzerindeki Roma döneminden kalma Belkıs harabeleri oldu. Gerek Belkıs harabelerinde ve gerekse gideceğimiz diğer yerlerde, karşımıza çıkanlar en çok İngiliz turistlerdi. Yalnızca deniz kenarında değil tarihin ve doğal güzelliklerin olduğu her yerdeler. Belkıs harabelerinden sonraki durağımız, şehir merkezinden 85 km uzaklıktaki Köprülü Kanyon oldu. Manavgat ilçesi Beşkonak beldesi sınırları içersinde yer almaktadır. Ana yoldan saptıktan sonra, yaklaşık olarak 25-30 km uzaklıkta, devamlı yukarı doğru çıkıyorsunuz. Dikkatli olmazsanız yolu kaybedebilirsiniz. Köprülü Kanyon hem muhteşem doğal güzellikleriyle hem de Köprüçay ırmağının rafting yapmaya çok uygun olmasıyla, tercih edilen, doğa harikası bir yer. İster çadır kiralayıp kamp yapabilir, isterseniz pansiyon, motel, ağaç evler v.b yerlerde kalabilirsiniz. Side, Antalya'ya 77 km uzaklıkta. Hem tarihi eserlerin hem de denizin iç içe olduğu bir yer. Manavgat Şelalesi, Düden Şelalesi ve Kurşunlu Şelaleri de gezilmeye görülmeye değer yerler. Alanya'ya günü birlik gittik. Damlataş mağarasını ve Alanya kalesi'ni gördük. Ancak plansız programsız gittiğimizden bir çok yeri de görmeden geri döndük. Biz, uğrar geçeriz dediğimiz Antalya'da dört gün kaldık. Antalya'da günlerce kalınabilir. Deniz, doğa ve tarih hepsi bir arada. Eğer deniz için gitmiyorsanız, yaz sıcaklarında gitmenizi önermem. Çünkü aşırı bir sıcak var. Antalya'dan ayrılma vakti geldiğinde, Fethiye'ye doğru yola çıktık. Oradan da İzmir'e gidecektik. Kemer - Kumluca arasında, Çıralı mevkiinde Yanartaş'a uğradık; ama gerek yolunun bozukluğu gerekse Haziran sıcağında Yanartaş'a çıkmak çok zor oldu. Çıktığınızda sizi taşların arasından çıkan alevler karşılıyor. Antik Likya'nın en önemli liman şehirlerinden Olimpos (Olympos) Yanartaş'a çok yakın, ana yoldan saptıktan sonra (Kemer'den Kumluca'ya giderken sol tarafta kalıyor.) gördüğünüz manzara size bir ara hayal kırıklığına uğratsa da, bir süre sonra hiç te öyle olmadığı anlaşılıyor. Olimpos'a vardığınızda saklı bir cennete geldiğinizi düşünüyorsunuz. Barınma sorunu yok. Ağaç evler, pansiyonlar v.b yerlerde kalabilirsiniz. Tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve sakin kumsallarıyla muhteşem bir yer, Olimpos. Olmipos'u gezdikten sonra Kumluca - Finike - Kaş üzerinden Fethiye'ye doğru yola çıktık.
Düden & Kurşunlu Şelaleleri 01:16
Düden & Kurşunlu Şelaleleri 0 izlenme - 3 ay önce Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi