Hoşgeldiniz!

Dudesons Videoları İzle

İş Makinası ile Rodeo Yapmak! 07:28
İş Makinası ile Rodeo Yapmak! 1.366 izlenme - 2 ay önce The Dudesons ekibinin orman makinesinde yaptıkları rodeo bize çılgınca gelebilir onlar için sıradan, çerezlik eğlenceler. Seyrediyoruz.
Yoga Sınıfına Çıplak Girmek 04:36
Yoga Sınıfına Çıplak Girmek 9.093 izlenme - 2 yıl önce Evet sitede malum arkadaşlarla ilgili 2-3 tane video görünce bende 1 tane video yüklemek istedim evet videonun konusu malum arkadaşlar kaslı abimizle yoga sınıfında gidip soyunuyor ve olanlar oluyor izleyelim
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atladı 00:59
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atladı 1.268 izlenme - 7 ay önce The Dudesons ekibinin çektiği son video, izleyenleri şaşkına çevirdi. Yaptığı çılgınlıklarla bilinen The Dudesons ekibi, yine çok ilginç bir videoya imza attı. RAPTİYELER VÜCUDUNA GİRDİ Yayınlanan son videoda; bir ekip üyesi, üzeri çıplak bir şekilde tramboline bırakılan raptiyelerin üzerine atlıyor. Raptiyelerin vücuduna girmesiyle çığlık atmaya başlayan ekip üyesi, büyük bir acı yaşıyor.
İnsan Vücudunu Dart Tahtasına Çevirip Yarışma Yapmak 04:45
İnsan Vücudunu Dart Tahtasına Çevirip Yarışma Yapmak 1.789 izlenme - 1 yıl önce Çılgınlıklarıyla ünlü Dudesons ekibinden Jarno ve HP'nin yarıştığı dart yarışmasının tahtası Jarppi oldu. Her ikisinin de 3 atış hakkının olduğu yarışmada en yüksek puanı toplayan kazanacak.
İnsanların Evlerine Dalıp Beraber Duş Alan Çatlak Finler 04:17
İnsanların Evlerine Dalıp Beraber Duş Alan Çatlak Finler 706 izlenme - 2 yıl önce Efenim, youtube'de Dudesons isimli kafası kırık birkaç arkadaştan oluşan finli kanal var. Bunlar olabildiğince çılgın şeyler yapabilmek adına sürekli birbirleriyle rekabet halindeler, bu da son çektikleri videolardan birisi. Evlerde cıbıl cıbıl dolaşmalarına rağmen finlandiya insanının rahatlığı de gözlerden kaçmıyor.
Sokakta Soyunup Gezme Şakası - Dudesons 01:10
Sokakta Soyunup Gezme Şakası - Dudesons 298 izlenme - 2 yıl önce Abileri, evlere çıplak girip duş aldıkları videodan tanıyoruz, şiimdi ise soyunup gey haklarını kutluyorlar, keyifli seyirler
Freefall Makinesinde Düşerken Bir Şeyler Yemeye Çalışmak 02:27
Freefall Makinesinde Düşerken Bir Şeyler Yemeye Çalışmak 251 izlenme - 2 yıl önce Metrelerce yükseklikten düşerken elinizdekileri yiyebilme ihtimalinizin olduğunu düşünmek biraz şov bizce.
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 1 05:00
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 1 156 izlenme - 1 yıl önce Elektrik çarpıntısıyla boğuşurken bir yandan da bir şeyler yemek Dudesons ekibini yaptıkları çılgınlıklarla, onlardan başkalarının denemeyeceği imkansız gözüken denemelerle tanıyoruz. Her biri birbirinden çılgınca gözüken ve kendilerine verdikleri zararlarla eğlenen ekibin o anlarına tanıklık ediyoruz. Burada izleyeceklerinizi evde, okulda veya herhangi bir yerde denemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
Elektrikli Çite İşemek 01:48
Elektrikli Çite İşemek 212 izlenme - 2 yıl önce Dudesons ekibindeki elamanlardan HP adlı arkadaş büllüğü riske ederek elektrikli çite çöğdürüyor. Devamında yaşanan 1-2 saniyelikte olsa insanın içi gitmiyor değil
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 2 05:00
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 2 123 izlenme - 1 yıl önce Isırgan otuyla 3D dövme yapmak Dudesons ekibini yaptıkları çılgınlıklarla, onlardan başkalarının denemeyeceği imkansız gözüken denemelerle tanıyoruz. Her biri birbirinden çılgınca gözüken ve kendilerine verdikleri zararlarla eğlenen ekibin o anlarına tanıklık ediyoruz. Burada izleyeceklerinizi evde, okulda veya herhangi bir yerde denemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 4 07:57
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 4 121 izlenme - 1 yıl önce Yılan ısırığına karşı dayanıklılık testi Dudesons ekibini yaptıkları çılgınlıklarla, onlardan başkalarının denemeyeceği imkansız gözüken denemelerle tanıyoruz. Her biri birbirinden çılgınca gözüken ve kendilerine verdikleri zararlarla eğlenen ekibin o anlarına tanıklık ediyoruz. Burada izleyeceklerinizi evde, okulda veya herhangi bir yerde denemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 5 07:28
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 5 115 izlenme - 1 yıl önce LEGO parçalarını silahla çıplak vücuda fırlatmak Dudesons ekibini yaptıkları çılgınlıklarla, onlardan başkalarının denemeyeceği imkansız gözüken denemelerle tanıyoruz. Her biri birbirinden çılgınca gözüken ve kendilerine verdikleri zararlarla eğlenen ekibin o anlarına tanıklık ediyoruz. Burada izleyeceklerinizi evde, okulda veya herhangi bir yerde denemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 3 11:00
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 3 90 izlenme - 1 yıl önce Vücuda zımbayla post-it yapıştırmak Dudesons ekibini yaptıkları çılgınlıklarla, onlardan başkalarının denemeyeceği imkansız gözüken denemelerle tanıyoruz. Her biri birbirinden çılgınca gözüken ve kendilerine verdikleri zararlarla eğlenen ekibin o anlarına tanıklık ediyoruz. Burada izleyeceklerinizi evde, okulda veya herhangi bir yerde denemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
Uyuyan Adamı Ateşe Vermek 02:59
Uyuyan Adamı Ateşe Vermek 217 izlenme - 2 yıl önce Çeşitli absürtlükler yaparak video çeken 4 arkadaşın içlerinden birine yaptıkları ve geri dönüşü ağır olduğu şaka. İlerliyen saniyelerde olanlar aşırı gelebilir ama adamların diğer videolarını izlerseniz "aşırı" insanlar olduklarını görürsünüz yinede reel mi bilinmez.
Vantilatörü Kafa ve Elle Durdurmak - DudeSons 01:48
Vantilatörü Kafa ve Elle Durdurmak - DudeSons 113 izlenme - 2 yıl önce Jackass tarzı Finlandiyalı bir grup. Bir çiftlikte yaşıyorlar ve bütün manyaklıklarını orada yapıyorlar. Bu videoda da şovlarının ilk sezonundan bir bölüm izleyeceğiz. not: Youtubeda 2 sezon şovları bulunabilir. 20 dakikalık bütün bölümleri buraya yüklemeyelim artık.
Bebek Arabası Yuvarlama Şakası 02:24
Bebek Arabası Yuvarlama Şakası 112 izlenme - 2 yıl önce Dudesons adlı ekibin yaptığı yürekleri ağızlara getiren şakayı izliyoruz.
Dudesons'dan Harika Bir Şaka Daha: Kocaayak Şakası 03:02
Dudesons'dan Harika Bir Şaka Daha: Kocaayak Şakası 55 izlenme - 1 yıl önce Dudesons'dan Harika Bir Şaka Daha: Kocaayak Şakası Dudesons'dan bir şaka daha. Markette kocaayak giysisine bişeyler atıyorsunuz ve ekşın başlıyor.
Bacak Arasına Tahterevalli ile Vurma Oyunu 02:02
Bacak Arasına Tahterevalli ile Vurma Oyunu 83 izlenme - 2 yıl önce 'İnsan insana bunu yapar mı?'yı bırak arkadaş arkadaşa bunu yapar mı? Dudesons ekibini anlamak gerçekten çok güç. Ne kadar gereksiz iş varsa hepsi bunlarda.
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 1 02:19
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 1 43 izlenme - 1 yıl önce Dudesons'un yapmış olduğu, sokaklara iki kişi Steve giysileri giyerek ortalığı darma duman ediyorlar. Kesinlikle kopma garantili izlemenizi tavsiye ederim.
Arabanın İçinde Yangın Söndürücü Şakası - Altyazılı 02:38
Arabanın İçinde Yangın Söndürücü Şakası - Altyazılı 68 izlenme - 2 yıl önce Havuzdan çıktıktan sonra arabasına girince beklemediği bir anda sürprizle karşılaşıyor.
Roller Coaster'e Binerken Kola İçip Bişeyler Yemeye Çalışmak 02:31
Roller Coaster'e Binerken Kola İçip Bişeyler Yemeye Çalışmak 66 izlenme - 2 yıl önce Tabii ki mümkün değil. Yaşanabilecek şeyleri arkadaşlar sizin yerinize denemiş, izliyoruz.
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 5 05:28
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 5 21 izlenme - 1 yıl önce Dudesons'un yapmış olduğu, sokaklara iki kişi Steve giysileri giyerek ortalığı darma duman ediyorlar. Kesinlikle kopma garantili izlemenizi tavsiye ederim.
Patlama erken olunca 00:31
Patlama erken olunca 50 izlenme - 3 yıl önce 2001'den beri Finlandiya'da yayınlanan şov programı The Dudesons'dan korkunç bir kaza yaşandı. Çocukluktan beri arkadaş olan 4 kişinin günlük yaşamının anlatıldığı programda korkunç bir kaza yaşandı. Dinamitle patlatılacak bir binanın tepesine çıkan grup üyesi patlamadan önce atlayacakken hesaplar tutmadı ve bir anda bunlar yaşandı... Grup üyesi kazadan hafif yaralarla kurtuldu.
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 4 03:41
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 4 19 izlenme - 1 yıl önce Dudesons'un yapmış olduğu, sokaklara iki kişi Steve giysileri giyerek ortalığı darma duman ediyorlar. Kesinlikle kopma garantili izlemenizi tavsiye ederim.
Harika Bir Kocaayak Şakası 03:02
Harika Bir Kocaayak Şakası 18 izlenme - 1 yıl önce Dudesons'dan bir şaka daha. Markette kocaayak giysisine bişeyler atıyorsunuz ve ekşın başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çılgın Ekip 'The Dudesons' Bu Defa Banttan Trambolin Yaptı 04:00
Çılgın Ekip 'The Dudesons' Bu Defa Banttan Trambolin Yaptı 10 izlenme - 12 ay önce Çılgınlıklarıyla nam salan efsane ekip The Dudesons bu defa kendilerine pek zarar vermeyen bir şey ile karşımızdalar. Şaşırdık mı evet! Kuvvetli bant olarak bilinen duct tape ile trambolin inşa eden ekip kendilerine pek zarar veremediklerinden olsa gerek icatlarından pek hoşlanmadılar ve munzurluk yaparak bantlardan kurtuldular.
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 3 02:35
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 3 10 izlenme - 1 yıl önce Dudesons'un yapmış olduğu, sokaklara iki kişi Steve giysileri giyerek ortalığı darma duman ediyorlar. Kesinlikle kopma garantili izlemenizi tavsiye ederim.
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 4 06:41
Birbirinden Çılgın İşlere Bulaşan Gruptan Akla Hayale Sığmayan Hareket - 4 8 izlenme - 1 yıl önce Gergin lastiği vücudun çeşitli yerlerine çarpıştırmak Dudesons ekibini yaptıkları çılgınlıklarla, onlardan başkalarının denemeyeceği imkansız gözüken denemelerle tanıyoruz. Her biri birbirinden çılgınca gözüken ve kendilerine verdikleri zararlarla eğlenen ekibin o anlarına tanıklık ediyoruz. Burada izleyeceklerinizi evde, okulda veya herhangi bir yerde denemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 2 02:41
Dudesons Ekibinden Kopma Garantili Minecraft'lı Şaka - Bölüm 2 6 izlenme - 1 yıl önce Dudesons'un yapmış olduğu, sokaklara iki kişi Steve giysileri giyerek ortalığı darma duman ediyorlar. Kesinlikle kopma garantili izlemenizi tavsiye ederim.