Hoşgeldiniz!

düellosu

Büyük ve Küçük Memelerin Düellosu 02:59
Büyük ve Küçük Memelerin Düellosu 69.259 izlenme - 2 yıl önce Kimisi büyük sever kimisi küçük, boy boy meme var herkesin de bu memelere yorumları tabi. Bu videoda da büyük bir meme ile küçük bir memenin kapışması söz konusu. Bu amansız mücadeleyi kazananı tahmin etmek çok zor da değil aslında. Eee ne demişler bir Levi atasözünde; "Meme Talks" yani meme konuşur. Nokta bitti.
Rasputin vs Stalin vs Lenin vs Gorbaçov vs Putin - Rap Düellosu 02:43
Rasputin vs Stalin vs Lenin vs Gorbaçov vs Putin - Rap Düellosu 930 izlenme - 2 hafta önce Son 100-115 yıllık Rus tarihinin en önemli tarihi kişiliklerinin rap düellosu ile boy ölçüştükleri bir mizanseni ERB adlı YouTube sayfası oluşturmuş ve ben de eğlenceli bulduğumdan sizler için çevirdim. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler. Not: Rasputin ile ilgili at yarrağı esprisini anlamazsanız diye aydınlatayım. Rasputin'in penisi müzede sergileniyor arkadaşlar. Buyrun bu da kanıtı: http://i.imgur.com/s6sncot.jpg
adanalı - acı biber düellosu :)) 03:13
adanalı - acı biber düellosu :)) 33.704 izlenme - 6 yıl önce adanalı - acı biber düellosu
büyük kapışma kedi köpek düellosu 01:56
büyük kapışma kedi köpek düellosu 7.166 izlenme - 4 yıl önce büyük kapışma kedi köpek düellosu
Kedilerin Nefes Kesen Düellosu! 02:40
Kedilerin Nefes Kesen Düellosu! 4.032 izlenme - 2 yıl önce
Büyük ve Küçük Memelerin Düellosu 02:59
Büyük ve Küçük Memelerin Düellosu 814 izlenme - 5 ay önce Kimisi büyük sever kimisi küçük, boy boy meme var herkesin de bu memelere yorumları tabi. Bu videoda da büyük bir meme ile küçük bir memenin kapışması söz konusu. Bu amansız mücadeleyi kazananı tahmin etmek çok zor da değil aslında. Eee ne demişler bir Levi atasözünde; "Meme Talks" yani meme konuşur. Nokta bitti.
gm düellosu ...! 03:27
gm düellosu ...! 6.693 izlenme - 5 yıl önce 2 gmnın pvp serverde ws atarken çekilmiş videosudur .! kraliyetli olsan benim adama vuruyom vuruyom ölmüyor en sonunda öldü tabi kç k cnaı varsa
sokakta muhteşem dans düellosu ... 04:01
sokakta muhteşem dans düellosu ... 3.150 izlenme - 6 yıl önce sokakta muhteşem dans düellosu ...
hayrettin - ali kaptan düellosu 05:43
hayrettin - ali kaptan düellosu 2.277 izlenme - 5 yıl önce
vuvuzela ve zurna düellosu 01:06
vuvuzela ve zurna düellosu 1.457 izlenme - 6 yıl önce vuvuzela ve zurna düellosu
Doğan Yılmaz & Onur Şener Düellosu - Bir Derdim Var 07:00
Doğan Yılmaz & Onur Şener Düellosu - Bir Derdim Var 1.072 izlenme - 2 yıl önce O Ses Türkiye - Doğan Yılmaz & Onur Şener Düellosu - Bir Derdim Var
Bade Dedeman Ve Esra Çapar Düellosu - Herkes Yaralı 09:33
Bade Dedeman Ve Esra Çapar Düellosu - Herkes Yaralı 620 izlenme - 2 yıl önce O Ses Türkiye - Bade Dedeman Ve Esra Çapar Düellosu - Herkes Yaralı
Afganistan Düellosu! 01:25
Afganistan Düellosu! 618 izlenme - 4 yıl önce Afganistan Düellosu!
sokakta muhteşem dans düellosu 03:39
sokakta muhteşem dans düellosu 870 izlenme - 6 yıl önce
Meksika Meydan Muharebesi - Komşu Düellosu 02:07
Meksika Meydan Muharebesi - Komşu Düellosu 100 izlenme - 5 ay önce Meksikada çıkan komşu kavgası ortalığı ring alanına çevirmiş.Nedeni bilinmeyen kavgada uçan tekmeler,yumruklar ne ararsan var.Yalnız ortalıkta gezen pembe teyzede habire dayak yiyo lan yazık.Ha birde 00.33 de öyle bir uçan tekme varki adeta bir street fighter hesabı.
vuvuzela ve zurna düellosu 01:06
vuvuzela ve zurna düellosu 642 izlenme - 6 yıl önce
Fatih Terim Ve Aykut Kocaman'ın Söz Düellosu 01:45
Fatih Terim Ve Aykut Kocaman'ın Söz Düellosu 327 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Pendikspor maçı sonrası yaptığı açıklamalar yine gündem yarattı.
Roberto Carlos ve Beyaz'ın Penaltı Düellosu (Beyaz Show) 07:54
Roberto Carlos ve Beyaz'ın Penaltı Düellosu (Beyaz Show) 273 izlenme - 2 yıl önce Roberto Carlos ve Beyaz'ın Penaltı Düellosu (Beyaz Show) 01/11/2013
Dünyanın En tehlikeli Kılıç Düellosu 01:14
Dünyanın En tehlikeli Kılıç Düellosu 28 izlenme - 5 ay önce Büyük çeviklik gerektiren bu düelloda bir esnek kamçı gibi kılıç ve bir de kalkan bulunmakta. Günümüzde kılıç düelloları pek kalmadı sadece gösteri amaçlı yapılanlar var onlardan en tehlikelisi de bu o yüzden başlık bu şekilde.
Gelincik ve kobra yılanının düellosu 01:14
Gelincik ve kobra yılanının düellosu 10 izlenme - 2 ay önce Gelincik ve kobra yılanının düellosu
Hocaların Düellosu 01:56
Hocaların Düellosu 149 izlenme - 3 yıl önce Yılın İlk Derbisi Abdurrahman Kuzu, recep Erol
For a Few Dollars More - Şapka Düellosu 05:44
For a Few Dollars More - Şapka Düellosu 54 izlenme - 9 ay önce Kemal Sunal'ın Umudumuz Şaban filminde benzeri yapılmış mükemmel bir sahne. Albay Douglas Mortimer tecrübesiyle ihtiraslı kovboyumuzu alt etmektedir. Bu olaydan sonra "güçlerini bileştirerek" ortak hareket etme kararı alır kahramanlarımız ve olaylar gelişir.
Araba Düellosu 04:02
Araba Düellosu 27 izlenme - 1 yıl önce Araba düellosu oyunumuzda aracınızı seçerek arabaların bir birleri ile çarpışarak hayatta kalma mücadelesi verdiği arenada kendinizi bulabilir ve sizde mücadelenizi sergileyebilirsiniz. Yön tuşları ile aracınızı kontrol edebilir, Z ve X tuşlarını kullanarak el freni ile nitronuzu kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/arabaduellosu.htm
Audi ile Paintball Düellosu Yapmak 01:34
Audi ile Paintball Düellosu Yapmak 40 izlenme - 1 yıl önce Adamlar caaanım Audi'lere paintball tabancalarını takıp, boyalı el bombalarını kuşanıp çıkmışlar arenaya ve de düzellolarını yapmışlar. Biz arabayla paintball'u geçtik düzünü yapacak düzgün alanı bulmakta zorlanırken bunları görüp de imrenmemek elde değil.
Cinayet Zanlısından Basına Tavsiyeler 00:20
Cinayet Zanlısından Basına Tavsiyeler 49 izlenme - 1 yıl önce Cinayet zanlısından basın, yayın ve haber tekniği ile ilgili önemli tavsiyeler..
ALS Buz Kovası Düellosuna Cevap - Meraklı Maymun 01:42
ALS Buz Kovası Düellosuna Cevap - Meraklı Maymun 41 izlenme - 11 ay önce Dün bu video da http://tinyurl.com/pnj6xbm Evrim Ağacı kurucusu Çağrı Mert bakırcının meydan okuduğu isimler arasında Meraklı Maymun sayfasının sahibi Çağan Çelik'te vardı. 24 saat geçmeden cevabını vermiş. Not: bu cidden buzlu su dökmüş, şimdi rahatlayın.
Şeflerin Düellosu Bu Akşam 01:06
Şeflerin Düellosu Bu Akşam 92 izlenme - 4 yıl önce Şeflerin Düellosu Bu Akşam
Ustaların düellosu Shaq vsTiger Woods 01:50
Ustaların düellosu Shaq vsTiger Woods 83 izlenme - 4 yıl önce
Şovalyelerin Düellosu 00:52
Şovalyelerin Düellosu 18 izlenme - 1 yıl önce http://www.oyunskor.com/sovalyelerinduellosu.htm Şovalyelerin düellosu oyunumuzda hafızamızı kullanarak rakiplerimizi devirmeye çalışacağız. Mouse'unuzla kapalı kartlar altındaki saldırı,defans,can gibi simgelerden iki tanesini açıp eşlemeliyiz. Böylece düellolarda rakiplerimizi yenebilecek ve prensesi kapacağız. İyi Eğlenceler..
Serbest Vuruş Düellosu 01:31
Serbest Vuruş Düellosu 10 izlenme - 1 yıl önce http://www.oyunskor.com/serbestvurusduellosu.htm Serbest vuruş için hazırlanan futbolcuyu kontrol ederek topun gideceği yönü belirlemelisiniz. Sonrasında atışınızı gerçekleştirerek topun savunmayı geçip kaleye ulaşmasını sağlamalısınız. Oyunda bilgisayar ile karşılıklı bir düello yapıyorsunuz. Rakibinizi yenmek için iyi hamleler yapmalısınız. İyi şanslar..