Hoşgeldiniz!

düğme

This İs A Pair Of Levis 00:30
This İs A Pair Of Levis 315.682 izlenme - 6 yıl önce This is a pair of Levi’s®. Düğmeler, zımbalar, cepler, manşetler... Ve bunları bir arada tutan ruh.
Asansör Düğmelerine İşeyen Çocuk 00:38
Asansör Düğmelerine İşeyen Çocuk 13.643 izlenme - 3 ay önce Çin'de kaydedilen görüntülerde asansör düğmelerine işeyen çocuk çok vakit kaybetmeden hayatının dersini almış efendim.
Bakkala 3 Düğme Verip 1 Şeker Alan Ufaklık 00:31
Bakkala 3 Düğme Verip 1 Şeker Alan Ufaklık 3.109 izlenme - 1 ay önce Bakkala giren sevimli ufaklığa sahibi "ne vereyim" diye sorması üzerine, ufaklıkta şeker istediğini parmağıyla belirtiyor, bunun üzerine ne kadar parası olduğunu soran bakkalcıya, ufaklık cebinden çıkardığı 3 düğmeyi masaya koyuyor. Vicdan sahibi kadında 3 düğme karşılığında şekeri ufaklığa veriyor.
Göğüsleri İle Düğme Patlatan Hatun 00:16
Göğüsleri İle Düğme Patlatan Hatun 18.671 izlenme - 1 yıl önce Büyük göğüslü olmak kadınlarda çokta tercih edilen bir durum değildir. Ancak bu büyük göğüslü kız işi eğlenceye dönüştürmüş.
Örgüden Düğme Nasıl Yapılır? 05:04
Örgüden Düğme Nasıl Yapılır? 12.332 izlenme - 4 yıl önce Örgüden Düğme Nasıl Yapılır? http://www.orguagaci.com https://www.facebook.com/orguagaci https://twitter.com/Orgu_Agaci Örnek hakkında aklınıza takılan her soruyu yorum kısmında iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra ajurlu örneklerim veya diğer örneklerim ile ilgili sorularınızı da ilgili videonun altına yorum olarak yazabilirsiniz.
Minecraft'ta YAŞADIĞIMIZ HAYATI KURTARMAK İÇİN DÜĞME BUL! (AŞIRI TROLL) 18:23
Minecraft'ta YAŞADIĞIMIZ HAYATI KURTARMAK İÇİN DÜĞME BUL! (AŞIRI TROLL) 12.430 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x Minecraftity ile Minecraft sahibi olun: https://minecraftity.com Sadece 2 Saniyenizi Ayırıp Video'yu BEĞENMEYİ UNUTMAYIN! Beni Hem gaza getirmiş olacaksınız hemde mutlu etmiş olucaksınız :) Haa Yorumda Atmayı unutmayın :) Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 İnstagram Hesabım : http://instagram.com/ahmetcihanofficial Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Younow Kanalım : https://goo.gl/CiC5lt Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Minecraft Crazy Craft : https://goo.gl/KIE9KJ Minecraft Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Buz Çağı : https://goo.gl/zyLMdQ Minecraft Savaşlar : https://goo.gl/iINpAh Minecraft Özel Haritalar : https://goo.gl/vVdc29 Minecraft Hapisten Kaçış Maceralarım : https://goo.gl/cf5jZk Minecraft Hayvan Saklambacı : https://goo.gl/TDfLFG Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn ------------------------------AGA --------------------------------
Bedri Ayseli - Mavi Yelek Mor Düğme 04:11
Bedri Ayseli - Mavi Yelek Mor Düğme 9.064 izlenme - 5 yıl önce Bedri Ayseli-Mavi Yelek Mor Düğme Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Mavi yelek mor düğme Gine düştün gönlüme Her gönlüme düşende Kan damlar yüreğime Ağam ben nasıl edim Saz getir fasıl edim Çok da güzel değilsen Gönüldür nasıl edim Gazel döktü güz oldu Derdim biraz az oldu Ayağına kapandım Gine dedi az oldu Ağam ben nasıl edim Saz getir fasıl edim Çok da güzel değilsen Gönüldür nasıl edim
Tubitak Onaylı Bir Salavatta Sen Çek 01:46
Tubitak Onaylı Bir Salavatta Sen Çek 4.743 izlenme - 2 yıl önce Tübitak'ın kabul ederek projeyi gerçekleştiren okula ve proje sahibi öğretmene para ödediği uygulama. koridorda bulunan bir düğme ile oradan geçen, canı isteyen kişiler salavat getirerek düğmeye basıyor ve sayaç işlemeye başlıyor.
Neden Kadınların Düğmeleri Solda Erkeklerin Sağda? 02:02
Neden Kadınların Düğmeleri Solda Erkeklerin Sağda? 6.087 izlenme - 3 yıl önce Farketmemiş olabilirsiniz, erkeklerin düğmeleri sağda, kadınların düğmeleri ise soldadır. Peki niye farklı? Hadi erkeklerinki anlaşılır. Dünya nüfusunun yüzde doksanı sağlak. Hâl böyle olunca, sağdaki bir düğmeyi sola doğru iliklemek kolay. Peki kadınlarınki neden diğer tarafta? Onlar solak mı? Tabii ki de kadınlarda da sağlak-solak oranı aynı. Çoğunluk sağ elini kullanıyor. Kadınlarda düğmelerin neden solda olduğunu anlamak için düğmenin tarihsel gelişimine bakmak lazım. Düğme ilk kullanılmaya başlandığı dönemde çok pahalı olduğu için çoğunlukla zengin kadınların düğmeli elbiseleri varmış. Hatta öyle ki, düğmeli elbise giymek bir statü sembolüymüş. Ekranda gördüğünüz üzere, o yıllarda kadınların elbiseleri oldukça şatafatlıymış. Bunları ancak hizmetçilerinin yardımıyla giyebiliyorlarmış. Ayrıca hizmetçi tarafından giydirilmek de düğme sahibi olmak gibi havalı bir şeymiş. Asaletin gereği olarak kabul ediliyormuş. Tabii o yıllarda şimdiki gibi hazır giyim yok. Her şeyi terziler dikiyor. İşte o terziler de, hizmetçiler rahat iliklesin diye, düğmeleri sol tarafa koyuyormuş. Bu durumda düğmeler kadının solunda, ama hizmetçinin sağında kalıyor. Zamanla bu alışkanlık olmuş ve kadın düğmeleri hep sola takılmış. Hiç kimse bundan rahatsız olmasa gerek ki yüzyıllardır değiştirilmemiş. Günümüzde de böyle devam ediyor.
Örümcek Adam İle Düğme Dikmeyi Öğreniyoruz | Düğme Nasıl Dikilir? 02:37
Örümcek Adam İle Düğme Dikmeyi Öğreniyoruz | Düğme Nasıl Dikilir? 2.586 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar bu bölümde örümcek adam bize nasıl düğme dikilir gösteriyor. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Hd Gözlük Gizli Kamera
Hd Gözlük Gizli Kamera 6.624 izlenme - 5 yıl önce Hd Gözlük Gizli Kamera
Düğme Tatlısı (15 Dakika da Hazır) 02:08
Düğme Tatlısı (15 Dakika da Hazır) 853 izlenme - 1 yıl önce Düğme Tatlısı Davetsiz Misafirler için tatlı tarifi- 15 dakikada hazır. Davetsiz misafirler için ikram düşünmek artık tarih oldu.
Sakın Kırmızı Düğmeye Basma 23:40
Sakın Kırmızı Düğmeye Basma 526 izlenme - 11 ay önce
Neden Kadınların Dugmeleri Solda, Erkeklerin Sağda? 02:02
Neden Kadınların Dugmeleri Solda, Erkeklerin Sağda? 1.093 izlenme - 3 yıl önce Farketmemiş olabilirsiniz, erkeklerin düğmeleri sağda, kadınların düğmeleri ise soldadır. Peki niye farklı? Hadi erkeklerinki anlaşılır. Dünya nüfusunun yüzde doksanı sağlak. Hâl böyle olunca, sağdaki bir düğmeyi sola doğru iliklemek kolay. Peki kadınlarınki neden diğer tarafta? Onlar solak mı? Tabii ki de kadınlarda da sağlak-solak oranı aynı. Çoğunluk sağ elini kullanıyor. Kadınlarda düğmelerin neden solda olduğunu anlamak için düğmenin tarihsel gelişimine bakmak lazım. Düğme ilk kullanılmaya başlandığı dönemde çok pahalı olduğu için çoğunlukla zengin kadınların düğmeli elbiseleri varmış. Hatta öyle ki, düğmeli elbise giymek bir statü sembolüymüş. Ekranda gördüğünüz üzere, o yıllarda kadınların elbiseleri oldukça şatafatlıymış. Bunları ancak hizmetçilerinin yardımıyla giyebiliyorlarmış. Ayrıca hizmetçi tarafından giydirilmek de düğme sahibi olmak gibi havalı bir şeymiş. Asaletin gereği olarak kabul ediliyormuş. Tabii o yıllarda şimdiki gibi hazır giyim yok. Her şeyi terziler dikiyor. İşte o terziler de, hizmetçiler rahat iliklesin diye, düğmeleri sol tarafa koyuyormuş. Bu durumda düğmeler kadının solunda, ama hizmetçinin sağında kalıyor. Zamanla bu alışkanlık olmuş ve kadın düğmeleri hep sola takılmış. Hiç kimse bundan rahatsız olmasa gerek ki yüzyıllardır değiştirilmemiş. Günümüzde de böyle devam ediyor. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Kız İstemesi 06:16
Kız İstemesi 3.226 izlenme - 9 yıl önce çok komik
Nuri Yücel - Mavi Yelek Mor Düğme 03:41
Nuri Yücel - Mavi Yelek Mor Düğme 2.207 izlenme - 6 yıl önce
Düğme Burun - TRT Çizgi Film Kuşağı (80'ler) 03:21
Düğme Burun - TRT Çizgi Film Kuşağı (80'ler) 927 izlenme - 3 yıl önce 1987 Yılında cuma günleri TRT kanalında yayınlanmış harika bir çizgi filmdi. Düğme Burun'u Gamze Gözalan seslendirmişti.Babası çilek araştırma merkezinin başkanı olan düğme burun, bir gün çileklerle uğraşırken, çilek toplamaya gelen bir uzaylının gemisine atlayıp meyve gezegenine gider. Ve burada bir sürü maceralar yaşar...
Adana  Düğmeli Egzoz 00:27
Adana Düğmeli Egzoz 861 izlenme - 4 yıl önce
Düğmesi açılınca ne yapacağını şaşırdı 00:59
Düğmesi açılınca ne yapacağını şaşırdı 893 izlenme - 5 yıl önce Umutsuz Evkadınları isimli diziyle ünlenen Meksika asıllı Amerikalı oyuncu Eva Longoria, bir televizyon şovunda yemek kitabının tanıtımını yaparken ceketinin düğmesi açılınca ne yapacağını şaşırdı.
Düğmelerden Dekoratif Kase Yapımı - DIY 05:08
Düğmelerden Dekoratif Kase Yapımı - DIY 203 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar Merhaba. Bugün Kendin Yap Bölümümüzde Evinizin Şıklığına Yakışacak Dekoratif Kase Yaptık. Eminim Sizlerde Benim Gibi Çok Beğeneceksiniz. Evinizde Mutlaka Deneyin. Bir Sonraki Video da Görüşmek Üzere Hoşçakalın. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın
Mehmet Ahıskalı - Mavi Yelek Mor Düğme 05:08
Mehmet Ahıskalı - Mavi Yelek Mor Düğme 819 izlenme - 5 yıl önce Serkan İle Bilinmedik Arabeskçiler
Tolga Çandar -Mavi Yelek Mor Düğme 05:16
Tolga Çandar -Mavi Yelek Mor Düğme 238 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Müzik Download Linkleri 1: iTunes : https://itunes.apple.com/tr/album/g%C... Spotify: https://open.spotify.com/album/5fK4Ra... TTNET Müzik : https://www.turktelekommuzik.com/#/al... Fizy : http://fizy.com/#!/album/--/guzel-izm... Download Linkleri 2: iTunes : https://itunes.apple.com/tr/album/sar... Spotify: https://open.spotify.com/album/1KHc8H... TTNET Müzik : https://www.turktelekommuzik.com/#/al... Fizy : http://fizy.com/#!/album/--/sari-zeyb... Download Linkleri 3: iTunes : https://itunes.apple.com/tr/album/do%... Spotify: https://open.spotify.com/album/711iIO... TTNET Müzik : https://www.turktelekommuzik.com/#/al... Fizy : http://fizy.com/#!/album/--/dogu/ZGNV... Download Linkleri 4: iTunes : https://itunes.apple.com/tr/album/nes... Spotify: https://open.spotify.com/album/5KvtvF... TTNET Müzik : https://www.turktelekommuzik.com/#/al... Fizy : http://fizy.com/#!/album/--/nesini-so... info@anadolumuzik.com.tr www.anadolumuzik.com.tr https://www.facebook.com/anadolumuzik https://www.facebook.com/AnadoluMuzik... https://twitter.com/AnadoluMuzikk https://instagram.com/anadolumuzik/
Minecraft Kızıltaş Yineleyici ,Düğme ,Yapışkan Piston Yapımı 00:54
Minecraft Kızıltaş Yineleyici ,Düğme ,Yapışkan Piston Yapımı 470 izlenme - 3 yıl önce Bu videomda kızıltaşla ilgili başlıca eşyaları göstermeye devam ettim bir sonraki videomda ise ender sandığı büyü masası vb. eşyaların yapımını göstereceğim umarm beğenirsiniz.
Halit Arapoğlu - Mavi Yelek Mor Düğme 05:50
Halit Arapoğlu - Mavi Yelek Mor Düğme 651 izlenme - 6 yıl önce
Tam Juri Düğmeye Basacakken Kız Şarkıyı Patlatıyor 03:00
Tam Juri Düğmeye Basacakken Kız Şarkıyı Patlatıyor 269 izlenme - 4 yıl önce tam simon düğmeye basacakken kız şarkıyı patlatıyor
Esen Aksesuar 2014 Takıları 01:48
Esen Aksesuar 2014 Takıları 315 izlenme - 4 yıl önce düğme toka elcik modelleri
Gizli Memiş Kamerası 01:18
Gizli Memiş Kamerası 518 izlenme - 4 yıl önce Nestle firmasının bir çalışması için sütyenine gizli kamera yerleştiren gönüllü kadın, Londra sokaklarında dolaşmış. Süeterinin açık yakasından pembe sutyeni görünen kadının göğüslerine bir günde 36 kişi bakmış.
Casus Mini Düğme Gizli Kamera Kullanımı 03:04
Casus Mini Düğme Gizli Kamera Kullanımı 175 izlenme - 2 yıl önce Casus mini düğme gizli kamera kullanımı anlatılmaktadır. Düğme gizli kamera detaylı bilgi http://www.teknohome.net/mini-gizli-kamera/dugme-kamera-ds-094.html adrese farklı Düğme gizli kameralar yada casus gizli kamera çeşitleri için http://www.teknohome.net/mini-gizli-kameralar.html bakabilirsiniz.
Asansör Düğmelerine İşeyen Çocuğun Asansörde Kalması 00:43
Asansör Düğmelerine İşeyen Çocuğun Asansörde Kalması 29 izlenme - 3 ay önce Yaramazlıkta sınırları aşan veledi cezalandıran krallar kralı asansör reisi izliyoruz efendim. Keyifli seyirler....
Kablosuz Casus Kulaklık 02:40
Kablosuz Casus Kulaklık 836 izlenme - 5 yıl önce Kablosuz Casus Kulaklık Videosu