Hoşgeldiniz!

düğün fotoğrafı

Bir Düğün Günü Hikayesi Çekimi | Düğün.com 04:53
Bir Düğün Günü Hikayesi Çekimi | Düğün.com 4.875 izlenme - 3 yıl önce En romantik hikayeniz... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/bir-dugun-gunu-hikayesi-cekimi-50 Sina Demiral ve Düğün-fotoğrafçısı.com ekibinin setine konuk olduk ve düğün günü hikayesi fotoğraf çekiminin tüm anlarını gözlemledik... Gerçek bir çiftin heyecanına ortak olmak keyifli, profesyonel bir çekim gününün nasıl olduğunu öğrenmekte çok özeldi. Eğer sen de düğün gününde hikaye çekimi istiyorsan bir izle bakalım bütün gün bu heyecan nasıl oluyor! Elbette iyi bir ekiple çalışmanın önemini de fark edeceksin çünkü tekrarı olmayacak bir gün için konseptin güzel ve işçiliğin iyi olması tatlı hatıralar elde etmiş olmak demek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Fotoğrafı İçin Cayır Cayır Yanan Gelin 00:22
Düğün Fotoğrafı İçin Cayır Cayır Yanan Gelin 186 izlenme - 2 ay önce Çin'de düğününün unutulmaz olmasını isteyen çiftlerden birisi fotoğrafçının gelinliği ateşe vermek istemesine onay veriyor, alevler yıkarıya doğru çıkınca kadın ne bekliyorsa birden panikliyor.
En Uygunsuz 50 Düğün Fotoğrafı 03:45
En Uygunsuz 50 Düğün Fotoğrafı 376 izlenme - 5 ay önce Dünyanın farklı yerlerinde çekilmiş hem uygunsuz hem komik düğün fotoğraflarını sizleri için derledik. İyi seyirler.
En Utanç Verici 40 Düğün Fotoğrafı 03:34
En Utanç Verici 40 Düğün Fotoğrafı 785 izlenme - 12 ay önce Düğünlerde komik ya da marjinal olmak için yapılan onca hareket, çekilen onca fotoğraf ... İleride çocuklarına gösterirken utanç duyacakları kesin çiftlerin o utanç verici düğün fotoğrafları.
Ayşe Kaya'yla Düğün Fotoğrafları Hakkında | Düğün.com 03:35
Ayşe Kaya'yla Düğün Fotoğrafları Hakkında | Düğün.com 1.962 izlenme - 3 yıl önce Kısa düğün filmleri, siyah beyaz fotoğraflar ve düğün fotoğraflarında doğallığın önemi üzerine... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/ayse-kayayla-dugun-fotograflari-hakkinda-24 Türkiye'nin ilk düğün fotoğrafçılarından olan Ayşe Kaya, belgesel düğün fotoğraflarından gelinler kadar damatların da hoşlandığını söylüyor. Siyah - beyaz fotoğraflar, kısa film ve çekim sonrası post - prodüksiyon işlemleri hakkında konuşan Ayşe Kaya, Düğün.com takipçileri için önemli tüyolar vermeyi de ihmal etmiyor. Düğün albümün hakkında endişelerin varsa sen de bu söyleşiyi can kulağıyla dinle. Düğün fotoğraflarında ne istendiği ve nasıl bir fotoğrafçıyla çalıştığının çok önemli olduğunu da unutma. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Vintage Düğün Fotoğraflarını Ustasından Dinleyin | Düğün.com 05:05
Vintage Düğün Fotoğraflarını Ustasından Dinleyin | Düğün.com 1.921 izlenme - 3 yıl önce Vintage düğün fotoğrafları nerede, nasıl ve hangi ışıkta çekilir, öğrenin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/vintage-dugun-fotograflarini-ustasindan-dinleyin-14 Doğal ışık, pastel renkler ve otantik mekanlar eşliğinde yaratılan vintage düğün fotoğrafları son yıllarda çiftlerin en çok tercih ettiği trendlerden biri. Usta düğün fotoğrafçısı Ufuk Sarışen ile vintage düğün fotoğraflarının çekim süreçlerini konuştuk. Çiftlerinin nasıl bir tarzı olduğunu, zevk alacağı ve düşlediği düğün pozlarını önemseyen Ufuk Sarışen; vintage düğün fotoğrafları için beğendiği ve keyifli albümler olarak söz ediyor. Sen de emin olamayıp merak ediyorsan vintage fotoğraf trendini, düğün fotoğrafçını nasıl seçeceğini ve çekimleri ne zaman yapman gerektiği gibi sorularının cevabını söyleşimizde bulabilirsin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Esra Pozan'dan Düğün Günü Fotoğraf Çekimleri | Düğün.com 05:03
Esra Pozan'dan Düğün Günü Fotoğraf Çekimleri | Düğün.com 846 izlenme - 3 yıl önce Düğün fotoğraflarınızın nasıl olmasını istediğinize bu videoyu izlemeden karar vermeyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/esra-pozandan-dugun-gunu-fotograf-cekimleri-36 Esra Pozan neden açık hava çekimlerini tercih ediyor? Düğün fotoğrafları düğün gününde mi çekilmeli yoksa başka bir gün mü? Bu ve benzeri pek çok sorunun cevabını işin uzmanından dinledik. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
sulu bir düğün hatırası 00:48
sulu bir düğün hatırası 846 izlenme - 6 yıl önce deniz kenarında fotoğraf çektiren gelin ve damat dalgalara kapılıyor
İlginç Düğün Fotoğrafları 03:59
İlginç Düğün Fotoğrafları 154 izlenme - 2 yıl önce Her gelin ve damadın muhakkak resimleri bulunmaktadır. Bunların kimi komik kimi romantiktir. Videomuz da ilginç fotoğraflardan kareler görebilirsiniz. Dünyanın çeşitli ülkelerinden garip düğün fotoğrafları.
Antik Kentlerde Düğün Fotoğrafı Modası 03:06
Antik Kentlerde Düğün Fotoğrafı Modası 246 izlenme - 4 yıl önce Özel Günlerini Farklı Karelerle Ölümsüzleştirmek İsteyen Çok Sayıda Gelin Ve Damat, Fotoğraf Çektirmek İçin Antik Kentlere Akın Ediyor.
İntihar Manzaralı Düğün Fotoğrafı 03:38
İntihar Manzaralı Düğün Fotoğrafı 33 izlenme - 9 ay önce Adana'da 3 bin 500 lira borcunu ödeyemeyince intihar etmek için demir köprüye çıkan bir kişinin bulunduğu alanda düğün fotoğrafı çektiren gelin ve damat ilginç bir görüntü oluşturdu Edinilen bilgiye göre, 3 bin 500 lira borcu bulunan ve psikolojisi bozulduğu belirtilen Yüksel Gökbayrak (47) bugün saat 11.30 sıralarında Seyhan Nehri üzerinde kurulu ve trenlerin geçtiği Demir Köprü'ye çıkarak intihar etmek istedi. Çevredeki vatandaşlar bir kişinin intihar amaçlı köprüye çıktığını fark edince polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri Yüksel Gökbayrak'ı ikna etmeye çalıştı ancak Gökbayrak kendine bıçakla zarar vermeye başladı. Polis şahsı ikna etmeye çalışırken bir gelin ve damat Demir Köprü manzaralı fotoğraf çektirmeye geldi. Gökbayrak intihar girişiminde bulunurken gelin ve damat diğer tarafta bir süre fotoğraf çektirdi. Damat, intihar girişimi karşısında "Allah sabır versin" diyerek olay yerinden ayrıldı. Polis şahsı ikna edemeyince TCDD yetkililerine bilgi vererek tren seferlerinin geçici olarak durdurulmasını sağladı. Rayların üzerine de hava yastığı açılmasına karar verildi. Bu sırada Gökbayrak, ikna olarak intihar etmekten vazgeçti. Gökbayrak bulunduğu yerden yürüyerek aşağı inmek için geldi ancak bir türlü inemedi. Bunun üzerine Gökbayrak getirilen havca yastağına atlayıp aşağı inebildi. Yüksel Gökbayrak daha sonra sedye ile ambulansa bindirilerek hastaneye götürüldü.
3 boyutlu düğün fotoğrafı 00:13
3 boyutlu düğün fotoğrafı 63 izlenme - 2 yıl önce FOTO YAPRAK-3D DÜĞÜN FOTOĞRAFI FLİP ETKİSİ
İntihar Manzaralı Düğün Fotoğrafı 03:40
İntihar Manzaralı Düğün Fotoğrafı 12 izlenme - 9 ay önce Adana'da 3 bin 500 lira borcunu ödeyemeyince intihar etmek için demir köprüye çıkan bir kişinin bulunduğu alanda düğün fotoğrafı çektiren gelin ve damat ilginç bir görüntü oluşturdu. Edinilen bilgiye göre, 3 bin 500 lira borcu bulunan ve psikolojisi bozulduğu belirtilen Yüksel G. (47) saat 11.30 sıralarında Seyhan Nehri üzerinde kurulu ve trenlerin geçtiği demir köprüye çıkarak intihar etmek istedi. Çevredeki vatandaşlar bir kişinin intihar amaçlı köprüye çıktığını fark edince polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri, Yüksel G.'yi ikna etmeye çalıştı ancak şahıs kendine bıçakla zarar vermeye başladı. Polis, şahsı ikna etmeye çalışırken bir gelin ve damat ise demir köprü manzaralı fotoğraf çektirmeye geldi. Yüksel G. intihar girişiminde bulunurken, gelin ve damat diğer tarafta bir süre fotoğraf çektirdi. Damat, intihar girişimi karşısında "Allah sabır versin" diyerek olay yerinden ayrıldı. Bu arada polis, Yüksel G.'yi ikna edemeyince TCDD yetkililerine bilgi vererek tren seferlerinin geçici olarak durdurulmasını sağladı. Rayların üzerine de hava yastığı açılmasına karar verildi. Bu sırada şahıs ikna olarak intihar etmekten vazgeçti. Bulunduğu yerden yürüyerek aşağı inmek için gelen ancak bir türlü inemeyen Yüksel G., getirilen hava yastığına atlayıp aşağı inebildi. Yüksel G. daha sonra sedye ile ambulansa bindirilerek hastaneye götürüldü.
Fotoğraf Çekiminde İskele Böyle Çöktü 00:48
Fotoğraf Çekiminde İskele Böyle Çöktü 57 izlenme - 3 yıl önce Düğün Fotoğrafı Çektirirken Ağırlığa Dayanamayan İskele Çöktü