Hoşgeldiniz!

düğün mekanı

Evlilik Teklifi Fikirleri | Düğün.com 01:58
Evlilik Teklifi Fikirleri | Düğün.com 5.806 izlenme - 3 yıl önce Erkekler nasıl evlenme teklif eder kadınlar nasıl bir teklif ister? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/evlilik-teklifi-fikirleri-129 Evlenme teklifi kafamızı kurcalayan en tatlı telaş… Yıllarca hayali kurulan bu özel teklif için erkekler ne düşünüyor kadınlar neleri hayal ediyor Dugun.com TV ailesi olarak gittik, sorduk, öğrendik! Kadınların geniş hayal gücü, erkeklerinse şaşkın halleriyle verdiği cevaplarda eğlenceli ve ilgi çekici bir teklif için belki de aradığın fikri bulacaksın. Hemen izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Yüz Tipine Uygun Gelin Saçı Modeli Nasıl Belirlenir? | Düğün.com 04:03
Yüz Tipine Uygun Gelin Saçı Modeli Nasıl Belirlenir? | Düğün.com 5.654 izlenme - 4 yıl önce Yüz şeklinize uygun ve doğal görünümlü bir gelin başı modeli için mutlaka izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yuz-tipine-uygun-gelin-saci-modeli-nasil-belirlenir-64 Saç tasarım duayeni Hakan Köse ve Yüz Bilimi Uzmanı Cemil İrez tüm püf noktalarıyla en doğal gelin saçı model, duvak seçimine kadar en merak edilen konuları aydınlatmak için düğün.com TV kameraları karşısına geçtiler. Özellikle doğal olmanın vurgusunu yapan uzmanları dinlemelisin; düğün saçı ve makyajı için dikkat etmen etmen gerekenlerin başında yüz şeklin ve duvağını nasıl kullanmak istediğin geliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kır Düğünü Fiyatlarını Merak Ediyorsanız Sizi Böyle Alalım!  | Düğün.com 01:56
Kır Düğünü Fiyatlarını Merak Ediyorsanız Sizi Böyle Alalım! | Düğün.com 1.780 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü mü planlıyorsunuz? Nikah kokteylinden yemekli düğüne kadar kır düğünü fiyatları burada! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kir-dugunu-fiyatlarini-merak-ediyorsaniz-sizi-boyle-alalim-135 Kır düğünü yapmayı düşleyen çiftlerdenseniz hemen videoyu izlemeye başlayın! Kır düğünlerinde; kokteylden yemekli davetlere ortalama fiyatların hangi aralıkta olduğunu öğrenip düğün bütçeni planla! Ayrıca özel seçenekler sunan mekanların her şey dahil düğün paketlerinin bütçen için uygun olacağını unutma! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Otel Düğünlerinde Sizi Neler Bekliyor? | Düğün.com 05:27
Otel Düğünlerinde Sizi Neler Bekliyor? | Düğün.com 2.022 izlenme - 4 yıl önce Kesintisiz hizmet, dört dörtlük organizasyon ve unutulmaz ertesi gün imkanları sizi bekiyor. Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/otel-dugunlerinde-sizi-neler-bekliyor-27 Otel düğünlerinin en güzel tarafı nedir, biliyor musunuz? Kendinizi bütünüyle profesyonel ellere teslim etmek. Düğüne aylar kala yapılan tadım menüsünden düğün günü yapılan provalara kadar her an profesyonellerin desteğini yanınızda hissedersiniz. Düğün organizasyonunuz mükemmel bir dakiklikle gerçekleşir; düğün sonrasindaki gününüzde ise ister yorgunluk atmak ister keyif yapmak için odaya kahvaltı, özel SPA terapileri hatta kimi zaman uçak biletlerinin de dahil olduğu balayı paketleri gibi güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Otel düğünlerinin tüm avantajlarını, şehrin en yeni ve prestijli otellerinden Shangri-La Bosphorus'tan Sarp Okçuoğlu anlatıyor. Eşsiz boğaz manzarasına sahip 650 kişilik kapasiteli ve 1000 kişilik kokteyl kapasiteli Shangri-La Bosphorus'u yakından tanımak ve teklif almak için; dugun.com/oteller/istanbul/shangri-la-bosphorus-istanbul? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Sait Halim Paşa Yalısı'na Yakından Bakın | Düğün.com 03:05
Sait Halim Paşa Yalısı'na Yakından Bakın | Düğün.com 1.897 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'un en güzel tarihi mekanlarından birinin kapılarını aralayın... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/sait-halim-pasa-yalisina-yakindan-bakin-19 Gelin ve damadın kokteyl alanına giriş yaptığı tarihi merdivenler, eşsiz boğaz manzarası, başarılı düğün organizasyonlarının ardında yatan tedarik zinciri, hizmet ve fiyat bilgileri ile işte Sait Halim Paşa Yalısı! Açık ve kapalı alan çözümleriyle masal gibi bir düğün törenine sahip olmanı sağlayacak Sait Halim Paşa Yalısı'nı yakından inceleyip teklif almak için; dugun.com/tarihi-mekanlar/istanbul/sait-halim-pasa-yalisi?utm_sourc=izlesene "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Yılın En Moda 3 Düğün Teması! | Düğün.com 02:09
Bu Yılın En Moda 3 Düğün Teması! | Düğün.com 923 izlenme - 3 yıl önce 2015 yılının düğün temalarında neler trend, en moda üç düğün teması nedir hemen öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/bu-yilin-en-moda-3-dugun-temasi-173 2015 düğünlerinde en popüler detaylar neler; tema süslemelerinde hangi aksesuarlar kullanılacak uzmanlarından öğrendik. En güzel üç tema detayı; saman ipliklerle yapılan süslemeler, plaj düğünlerinin vazgeçilmezi olacak kurumuş bambular ve salonlarda en çok tercih edilen pastel tonlarda çiçeklerle kombinlenmiş cam ve gold renk detaylar! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Tarihi Düğün Mekanı İçin Konsept ve Dekorasyon Önerileri | Düğün.com 01:54
Tarihi Düğün Mekanı İçin Konsept ve Dekorasyon Önerileri | Düğün.com 1.106 izlenme - 3 yıl önce Düğünün için tarihi bir mekan seçtin. Peki, düğün konsepti için bir fikrin var mı? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/tarihi-dugun-mekani-icin-konsept-ve-dekorasyon-onerileri-130 Düğün mekanı seçmenin yanı sıra nasıl bir mekan dekorasyonu yani düğün konsepti uygulayacağın da önemli bir mesele. Düğününün kusursuz olmasını sağlayacak en önemli mesele hatta! Tarihi bir mekanda evlenmeyi düşünen çiftlerimize; mekan yapısına uygun olarak hangi konseptte nasıl bir mekan dekorasyonu tercih etmeliler, mekanı ferah ve şık gösterecek özel dekorasyon detayları için neler gerekli gibi profesyonel öneriler aldık. İzlemeye başla ve fikir edin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Arabası Seçerken Dikkat Edilecek 5 Şey! | Düğün.com 01:23
Gelin Arabası Seçerken Dikkat Edilecek 5 Şey! | Düğün.com 1.042 izlenme - 3 yıl önce Gelin arabanı seçerken bilmen gerekenleri izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-arabasi-secerken-dikkat-edilecek-5-sey-108 Gelin arabası; düğün günü hem ulaşımını sağlayacak hem de eğlenceli vakitlerinin şahidi olacak. Gelin konvoyu ile tur atarken ya da nikaha yetişirken yolda kalmak istemiyorsan ve göz alıcı bir araba ile seyahat etmek istiyorsan dikkat etmen gereken detayları net et ve seçimini öyle yap! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Hangi Çiftler Düğün İçin Tarihi Mekan Seçmeli? | Düğün.com 02:02
Hangi Çiftler Düğün İçin Tarihi Mekan Seçmeli? | Düğün.com 809 izlenme - 3 yıl önce Tarihi bir düğün mekanını seçmeni sağlayacak özellikler neler, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/hangi-ciftler-dugun-icin-tarihi-mekan-secmeli-133 Düğün için mekan arayışınıza bir de böyle ışık tutalım dedik. Tarihi bir mekanın sağladığı alternatiflerle neden bu mekanı seçmelisiniz uzmanlardan öneriler aldık. Dekorasyon ve süslemeler için seni yormayacak, kendi ihtişamı ile küçük dokunuşlarla konseptini yansıtabileceğin bu mekanlar butih hizmet vermeleri ve nadir yerler olduğundan özel bir tercihi hak ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Fuat Paşa Yalı'sında Bir Düğün Hikayesi | Düğün.com 02:10
Fuat Paşa Yalı'sında Bir Düğün Hikayesi | Düğün.com 799 izlenme - 3 yıl önce Fuat paşa'da bir düğün sürecinde neler oluyor, mekanın sağladığı tüm avantajları izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/fuat-pasa-yalisinda-bir-dugun-hikayesi-132 Düğün öncesi hazırlık yapabileceğin ışıklandırmasından ergonomisine özel bir gelin hazırlık odasından, düğün sonrası çiftlere özel sundukları ihtişamlı tasarımları ile ilgi çekici balayı odasına kadar kendini gerçekten özel hissedeceğin bir düğün mekanı... Fuat Paşa'nın düğün günü ve sonrasında sunduğu avantajları senin için öğrendik! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Tarihi Mekanda Düğün Yapmanın Avantajları | Düğün.com 02:12
Tarihi Mekanda Düğün Yapmanın Avantajları | Düğün.com 787 izlenme - 3 yıl önce Tarihi bir düğün mekanında evlenmenin avantajlarını uzmanlara sorduk, hemen izlemeye başla ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/tarihi-mekanda-dugun-yapmanin-avantajlari-131 Tarihi bir düğün mekanında evlenmeyi çok istiyorsun ama hiç mekan avantajlarını ya da dezavantajlarını düşündün mü? Düğün için butik hizmet sunan tarihi mekanlar bir çok özelliği ile dekorasyon açısından avantajlarla dolu, bir sonraki gün ihtişamlı bir salondan klasik bir eve gitmenin burukluğu haricinde dezavantajı ise yok gibi. Eğer düğün mekanına karar verdiysen şimdi de özelliklerini öğren ve düğün mekanı süslemelerin için ne kadar şanslı olduğuunun farkına var! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kır Düğünü Mekanı Seçerken Bunlara Dikkat! | Düğün.com 01:46
Kır Düğünü Mekanı Seçerken Bunlara Dikkat! | Düğün.com 770 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü istiyorsun ama nerede? Hemen röportajımızı izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kir-dugunu-mekani-secerken-bunlara-dikkat-136 Mekan seçimi düğün hazırlıklarının ilk adımı. Eğer sen de düğün mekanı olarak kır bahçelerini tercih edenlerdensen mekan tercihini yaparken nelere dikkat etmen gerektiğini mutlaka öğrenmelisin! Düğün günü sorun yaşamamak için mekanın lokasyonundan otoparkına, hava muhalefetine karşı kapalı mekan alternatifine kadar dikkat edilecek her detay bu videoda! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Tarihi Mekan Düğününde Sizi Neler Bekliyor? | Düğün.com 04:23
Tarihi Mekan Düğününde Sizi Neler Bekliyor? | Düğün.com 789 izlenme - 4 yıl önce Eşsiz bir mimari, boğaz manzaralı bir hazırlık odası, leziz catering eşliğinde unutulmaz bir düğün... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/tarihi-mekan-dugununde-sizi-neler-bekliyor-10 Düğün fotoğraflarınıza harika fon oluşturacak görkemli bir mimari, hazırlık odasının eşsiz boğaz manzarası ve iddialı bir catering hizmeti... Adile Sultan Sarayı'nda çiftleri bekleyen hizmetler ve fiyatları bu videoda! 500 kişilik ziyafet ve toplantı amaçlı Oval Salonu, 200 kişilik 1 adet toplantı salonu, 1300 m2'lik kokteyl ve sergi alanı, 17 adet 30 - 50 kişilik seminer salonları, 1000 kişilik "Saray Bahçesi" ve Kandilli Borsa A La Carte Restaurant'la hizmet veren Adile Sultan Sarayı'nı daha yakından tanımak için; http://dugun.com/tarihi-mekanlar/istanbul/adile-sultan-sarayi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Masa Düzeni Alternatifleri | Düğün.com 02:56
Düğün Masa Düzeni Alternatifleri | Düğün.com 461 izlenme - 3 yıl önce Düğünlerde kullanılan masa düzenleri nasıldır, beş kişilikten otuz iki kişiliğe L masalardan yuvarlak masalara düğün masa düzenlemelerini hemen öğrenin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-masa-duzeni-alternatifleri-175 Profesyoneller en çok tercih edilen masa düzeninin yuvarlak masa ile sekiş kişilik masalar olduğunu söylüyor. Ancak düğün mekanın uygunsa istersen iki veya dört kişilik D masalar, istediğin kadar kişiyi ağırlayabileceğin S masalar da var! Sen yeter ki alternatif iste, düğünün için kullanabileceğin düğün masa düzeni örneklerini kolayca öğrenebilirsin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğününüzde Kendi Konseptinizi Yaratın | Düğün.com 04:35
Düğününüzde Kendi Konseptinizi Yaratın | Düğün.com 617 izlenme - 4 yıl önce Tarzınızı düğün konseptinize yansıtın... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugununuzde-kendi-konseptinizi-yaratin-62 Düğün için organizasyon firması seçerken nelere dikkat edilmeli? Organizasyon şirketleri neler yapar? Düğün davetiyeleri için ne gibi seçenekler var? Düğün mekanına karar verirken nelere dikkat edilmeli? Her yönüyle sizi yansıtan bir düğün için işinizi kolaylaştıracak bütün soruları A46 Organizasyon'dan Selim Demir cevaplıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kır Düğünlerinde Öne Çıkan Düğün Temaları Nelerdir? | Düğün.com 01:31
Kır Düğünlerinde Öne Çıkan Düğün Temaları Nelerdir? | Düğün.com 445 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü planlayan çiftlere müjde! Kır düğünlerinde hangi renkler ve temalar moda, en çok tercih edilen konseptler neler izleyin, ilham alın! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kir-dugunlerinde-one-cikan-dugun-temalari-nelerdir-134 Sen de son yılların modası kır düğünü mekanlarından birinde evlenmeyi planlıyorsan, kır düğünlerinde öne çıkan temaları, en moda renkleri tek tıkla izleyip öğrenebilirsin. Böylece düğün mekanına gitmeden düğün konseptin hakkında kafanda her şey şekillenecek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğünde Ses, Işık Firmaları ile Çalışmanın Avantajları Neler? | Düğün.com 01:46
Düğünde Ses, Işık Firmaları ile Çalışmanın Avantajları Neler? | Düğün.com 334 izlenme - 3 yıl önce Düğünün için günlerce hatta aylarca uğraştın, peki hepsini daha güzel göstermenin yolu nedir merak ediyor musun? Hemen uzmanlarından dinle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugunde-ses-isik-firmalari-ile-calismanin-avantajlari-neler-156 Düğünde ses, ışık ve görüntü düzenlemeleri hizmeti veren bir firma ile anlaşmak demek; seçtiğin orkestranın, düğün süslemelerinin ve sahne fotoğraflarının ne kadar güzel olacağını garantilemek demek. Düğünler çekilen fotoğraflar ve kaliteli müzik seçimleri ile anılır, düğününden en güzel şekilde bahsedilmesi için ses ışık firmaları en avantajlı seçenek! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Organizasyonunda Ortalama Fiyatlar! | Düğün.com 02:25
Düğün Organizasyonunda Ortalama Fiyatlar! | Düğün.com 265 izlenme - 3 yıl önce Kişi başı düğün organizasyon fiyatları 30 liradan başlayıp ucu bucağı olmayan bir derya! Uygun fiyatları; fiyatları etkileyen unsurları izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-organizasyonunda-ortalama-fiyatlar-177 Düğün organizasyon fiyatlarını etkileyen en önemli detaylar; paket dahilinde olmayıp istediğiniz ekstralar ve düğün mekanının türü. Açık hava düğünleri ile balo salonu düğünlerinde organizasyon fiyatları farklılık gösterdiği gibi paketler içindeki supla ve şamdan değişikleri de fiyatları etkiliyor, seçimlerini yapmadan önce hemen öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Otel Düğünü Planlarken Nelere Dikkat Edilmeli? | Düğün.com 01:36
Otel Düğünü Planlarken Nelere Dikkat Edilmeli? | Düğün.com 263 izlenme - 3 yıl önce Otel düğünlerinde; çalışacağın firmalardan düğünü etkileyen tarih ve saate dair davetiyeler kadar nelere önem vermeli işin uzmanına sorduk! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/otel-dugunu-planlarken-nelere-dikkat-edilmeli-176 Otelde düğün yapmaya karar verdikten sonra nelere dikkat edeceksin? Mekan kontratından süsleme firmasına, misafir sayısında opsiyonlardan müzik firmalarına otel düğünlerinde en önemli ayrıntıları hemen izle ve öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Otel Düğününün Avantajları | Düğün.com 03:13
Otel Düğününün Avantajları | Düğün.com 418 izlenme - 4 yıl önce Organizasyondan kapasiteye, hazırlık odasından konaklamaya otel düğününün tüm avantajları burada... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/otel-dugununun-avantajlari-8 Sadece gelin ve damat için değil, aynı zamanda aileler, tedarikçi firmalar ve davetliler için de pek çok konforu bir arada sunan otel düğünlerini bu kadar çekici kılan şey nedir? Tabii ki sağladığı avantajlar. Yüksek davetli kapasitesi, hazırlık ve konaklama imkanları, düğün gününün ertesi günü SPA, masaj ve terapi gibi seçenekler otel düğünlerinin avantajlarından sadece birkaçı... Hazırlık aşamalarından düğün sonrasına rahat hareket etmek istiyorsan sen de otel düğününü seçmelisin. Çiftlerin hem kendilerine hem ailelerine sağladığı avantajları dinledikçe hemen kararını vereceksin, haydi söyleşiyi izle seçimini yap! Le Meridyen İstanbul'un sağladığı avantajları daha yakından tanımak için; http://dugun.com/oteller/istanbul/le-meridien-istanbul-etiler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Otelde Kış Düğünü Temaları | Düğün.com 02:30
Otelde Kış Düğünü Temaları | Düğün.com 391 izlenme - 4 yıl önce Son yıllarda otelde kış düğünü yapan çiftler hangi temaları tercih ediyor, öğrenin... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/otelde-kis-dugunu-temalari-7 Düğünlerini kış aylarında otel konforunda yapmayı seçen çift sayısı her geçen gün artıyor. Gelenekten ve geçmişten uzaklaşıp modern dekorasyonlarla süslenen bu düğünlerde en çok kullanılan obje, renk ve temaları Le Meridien Istanbul ile yaptığımız keyifli sohbette bulabilirsin. Sade bir düğün için en güzel alternatif olan olan düğününde bir kış düğününü nasıl planlayacağın, hangi detayların yılın kış düğünlerini süsleyeceğini ve nelerin uygun olduğunu öğrenmek için söyleşimizi izlemeye başla! Açık ve kapalı alan çözümleri, eşsiz Boğaz ve şehir manzarasına sahip bu mekanı daha yakından tanımak ve teklif almak için; http://dugun.com/oteller/istanbul/le-meridien-istanbul-etiler? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Çiftlerin Düğün Mekanına Dair En Çok Merak Ettikleri | Düğün.com 01:13
Çiftlerin Düğün Mekanına Dair En Çok Merak Ettikleri | Düğün.com 223 izlenme - 3 yıl önce Düğünlerde çiftlerin talepleri, düğün koordinatörlerinden istedikleri ayrıntılar neler uzmanlara sorduk! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/ciftlerin-dugun-mekanina-dair-en-cok-merak-ettikleri-178 Çiftler düğün koordinatörlerinin tecrübesine güveniyor ama fotoğraf çekimleri nasıl olacak, yemek sunumlarının sıcaklığından hızına her şeyi merak ediyor! Düğün yapacak çiftlerin en merak ettiği soruları profesyonellere sorduk sende izle ve cevapları öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Otel Düğününde İkram Seçenekleri | Düğün.com 02:53
Otel Düğününde İkram Seçenekleri | Düğün.com 350 izlenme - 4 yıl önce Düğün davetiniz oturma düzeninde mi olacak, kokteyl şeklinde mi? Peki ikramlarınız? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/otel-dugununde-ikram-secenekleri-9 Bir otel düğününün çiftlere sağladığı onlarca avantaj yanında ikram alternatiflerini de öğrenmek için söyleşimizi izleyebilirsin. Geleneksel bir düğün çiftinin tercih etmesi gereken oturma düzeninde sunulan ikram seçeneklerinden, daha eğlenceli ve hareketli bir düğün isteyenlerin kokteyl prolonge menü seçeneklerini değerlendirmesi gerektiğine bu ipuçları düğün planların için çok işine yarayacak. Le Meridien İstanbul Etiler'i daha yakından tanımak için; http://dugun.com/oteller/istanbul/le-meridien-istanbul-etiler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Ses ve Işık Firmaları ile Anlaşırken Mutlaka Sormanız Gereken Sorular | Düğün.com 01:54
Ses ve Işık Firmaları ile Anlaşırken Mutlaka Sormanız Gereken Sorular | Düğün.com 187 izlenme - 3 yıl önce Düğünde ses, ışık ve görüntü hizmetlerini alacağın firmaya sorman gereken tüm önemli sorular burada! Uzmanlarla röportajımızı izle ve anlaşmadan önce mutlaka detayları öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/ses-ve-isik-firmalari-ile-anlasirken-mutlaka-sormaniz-gereken-sorular-157 Profesyonellerin ilk tavsiyesi; çalışacağın firmanın düğün tecrübesi! Düğün organizasyonlarında deneyimi yeterli değilse ses ışık firmanın seni mutlu etmeyeceği kesin. İkinci olaraksa firmanın önceliği herkesi mutlu etmek olmalı, ekipmanlardan kısarak bütçede cimrilik yapmamalı! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Damatların Düğün Mekanına Dair  En Çok Merak Ettikleri Nelerdir? | Düğün.com 01:16
Damatların Düğün Mekanına Dair En Çok Merak Ettikleri Nelerdir? | Düğün.com 181 izlenme - 3 yıl önce Hep gelinler değil damatlarda düğünleri ile ilgileniyor! Damatların merak ettiklerini organizatörlerden öğrendik. Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/damatlarin-dugun-mekanina-dair-en-cok-merak-ettikleri-nelerdir-179 Gelinlerden biraz farklı olsa da damatlarda düğünlerine dair birçok detayı merak ediyor; düğündeki içecekler ve içecek seçenekleri, damatlıklarına dair püf noktaları ve aksesuarlarına dair fikirler ama en çok sorulan sorular fiyatlarla ilgili. Merak edilen detayları izle ve öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Organizasyonunda Fiyatları Etkileyen Faktörler | Düğün.com 01:53
Düğün Organizasyonunda Fiyatları Etkileyen Faktörler | Düğün.com 176 izlenme - 3 yıl önce Düğün organizasyonlarında kullanılan hangi aksesuar ve detaylar fiyatları nasıl etkiler izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-organizasyonunda-fiyatlari-etkileyen-faktorler-174 Düğün organizasyon firmaları en çok özel siparişlerin bütçeyi etkilediğini söylüyor. Seçtiğiniz özel aksesuarlarda ise; çiçeklerin yapay mı yoksa canlı mı olduğu, masa örtülerinizin kumaşının ipek mi yoksa saten mi olduğu, kullanılan supla ve tabakların desenine kadar neler etkili uzmanlardan öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
istanbul yemekli düğün mekanı salon selay 03:13
istanbul yemekli düğün mekanı salon selay 345 izlenme - 7 yıl önce www.salonselay.com
Gelin Arabası Kiralarken Sözleşmede Neler Olmalı? | Düğün.com 01:26
Gelin Arabası Kiralarken Sözleşmede Neler Olmalı? | Düğün.com 202 izlenme - 3 yıl önce Rent a car servisleri ile anlaşırken sözleşmede yer alması gereken detayları izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-arabasi-kiralarken-sozlesmede-neler-olmali-107 Gelin arabanı kiralayacaksın, firma ile anlaşmaya gittin ve tüm detayları eksiksiz konuştunuz. Unutmaman gereken ufacık bir şey daha var; bütün konuşulanların sözleşmede yer alması gerektiği! Düğün günü hiç bir sorun çıkmasını istemiyorsan özellikle kiraladığın aracın plakası, yakın dahil olup olmadığı gibi önemli meselelerin kesinlikle sözleşmeye eklenmesine özen göstermelisin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
düğün yapılabilecek mekanlar 1 02:40
düğün yapılabilecek mekanlar 1 141 izlenme - 6 yıl önce düğün yapılabilecek en güzel yerlerden biri kaya ramada otel
İstanbul Yemekli Düğün Mekanı Salon Selay 01:31
İstanbul Yemekli Düğün Mekanı Salon Selay 138 izlenme - 7 yıl önce http//www.salonselay.com/