Hoşgeldiniz!

düğün organizasyon

Bartın Çiftetellisi 07:35
Bartın Çiftetellisi 27.727 izlenme - 4 yıl önce Her Türlü Eğlencelerinizde Hizmetinizdeyiz Tel.0541 828 8427
Dini Düğün Giriş Müzikleri 02:41
Dini Düğün Giriş Müzikleri 5.323 izlenme - 3 yıl önce Sinan Topçu Organizasyon İle Dini Düğün, İslami Düğün Organizasyonu İle Semazen İlahi Grubu Tasavvuf Grubu Ve Mehter Takımı İle Sizlerleyiz.
Alternatif Düğün Mekanları İçin Öneriler | Düğün.com 01:55
Alternatif Düğün Mekanları İçin Öneriler | Düğün.com 3.411 izlenme - 4 yıl önce Düğünün için farklı bir mekan seçtin ve konseptin için yaratıcı fikirler arıyorsan doğru yerdesin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/alternatif-dugun-mekanlari-icin-oneriler-53 Klasik düğün mekanlarından sıkıldıysan, artık farklı konseptler arıyorsan işini kolaylaştıracak mekan önerilerinin hepsi bu söyleşide! Plaj düğününden, teknelerde yapılan kutlamalara aslında balo salonlarının dışına taşacak düğünler için uzaklara gitmene gerek yok. Organizasyon firmalarımız için yaratıcılıkta sınır yok! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kına Sandalyesi Nasıl Süslenir? 01:02
Kına Sandalyesi Nasıl Süslenir? 3.865 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kina-sandalyesi-nasil-suslenir/ "Düğün sezonunun gelmesi ile kına gecesi organizasyonları da iyice arttı! Daha önce evde kına kesesi hazırlamış ve kaftanlı kına peçetelerimizi sermiştik soframıza. Şimdi sıra sandalyede! Kına gecesi sandalyenizi süslemek için bir önerimiz var. Videomuza bekleriz! "
A'dan Z'ye Düğün Organizasyon Süreci | Düğün.com 04:41
A'dan Z'ye Düğün Organizasyon Süreci | Düğün.com 3.281 izlenme - 4 yıl önce Düğün organizasyonuna dair her şey... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/adan-zye-dugun-organizasyon-sureci-54 Düğün hazırlıklarına başlarken organizasyon sürecinin başında neler yapmalısın, organizasyon firmanı nasıl seçmelisin bütün sürece dair merak edilen soruları Şebnem Mardini'den dinliyoruz. Özellikle mekan seçiminde önemli rol oynadıklarını söyleyen Şebnem Mardini; çiftlerimiz önce bize gelmeli çünkü mekan konusu da bizimle paralel yürütülecek bir süreç diyor. Söyleşimizde organizasyona ve firmalara dair merak ettiğin tüm soruların cevabını bulabilirsin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kusursuz Masa Düzeni İçin Tüyolar| Düğün.com 04:12
Kusursuz Masa Düzeni İçin Tüyolar| Düğün.com 2.803 izlenme - 4 yıl önce Masanızı son trendlere göre dekore edin... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kusursuz-masa-duzeni-icin-tuyolar-55 Masa düzeni nasıl belirlenir, istediğin konseptin detaylarını nasıl bulacaksın ve neler olmalı bu detaylar merak ediyor musun? Düğün törenin tarzını yansıtsın, tema ayrıntıları ilgi çekici olsun istiyorsan masa düzeninde seçtiğin masa şekli, kullandığın materyaller, renkler ve çiçekler gibi birçok detayın etkisiyle bunu sağlayabilirsin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
robot adam mustafa - hip hop müzik klip 03:36
robot adam mustafa - hip hop müzik klip 13.888 izlenme - 9 yıl önce zurna çalan robot - hip hop müzik klip - new castle pub - gate 66 - robot adam mustafa - ankara televizyon kanallarında yapılacak olan programlarda görsel reklam ve tanıtımlar için ilginç bir show olarak robot adam mustafa ile tanıtım yapabilirsiniz.robot adam mustafa'ya sayfanın bilgiler bölümündeki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz
Nikah Şekerinde Modern Tasarımlar | Düğün.com 04:34
Nikah Şekerinde Modern Tasarımlar | Düğün.com 1.901 izlenme - 4 yıl önce Düğün için anı hediyeleri ve alternatif çeşitlerinin tümü ve fiyatlarını öğrenmek için izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/nikah-sekerinde-modern-tasarimlar-4 Nikah şekerinde yeni trend çok amaçlı hediyelikler. Davetlilerinin düğünde bileklik olarak kullanabileceği peçetelikler, düğün sonrasında kendine mutfakta yer bulacak olan reçel kavanozları, maskeler, biblolar... Bu eğlenceli hediyelikleri ve fiyatlarını Madam Koket Organizasyon'da senin için inceledik. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kış Düğünü İçin Mekan Seçimi | Düğün.com 02:31
Kış Düğünü İçin Mekan Seçimi | Düğün.com 2.543 izlenme - 3 yıl önce Kış düğünü planlıyorsan mekan seçerken neler önemli, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kis-dugunu-icin-mekan-secimi-139 Kışın düğün yapmanın bir çok avantajı var! Yaz sezonunda daha fazla düğün yapılması yani mekanı uygun tarihlerde boş bulamama gibi bir sorun doğrudan ortadan kalkıyor. Hava muhalefetinden ise etkilenmiyorsunuz çünkü zaten kapalı kış düğünü mekanları kabusları engelliyor. Neden kış düğünü diye soruyorsan profesyonelleri izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Alyans Garden Düğün Videoları 04:00
Alyans Garden Düğün Videoları 3.304 izlenme - 5 yıl önce Alyans Garden Düğün Videoları
İlahili Düğün 04:54
İlahili Düğün 1.196 izlenme - 3 yıl önce İsabet Organizasyon alanında ve sektöründe tek, yaklaşık 13 yıldır hizmet vermenin onurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır... Siz de gerçekleştirmeyi arzuladığınız organizasyon ve etkinliklerinizi bizimle irtibata geçerek nihayete erdirebilirsiniz;
Bir Organizasyonun Anatomisi | Düğün.com 03:16
Bir Organizasyonun Anatomisi | Düğün.com 1.165 izlenme - 4 yıl önce Objelerin büyüsünü yerinde inceledik. Düğün organizasyon detaylarının önemini bir de böyle düşün! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/bir-organizasyonun-anatomisi-52 Şebnem Organizasyonla düğün organizasyonunun derinliklerine indik... Unutulmayan bir düğüne imza atmak için dekorasyonda uygulanabilecek basit dokunuşlara kulak verin! Farklılığıyla düğüne damgasını vuracak renk, malzeme ve tarzlardaki süslemeler sayesinde bütçeniz ne olursa olsun siz de düğününüzde davetlileri hayran bırakın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kına Organizasyonları Fiyat Ortalamaları | Düğün.com 01:06
Kına Organizasyonları Fiyat Ortalamaları | Düğün.com 1.536 izlenme - 3 yıl önce Mekan ve organizasyon fiyatları sezona ve detaylara göre değişiyor ama ortalama ne kadar bütçe ayırmalı hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kina-organizasyonlari-fiyat-ortalamalari-143 Yapacağın kına gecesi veya bekarlığa veda organizasyonlarının fiyatını etkileyen öncelikle menü içerikleri. Ama standart paketlerde mevcut. Promosyon ve kampanya dönemlerinde ise bütçenin daha uygun olduğu gerçeğini unutmamalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Organizasyon 03:22
Düğün Organizasyon 753 izlenme - 4 yıl önce Düğün Organizasyon
Üç Kalemde Düğün Organizasyonu | Düğün.com 02:42
Üç Kalemde Düğün Organizasyonu | Düğün.com 999 izlenme - 4 yıl önce Bütçe, tema ve aksesuar seçimi... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/uc-kalemde-dugun-organizasyonu-61 Düğün organizasyonu için nelere dikkat etmeli? Elbette her detay çok önemli ama işin uzmanından en önemli üç kalemin ne olduğunu ve ne şekilde karar vermeli öğrendik. Öncelikle düğün temana ve aksesuar seçimine çok dikkat etmelisin ki üçüncü kalem yani bütçe içinde faydalı davranmış olasın. Temana karar verirken kolay bulunabilen aksesuarları düşünmelisin ya da en azından alternatif aksesuarlar seçebilmelisin. Yani sonuç olarak hepsi birbiri ile bağlantılı bu detaylar için dikkat edilecek neler var izlemeye başlayıp öğren bakalım! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kırşehir Dini Düğün Organizasyonu 02:39
Kırşehir Dini Düğün Organizasyonu 735 izlenme - 4 yıl önce İsabet Organizasyon HAKKIMIZDA Şirketimiz 2002 yılından bu yana Organizasyon ve Menajerlik alanın da hizmet vermektedir. Şirketimiz kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanımız İsa Efe'nin girişimleriyle kurulan şirketimiz, 12 yıllık serüveninde, ana prensibi olan 'GÜVEN VE KALİTELİ HİZMET'ten ödün vermeksizin çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye'nin sevilen sanatçı, yazar, şair, televizyon programcısı, sohbet hocası ve hafızlarını bünyesinde barındıran şirketimiz, her yıl yaklaşık 300 organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerimiz arasın da, stadyum ve salon etkinlikleri, konserler, Ramazan ve Kutlu doğum programları, özel gün ve gece etkinleri, düğün, nişan, sünnet organizasyonları, firma açılış & yeni yıl kutlama etkinlikleri gibi bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için hizmetlerimiz devam ediyor… İslami Düğün, Nişan, Sünnet, Davet ve diğer Organizasyonlar için, İrtibat Tel; 0 535 305 78 35 e-posta: isabetorganizasyon@gmail.com Facebook: facebook.com/isabetorganizasyon Twitter: twitter.com/isabetorg Youtube: youtube.com/isabetorganizasyon www.isabetorganizasyon.net
Çiftler Düğün Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir? | Düğün.com 02:41
Çiftler Düğün Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir? | Düğün.com 1.159 izlenme - 3 yıl önce Düğün Mekanını seçerken nelerin önemli olduğunu izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/ciftler-dugun-mekani-secerken-nelere-dikkat-etmelidir-138 Düğün mekanı seçerken özellikle mekanda daha önce yapılan düğünler, evlenen çiftlerin yorumları mutlaka çok önemli. Bilgi sahibi olmadan mekanı tercih etmemelisin. Tüm ayrıntılarıyla mekana dair merak ettiğin her şeyi sormalısın. Özellikle fiyata dahil hizmetler ve dahil olmayanlar konusunda emn olursan düğün sonunda bir sürprizle karşılaşmazsın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Trio Müzik Grubu - Green Park Otel Düğün Kokteyl Organizasyonu 00:57
Trio Müzik Grubu - Green Park Otel Düğün Kokteyl Organizasyonu 1.733 izlenme - 6 yıl önce İletişim
Orkestra Şınanay 09:46
Orkestra Şınanay 957 izlenme - 4 yıl önce Düğün Öncesi Akord Çalışması Sbd Düğün Salonu 15.05.2014 günü ORKESTRA ŞINANAY kanalına yüklediğim 'Orkestra Şınanay' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/isocakirismail kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Öz Dıyar| Yanbaglama - Hasan Çiğdem- Bahar Kamera 07:39
Öz Dıyar| Yanbaglama - Hasan Çiğdem- Bahar Kamera 1.035 izlenme - 4 yıl önce Bahar Kamera
Oryantal - Ankara Düğün Organizasyonu 02:14
Oryantal - Ankara Düğün Organizasyonu 570 izlenme - 3 yıl önce SAMİ KÖSE ÖZEL PİYANO-ORG DERSİ - MÜZİK ORGANİZASYON
Bekarlığa Veda mı Kına Gecesi mi?  | Düğün.com 02:14
Bekarlığa Veda mı Kına Gecesi mi? | Düğün.com 935 izlenme - 3 yıl önce Çiftler en çok bekarlığa veda gecesi mi istiyor yoksa kına gecesi mi, izle ve cevabı öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/bekarliga-veda-mi-kina-gecesi-mi-141 Çiftlerden çok gelinler demek daha doğru galiba! Erdem İpekçi; gelen organizasyon taleplerinde gelin adaylarının etkili olduğunu ve genel olarak organizasyonları gelinlerin yaptığını söylüyor. Tabii bütçe meselesi daha çok damatları etkiliyor ama gelinlerimizin istekleri sonucu ortalama kına fiyatları nasıl değişiyor izle ve öğren bakalım! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kır Düğünleri Artık 4 Mevsim! | Düğün.com 02:03
Kır Düğünleri Artık 4 Mevsim! | Düğün.com 943 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü mekanları hangi mevsimde tercih edilmeli, sezon dışı tarihlerde nasıl çözümler bulunabilir, öğrenmek için hemen izlemeye başlayın! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kir-dugunleri-artik-4-mevsim-137 Kır düğünü istiyorsun ancak düğün tarihinin bunun için ne kadar uygun olduğunu biliyor musun? Genel olarak mayısta başlayıp ekimde sona eren kır düğünü sezonu dışında da bir kır düğünü planlayabilirsin. Hava muhalefetine karşı her zaman kapalı alanları olan ve sezon dışı tarihlerde açık alan ısıtıcıları gibi çözümler yaratan kır düğünü mekanları kurtarıcın olabilir! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kına Gecesi İçin Tema Önerileri | Düğün.com 02:43
Kına Gecesi İçin Tema Önerileri | Düğün.com 932 izlenme - 3 yıl önce Kına gecelerinde ne tarz bir tema uygulanabilir, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kina-gecesi-icin-tema-onerileri-144 Kına gecelerinde en çok hangi temalar tercih ediliyor, gelinler en çok neyi seviyor? Kına ekiplerinin çok tercih edilme sebepleri neler ve anneler neler istiyor? Kına gecesi temalarına dair merak ettiğin tüm soruların cevabını öğrenmek için izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Bir Kış Düğünü Teması | Düğün.com 04:42
Bir Kış Düğünü Teması | Düğün.com 570 izlenme - 4 yıl önce Bir kış düğününü nelerle süslemeniz gerektiğiniz biliyo musunuz? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/bir-kis-dugunu-temasi-3 Kış düğünleri için ideal dekorasyon fikirleri mi arıyorsun? Madam Koket Organizasyon, farklı olanı arayan çiftler için anlatıyor. Sen de kış düğünü yapmayı planlıyorsan kırmızılarla, kozalaklarla, canlı çiçeklerle süslenmiş sıcacık bir kış düğünü nasıl yapılır, düğün temanı seçerken mevsimle birlikte nelere dikkat etmen gerekir öğrenmek için bu söyleşiyi kaçırma! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Mehter Takımı Organizasyonu 02:47
Mehter Takımı Organizasyonu 689 izlenme - 4 yıl önce Düğün Nişan Sünnet Gibi Her Türlü Eğlencelerinizde Orkestra Davul Zurna Gelin Arabası Süsleme Yemekli Yemeksiz Tolantılar Full Hd Kamera Çekimleri Albüm Çekimleri Her Türlü Tanıtım Video Klip Reklam Çekimleri Düğünlerinize Sanatçı Temini Masa Sandelya Fotoğraf Çekimi Işık Ses Sistemleri Kaşık Oyun Ekipleri Efeler Büyük Duvar Afişleri Düğün Salonu Temini Açık Hava Yemekli Yemeksiz Toplantılar Okul Çekimleri Yaş Günü Çekimleri Ve Buna Benzer Tüm İşlertinizde
Kır Düğünü Mekanı Seçerken Bunlara Dikkat! | Düğün.com 01:46
Kır Düğünü Mekanı Seçerken Bunlara Dikkat! | Düğün.com 769 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü istiyorsun ama nerede? Hemen röportajımızı izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kir-dugunu-mekani-secerken-bunlara-dikkat-136 Mekan seçimi düğün hazırlıklarının ilk adımı. Eğer sen de düğün mekanı olarak kır bahçelerini tercih edenlerdensen mekan tercihini yaparken nelere dikkat etmen gerektiğini mutlaka öğrenmelisin! Düğün günü sorun yaşamamak için mekanın lokasyonundan otoparkına, hava muhalefetine karşı kapalı mekan alternatifine kadar dikkat edilecek her detay bu videoda! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Zurna Taksim 02:07
Zurna Taksim 506 izlenme - 4 yıl önce KESKİNLİ TAŞAN KARDEŞLER NUSRET TAŞAN VERDİ TAŞAN SUAT TAŞAN HALİT TAŞAN VALİT TAŞAN DURAN TAŞAN 05354864288 05414212836 05376203741 05077467041
Farklı Konseptler Yaratmak İçin İpuçları | Düğün.com 04:23
Farklı Konseptler Yaratmak İçin İpuçları | Düğün.com 535 izlenme - 4 yıl önce Düğününüzde farklı bir konsept yaratmak için bilmeniz gereken her şey... Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/farkli-konseptler-yaratmak-icin-ipuclari-56 Düğünlerin birbirine benzemesi eskide kaldı. Ama yeni konseptlerde artık yeterli gelmiyor. Sen de düğün törenin kusursuz olduğu gibi aynı zamanda farklı bir konsepte sahip olmasını istiyorsan şimdi söyleşiyi izlemeye başla çünkü düğün mekanında saksafon ve karlar altında ilk dansını yaptığın bir düğün mümkün! Çiftlerinin tarzına ve istediklerine çok önem verip her biri için apayrı konseptler üreten Şebnem Mardini düğün organizasyon örnekleriyle her şeyin hayal gücünle ilgili olduğunu kanıtlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Güzel Aşık Cevrimizi 02:26
Güzel Aşık Cevrimizi 807 izlenme - 5 yıl önce Güzel Aşık Cevrimizi