Hoşgeldiniz!

duha

Abdussamed -  Duha Suresi 05:14
Abdussamed - Duha Suresi 41.600 izlenme - 8 yıl önce abdussamed - duha suresiama dikkat edin allahu utala öyle bir nefes vermiş ki değerli hocamıza dinlerken ağlamamak ne mümkünki
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 03:10
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 26.046 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Emin Ay - Duha Suresi
Umutsuzluğu Yok Eden Duha Suresi - Nasser al Qatami | fussilet Kuran Merkezi 00:56
Umutsuzluğu Yok Eden Duha Suresi - Nasser al Qatami | fussilet Kuran Merkezi 669 izlenme - 2 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Abdussamed Duha 05:14
Abdussamed Duha 11.435 izlenme - 6 yıl önce Abdussamed Duha
Duha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 4) | fussilet Kuran Merkezi 01:09
Duha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 4) | fussilet Kuran Merkezi 2.549 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kabe'deki İlk Kur'an Kıraatı Kaydı 1885 - Duha Suresi | fussilet Kuran Merkezi 01:32
Kabe'deki İlk Kur'an Kıraatı Kaydı 1885 - Duha Suresi | fussilet Kuran Merkezi 1.579 izlenme - 9 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmış olan bu videoda 1885 yılında Kabe'de kayda alınmış ilk Duha Suresi Kur'an kıraatını dinleyebilir ve yine o yıllara ait resimleri bulabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Defalarca Dinleten Kur'ân Tilaveti - Duhâ Suresi (Abdullah Altun) 02:00
Defalarca Dinleten Kur'ân Tilaveti - Duhâ Suresi (Abdullah Altun) 1.041 izlenme - 10 ay önce Duha Suresini bir de Abdullah Altun kardeşimizden dinleyin. 93-DUHA: 1 - Andolsun kuşluk vaktine. 2 - Ve sakinleştiği zaman geceye ki, 3 - Rabbin seni bırakmadı ve darılmadı. 4 - Ahiret senin için dünyadan iyi olacaktır. 5 - Rabbın sana verecek ve sen hoşnut olacaksın. 6 - O seni yetim bulup da barındırmadı mı? 7 - Seni yol bilmez bulup yola iletmedi mi? 8 - Seni yoksul bulup zengin etmedi mi? 9 - Öyleyse sakın yetimi ezme. 10 - Dilenciyi de azarlama. 11 - Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat.
Duha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 01:05
Duha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 3.212 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kabe İmamı Mahir - Duha Suresi ve Meali 00:49
Kabe İmamı Mahir - Duha Suresi ve Meali 4.948 izlenme - 4 yıl önce Kabe İmamı Mahir - Duha Suresi ve Meali
Duha Suresi 00:48
Duha Suresi 3.114 izlenme - 5 yıl önce Duha Suresi..!
Abdussamed - Duha Suresi 05:36
Abdussamed - Duha Suresi 3.294 izlenme - 4 yıl önce Abdulbasit Abdusamed'in Duha Süresini Görüntülü İzlemek İstiyorsanız Tıklayın..
Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken Duha ve İnşirah Suresi - Mehmet Yıldız - Osman Bostancı 05:09
Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken Duha ve İnşirah Suresi - Mehmet Yıldız - Osman Bostancı 232 izlenme - 3 ay önce Merhaba ben Mehmet Yıldız. Hepimiz daraldığımız ve çok sıkıldığımız anlar yaşamışızdır. Bu zamanlar da hep bir ilaç ararız. Genel de bulduğumuz ilaçlar bizi iyi etmez. Bu videoda size sunduğumuz ilaç sizi en derinden tedavi edecek. Ünlü İmamları taklit ettiği videolardan tanındığımız Hafız Osman Bostancı kardeşimin sesinden dinleyeceğiniz DUHA ve İNŞİRAH sureleri siz derinden etkileyecek. Kalbinin ilacı bir tık ötede. Beğenmeyi, Paylaşmayı ve Abone olmayı unutmayın ... Kanalımıza Abone Olun; https://goo.gl/2OUjgo Hayalhanem Facebook’ta; https://goo.gl/B8q0kG Hayalhanem Twitter’da; https://goo.gl/d8oGbk Web Sitemizi Ziyaret Edin; http://www.hayalhanem.com.tr/ Hayalhanem Apple Uygulaması İndir; https://goo.gl/yMm7Qo Diğer Videolarımıza da Bakmayı Unutmayın; Mehmet Yıldız; https://goo.gl/Lj6ZVd Yunus Oran; https://goo.gl/wshntG Onur Kaplan; https://goo.gl/vMMHac Sinan Çetin; https://goo.gl/ZG38Jf Ömer Yıldız; https://goo.gl/4OPXiL İrfan Aykut; https://goo.gl/a5zKQi Fatih Ünal; https://goo.gl/nKq24R Muhammet Ürkmez; https://goo.gl/nTMr2G Onur Akkız; https://goo.gl/OCHj4t Sokak Röportajları; https://goo.gl/ENrcmx Kısa Filmler; https://goo.gl/D4nc4P Hayalhanem Soft Power; https://goo.gl/VQfoPg Hayalhanem Konuklar; https://goo.gl/ScjuPc Hayalhanem Hatıralar; https://goo.gl/ybHUYR Kur’an-ı Kerim Tilaveti; https://goo.gl/UtL8Dl
Duha Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 01:08
Duha Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 2.034 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Duha Suresi - İdris Abkar (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 01:06
Duha Suresi - İdris Abkar (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 2.177 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından İdris Abkar'ın farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Duha Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 00:56
Duha Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 505 izlenme - 5 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Hazza al Balushi'nin sesinden hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Abdulbasit Abdussamed - Duha ve inşirah Suresi 07:27
Abdulbasit Abdussamed - Duha ve inşirah Suresi 4.215 izlenme - 4 yıl önce Abdulbasit Abdussamed - Duha ve inşirah Suresi
Duha Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 00:59
Duha Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 1.650 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
DUHA-SURESİ-Ebubekir Şatiri 00:54
DUHA-SURESİ-Ebubekir Şatiri 2.644 izlenme - 3 yıl önce DUHÂ Duhâ, kuşluk vakti demektir. Sûre, adını ilk ayette geçen bu kelimeden alır. Fecr sûresinden sonra Mekke'de inmiştir, 11 (onbir) âyettir. Sûrede âhir zaman Peygamberinin hususiyetlerinden biri yani yetim oluşu ele alınır ve kendisi teselli edilir.
Abdurrahman Sadien - Duha - Inşirah  Allah Razı Olsun Ondan 06:10
Abdurrahman Sadien - Duha - Inşirah Allah Razı Olsun Ondan 1.836 izlenme - 3 yıl önce İLETİŞİM skype blacknota email: dostmevlana@hotmail.com RESMİ SAYFA VE SİTELERİMİZ www.cubbeliahmethoca.tv www.facebook.com/cubbeliahmethoca twitter.com/c_ahmethoca www.lalegultv.com.tr www.lalegulfm.com
tillolumurat abdussamed duha süresi 3gp 03:12
tillolumurat abdussamed duha süresi 3gp 2.861 izlenme - 7 yıl önce daha fazlası için ; ka-de-rim-sin34@hotmail.commurat as tan muhteşem bir ses nazar deymesin inşallah rabbim ondan razı olsun
141.Bölüm Duha Suresi 55:30
141.Bölüm Duha Suresi 253 izlenme - 2 yıl önce
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 03:10
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 1.348 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Emin Ay - Duha Suresi
Abdussamed - Duha Suresi 05:17
Abdussamed - Duha Suresi 1.772 izlenme - 5 yıl önce Abdussamed - Duha Suresi
Ahmet El Acemi Duha Suresi 00:49
Ahmet El Acemi Duha Suresi 1.325 izlenme - 4 yıl önce Ahmet El Acemi Duha Suresi
kuranı kerim videoları duha suresi 02:31
kuranı kerim videoları duha suresi 1.710 izlenme - 7 yıl önce kuranı kerim videoları duha suresi
Duha Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 00:50
Duha Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 1.882 izlenme - 4 yıl önce Duha Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli
Hafız Abdulbasit Abdüssamed Duha ve İnşirah Sureleri 07:06
Hafız Abdulbasit Abdüssamed Duha ve İnşirah Sureleri 808 izlenme - 4 yıl önce Dunyaca Unlu Hafızdan Kuran-ı Kerim Ziyafeti..
Duha Suresi - M 01:47
Duha Suresi - M 125 izlenme - 7 ay önce
Duha Suresi 02:29
Duha Suresi 1.422 izlenme - 5 yıl önce Duha Suresi
Abdurrahman Saiden Duha İnşirah Veihlas Sureleri 06:41
Abdurrahman Saiden Duha İnşirah Veihlas Sureleri 774 izlenme - 6 yıl önce Abdurrahman Saiden Duha İnşirah veİhlas Sureleri