Hoşgeldiniz!

duha suresi

Abdussamed -  Duha Suresi 05:14
Abdussamed - Duha Suresi 41.573 izlenme - 8 yıl önce abdussamed - duha suresiama dikkat edin allahu utala öyle bir nefes vermiş ki değerli hocamıza dinlerken ağlamamak ne mümkünki
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 03:10
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 26.019 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Emin Ay - Duha Suresi
Umutsuzluğu Yok Eden Duha Suresi - Nasser al Qatami | fussilet Kuran Merkezi 00:56
Umutsuzluğu Yok Eden Duha Suresi - Nasser al Qatami | fussilet Kuran Merkezi 500 izlenme - 3 hafta önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Duha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 4) | fussilet Kuran Merkezi 01:09
Duha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 4) | fussilet Kuran Merkezi 2.546 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kabe'deki İlk Kur'an Kıraatı Kaydı 1885 - Duha Suresi | fussilet Kuran Merkezi 01:32
Kabe'deki İlk Kur'an Kıraatı Kaydı 1885 - Duha Suresi | fussilet Kuran Merkezi 1.561 izlenme - 9 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmış olan bu videoda 1885 yılında Kabe'de kayda alınmış ilk Duha Suresi Kur'an kıraatını dinleyebilir ve yine o yıllara ait resimleri bulabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Defalarca Dinleten Kur'ân Tilaveti - Duhâ Suresi (Abdullah Altun) 02:00
Defalarca Dinleten Kur'ân Tilaveti - Duhâ Suresi (Abdullah Altun) 947 izlenme - 9 ay önce Duha Suresini bir de Abdullah Altun kardeşimizden dinleyin. 93-DUHA: 1 - Andolsun kuşluk vaktine. 2 - Ve sakinleştiği zaman geceye ki, 3 - Rabbin seni bırakmadı ve darılmadı. 4 - Ahiret senin için dünyadan iyi olacaktır. 5 - Rabbın sana verecek ve sen hoşnut olacaksın. 6 - O seni yetim bulup da barındırmadı mı? 7 - Seni yol bilmez bulup yola iletmedi mi? 8 - Seni yoksul bulup zengin etmedi mi? 9 - Öyleyse sakın yetimi ezme. 10 - Dilenciyi de azarlama. 11 - Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat.
Duha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 01:05
Duha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 3.205 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kabe İmamı Mahir - Duha Suresi ve Meali 00:49
Kabe İmamı Mahir - Duha Suresi ve Meali 4.892 izlenme - 4 yıl önce Kabe İmamı Mahir - Duha Suresi ve Meali
Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken Duha ve İnşirah Suresi - Mehmet Yıldız - Osman Bostancı 05:09
Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken Duha ve İnşirah Suresi - Mehmet Yıldız - Osman Bostancı 190 izlenme - 2 ay önce Merhaba ben Mehmet Yıldız. Hepimiz daraldığımız ve çok sıkıldığımız anlar yaşamışızdır. Bu zamanlar da hep bir ilaç ararız. Genel de bulduğumuz ilaçlar bizi iyi etmez. Bu videoda size sunduğumuz ilaç sizi en derinden tedavi edecek. Ünlü İmamları taklit ettiği videolardan tanındığımız Hafız Osman Bostancı kardeşimin sesinden dinleyeceğiniz DUHA ve İNŞİRAH sureleri siz derinden etkileyecek. Kalbinin ilacı bir tık ötede. Beğenmeyi, Paylaşmayı ve Abone olmayı unutmayın ... Kanalımıza Abone Olun; https://goo.gl/2OUjgo Hayalhanem Facebook’ta; https://goo.gl/B8q0kG Hayalhanem Twitter’da; https://goo.gl/d8oGbk Web Sitemizi Ziyaret Edin; http://www.hayalhanem.com.tr/ Hayalhanem Apple Uygulaması İndir; https://goo.gl/yMm7Qo Diğer Videolarımıza da Bakmayı Unutmayın; Mehmet Yıldız; https://goo.gl/Lj6ZVd Yunus Oran; https://goo.gl/wshntG Onur Kaplan; https://goo.gl/vMMHac Sinan Çetin; https://goo.gl/ZG38Jf Ömer Yıldız; https://goo.gl/4OPXiL İrfan Aykut; https://goo.gl/a5zKQi Fatih Ünal; https://goo.gl/nKq24R Muhammet Ürkmez; https://goo.gl/nTMr2G Onur Akkız; https://goo.gl/OCHj4t Sokak Röportajları; https://goo.gl/ENrcmx Kısa Filmler; https://goo.gl/D4nc4P Hayalhanem Soft Power; https://goo.gl/VQfoPg Hayalhanem Konuklar; https://goo.gl/ScjuPc Hayalhanem Hatıralar; https://goo.gl/ybHUYR Kur’an-ı Kerim Tilaveti; https://goo.gl/UtL8Dl
Duha Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 01:08
Duha Suresi - Mishary Rashid al Afasy (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 2.030 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Duha Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 00:56
Duha Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 497 izlenme - 5 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Hazza al Balushi'nin sesinden hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Duha Suresi - İdris Abkar (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 01:06
Duha Suresi - İdris Abkar (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 2.175 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından İdris Abkar'ın farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Duha Suresi 00:48
Duha Suresi 3.113 izlenme - 5 yıl önce Duha Suresi..!
Duha Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 00:59
Duha Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 1.644 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Duha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
DUHA-SURESİ-Ebubekir Şatiri 00:54
DUHA-SURESİ-Ebubekir Şatiri 2.638 izlenme - 3 yıl önce DUHÂ Duhâ, kuşluk vakti demektir. Sûre, adını ilk ayette geçen bu kelimeden alır. Fecr sûresinden sonra Mekke'de inmiştir, 11 (onbir) âyettir. Sûrede âhir zaman Peygamberinin hususiyetlerinden biri yani yetim oluşu ele alınır ve kendisi teselli edilir.
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 03:10
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 1.346 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Emin Ay - Duha Suresi
Abdussamed - Duha Suresi 05:17
Abdussamed - Duha Suresi 1.769 izlenme - 5 yıl önce Abdussamed - Duha Suresi
Ahmet El Acemi Duha Suresi 00:49
Ahmet El Acemi Duha Suresi 1.324 izlenme - 4 yıl önce Ahmet El Acemi Duha Suresi
kuranı kerim videoları duha suresi 02:31
kuranı kerim videoları duha suresi 1.710 izlenme - 7 yıl önce kuranı kerim videoları duha suresi
Duha Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 00:50
Duha Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 1.882 izlenme - 4 yıl önce Duha Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli
Duha Suresi - M 01:47
Duha Suresi - M 125 izlenme - 6 ay önce
Duha Suresi 02:29
Duha Suresi 1.421 izlenme - 5 yıl önce Duha Suresi
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 03:10
Mehmet Emin Ay - Duha Suresi 713 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Emin Ay - Duha Suresi
Abdussamed - Duha Suresi 05:17
Abdussamed - Duha Suresi 487 izlenme - 5 yıl önce Abdussamed - Duha Suresi
Muhammed Buhayri Kuran Ziyafeti Duha Suresi 08:05
Muhammed Buhayri Kuran Ziyafeti Duha Suresi 475 izlenme - 3 yıl önce Muhammad Buhayri Reciting İn Same Style As Abdul Basit Abdul Samad(rh),muhammed Buhayri Kuran Ziyafeti Duha Suresi
Abdussamed - Duha Suresi  1 -11 Ayetleri 04:14
Abdussamed - Duha Suresi 1 -11 Ayetleri 151 izlenme - 3 yıl önce Abdussamed - Duha Suresi 1 -11 Ayetleri...
Elmalı Hamdi Mealli Duha Suresi 00:58
Elmalı Hamdi Mealli Duha Suresi 100 izlenme - 3 yıl önce Elmalı Hamdi Mealli Duha Suresi
Duha Suresi | Türkçe Altyazı | Surat Ad-Duhaa 01:06
Duha Suresi | Türkçe Altyazı | Surat Ad-Duhaa 12 izlenme - 4 ay önce Bu oynatma listesindeki kuran videolarını, mp3 formatında bu adresten indirebilirsiniz. http://arsiv.cf/index.php/s/Iuwpd0Dxs... Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Bizleri Takip Edebilirsiniz. Facebook : http://fb.com/milletiibrahimtr Dailymotion : http://dailymotion.com/milletibrahim İzlesene : https://izlesene.com/kanal/milletiibr...
Duha Suresi, 8. Ayetin Tefsiri (Mümin fakirlikte de zenginlikte de güzel ahlaklıdır - 4 Haziran 2015 00:44
Duha Suresi, 8. Ayetin Tefsiri (Mümin fakirlikte de zenginlikte de güzel ahlaklıdır - 4 Haziran 2015 56 izlenme - 2 yıl önce ADNAN OKTAR: Müslüman fakir de olur zengin de olur. Peygamberimiz (s.a.v.) fakirdi başlangıçta, “Bir yoksul iken seni bulup zengin etmedi mi?” (Duha Suresi, 8) Diyor. Müslüman zorluk anında da sabırlı oluyor. Zenginlik anında da güzel ahlaklı oluyor. Peygamberimiz (s.a.v.) öksüz, yetim olarak yıllarca yaşadı. Bütün çocukluğu fakirlik içinde geçti. Evinin önünde gül yetiştirip onu satıyordu. BÜLENT SEZGİN: Allah ayette şöyle buyuruyor. “Andolsun, Biz sizi biraz korku, açlık ve bir parça mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltmekle imtihan edeceğiz. Sabır gösterenleri müjdele.” (Bakara Suresi, 155) ADNAN OKTAR: Tabii ki. http://www.a9.com.tr/izle/209434/Kuran-Tefsiri/Duha-Suresi-8-Ayetin-Tefsiri-(Mumin-fakirlikte-de-zenginlikte-de-guzel-ahlaklidir---4-Haziran-2015-tarihli-sohbetten) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Medine İmamı Şeyh Ali Abdurrahman Huzeyfi 93. Duha Suresi 01:03
Medine İmamı Şeyh Ali Abdurrahman Huzeyfi 93. Duha Suresi 5 izlenme - 8 ay önce