Hoşgeldiniz!

dul

 Dul Bir Kadın (1985) - Müjde Ar ve Sado-Mazoşist Sevgilisi, & Sanatsal Sahneleri  22:11
Dul Bir Kadın (1985) - Müjde Ar ve Sado-Mazoşist Sevgilisi, & Sanatsal Sahneleri 48.163 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasında Sado-mazoşist ilişki ve sonu ve Sanatsal sahneler... Dul Bir Kadın 1985 Yeşilçam'ın En Sanatsal Sahnelerine Sahip Olan Filmlerden Biridir. Türk Sineması’nın kadın filmleri yönetmeni olarak tanınan ismi Atıf Yılmaz’ın yönettiği film, üst sınıftan insanların yakın ilişkilerine yöneliyor. Filmin başkarakteri Suna bir süre önce eşini kaybetmiş, yüksek sosyete olarak tanımlanabilecek bir topluluğun içerisinde yaşayan ve tam bir “hanımefendi” görüntüsü çizen bir kadındır. İçerisinde bulunduğu ortamın gereklerini yerine getirirken bir yandan da tüm bu yaşam tarzından sıkılmaktadır. Bir gün Ergun isminde bir fotoğraf sanatçısıyla tanışır. Bundan sonra Suna ve arkadaşı Ayla için daha farklı, cinsel yönden özgür ve cesur bir dünyanın kapıları açılacaktır. Atıf Yılmaz bu filminde kadınların özgürce cinselliklerini yaşayışlarını gösterirken, bir yandan da toplumun bu elit kesimindeki dejenerasyonu gözler önüne sermektedir. Dul Bir Kadın’daki kadınlar bir yandan özgürleşirken, bir yandan da farklı bir iktidarın boyunduruğu altına girmektedir. , Yönetmen: atıf yılmaz, Oyuncular: müjde ar, nur sürer, yılmaz zafer
Azgın Dulun Namuslu Sütçüyle Macerası 02:09
Azgın Dulun Namuslu Sütçüyle Macerası 72.271 izlenme - 3 yıl önce Bakkallı içeriklerden sonra sütçüler birliğinden aldığımız destekle, sütçülük mesleğini öven içeriğimiz şu an yayındadır. Ortalama bir kilogram peynirin 10 kg sütten yapıldığını düşünürsek sütçülerin önemi bir kez daha ortaya çıkacaktır. Aydemir Akbaş'ın suya döktüğü iksirin formulünü yine çok yakında buralardan açıklayacağız. Israrla isteyiniz.
Evde Yalnız Kalmış 01:03
Evde Yalnız Kalmış 12.809 izlenme - 1 yıl önce Seksi türbanlı süper dans çok fena
Müjde Ar ve Cinsi Sapık Arkadaşı 00:32
Müjde Ar ve Cinsi Sapık Arkadaşı 27.038 izlenme - 3 yıl önce Dul bir kadın olan Suna ilk başlarda kendisinin yeni dul, arkadaşı Engin'in de kendisinden yaşça küçük olmasından dolayı çekingen tavırlar sergiliyor, gördüğünüz üzere ''çük'' bilem diyemiyor, sonrasında işi kapıyor vee ...
ahmet çakar'ın dul bir kadınla anısı 02:38
ahmet çakar'ın dul bir kadınla anısı 33.697 izlenme - 9 yıl önce gökmen'i kıskandım
Grup Sekse Çağrı - Gel Gel Arkadaş Yabancı Değil 00:28
Grup Sekse Çağrı - Gel Gel Arkadaş Yabancı Değil 9.083 izlenme - 3 yıl önce Bazen umumi tuvalette kapıyı hafif aralık görürsün de hacet için kapıyı dirhem dirhem aralarsın da içerden osuruk-işeme-öksürük karışımı ve içerisinin dolu olduğunu ima eden kallavi bir efekt gelir. (Eghğğhhkhğeeööüüvv) diye. Öyle kafası gibi kalakalırsın, onunla kardeş olmasa da kuzen bir dram izliyoruz. Hadi anneleri kuzen olsun lan tamam. Dul Bir Kadın 1985 Yönetmen : Atıf Yılmaz
Ağabeyinin Kız Arkadaşını Bıçakladı 01:01
Ağabeyinin Kız Arkadaşını Bıçakladı 3.655 izlenme - 2 yıl önce Adana’da 19 yaşındaki Remziye Demir, ağabeyi Tarık Demir’in evlenmek istediği Serap B. ile yanında bulunan arkadaşı Çiğdem A.’yı, Biz dul kadın almayız, ağabeyimin peşini bırak diyerek bıçakladı.
Muro Çeto-Dul Karı Çocugu (Komik Remix 2009) 02:10
Muro Çeto-Dul Karı Çocugu (Komik Remix 2009) 14.123 izlenme - 9 yıl önce muro çeto-dul karı çocugu (komik remix 2009)
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 5.137 izlenme - 4 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani.
Ekin - Dul Emine 03:37
Ekin - Dul Emine 1.642 izlenme - 3 yıl önce Ekin adlı arabeskçi gibi türkücümüzü ünlendiren şarkı. Eserin teması mahallenin 3 çocuklu "etli butlu" dul Emine'sine abayı yakan Ekin'in annesini ikna çabaları. Bu şarkının klibinde Mario Jardel oynamıştı klibi bulan hemen eklesin lütfen.
Şendul Şaban (1985) ~~  Kartal Tibet 03:32
Şendul Şaban (1985) ~~ Kartal Tibet 2.199 izlenme - 5 yıl önce Çalıştığı fabrikadan maaşına zam isterken işten kovulan Şaban'la, sekreterlik yapan karısının güldürüsü.
Alişan'dan 'Çağla Şikel Dul' Açıklaması 03:04
Alişan'dan 'Çağla Şikel Dul' Açıklaması 1.553 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Dahil programının sunucularından Alişan'ın, Çağla Şıkel'e canlı yayında ' 37 yaşında bir dulsun ' demesi medyada yankı bulunca Alişan'dan açıklama geldi.
black widow fragmanı 1 01:58
black widow fragmanı 1 3.165 izlenme - 7 yıl önce catharine theresa russell seksi ve tuzaklarını dikkatlice kuran bir güzeldir. alex debra winger başkalarının şüphe etmediği konuları ortaya çıkaran federal bir dedektiftir bu öldürücü kadının zengin adamları onunla evlenmeye kandırdığı ve sonra da servetlerine kavuşmak için onları öldürdüğünü anlar. pek yakında alex'in esrarengiz catharine'e duyduğu tutku onu gitgide tehlikenin derinliklerine çekecektir.
Dul Avrat 01:33
Dul Avrat 880 izlenme - 6 yıl önce dul avradı almayın
Dayının Ak Parti'ye Oy Vermeme Sebebi 00:07
Dayının Ak Parti'ye Oy Vermeme Sebebi 1.567 izlenme - 4 yıl önce Dayının Ak Parti'ye Oy Vermeme Sebebi
Ab Dul Lah Abdullah Abdullah 00:07
Ab Dul Lah Abdullah Abdullah 1.659 izlenme - 7 yıl önce xde selanın kardeşi
black widow 01:58
black widow 1.332 izlenme - 7 yıl önce catharine theresa russell seksi ve tuzaklarını dikkatlice kuran bir güzeldir. alex debra winger başkalarının şüphe etmediği konuları ortaya çıkaran federal bir dedektiftir bu öldürücü kadının zengin adamları onunla evlenmeye kandırdığı ve sonra da servetlerine kavuşmak için onları öldürdüğünü anlar. pek yakında alex'in esrarengiz catharine'e duyduğu tutku onu gitgide tehlikenin derinliklerine çekecektir.
Alişan 'dulsun' dedi Çağla Şikel'i çok kızdırdı! 01:38
Alişan 'dulsun' dedi Çağla Şikel'i çok kızdırdı! 565 izlenme - 3 yıl önce Show Tv'nin sabah kuşağı programı sunucuları Çağla Şikel ile Alişan'ın canlı yayındaki şakalaşması oldukça gergin anlara sahne oldu. 39 yaşına girmek üzere olan Alişan'ı ilerleyen yaşından vurmaya çalışan Çağla Şikel, Alişan'ın verdiği cevap karşısında oldukça sinirlendi. Kendisine 'dulsun' diyen Alişan'a ateş püsküren Çağla Şikel sinirini her ne kadar kontrol altına almaya çalışsa da durumdan rahatsızlığını belirtmeden geçemedi.
Hocam Boşandığım Eşimden Hamile Kalmak istiyorum 02:40
Hocam Boşandığım Eşimden Hamile Kalmak istiyorum 404 izlenme - 3 yıl önce Bağyanımız 2 çocuğunun babası olan boşandığı eşinden (adam baskaşıyla evliymiş şu an) yeni bir bebek sahibi olmak istiyor ve bunun için nihat hoca'ya danışıyor.
Karadulun Ateş Karıncalarıyla Mücadelesi 02:11
Karadulun Ateş Karıncalarıyla Mücadelesi 387 izlenme - 3 yıl önce Dünden beri sürekli bu videoyla karşılaşıyorum youtubeda. Çok izlenenler arasına girmiş. Çok gerilimli lan gerçekten. Üşüyoruz karadul reyiz.
Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor? 01:37
Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor? 431 izlenme - 6 yıl önce Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor?
Yolgezer - Refika (+18 olabilir) 06:06
Yolgezer - Refika (+18 olabilir) 327 izlenme - 3 yıl önce yolgezer isimli grubun yan komşularının kendilerini uyuz etmesi üzerine yazdıkları enfes şarkı.
Şen Dul Şaban - Fragman (1985) 03:34
Şen Dul Şaban - Fragman (1985) 353 izlenme - 3 yıl önce Evli ve iki çocuk babası olan Şaban çalıştığı fabrikadan zam isterken işinden kovulur.Yeni bir iş aramasına rağmen bulamaz.Bu arada karısı bir sekreterlik işi bulur ve evin geçimini üstlenir. Artık evdeki roller değişmiştir.1985 yapımı senaryosu ve yönetmenliği Kartal Tibet'e ail olan unutulmaz bir Kemal Sunal klasiği.
İşte Dul Kadına Yardımın Kriteri 01:34
İşte Dul Kadına Yardımın Kriteri 216 izlenme - 6 yıl önce
Dul Kadına Çifte Maaş 01:30
Dul Kadına Çifte Maaş 182 izlenme - 6 yıl önce Dul Kadına Çifte Maaş
Dul Garı Varmı 01:31
Dul Garı Varmı 41 izlenme - 11 ay önce
Nurhan Damcıoğlu - Osman Kantosu 05:19
Nurhan Damcıoğlu - Osman Kantosu 86 izlenme - 3 yıl önce Kanto müziğinin tek temsilcisi (huysuz virjin sayılmaz)enteresan dans figürleriyle ve o cırtlak sesiyle hafızalar da yer eden kimine göre itici kimine göre ise şeker mi şeker bal mı bal bir şarkıcımız,bu şarkıyı doksanlarda çok duymuştum yeni versiyonu filan vardı ama onu bulamadım. Evde kıkırdıyarak izledigimiz annemin götü başı çürüyesi dediği günleri daha dünmüş gibi hatırlarım
Suriyeli Yetim Çocuk Ve Dul Kadınlara Yemek - Kilis 04:21
Suriyeli Yetim Çocuk Ve Dul Kadınlara Yemek - Kilis 107 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli Yetim Çocuk Ve Dul Kadınlara Yemek - Kilis
Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!!  Yüreğinize Sağlık..!! 06:05
Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!! 76 izlenme - 3 yıl önce Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!
Dul Garı Varmı 01:31
Dul Garı Varmı 20 izlenme - 11 ay önce