Hoşgeldiniz!

dul

 Dul Bir Kadın (1985) - Müjde Ar ve Sado-Mazoşist Sevgilisi, & Sanatsal Sahneleri  22:11
Dul Bir Kadın (1985) - Müjde Ar ve Sado-Mazoşist Sevgilisi, & Sanatsal Sahneleri 7.599 izlenme - 4 ay önce Türk sinemasında Sado-mazoşist ilişki ve sonu ve Sanatsal sahneler... Dul Bir Kadın 1985 Yeşilçam'ın En Sanatsal Sahnelerine Sahip Olan Filmlerden Biridir. Türk Sineması’nın kadın filmleri yönetmeni olarak tanınan ismi Atıf Yılmaz’ın yönettiği film, üst sınıftan insanların yakın ilişkilerine yöneliyor. Filmin başkarakteri Suna bir süre önce eşini kaybetmiş, yüksek sosyete olarak tanımlanabilecek bir topluluğun içerisinde yaşayan ve tam bir “hanımefendi” görüntüsü çizen bir kadındır. İçerisinde bulunduğu ortamın gereklerini yerine getirirken bir yandan da tüm bu yaşam tarzından sıkılmaktadır. Bir gün Ergun isminde bir fotoğraf sanatçısıyla tanışır. Bundan sonra Suna ve arkadaşı Ayla için daha farklı, cinsel yönden özgür ve cesur bir dünyanın kapıları açılacaktır. Atıf Yılmaz bu filminde kadınların özgürce cinselliklerini yaşayışlarını gösterirken, bir yandan da toplumun bu elit kesimindeki dejenerasyonu gözler önüne sermektedir. Dul Bir Kadın’daki kadınlar bir yandan özgürleşirken, bir yandan da farklı bir iktidarın boyunduruğu altına girmektedir. , Yönetmen: atıf yılmaz, Oyuncular: müjde ar, nur sürer, yılmaz zafer
Müjde Ar - Dul Bir Kadın (1985) 01:26:01
Müjde Ar - Dul Bir Kadın (1985) 6.701 izlenme - 11 ay önce dul bir kadın
Azgın Dulun Namuslu Sütçüyle Macerası 02:09
Azgın Dulun Namuslu Sütçüyle Macerası 23.903 izlenme - 1 yıl önce Bakkallı içeriklerden sonra sütçüler birliğinden aldığımız destekle, sütçülük mesleğini öven içeriğimiz şu an yayındadır. Ortalama bir kilogram peynirin 10 kg sütten yapıldığını düşünürsek sütçülerin önemi bir kez daha ortaya çıkacaktır. Aydemir Akbaş'ın suya döktüğü iksirin formulünü yine çok yakında buralardan açıklayacağız. Israrla isteyiniz.
ahmet çakar'ın dul bir kadınla anısı 02:38
ahmet çakar'ın dul bir kadınla anısı 33.689 izlenme - 7 yıl önce gökmen'i kıskandım
Ağabeyinin Kız Arkadaşını Bıçakladı 01:01
Ağabeyinin Kız Arkadaşını Bıçakladı 3.464 izlenme - 5 ay önce Adana’da 19 yaşındaki Remziye Demir, ağabeyi Tarık Demir’in evlenmek istediği Serap B. ile yanında bulunan arkadaşı Çiğdem A.’yı, Biz dul kadın almayız, ağabeyimin peşini bırak diyerek bıçakladı.
Müjde Ar ve Cinsi Sapık Arkadaşı 00:32
Müjde Ar ve Cinsi Sapık Arkadaşı 7.278 izlenme - 1 yıl önce Dul bir kadın olan Suna ilk başlarda kendisinin yeni dul, arkadaşı Engin'in de kendisinden yaşça küçük olmasından dolayı çekingen tavırlar sergiliyor, gördüğünüz üzere ''çük'' bilem diyemiyor, sonrasında işi kapıyor vee ...
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 4.312 izlenme - 2 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani.
muro çeto-dul karı çocugu (komik remix 2009) 02:10
muro çeto-dul karı çocugu (komik remix 2009) 14.098 izlenme - 8 yıl önce muro çeto-dul karı çocugu (komik remix 2009)
Grup Sekse Çağrı - Gel Gel Arkadaş Yabancı Değil 00:28
Grup Sekse Çağrı - Gel Gel Arkadaş Yabancı Değil 2.783 izlenme - 1 yıl önce Bazen umumi tuvalette kapıyı hafif aralık görürsün de hacet için kapıyı dirhem dirhem aralarsın da içerden osuruk-işeme-öksürük karışımı ve içerisinin dolu olduğunu ima eden kallavi bir efekt gelir. (Eghğğhhkhğeeööüüvv) diye. Öyle kafası gibi kalakalırsın, onunla kardeş olmasa da kuzen bir dram izliyoruz. Hadi anneleri kuzen olsun lan tamam. Dul Bir Kadın 1985 Yönetmen : Atıf Yılmaz
Alişan'dan 'Çağla Şikel Dul' Açıklaması 03:04
Alişan'dan 'Çağla Şikel Dul' Açıklaması 1.502 izlenme - 1 yıl önce Her Şey Dahil programının sunucularından Alişan'ın, Çağla Şıkel'e canlı yayında ' 37 yaşında bir dulsun ' demesi medyada yankı bulunca Alişan'dan açıklama geldi.
Zorba - Alexis Zorbas - Zorba The Greek (1964 - 136 dk) 02:16:18
Zorba - Alexis Zorbas - Zorba The Greek (1964 - 136 dk) 1.965 izlenme - 1 yıl önce Basil (Alan Bates) bir Yunan adası olan Girit'te yaşayan ve son derece sosyal, kaba ve hayatı seven köylü Zorba'nın (Anthony Quinn) dostça davrandığı çekingen ve utangaç İngiliz bir yazardır. Zorba Basil'in terkedilmiş maden ocağında çalışmayı kabul ettiğinde genç adam dünyayı gözlemek yerine onun bir parçası olmaya başlar. Yönetmen : Mihalis Kakogiannis Senaryo : Mihalis Kakogiannis Müzik : Mikis Theodorakis Görüntü Yönetmeni : Walter Lassally Süre : 142 dk Tür : Dram Oyuncular: Anthony Quinn, Alan Bates, Irene Papas, George P. Cosmatos, Lila Kedrova, Sotiris Moustakas, Anna Kyriakou, Eleni Anousaki, Yorgo Voyagis, Takis Emmanuel, Pia Lindström, Giorgos Foundas
Ekin - Dul Emine 03:37
Ekin - Dul Emine 859 izlenme - 1 yıl önce Ekin adlı arabeskçi gibi türkücümüzü ünlendiren şarkı. Eserin teması mahallenin 3 çocuklu "etli butlu" dul Emine'sine abayı yakan Ekin'in annesini ikna çabaları. Bu şarkının klibinde Mario Jardel oynamıştı klibi bulan hemen eklesin lütfen.
Dayının Ak Parti'ye Oy Vermeme Sebebi 00:07
Dayının Ak Parti'ye Oy Vermeme Sebebi 1.559 izlenme - 2 yıl önce Dayının Ak Parti'ye Oy Vermeme Sebebi
black widow fragmanı 1 01:58
black widow fragmanı 1 2.967 izlenme - 5 yıl önce catharine theresa russell seksi ve tuzaklarını dikkatlice kuran bir güzeldir. alex debra winger başkalarının şüphe etmediği konuları ortaya çıkaran federal bir dedektiftir bu öldürücü kadının zengin adamları onunla evlenmeye kandırdığı ve sonra da servetlerine kavuşmak için onları öldürdüğünü anlar. pek yakında alex'in esrarengiz catharine'e duyduğu tutku onu gitgide tehlikenin derinliklerine çekecektir.
dul avrat 01:33
dul avrat 853 izlenme - 5 yıl önce dul avradı almayın
Şendul Şaban (1985) ~~  Kartal Tibet 03:32
Şendul Şaban (1985) ~~ Kartal Tibet 1.447 izlenme - 4 yıl önce Çalıştığı fabrikadan maaşına zam isterken işten kovulan Şaban'la, sekreterlik yapan karısının güldürüsü.
Bu ne biçim saka 01:40
Bu ne biçim saka 1.207 izlenme - 5 yıl önce
Ab Dul Lah Abdullah Abdullah 00:07
Ab Dul Lah Abdullah Abdullah 1.405 izlenme - 5 yıl önce xde selanın kardeşi
Sibel Alaş - Kara Dul 02:20
Sibel Alaş - Kara Dul 1.359 izlenme - 5 yıl önce
Alişan 'dulsun' dedi Çağla Şikel'i çok kızdırdı! 01:38
Alişan 'dulsun' dedi Çağla Şikel'i çok kızdırdı! 550 izlenme - 1 yıl önce Show Tv'nin sabah kuşağı programı sunucuları Çağla Şikel ile Alişan'ın canlı yayındaki şakalaşması oldukça gergin anlara sahne oldu. 39 yaşına girmek üzere olan Alişan'ı ilerleyen yaşından vurmaya çalışan Çağla Şikel, Alişan'ın verdiği cevap karşısında oldukça sinirlendi. Kendisine 'dulsun' diyen Alişan'a ateş püsküren Çağla Şikel sinirini her ne kadar kontrol altına almaya çalışsa da durumdan rahatsızlığını belirtmeden geçemedi.
black widow 01:58
black widow 941 izlenme - 6 yıl önce catharine theresa russell seksi ve tuzaklarını dikkatlice kuran bir güzeldir. alex debra winger başkalarının şüphe etmediği konuları ortaya çıkaran federal bir dedektiftir bu öldürücü kadının zengin adamları onunla evlenmeye kandırdığı ve sonra da servetlerine kavuşmak için onları öldürdüğünü anlar. pek yakında alex'in esrarengiz catharine'e duyduğu tutku onu gitgide tehlikenin derinliklerine çekecektir.
Sezen Aksu - Ben Dul Bir Kadınım 04:12
Sezen Aksu - Ben Dul Bir Kadınım 785 izlenme - 5 yıl önce
Karadulun Ateş Karıncalarıyla Mücadelesi 02:11
Karadulun Ateş Karıncalarıyla Mücadelesi 223 izlenme - 2 yıl önce Dünden beri sürekli bu videoyla karşılaşıyorum youtubeda. Çok izlenenler arasına girmiş. Çok gerilimli lan gerçekten. Üşüyoruz karadul reyiz.
Yolgezer - Refika (+18 olabilir) 06:06
Yolgezer - Refika (+18 olabilir) 175 izlenme - 1 yıl önce yolgezer isimli grubun yan komşularının kendilerini uyuz etmesi üzerine yazdıkları enfes şarkı.
Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor? 01:37
Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor? 386 izlenme - 5 yıl önce Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor?
Hocam Boşandığım Eşimden Hamile Kalmak istiyorum 02:40
Hocam Boşandığım Eşimden Hamile Kalmak istiyorum 124 izlenme - 1 yıl önce Bağyanımız 2 çocuğunun babası olan boşandığı eşinden (adam baskaşıyla evliymiş şu an) yeni bir bebek sahibi olmak istiyor ve bunun için nihat hoca'ya danışıyor.
İşte Dul Kadına Yardımın Kriteri 01:34
İşte Dul Kadına Yardımın Kriteri 216 izlenme - 5 yıl önce
Dul Kadına Çifte Maaş 01:30
Dul Kadına Çifte Maaş 168 izlenme - 5 yıl önce Dul Kadına Çifte Maaş
Nurhan Damcıoğlu - Osman Kantosu 05:19
Nurhan Damcıoğlu - Osman Kantosu 56 izlenme - 1 yıl önce Kanto müziğinin tek temsilcisi (huysuz virjin sayılmaz)enteresan dans figürleriyle ve o cırtlak sesiyle hafızalar da yer eden kimine göre itici kimine göre ise şeker mi şeker bal mı bal bir şarkıcımız,bu şarkıyı doksanlarda çok duymuştum yeni versiyonu filan vardı ama onu bulamadım. Evde kıkırdıyarak izledigimiz annemin götü başı çürüyesi dediği günleri daha dünmüş gibi hatırlarım
Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!!  Yüreğinize Sağlık..!! 06:05
Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!! 58 izlenme - 1 yıl önce Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!Al Fadimem Dul Fadimem Yanakları Gül Fadimem.!! Yüreğinize Sağlık..!!