Hoşgeldiniz!

Duman Grubu Videoları İzle

Duman - Eski Köprünün Altında 04:50
Duman - Eski Köprünün Altında 922 izlenme - 2 yıl önce Duman grubunun 1999 senesinde yaptığı Eski Köprünün Altında albümünün çıkış parçasıydı.Onca sene geçmesine rağmen hala dinlenen bir parça olması var nostanji özelliği taşıması nedeniyle sizlerle paylaşıyorum. Şarkı Sözleri (lyrics): denizler aştım geliyorum bilirsin derdim seninle yolumdan döndüm kopuyorum bilirsin derdim seninle denizler aştım geliyorum ister eğlen benimle yüzünü bir görsem yeter yolumuz ayrı biliyorum ölmeden son bir defa belini kavrasam yeter hadi gel buluşalım eski köprünün altında kimseler görmesin mehtaba karşı uzanalım eski köprünün altında kimseler bilmesin, kimseler duymasın! hadi gel buluşalım eski köprünün altında kimseler görmesin mehtaba karşı uzanalım eski köprünün altında kimseler duymasın, kimseler duymasın! KİMSELER DUYMASIN HADİ GEL BULUŞALIM ESKİ KÖPRÜNÜN ALTINDA KİMSELER GÖRMESİN MEHTABA KARŞI UZANALIM KİMSELER BİLMESİN! KİMSELER DUYMASIN! KİMSELER GÖRMESİN!
Duman Grubunu Eşekle Protesto Etmek 01:39
Duman Grubunu Eşekle Protesto Etmek 179 izlenme - 2 yıl önce Yarın ve Cumartesi günü Mardin ve Diyarbakır'dda konser verecek olan Duman grubunu protesto eden bu ahali, konserler için gelmesinler diyor halkına ha illa gelecem diyorsanız da eşeğinizle gelin diyore.
komik duman 2 00:45
komik duman 2 207 izlenme - 9 yıl önce kardeşim olur kendileri
Ünlü Manken Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze boşandı 00:53
Ünlü Manken Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze boşandı 25 izlenme - 1 yıl önce Ünlü manken Seçkin Piriler ile Duman grubunun solisti Kaan Tangöze boşandı. Uzun zamandır magazin dünyasını meşgul eden Seçkin Piriler ile Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, İstanbul 16. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmada boşandı.
Komik Duman 01:00
Komik Duman 112 izlenme - 9 yıl önce kardeşim böle bişey yok çocuk tam bir rockçııııı:d:d