Hoşgeldiniz!

Dumur Videoları İzle

Şahin Gözü ile Gelen Şampiyonluk ve Rafael Nadal'ın Dumura Uğraması 00:57
Şahin Gözü ile Gelen Şampiyonluk ve Rafael Nadal'ın Dumura Uğraması 4.897 izlenme - 5 ay önce Ekselansları Roger Federer'in yıllar sonra gelecek (ki geldi) Grand Slam şampiyonluk başarısını hazmedemeyen Rafael Nadal'ın maç puanını "Şahin Gözü" kararına bırakmasından sonra ikinci kez rezil oluşu ve Federer'in sevinci görülmeye değerdi. İzliyoruz efendim..
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 00:09
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 2.964 izlenme - 3 yıl önce Dans eden insanların arasında bir kadın gözüne kestirdiği bir adamın önünde dans ediyor. Fakat adamın erkek arkadaşı bu durumu kıskanmış olacak'ki dansı bozar arkadaşına sarılır. Kadın ise bu durumu görünce epey şaşırır.
Dumur Vaziyetler 01:54
Dumur Vaziyetler 7.247 izlenme - 8 yıl önce hallere bak :)
Deli Yusuf (Sıçan Araba) 02:16
Deli Yusuf (Sıçan Araba) 3.031 izlenme - 3 yıl önce Sinema tarihinde Michael Knight ve Kara Şimşek ya da Batman ve Batmobile gibi özel otomobilleri ile özdeşleşmiş karakterler mevcuttur. Türk sinema tarihinde bunun belki de en güzel örneği Deli Yusuf filminde görülür.Büyük aktör Cüneyt Arkın’a filmde eşlik eden aerodinamik ve konfor harikası aracı diğer tüm benzerlerinden farklı kılan özelliği ise sıçabilmesidir. Kahramanımız Ali arabası Deli Yusuf'a bir egzoz ( egzos, egsoz, egzozt, egsozt ühühü…) koymak yerine bir sindirim sistemi ve göt koydurmuştur. Ayrıca arabanın kapısı bahçe kapısı şeklinde olup süper arabalara eksantrik kapı koyma noktasında zirveye ulaşılmıştır. Deli Yusuf bizzat arabanın ismidir.
Adnan S*****ses  ( Ohaa içerir) 00:06
Adnan S*****ses ( Ohaa içerir) 1.175 izlenme - 2 yıl önce Bahtsız spiker İbrahim Nicevoice'in vurulması üstüne vuku bulan hastane önü nöbetinde kaç saattir ayaktaysa.. Öyle bir sunuş yapmış ki. Dil sürçmesi desem değil, kasti faul desem değil. Neyse ben söylemiyim şimdi süprizi kaçmasın.
Fazla Dönen Semazenin Sonu.... 00:31
Fazla Dönen Semazenin Sonu.... 1.238 izlenme - 2 yıl önce İlahiler eşliğinde 3 tane semazenimiz çok güzel dönmektedir, lakin dönmenin etkisiyle oluşan turbulans ve kenardaki perde kombinasyona az bulunur cinsten bir kazaya neden olur ve de alttan biri yardıma koşar... Hep birlikte izleyelim...
Nejat Alp - Arkadaşım 05:29
Nejat Alp - Arkadaşım 1.410 izlenme - 2 yıl önce Nejat Alp'in efsane klibi. Şarkının sözlerinden anladığımız kadarıyla Gecelerin adamı Nejat'ın kız arkadaşı, Nejat'ı piyanist arkadaşı Ozan Nejat aldatır, amma fakat lakin şarkıdaki vurgulardan Ozan'n, Nejat'ı aldattığı ortaya çıkar efenim. Neyse izleyin işte!
Uçan Otomobil 01:48
Uçan Otomobil 795 izlenme - 2 yıl önce Görmüş olduğunuz araba bire bir boyutlarında bir balon arkadaşlar. Sağ ve sol tarafındaki yön değiştirebilen pervneler sayesinde hareket edebiliyor. Fakat öyle gerçekci yapmışlar ki insanı dumura sokar.
Rap Savaşında Dave Franco ve James Corden'ı Cara Delevingne Dumura Uğrattı 07:25
Rap Savaşında Dave Franco ve James Corden'ı Cara Delevingne Dumura Uğrattı 323 izlenme - 11 ay önce James Corden'ın ünlü rap savaşı bölümüne konuk olan güzel model Cara Delevingne izleyenlerin de büyük bir beğenisini toplayarak Dave Franco ve James Corden'ı dumura uğrattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
kedi dumur oldu :)) 00:18
kedi dumur oldu :)) 1.409 izlenme - 8 yıl önce tesadüfün bu kadarı :))
maskotun g.t oldugu anlar.. 01:00
maskotun g.t oldugu anlar.. 758 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
İzdivaç'ta Damat Adayı Şok Etti 02:26
İzdivaç'ta Damat Adayı Şok Etti 938 izlenme - 7 yıl önce star tv ekranlarında yayınlanan zuhal topal’da izdivaç programına damat adayı adem bey damgasını vurdu.
Taşı Gediğine Koyan Soru - Ellere Var da Bize Yok mu? 00:28
Taşı Gediğine Koyan Soru - Ellere Var da Bize Yok mu? 308 izlenme - 3 yıl önce Gerek zeka seviyeleri, gerekse sanatçı kişilikleriyle Türk Halkı' nın gönlünde taht kurmuş olan Esra Ceyda kardeşlere en sorulmayacak soru şans eseri denk geliyor. "Nasıl bir soru olduğunu siz iyi bilirsiniz" deyip, bir daha Davos' a katilmayan site gururla sunar
Cankan Müzikalitesi (!) 01:51
Cankan Müzikalitesi (!) 156 izlenme - 2 yıl önce Cankan'ın şarkı söylerken düştüğü daha doğrusu ulaştığı muhteşem video, kendi sesine uygun notadan giremeyen şarkıcı ünvanı verilmesi muhtemel. cankan'ı seven site alkislarlayasiyorum.com
Erken Sevinenler 05:20
Erken Sevinenler 123 izlenme - 2 yıl önce Son gülenin iyi güldüğü, erken sevinenin komikimsi acınamsı (ekşici değilim) duruma düştüğü olayların derlemesini izeyeceksiniz. Allah düşmanımı bu durumlara düşürmesin.
Ninenin Laptop Keyfi 00:21
Ninenin Laptop Keyfi 199 izlenme - 2 yıl önce Yaptığı her atraksiyonla bizleri şaşırtan güzel yurdumun güzel Karadeniz yöresi insanları bu kez de Karadeniz'li bir ninemizin ilginç laptop aksiyonuyla bizi dumura uğratmaya devam ediyor.
çılgın motorcu polisleri dumur ediyor 00:20
çılgın motorcu polisleri dumur ediyor 292 izlenme - 7 yıl önce
Özcan Bye Bye Yap Anneye 00:10
Özcan Bye Bye Yap Anneye 186 izlenme - 3 yıl önce Bir arkadaşımın eski kasetlerini karıştırırken bulduğu video.Bye bye yapmak istenirken yanlışlıkla o hareketi yapması ve dahasında gelen annenin kopartan şaşırması.
Canlı Yayında Telefon Görüşmesi 01:51
Canlı Yayında Telefon Görüşmesi 210 izlenme - 2 yıl önce Ciddi bir program yapmaya çalışan hanım sunucumuz kendini ne kadar paralasa da, rejiden ne kadar azar de yese, ununu elemiş eleğini asmış rahat amcamız belediye otobüsündeymiş gibi rahatça açıyor telefonunu konuşuyor. İşte rahatlık dediğin böyle olur.
Beyaz'ın En Dumur Anları ; 02:04
Beyaz'ın En Dumur Anları ; 195 izlenme - 6 yıl önce
Turkish Taxi Driver 01:45
Turkish Taxi Driver 181 izlenme - 3 yıl önce 100 dolar verip taksicilere bize ülkeni gezdir diyen national geographic yapımcıları ülkemizdeki çekimlerde şoförümüze yaptığın en çılgınca şey neydi diye sorma gafletinde bulunurlar ve... gösterildiği tarihteki orjinal çekimdir dileyenler tam sürümünü ingilizce olarak besttaxidriver.com da bulabilirler
Göztepelilerin Denizlispor Taraftarını Trollemesi 02:21
Göztepelilerin Denizlispor Taraftarını Trollemesi 42 izlenme - 2 yıl önce Aralarında rant yüzünden husumet bulunan iki tribün grubunun statta birbirine girmesi üzerine polis araya set çekiyor. Bir taraf 57 Gençlik, bir taraf Çamlıklılar. Maç sonu duruma Göztepeliler müdahil oluyor ve olaylar gelişiyor.