Hoşgeldiniz!

Dünya Bankası

Şarapçı Orhan - Dünya Bankası Üzerine ( Küfür İçerir ) 01:15
Şarapçı Orhan - Dünya Bankası Üzerine ( Küfür İçerir ) 343 izlenme - 3 yıl önce Efendim ben ve cemaatimin fena halde hayranı olduğu şarapçı orhan'ın yeni cingılı. Orhan abiyi tanımayanlar önce aşağıda ve yanda çıkan seriyi izlesinler, tanısınlar öğrensinler ondan sonra daha fazla keyif alırlar diye düşünüyorum. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2031/sarapci-orhan-18-kufurlu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10105/sarapci-orhan-2---spor-anketi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12120/sarapci-orhan-3---muzik-ve-rambo-uzerine-kufurlu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/34513/sarapci-orhan---dunya-sanayisi--kufur-icerir-
Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 29:16
Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 210 izlenme - 3 yıl önce Dünyada adı duyulmamış ülkeler de bile neden siyasi veya ekonomik krizler çıkar? Ülkelerde darbeler durduk yere mi olur? Nerden çıktığı belli olmayan dini ya da milli teröristler kim para silah verir? Sonrasında nasıl para kazanır? Türkiye'de de oldu mu? olacak mı? İlluminati, bilderberg rotschild ne ayaktır? Dünya devleti var mıdır? Neden dünyayı yönettiğini iddia edenler sadece kolaylık olsun diye mi tek devlet, tek din, tek dil ister? Ülkeler neden mezhepsel ya da ırksal bölünmelere sürüklenir, neden birbirlerini öldürmeleri için fitne fesat vererek silah yardımı yapılır? Hepsinin cevabı burda veya değil ama sorular bunlar...
Kalkınma Bakanlığı Ve Dünya Bankası İşbirliği İle Bölgesel Yatırım Değerlendirme Projesi Hazırlandı. 01:12
Kalkınma Bakanlığı Ve Dünya Bankası İşbirliği İle Bölgesel Yatırım Değerlendirme Projesi Hazırlandı. 162 izlenme - 4 yıl önce Kalkınma Bakanlığı ve Dünya Bankası, Bölgesel Yatırım Değerlendirme Projesi ile yatırım ortamını iyileştirmeyi amaçlıyor.
7ekim 00:29
7ekim 224 izlenme - 9 yıl önce imf protesto istanbul
Büyüme Hızı Nasıl Arttı? - Eğrisi Doğrusu 16.06.2017 Cuma 01:13:05
Büyüme Hızı Nasıl Arttı? - Eğrisi Doğrusu 16.06.2017 Cuma 10 izlenme - 11 ay önce Ekonomide yakalanan büyüme sürdürülebilir mi? Dünya ekonomisi toparlanıyor mu, ihracat artışı devam edebilir mi? Yıllardır sözü edilen yapısal reformlar nedir, niye yapılmadı? Dünya Bankası neden kırılganlık ve siyasi görünüm uyarısı yaptı? Eğrisi Doğrusu piyasalardaki gelişmeleri Merkez Bankası eski Başkan Yardımcısı Fatih Özatay ve Ekonomist Doç. Dr. Selva Demiralp ile masaya yatırdı.
Soylu:''10 Ağustos büyük Türkiye için önem ifade edecek'' - 02:11
Soylu:''10 Ağustos büyük Türkiye için önem ifade edecek'' - 5 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "10 Ağustos büyük Türkiye, öncü Türkiye için büyük önem ifade etmektedir.