Hoşgeldiniz!

Dünya Barışı Videoları

John Lennon - Stand By Me 03:56
John Lennon - Stand By Me 965 izlenme - 2 yıl önce Sitede Olmamasına Çok Şaşırdığım. John Lennon'un En Sevdiğim Parçası. Lütfen Ne Kadar Derinden Okuduğuna Dikkat Edelim. Dünya Barışı İçin Uğraşlarından Dolayı Her Zaman Dua Ettiğim Adamlardandır. Umarım Uğraşları Boşa Gitmez. Şarkı Sözleri (lyrics): When the night has come And the land is dark And the moon is the only light we see No i won't be afraid No i won't be afraid Just as long as you stand, stand by me So darling, darling stand by me Oh, now, now, stand by me Stand by me, stand by me When the sky that we look upon Should tumble and fall And the mountain should crumble to the sea I won't cry, i won't cry No i won't shed a tear Just as long as you stand, stand by me And darling, darling stand by me Oh, stand by me Stand by me, stand by me, stand by me Whenever you're in trouble won't you stand by me Oh, now, now, stand by me Oh, stand by me, stand by me, stand by me Darling, darling stand by me Stand by me Oh stand by me, stand by me, stand by me
Alpay & Grup A-Neptünlü Sevgilim (Aşırı Fantastik Ögeler İçerir) 02:59
Alpay & Grup A-Neptünlü Sevgilim (Aşırı Fantastik Ögeler İçerir) 944 izlenme - 2 yıl önce Alpay & Grup A 'nın psychedelic ögeler içeren, Neptünlü bir hanıma olan aşkını anlatan bu eşsiz şarkı sizlerle.
Bir Garip Boks Maçı - Taş Kağıt Makas 00:25
Bir Garip Boks Maçı - Taş Kağıt Makas 364 izlenme - 2 yıl önce ''Butun dunya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa insanlar el ele tutuşsa birlik olsa uzansak sonsuzaaa...'' dizelerini hatırlatan bir kare oldu bana amaç ne arkadaşım her şey taş kağıt makas kadar basit işte savaşları bile böyle kazanıp kaybedebilir bence hadi dünya barışını burdan başlatalım !? kim ipler ki ? bunu ben bile inanamadım kendime. :/
İsraf Adam - Afrika'ya Yardım (Eleştirilere Cevap Niteliğinde) 00:20
İsraf Adam - Afrika'ya Yardım (Eleştirilere Cevap Niteliğinde) 424 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar malumunuz israf adam'ın birçok videosu sitemizde yer alıyor. Kendisi bazen bize lezzetli bir omlet nasıl yapılır'ı gösterirken, yeri geliyor serinletici bir meyve salatasının sırlarını veriyor. Bunları yaparken ki malum tutumu yüzünden özellikle belli kesim kullanıcılar tarafından galiz küfürlere maruz kalan israf adam sonunda bu eleştirilere bir cevap verebilmek için söz konusu videoyu çekmiş. Uzun zamandır " Ulan şerefsiz kaç tane aç insan var dünyada sen gitmiş bu yiyecekleri israf ediyorsun %/)&%()&+" gibi suçlamalarla karşı karşıya kalan İsraf Adam'ın dünyamızın en kritik sorunlarından biri olan açlıkla mücadele konusundaki görüşlerini ve bunun üzerinden kendisine yöneltilen eleştirileri izliyoruz efenim.
Dünya Barışı Ve Cevre Klipi Edip Oral 06:54
Dünya Barışı Ve Cevre Klipi Edip Oral 577 izlenme - 8 yıl önce tüm dünya canları ben ölumu tatım gibi sizler de tadıcaksınız muhamet ali oral
Edip Oral 04:26
Edip Oral 446 izlenme - 9 yıl önce dünya barışı ve çevre klibi
AXE Savaşma Seviş Reklamı 01:50
AXE Savaşma Seviş Reklamı 160 izlenme - 2 yıl önce Ben bu sözü bize ait diye biliyordum ama değilmiş bu videodan öğrendim. reklamın amacı ne gerek var düşmanlığa tek eksiğimiz sevişmemek. aslında bir şevişsek ne dert kalır ne tasa nede savaşlar. Lakin yokluk nedir bilir misin AXE. işler öyle reklamda ki gibi değil. Öyle böyle değil çok zor.
Orhan Gencebay - Gelin Birlik Olalım (1995 Orjinal Klip) 04:55
Orhan Gencebay - Gelin Birlik Olalım (1995 Orjinal Klip) 164 izlenme - 2 yıl önce Orhan Baba'nın 1995 çıkışlı Gönül Dostu isimli albümünün çıkış parçasıydı "Gelin Brlik Olalım". O yıllarda bir lise talebesi olan ben ve arkadaşlarım yine o yıllarda içimizdeki müthiş Orhan Gencebay sevgisiyle koşa koşa gidip bu kaseti almıştık. Aynı dönemde de bu şarkının Kral Tv de klibi dönmeye başlamıştı. Teoride çok güzel fakat pratikte pek mümkün olmayan etkileyici sözlere sahiptir.
Ediporal 03:53
Ediporal 171 izlenme - 8 yıl önce dünya barışı ve cevre elçisi edip oral
Dünya Barışında İzdivaç'ın Rolü 01:09
Dünya Barışında İzdivaç'ın Rolü 73 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim hande ataizi'nin sunduğu programda dünya barışına el atılmış, hem de öyle bir el atılmış ki çekilen hareketten sonra israil ve iranın birbirine daha yakın hissettikleri dış işleri bakanlıklarınca da açıklanmıştır. sevgili hande ataizi'ne başarılarının devamını diler hatice hanıma da inş. zengin bir koca bulmuştur diyerek biz de dünya barışında üzerimize düşen rolü tamamlamış olururz. Buyurun meydan sizin...
15 Mart 2030 Saat 10:27 - En Büyük Hedef 10:22
15 Mart 2030 Saat 10:27 - En Büyük Hedef 99 izlenme - 3 yıl önce Yıldızlarla misket oynayan bir adam vardı, güneşi hep sağ cebinde taşırdı. Bir gün, herkes uyurken çığlık attı karanlığa. Güneş ürktü. Yere düştü sağ cepten. Herkes oraya geldi. Her gelene bir yıldız verdi adam. Yıldızı alanlar gece karanlığında dokundular güneşe, eli yanmıyordu kimsenin. Gözleri kamaşmıyordu. Güneşe dokunduğuna da şaşırmıyordu hiç kimse. Yıldızları dağıtırken güneşimsi bir parıldama oluyordu adamın gözlerinde. Sanki yüz binlerce yıldız vardı cebinde. Nasıl olduğunu anlayamamıştık o gün. Meğer adam her gece Kaf Dağı’nın Arkası’na gidip yıldız topluyormuş uçsuz gökten. Bu Yazı Kaf Dağı’nın Arkasından Alınmıştır. Neler yapabileceğini bilmiyorsun, ne olduğunu hiç bilmiyorsun. Baksana ayakların yere basıyor, bunu nasıl başarıyorsun? Bilsen, uykuların kaçar, başını hiç olmadığı kadar dik tutarsın. Para pul, şan şöhret… bir anda avucunun içindeki sıradan bir mikroba dönüşür. Zor dediklerinde gülüp geçersin, imkansız dediklerinde kahkaha atarsın rüzgara karşı. Bir bilsen akşam yastığa koyduğun şeyin zavallı bir küreden ibaret olmadığını. Trilyon dolarlarla ölçülemeyecek bir hazineyi her gece öyle hunharca atabilir miydin yastığa yorgana? Hiç şaşırmazdın Atatürk’lere, Lincoln’lere, Gandhi’lere… Vay be demezdin Picasso’lara, Da Vinci’lere, Dali’lere… Aklını almazdı Edison’lar, Newton’lar… Bilmiyorsun Kendini Bilmiyorsun Kashna bilmektir. Kendini tanımaktır. Bir mükemmellik tutkusudur. En iyiyi yakalama çabasıdır. Kashna, oksijene saygı duymaktır nefes alırken, zirveleri zorlamaktır.Değerini bilmektir ormanda duran bodur bir ağacın. Kashna kaygısızca koşmaktır en çetin yollarda… İmkansıza aşık olmaktır Kashna. Önyargılardan arınmaktır. Haddini bilmektir. Mazeret üretmeden yaşamaktır. Kashna, dik durmaktır en güç zamanlarda. Vazgeçmemektir, göğsünü germektir fırtınalara, geleceğe dokunmaktır kaygısızca, meydan okumaktır, en olmaktır, bağırmaktır avaz avaz, haykırmaktır karanlığa. Kashna, abartısız yaşamaktır. Kibrit kutusuna dünyayı sığdırmaktır, gemilere rağmen başarmaktır Kashna. Güneşe dokunmaktır, yıldız toplamaktır Kaf Dağı’nın Arkası’ndan… Yıldızlarla misket oynayan bir adam vardı ya hani? Geçen karşılaştık, yine yıldızlar vardı avuçlarında, yine geceydi, yine yıldız dağıtıyordu adam ve güneş ağlıyordu ay gülerken..
Ediporal Dünya Barışı Çevre 04:47
Ediporal Dünya Barışı Çevre 40 izlenme - 5 yıl önce ediporal dünya barışı çevre
Dünya Barışı 04:57
Dünya Barışı 7 izlenme - 1 yıl önce Dünya Barışına Davet Notudur.
Edip Oral Dünya Barışı Allahım 05:15
Edip Oral Dünya Barışı Allahım 35 izlenme - 5 yıl önce edip oral dünya barışı allahım
ediporal dünya barışı obama oo 04:40
ediporal dünya barışı obama oo 27 izlenme - 5 yıl önce ediporal dünya barışı obama oo
Ediporal Dünya Barışı Obama No War 04:54
Ediporal Dünya Barışı Obama No War 24 izlenme - 5 yıl önce ediporal dünya barışı obama no war
İkiye On Kala - Şimdi Nerden Çıktı Dünya Barışı 04:22
İkiye On Kala - Şimdi Nerden Çıktı Dünya Barışı 0 izlenme - 4 hafta önce Şarkı Sözleri: Neden sancılar hep akşam başlar? Bari gelirken kahve alsan. Yorgunum açıkçası biraz kafam karışık, şimdi nerden çıktı bu dünya barışı. Onca zamansız işin-gücün arasında üşenmeden konuşası geliyor insanın sonra gidiyor tabi ki, ayıkken sevişmek gibi. Bütün bunları bırakıp neden bağırmıyorum; ilk sarhoş olan kimdi acaba neden içmişti? Aklıma geldi de merak ettim, yoksa onunki de böyle bir hikaye miydi? Ne gerek vardı şimdi böyle şeylere. Yavaş yavaş unutmaya alışmışken; eylül görmüş bütün rüyalarımı, kahverengi desenli cam bardağımı. Bazen düşünüyorum da nerden başlasam, önce bir kayık alıp sana açılsam, aslında çalışıp sigarayı bıraksam ya da sözlerimi geri mi alsam.