Hoşgeldiniz!

Dünya Dışı Yaşam

Stolk - Dünya Dışı Yaşam ve Kafada Deli Sorular 05:28
Stolk - Dünya Dışı Yaşam ve Kafada Deli Sorular 1.043 izlenme - 1 yıl önce Dünya dışı yaşamın varlığı bu aralar sık duymaya başladığımız bir konu. Eğer doğruysa neler olabilir ? Stolk, bu bölümde dünya dışı yaşam konusunda deli soruları inceliyor.
Uzaylılar Türkçe Konuşuyor 01:33
Uzaylılar Türkçe Konuşuyor 2.345 izlenme - 4 yıl önce İletişim Adreslerimiz Facebook https://facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/ İspanyol Ulusal İstihbarat Merkezi (CNI) Yıllar Önce Hazırladığı Raporda Dünyayı Ziyaret Eden Uzaylılar Yer Alıyordu, Bize En Yakın Güneş Sistemi Olan Alpha Centauri'den Gelen Uzaylılar Türkçe Konuşuyor! Olduğu.. Dikkat Çekiyordu!
Fermi Paradoksu Nedir? Dünya Dışı Yaşam Var Mı? 03:38
Fermi Paradoksu Nedir? Dünya Dışı Yaşam Var Mı? 130 izlenme - 4 ay önce Bildiğimiz, yaşadığımız dünyanın dışında başka bir yerlerde daha yaşam var mı?Fermi paradoksu, dünya dışı uygarlıkların var olma olasılığının gayet yüksek olduğuna dair tahminlerin varlığı ile bunu doğrulayacak herhangi bir kanıtın ya da temasın yokluğu arasındaki çelişkiyi ifade eder.
Güneşten Yakıt İkmali Yapan Uzay Aracı Ufo 01:16
Güneşten Yakıt İkmali Yapan Uzay Aracı Ufo 489 izlenme - 4 yıl önce İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/ NASA'ın çektiği görüntüler olay yarattı, Güneş'ten yakıt ihmali yapan ufo mu ? yoksa yoğun bir gaz çıkışı mı ?
Wow Sinyali! 02:58
Wow Sinyali! 183 izlenme - 4 yıl önce WOW! Sinyali - İlk Dünya dışı Radyo Sinyali 15 ağustos 1977'de SETI projesi kapsamında kaydedilmiş olan dünya dışından gelen radyo sinyalidir. 72 saniye sürmüş ve bir daha tespit edilememiştir. Sinyali kaydeden bilim adamının şaşkınlıkla bilgisayar çıktısına "WOW !" yazması nedeniyle bu adla anılır. Sinyal anlamsız seslerden oluşsa da uzayda böyle bir radyo sinyalinin kendi kendine oluşma ihtimali olmadığı için dünya dışı varlıkların olduğuna dair kanıt olduğu iddia edilmektedir. İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/
Dünya Dışında Yaşam Olabilir Mi? 01:17
Dünya Dışında Yaşam Olabilir Mi? 46 izlenme - 6 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de uzay ve evrenle ilgili merak edilenler, dünya dışı canlılar, ışınlanma, zamanda yolculuk ve kara delikler konuşuldu. Konuklardan Fizikçi Prof. Dr. İbrahim Semiz, dünya dışında yaşamın saçma olmadığını söyledi. Semiz, "Böyle bir şeyin olasılığı yoktur demiyoruz. Hatta neden olmasın? Bu evren çok büyük... Milyarlarca yıldızın içinde olmama olasılığı küçük gözüküyor" diye konuştu.
UFOlar ve Uzaylılar Hakkında Neil deGrasse Tyson 11:40
UFOlar ve Uzaylılar Hakkında Neil deGrasse Tyson 179 izlenme - 4 yıl önce İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/ Ünü astrofizikçi olan Neil deGrasse Tyson ufoları ve dünya dışı yaşam yorumu..
Dünya Dışı Yaşam ve Kafada Deli Sorular - Stolk 05:28
Dünya Dışı Yaşam ve Kafada Deli Sorular - Stolk 55 izlenme - 1 yıl önce Dünya dışı yaşamın varlığı bu aralar sık duymaya başladığımız bir konu. Eğer doğruysa neler olabilir? Stolk bu bölümde dünya dışı yaşam konusunda deli soruları inceliyor.
Dünya Dışı Yaşama Dair Merak Edilen Her Şey - Dünyanın 1001 Hali 19.11.2017 Pazar 34:57
Dünya Dışı Yaşama Dair Merak Edilen Her Şey - Dünyanın 1001 Hali 19.11.2017 Pazar 29 izlenme - 8 ay önce Yıldızların etrafındaki gezegenleri nasıl buluyoruz? Uzayda hayat var mı? Öte-gezegen nasıl keşfediliyor? Öte-gezegen'de yaşam ihtimali var mı? Evrende yalnız mıyız? Uzayda su keşfi neyi değiştirebilir? Emin Çapa ile Dünyanın 1001 Hali'nde yanıt buldu.
Doğru Bildiğiniz Pek Çok Şeyi Unutun Yeni Bir Çağa Giriyoruz | Spaceexplorer.tv 03:28
Doğru Bildiğiniz Pek Çok Şeyi Unutun Yeni Bir Çağa Giriyoruz | Spaceexplorer.tv 6 izlenme - 9 ay önce Videoda gösterilen yayınları ve daha fazlasını, sitemizde bulabilirsiniz: http://www.SpaceExplorer.TV
Uzaya Yollanan Arecibo Mesajı 11:33
Uzaya Yollanan Arecibo Mesajı 7 izlenme - 1 yıl önce Dünya dışı yaşam araştırmaları her yönden devam etmektedir. Bu araştırmanın bir parçası olarak uzaya yollomış olduğumuz Arecibo adı verilen bir mesaj bulunmaktadır. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam