Hoşgeldiniz!

Dünya Dışı Yaşam Videoları İzle

Uzaylılar Türkçe Konuşuyor 01:33
Uzaylılar Türkçe Konuşuyor 2.239 izlenme - 2 yıl önce İletişim Adreslerimiz Facebook https://facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/ İspanyol Ulusal İstihbarat Merkezi (CNI) Yıllar Önce Hazırladığı Raporda Dünyayı Ziyaret Eden Uzaylılar Yer Alıyordu, Bize En Yakın Güneş Sistemi Olan Alpha Centauri'den Gelen Uzaylılar Türkçe Konuşuyor! Olduğu.. Dikkat Çekiyordu!
Uzaylılar ve Ufolar - Belgesel 47:11
Uzaylılar ve Ufolar - Belgesel 1.554 izlenme - 2 yıl önce İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/ Ufoların anla mı ne ? uzaylıların kaçırdığı insanlar ne diyor ? ekin çemberleri ne anlama geliyor ? hepsi bu videoda!
Güneşten Yakıt İkmali Yapan Uzay Aracı Ufo 01:16
Güneşten Yakıt İkmali Yapan Uzay Aracı Ufo 452 izlenme - 2 yıl önce İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/ NASA'ın çektiği görüntüler olay yarattı, Güneş'ten yakıt ihmali yapan ufo mu ? yoksa yoğun bir gaz çıkışı mı ?
Wow Sinyali! 02:58
Wow Sinyali! 181 izlenme - 2 yıl önce WOW! Sinyali - İlk Dünya dışı Radyo Sinyali 15 ağustos 1977'de SETI projesi kapsamında kaydedilmiş olan dünya dışından gelen radyo sinyalidir. 72 saniye sürmüş ve bir daha tespit edilememiştir. Sinyali kaydeden bilim adamının şaşkınlıkla bilgisayar çıktısına "WOW !" yazması nedeniyle bu adla anılır. Sinyal anlamsız seslerden oluşsa da uzayda böyle bir radyo sinyalinin kendi kendine oluşma ihtimali olmadığı için dünya dışı varlıkların olduğuna dair kanıt olduğu iddia edilmektedir. İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/
UFOlar ve Uzaylılar Hakkında Neil deGrasse Tyson 11:40
UFOlar ve Uzaylılar Hakkında Neil deGrasse Tyson 137 izlenme - 2 yıl önce İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/ Ünü astrofizikçi olan Neil deGrasse Tyson ufoları ve dünya dışı yaşam yorumu..