Hoşgeldiniz!

dünya evi

Sanjar - Dünya Evi 2 ( Cehennem ) - Sanjar 2017 #dünyaevi2 04:56
Sanjar - Dünya Evi 2 ( Cehennem ) - Sanjar 2017 #dünyaevi2 5.713 izlenme - 1 yıl önce Beklenen parçamız Dünya Evi 2 Sizlerle ! Videonun Başka Kanala Yüklenmesi Kanalınızın Ciddi Zararlara Uğratılmasına Ve Feshedilmesine Yol Açabilir Lütfen Duyarlı Olalım! Beat : Tolga Arslan Söz Müzik : Sanjar Mix Mastering : Sanjar ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ.. Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/SanjarMusic Twitter : https://twitter.com/SanjarRapOrj Web site : http://www.sanjarmusic.com iTunes'da : https://itun.es/tr/AhfTfb Spotify'da : http://sptfy.com/W1h
Megastar Tarkan Evlendi İşte Tarkanın Düğün Görüntüleri  00:57
Megastar Tarkan Evlendi İşte Tarkanın Düğün Görüntüleri 3.362 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şarkıcı Tarkan, sürpriz bir törenle dünya evine girdi. Megastar Tarkan, Pınar Dilek’le hayatını birleştirdi. Nikah töreni, ünlü şarkıcının Tarabya’daki villasında gerçekleşti.
Messi Evlendi 01:08
Messi Evlendi 869 izlenme - 11 ay önce Lionel Messi, çocukluk aşkı Antonella Roccuzzo ile Arjantin'in Rosaria kentinde düzenlenen görkemli bir törenle dünya evine girdi.
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 04:27
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 2.846 izlenme - 3 yıl önce Canı sıkalan bir abimiz bir evlilik programını arar. Yat,katlar, arabalardan, 150 bin dolarlık aylık gelir ve 10 milyon dolarlık birikiminden bahsedip kadın adayların ilgisini çektikten sonra bir erkek adaya talip olduğunu açıklar. Bu kadar geyikten sonra bir kadın adayımız da adam haklı Hollanda'da erkek erkeğe evleniyor diyip ayştayn moduna girer. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25574/izdivac-programinda-lezbiyen-izdivac-arayisi
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 3) 06:44
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 3) 1.557 izlenme - 9 yıl önce Ariş' in 2007 yılında katıldığı ''Evlilik'' temalı defilenin muhteşem görüntüleri. Yüksel Ak, Pınar Tezcan, Gökhan Keser, Irmak Atuk, Sanem Balcı ve Tuğba Karaca gibi mankenlerin görev aldığı defilede mücevherler göz kamaştırdı. Birbirinden güzel Ariş ürünlerine http://www.e-aris.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 1) 05:00
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 1) 1.258 izlenme - 9 yıl önce Ariş' in 2007 yılında katıldığı ''Evlilik'' temalı defilenin muhteşem görüntüleri. Yüksel Ak, Pınar Tezcan, Gökhan Keser, Irmak Atuk, Sanem Balcı ve Tuğba Karaca gibi mankenlerin görev aldığı defilede mücevherler göz kamaştırdı. Birbirinden güzel Ariş ürünlerine http://www.e-aris.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
SanJaR  - Dünya Evi 2 ( CEHENNEM ) - SanJaR 2017 #DÜNYAEVİ2 04:56
SanJaR - Dünya Evi 2 ( CEHENNEM ) - SanJaR 2017 #DÜNYAEVİ2 106 izlenme - 1 yıl önce Beklenen parçamız Dünya Evi 2 Sizlerle ! Videonun Başka Kanala Yüklenmesi Kanalınızın Ciddi Zararlara Uğratılmasına Ve Feshedilmesine Yol Açabilir Lütfen Duyarlı Olalım! Beat : Tolga Arslan Söz Müzik : Sanjar Mix Mastering : Sanjar ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ.. Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/SanjarMusic Twitter : https://twitter.com/SanjarRapOrj Web site : http://www.sanjarmusic.com iTunes'da : https://itun.es/tr/AhfTfb Spotify'da : http://sptfy.com/W1h
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 2) 04:56
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 2) 1.144 izlenme - 9 yıl önce Ariş' in 2007 yılında katıldığı ''Evlilik'' temalı defilenin muhteşem görüntüleri. Yüksel Ak, Pınar Tezcan, Gökhan Keser, Irmak Atuk, Sanem Balcı ve Tuğba Karaca gibi mankenlerin görev aldığı defilede mücevherler göz kamaştırdı. Birbirinden güzel Ariş ürünlerine http://www.e-aris.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Dünya Evine Göl Ortasında Girdiler 01:02
Dünya Evine Göl Ortasında Girdiler 8 izlenme - 9 ay önce Konya’nın Beyşehir ilçesinde nişanlı bir çift, göl ortasında jetboat üzerinde kıyılan nikahla dünya evine girdi. Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Kendir, hemşire nişanlısı Fatma Uludağ ile Beyşehir Gölü üzerinde kıyılan nikah merasimi ile mutluluğa “evet” dedi. Beyşehir Gölü’nün en hızlı su aracı olan jetboat üzerinde gerçekleşen bu mutlu anlara, yakınlarındaki gezinti yatı üzerinde nikah merasimini izleyen çok sayıda arkadaşı da tanıklık etti. Nikahı kıydıktan sonra genç çifti kutlayan ve evlilik cüzdanını veren Belediye Başkanı Murat Özaltun, çifte bir ömür boyu mutluluk dileğinde bulundu.
2017 Yılında Hangi Ünlüler Dünya Evine Girdi? 12:27
2017 Yılında Hangi Ünlüler Dünya Evine Girdi? 0 izlenme - 5 ay önce 2017 Ünlüler için baya bereketli olmuş anlaşılan. Bir çok ünlü ismin evlendiği 2017 de bakalım neler yaşanmış. Keyifli seyirler...