Hoşgeldiniz!

dünya evi

Megastar Tarkan Evlendi İşte Tarkanın Düğün Görüntüleri  00:57
Megastar Tarkan Evlendi İşte Tarkanın Düğün Görüntüleri 3.249 izlenme - 6 ay önce Ünlü şarkıcı Tarkan, sürpriz bir törenle dünya evine girdi. Megastar Tarkan, Pınar Dilek’le hayatını birleştirdi. Nikah töreni, ünlü şarkıcının Tarabya’daki villasında gerçekleşti.
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 04:27
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 2.010 izlenme - 1 yıl önce Canı sıkalan bir abimiz bir evlilik programını arar. Yat,katlar, arabalardan, 150 bin dolarlık aylık gelir ve 10 milyon dolarlık birikiminden bahsedip kadın adayların ilgisini çektikten sonra bir erkek adaya talip olduğunu açıklar. Bu kadar geyikten sonra bir kadın adayımız da adam haklı Hollanda'da erkek erkeğe evleniyor diyip ayştayn moduna girer. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25574/izdivac-programinda-lezbiyen-izdivac-arayisi
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 3) 06:44
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 3) 1.536 izlenme - 7 yıl önce Ariş' in 2007 yılında katıldığı ''Evlilik'' temalı defilenin muhteşem görüntüleri. Yüksel Ak, Pınar Tezcan, Gökhan Keser, Irmak Atuk, Sanem Balcı ve Tuğba Karaca gibi mankenlerin görev aldığı defilede mücevherler göz kamaştırdı. Birbirinden güzel Ariş ürünlerine http://www.e-aris.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 1) 05:00
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 1) 1.248 izlenme - 7 yıl önce Ariş' in 2007 yılında katıldığı ''Evlilik'' temalı defilenin muhteşem görüntüleri. Yüksel Ak, Pınar Tezcan, Gökhan Keser, Irmak Atuk, Sanem Balcı ve Tuğba Karaca gibi mankenlerin görev aldığı defilede mücevherler göz kamaştırdı. Birbirinden güzel Ariş ürünlerine http://www.e-aris.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 2) 04:56
Ariş - Uğurkan Erez Defilesi (Part 2) 1.137 izlenme - 7 yıl önce Ariş' in 2007 yılında katıldığı ''Evlilik'' temalı defilenin muhteşem görüntüleri. Yüksel Ak, Pınar Tezcan, Gökhan Keser, Irmak Atuk, Sanem Balcı ve Tuğba Karaca gibi mankenlerin görev aldığı defilede mücevherler göz kamaştırdı. Birbirinden güzel Ariş ürünlerine http://www.e-aris.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Umut Bulut Dünya Evine Girdi 04:53
Umut Bulut Dünya Evine Girdi 47 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Yıldız Futbolcusu Umut Bulut Dünya Evine Girdi. galatasaray'ın Yıldız Futbolcusu Umut Bulut, Anna İle Dünya Evine Girdi. Adile Sultan Sarayı'nda Yapılan Düğüne Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeleri, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaraylı Futbolcular Ve Bir Çok Davetli Katıldı. davete Gelen Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Umut Bulut'a Mutluluklar Dilediğini Belirterek, "umut Bizim Sevdiğimiz Bir Kardeşimiz. Buraya Onun Mutluluğunu Paylaşmak İçin Geldik" Dedi. "bu Gün Prensip Kararı Alındı" basın Mensuplarının Bu Gün Alınan Olağanüstü Seçim Kararı İle İlgili Soruya İse Aysal, Kongre İlgili Hiçbir Şey Konuşulmadığını Belirterek, "bu Gün Prensip Kararı Alındı. Hep Beraber Yönetim Kurulu Olarak. Genel Bir Yorgunluk Oldu Herhalde Çünkü Çok Dolu Bir İki Sene Geçirdik. Çok Başarılı Ama Çok Dolu Bir Sene Geçirdik. Arkadaşlarımızın Bazıları Biraz Dinlemenin Faydalı Olacağını Söylediler. Böyle Bir Karar Aldık. Yönetim 15 Kişi, 15 Kişinin Tamamı Yorulmuş Olabilir" Diye Konuştu. galatasaray'ın Yıldız Futbolcuları Burak Yılmaz Ve Selçuk İnan İse, Umut Bulut'un Bu Mutlu Gününde Yanında Olmak İçin Geldiklerini Ve Bir Ömür Boyu Mutluluk Dilediklerini Söyledi. düğünün Ardından Umut Bulut Ve Eşi Anna Basın Mensuplarına Poz Verdi.
Umut Bulut Dünya Evine Girdi 04:53
Umut Bulut Dünya Evine Girdi 30 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Yıldız Futbolcusu Umut Bulut Dünya Evine Girdi. Galatasaray'ın Yıldız Futbolcusu Umut Bulut, Anna İle Dünya Evine Girdi. Adile Sultan Sarayı'n...