Hoşgeldiniz!

dünya gündemi

BBC'nin Gözünden Gezi Parkı'nda Yaşananlar 00:47
BBC'nin Gözünden Gezi Parkı'nda Yaşananlar 9.714 izlenme - 4 yıl önce BBC'nin gözünden Taksim Gezi Parkı'nda 31.05.3012'te Yaşananlar... ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Dünyanın İzledikleri 03:26
Dünyanın İzledikleri 444 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın İzledikleri
ABD'nin Tahran Büyükelçiliği Baskını (1979) 04:31
ABD'nin Tahran Büyükelçiliği Baskını (1979) 255 izlenme - 2 yıl önce 4 Temmuz 1979 günü çoğunluğu üniversite öğrencisi olan kalabalık, Tahran'da Amerikan büyükelçiliği işgal edildi. 66 elçilik çalışanı rehin alındı. Bunlardan 52'inin esareti 444 gün sürecek, onları kurtarmak uğruna yapılan operasyon felaketle sonuçlandı. Olay Jimmy Carter'in koltuğuna mal oldu ve Carter iktidarı terk edip, Regan iktidara geldiği gün rehineler serbest kaldı.
Ntv'nin Yayınlamak İstemediği Bbctürkçe Haberi - Dünya Gündemi 03:56
Ntv'nin Yayınlamak İstemediği Bbctürkçe Haberi - Dünya Gündemi 191 izlenme - 2 yıl önce BBC Türkçe Servisi, Türkiye'deki işbirlikleri uyarınca Ntv'ye program hazırlayan kurumlardan biri. Bu bahse şurdan; http://is.gd/sizinbenamk erişebilmeniz mümkün. Selin Girit önderliğinde diyebileceğimiz bir kadroyla hazırlanan bu programlardan biri de bu akşam 19:30 için planlanmıştı. Ki onu da şurdan; http://is.gd/oyysselin görebiliyoruz. Velakin 19:30'da BBC Türkçe yayını başlamadı. Sebebi ise şurdan; http://is.gd/hastanim öğrenilebilir. Çok değil bir hafta öncesine dönersek pekala şuna; http://is.gd/kevaseler ulaşmamız olası. Yani demem o ki birileri henüz zamanın ruhunu yakalayabilmiş değil. Hâlâ eski tip Şark kurnazlıklarıyla adına kamu hizmeti dedikleri bir görevi sikip atıyorlar. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek isteyenleri ise sansürlüyorlar. Geçenlerde siteye eklediğim videonun birinde internetin bize sunduğu nimetleri çok üstünkörü bir şekilde ifade etmeye çalışmıştım. Bu akşam tekrar fark ediyorum ki bu nimetlerden en kıymetlisi "belgeli sikiş"e imkân vermesi. Direnİnternet, DirenGezi, SizDirenmeyinZatenBeceremiyorsunuzOrospuEvlatları Not: Video kalitesi için üzgünüm fakat eldeki bu. Sevgiler.
Melih gökçek'in fışkiyesi Dünya gündeminde 01:58
Melih gökçek'in fışkiyesi Dünya gündeminde 59 izlenme - 4 yıl önce Daha önce de Tayyip Erdoğan için animasyon hazırlayan Tayvanlı animasyon yapımcıları, şimdi de Melih Gökçek'le ilgili bir animasyon hazırladı.
Ahmet Rıfat Albuz - Tvnet : Esad Scud Füzeleri Kullanıyor 01:51
Ahmet Rıfat Albuz - Tvnet : Esad Scud Füzeleri Kullanıyor 86 izlenme - 4 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.