Hoşgeldiniz!

dünya lideri

Barbaros Şansal Işid'e Eleştirisi - 04:26
Barbaros Şansal Işid'e Eleştirisi - 60.759 izlenme - 3 yıl önce Barbaros Şansal IŞİD'e fena patladı. Barbaros Şansal sözlerinde IŞİD Leezbiyen, Gay, Biseksu
Amerikalılara Dünya Liderini Sormak 01:27
Amerikalılara Dünya Liderini Sormak 47.631 izlenme - 3 yıl önce Edip Yüksel Abd'de ders verdiği üniversitede dersine girdiği öğrencilere "Dünya liderini tanıyor musunuz?" sorusunu yöneltiyor. Cevaplar gerçekten ilginç...
Erdoğan Putin Görüşmesine Yapılan Komik Montaj 00:41
Erdoğan Putin Görüşmesine Yapılan Komik Montaj 15.542 izlenme - 2 yıl önce Günlerdir beklenen Erdoğan- Putin görüşmesi gerçekleşti. Bu görüşmedeki komik diyalogları izleyelim.
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 01:38
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 13.825 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu'na geçen yıl katıldığı Fransa yürüyüşünde, bu yıl Antalya da düzenlenen G20 toplantısında C.başkanı Erdoğan'a, diğer ülke liderleri tarafından verilen önemi gösteren bir video.
Osman Gökçek: Erdoğan Bize Tarihin Hediyesidir 02:30
Osman Gökçek: Erdoğan Bize Tarihin Hediyesidir 8.734 izlenme - 2 yıl önce Yorum yapmadan dediklerini kopyalıyorum, yorum sizlerin. "Tarihin bize hediyesi Recep Tayyip Erdoğan'dır. Biz kendimizi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öğrencisi olarak kabul ediyoruz. Biz bu okulda korkmamayı öğrendik, yiğitliği öğrendik, kararlılığı öğrendik. Dik durmayı sizden öğrendik Sayın Cumhurbaşkanım" "İnşallah 2023'e kadar binlerce yeni Recep Tayyip Erdoğanlar yetişecek. 2053'e kadar Fatih Sultan Mehmetler yetişecek. 2071'e kadar yüzbinlerce Alparslanlar yetişecek. Ve Osmanlı'nın torunları yeniden dünya lideri olacak, yine Türkiye'yi inşaa edecek. Bizim kitabımızda umutsuzluk yok. Bizim inancımızda bezginlik yok. Biz inanıyorsak mutlak galibiz. Biz diyoruz ki; Allah bize yeter kardeşlerim."
Joe Biden'ın Dünya Lideri Erdoğan Hakkındaki Açıklaması 00:11
Joe Biden'ın Dünya Lideri Erdoğan Hakkındaki Açıklaması 5.104 izlenme - 2 yıl önce Amerikan başkan yardımcısı Joe Baiden'ın dünyayı dize getiren lider Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki sözlerini izliyoruz efendim... Videoda da Baiden dünya lider erdoğan'a hakkını vermiş. Siz hala...
Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Sanayi Devrimi 01:20
Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Sanayi Devrimi 2.493 izlenme - 2 yıl önce Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Yaptığı Sanayi Devriminden Dolayı İngilizler Tarafından Hazırlanan Videosunu Siz Değerli Site Üyelerine Sunmaktan Şeref Duyarım.
İstanbul Yeni Havalimanı Tanıtım Filmi 02:28
İstanbul Yeni Havalimanı Tanıtım Filmi 2.109 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Yeni Havalimanı Projesinin tanıtım filmi, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen finansman töreninde gösterildi. 7 Düvelin gözünü alamadığı ve fitne tohumlarını ekmeye çalıştığı 3.Havalimanı ile Dünya'da yer yerinden oynayacak. Gündemi takip edenler bilir Almanya'dan tutun Sırbistan'a kadar bütün dünyanın gözü bu projede o yüzden ülkemize gelip yakından incelemek istiyorlar. Aldığım duyumlara göre Almanya Şansölyesi Angele Merkel, İstanbul'a gelirken kokpite gidiyor ve pilotun kulağına ''Türkler 3.havalimanı yapıyorlar onun inşaatının üstünden uçar mısın ?'' diye rica ediyor ve böylece ülkemize asıl gelme amacı dolaylı olsada ortaya çıkıyor. Sevgiler.
Game of Thrones - House Trump 02:40
Game of Thrones - House Trump 1.659 izlenme - 2 yıl önce Donald Beyefendi of House Trump; isminin birincisi, emlakçıların kralı, 7 kıtanın lordu, 50 eyaletin koruyucusu, amerikanya'nın muhtemel başkanı, westoros halkının iradesine sokup çıkartıyor efendim, buyrun.
Ustanın Hikayesi - Acun Ilıcalı'nın Recep Tayyip Erdoğanla İlgili Anısı 01:07
Ustanın Hikayesi - Acun Ilıcalı'nın Recep Tayyip Erdoğanla İlgili Anısı 639 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de canlı olarak Recep Tayyip Erdoğan'ın hayat hikayesini anlatan belgeselde ünlüler fikirlerini paylaşmış.Acun Ilıcalı'nın Recep Tayyip Erdoğanla ilgili anısını dinleyelim..
Mustafa Sarıgül ''Başbakan Erdoğan Dünya Lideridir'' 01:54
Mustafa Sarıgül ''Başbakan Erdoğan Dünya Lideridir'' 859 izlenme - 4 yıl önce CHP'li Mustafa Sarıgül Erdoğan Dünya Lideridir Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Başbakan Erdoğan'ın artık bir dünya lideri olduğunu söyledi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ün bu sözlerine katıldığı televizyon programında yanıt verdi. Geçtiğimiz günlerde yeniden CHP'ye katılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, bir radyo programında "14.5 yıldır belediye başkanıyım, uzun yıllardan beri Ak Parti ile çalışıyorum. Sayın Başbakan dünya lideri artık, İstanbul ile ilgilenmez" dedi. Kemal Kılıçdaroğlu ise katıldığı bir televizyon programında Sarıgül'ün bu sözlerinin sorulmasına üzerine şunları söyledi: Sayın Erdoğan'ın dünya lideri olup olmadığını yakın çevreye bakıp görelim. Dünya lideri olan bir kişinin, öncelikle kendi komşularıyla ilişkileri iyi olur. Erdoğan'ın ilişkileri İran'la mı iyi, Irak'la mı iyi, Suriye ile mi iyi Mısır ile mi? Hiçbiriyle iyi değil. Liderlik farklı bir şeydir. "POLİTİK OLARAK SÖYLENEBİLİR" Kendi ülkesinde lider olamayanın, dünyada lider olma şansı yok. Sizin kendi kendinizi dünya lideri olarak ilan etmenizin anlamı yoktur. Başkalarının sizi lider olarak görmesi gerekir. Kalkıp herhangi bir yabancı ülkenin devlet başkanı sizi lider olarak tanımlıyor mu? Dünya lideri olarak tanımlıyor mu? Politik olarak bu tür söylemler söylenebilir. Ancak liderlik farklı bir şeydir. Lider olan kişinin egosunu yenmesi lazım, ihtiraslarını yenmesi lazım. Dünya dengelerini iyi okuması lazım. Dünyayı iyi okuması lazım, bilmesi lazım. Lider olacak kişinin ülkenin sorunlarına kitlenmesi lazım. Sorun yaratmaması lazım. Herkesi kucaklaması lazım. Liderlik dünya liderliğiyse sizin dünya barışına oynamanız lazım.
Mustafa Sarıgül - Başbakan Artık Dünya Lideridir 01:54
Mustafa Sarıgül - Başbakan Artık Dünya Lideridir 507 izlenme - 4 yıl önce CHP'ye geri dönen ve gelecek seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için adaylığını koyması beklenen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Kral Tv'deki Mehmet'in Gezegeni adlı programda yaptığı konuşmadan bir kesit.
Darbeye Darbe Tuncay Okutan Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan 03:37
Darbeye Darbe Tuncay Okutan Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan 222 izlenme - 2 yıl önce DARBEYE DARBE TUNCAY OKUTAN DÜNYA LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN
Atatürk Kimdir? - Derslerimizde Tanımadığımız Atatürk 1 16:26
Atatürk Kimdir? - Derslerimizde Tanımadığımız Atatürk 1 513 izlenme - 3 yıl önce 4 bölümden oluşan araştırmacı yazar prof. İlknur Güntürkün Kalıpçı'nın anlatımıyla Atatürk.. Gerçekten bu seriyi izlerken ağladım. İyi izlemeler arkadaşlar..
Atatürk Kimdir? - Derslerimizde Tanımadığımız Atatürk  2 16:23
Atatürk Kimdir? - Derslerimizde Tanımadığımız Atatürk 2 388 izlenme - 2 yıl önce Araştırmacı Yazar Prof.İlknur GÜNTÜRKÜN KALIPÇI Atatürk ' ü anlatiyor.
Recep Tayyip Erdoğan'a Paralel Doğum Günü Hediyesi 01:56
Recep Tayyip Erdoğan'a Paralel Doğum Günü Hediyesi 451 izlenme - 3 yıl önce Başbakan için hazırlanan doğum günü videosuna üniversiteli gençlerden cevap geldi.
Atatürk Kimdir? - Derslerimizde Tanımadığımız Atatürk  4 05:40
Atatürk Kimdir? - Derslerimizde Tanımadığımız Atatürk 4 318 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk Kimdir ? Araştırmacı Yazar Prof. İlknur GÜNTÜRKÜN KALIPÇI Mustafa Kemal Atatürk' ü bilmediğimiz, duymadığımız yönleriyle anlatiyor.
Dünya Lideri Majyajı Yapan Kadın 04:19
Dünya Lideri Majyajı Yapan Kadın 27 izlenme - 4 ay önce Son dönemlerde artan Youtube'daki makyaj videolarına bir yenisi daha eklendi. Yeni açılan ve ilk videosunu paylaşan 'Med Makeup' isimli hesabın, 'Recep Tayyip Erdoğan makyajı' büyük ses getirdi
Usta'nın Hikayesi - Ertem'in Yolu 01:21
Usta'nın Hikayesi - Ertem'in Yolu 346 izlenme - 3 yıl önce Ertem Şener'in Usta'nın Hikayesi programının sunumunda sergilediği sunuculuk yeteneğini izleyeceğiz.
Atatürk Kimdir? - Derslerimizde Tanımadığımız Atatürk 3 16:16
Atatürk Kimdir? - Derslerimizde Tanımadığımız Atatürk 3 223 izlenme - 3 yıl önce Araştırmacı Yazar Prof.İlknur GÜNTÜRKÜN KALIPÇI Atatürk ' ü anlatiyor.
Amerikalılara Dünya Liderini Sormak 01:27
Amerikalılara Dünya Liderini Sormak 157 izlenme - 2 yıl önce Edip Yüksel Abd'de ders verdiği üniversitede dersine girdiği öğrencilere "Dünya liderini tanıyor musunuz?" sorusunu yöneltiyor. Cevaplar gerçekten ilginç...
Dünyanın En Acımasız Hükümdarı 04:10
Dünyanın En Acımasız Hükümdarı "Hülagü Han" 6 izlenme - 2 ay önce Hülagü Han dünyanın gelmiş geçmiş en acımasız hükümdarlarından biridir. Bu videoda anlattık... Ayriyeten yeni bir seriye başlıyoruz. Bu seride tarihte iz bırakanları anlatacağız ve bir sonraki videonun konusunu siz belirleyeceksiniz. Ankette oylamayı ve kanala abone olmayı unutmayın! İyi seyirler. Kaynaklar: -H.Ahmet Özdemir/ Moğol İstilası -tarihkomplo -Moğolların Anadolu Politikası ve İlhanlılar Devleti Tarihi -Arda Deniz
RTE - Giydiğimiz Gömlek Bize Dar Geliyor 00:57
RTE - Giydiğimiz Gömlek Bize Dar Geliyor 142 izlenme - 2 yıl önce Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan seçimler öncesi yaptığı konuşmasında sistemin halkın ve ülkenin çıkarları doğrultusunda olmadığını başkanlık sistemiyle bu sorunun aşılacağını vurgulayarak "Giydiğimiz gömlek bize dar geliyor." dedi. Bazı Gezici köpekler istedikleri kadar havlayabilir. Ancak Yeni Türkiye artık solucanlarını döküyor,terörün bittiği refahın her geçen gün arttığı,ezilenlerin haklarına ulaştığı,dinin yok edilmeye çalışılmadığı bir ülkeye dönüşüyor. Bu seçimlerde de milli irade tecelli edecek ardından Başkanlık sistemiyle sayın Başkanımız Erdoğan önderliğinde aydınlık günlere yürüyeceğiz. İyi seyirler.
Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan Uğur Işılak Dombra 04:01
Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan Uğur Işılak Dombra 38 izlenme - 1 yıl önce DÜNYA LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN Uğur Işılak Dombra
İsrail'in 14 Katlı Binayı El Değmeden Yıkması (Savaş Teknolojisi İçerir) 01:37
İsrail'in 14 Katlı Binayı El Değmeden Yıkması (Savaş Teknolojisi İçerir) 143 izlenme - 3 yıl önce Olay dün meydana geliyor. İsrail 14 katlı Hamas'a ait residansı vuruyor. Olayda yaralanan yok. İsrail bu sefer daha uzun vadeli yaptığı uyarı sonucu, insanlara canlarını kurtarmaları için vakit vermiş. El değmeden 3 adet bomba ile yıktılar binayı. biz daha mühendislerimiz ile doğru düzgün yıkım yapamazken, elin adamı havadan işi görüyor. izliyoruz efendim.
Çalık: Muharrem İnce, Erdoğan Gibi Olmak İçin İmam Hatip Lisesi Okumak İsteyebilir 01:51
Çalık: Muharrem İnce, Erdoğan Gibi Olmak İçin İmam Hatip Lisesi Okumak İsteyebilir 10 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Recep Tayyip Erdoğan, dünyanın lideridir. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Çelik: 05:10
Çelik: " Başbakan Erdoğan Dünya Lideridir" 4 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, "Partimizin geleceğinden bir endişemiz yok. AK Parti'nin geleceği Türkiye'nin geleceğiyle adeta örtüşmüş durumda.