Hoşgeldiniz!

Dünya Müziği Videoları

Maher Zain & Mustafa Ceceli - O Sensin Ki 04:12
Maher Zain & Mustafa Ceceli - O Sensin Ki 137.147 izlenme - 11 ay önce Şarkı Sözleri - Maher Zain & Mustafa Ceceli - O Sensin Ki O sensin ki bilinmeyen Ama her yerde görünen Uzun yavaş hep gidilen Senin yolundur Muhammed O sensin ki aşkın özü Yaradanın bakan gözü İnsanlığın en son sözü Senin dilinden Muhammed O sensin ki azametsin Hem de büyük merhametsin Söylenen her hecedesin Güzel sensin ey Muhammed O sensin ki sonsuzluksun Var da sensin yok ta sensin Nokta da alem de sensin Dost ta sensin ya Muhammed Maher Zain'in, Awakening Records & DMC etiketiyle yayınlanan "One" albümünde yer alan "O Sensin Ki (feat. Mustafa Ceceli)" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Sevinç Eratalay - Ben Sana Buralardan Ne Alayım 03:58
Sevinç Eratalay - Ben Sana Buralardan Ne Alayım 8.019 izlenme - 6 ay önce Şarkı Sözleri: Ben sana buralardan buradan ne alayım Burada her şey ince ince tüy gibi dostum Böcek ince nakış inca koğuş ince canım dostum Ağrı kalın acı kalın dert kalın canım dostum Ben sana buralardan buradan ne alayım Ben sana buralardan buradan ne alayım Bir top güneş bir top bulut bir top umut alayım Bir topta bir topta düş alayım Ağrı kalın acı kalın dert kalın canım dostum Ben sana buralardan buradan ne alayım Ben sana buralardan buradan ne alayım Burada her şey ince ince tüy gibi dostum Böcek ince nakış inca koğuş ince canım dostum Ağrı kalın acı kalın dert kalın canım dostum Ben sana buralardan buradan ne alayım.. Sevinç Eratalay'ın, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Devrim Türküleri" albümünde yer alan "Ben Sana Buralardan Ne Alayım" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Sevinç Eratalay
Dünya Kupası Şarkısı - Shakira - Waka Waka 03:21
Dünya Kupası Şarkısı - Shakira - Waka Waka 11.918 izlenme - 7 yıl önce dünya kupası şarkısı - shakira - waka waka
Kolektif İstanbul - Acımadı Yine 04:44
Kolektif İstanbul - Acımadı Yine 1.516 izlenme - 10 ay önce Şarkı Sözleri - Kolektif İstanbul - Acımadı Yine Kaderime küstüm acımadı yine Kaderime sövdüm kara kara gece Bu garip yürek hasret mi yine Kaderime küstüm acımadı yine Kaderime sövdüm kap kara gece Nerelere gittin aşığım gölgene Bir esmer cevriye sularda yüzerdi Göklerde gezerdi herkesi üzerdi Saçında çiçekler gözünde yeşiller Elinde çilekler bir bana gülerdi Kolektif İstanbul'un, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Pastırma Yazı" albümünde yer alan "Acımadı Yine" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz: Ceylan Ertem Müzik: Hristov Krassimir
Kolektif İstanbul - Acımadı Yine - Teaser 00:37
Kolektif İstanbul - Acımadı Yine - Teaser 501 izlenme - 10 ay önce Kolektif İstanbul'un, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Pastırma Yazı" albümünde yer alan "Acımadı Yine" isimli şarkısı, tanıtım klibiyle netd'de. Söz: Ceylan Ertem Müzik: Anonim
Kolektif İstanbul - Pastırma Yazı - Teaser 04:51
Kolektif İstanbul - Pastırma Yazı - Teaser 536 izlenme - 11 ay önce Kolektif İstanbul'un, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Pastırma Yazı" adlı albümü, tanıtım klibiyle netd'de.
Beirut - Nantes 03:49
Beirut - Nantes 1.046 izlenme - 5 yıl önce Beirut - Nantes
Yorgo Dalaras - O Manolis 03:41
Yorgo Dalaras - O Manolis 416 izlenme - 2 yıl önce Haberini aldığımda içimde 8 katlı apartman yıkılmış gibi oldu. Ötüp duran serçe sesini kesti, ağaçtaki son yaprak toprağı öptü. Metal direklerden bir ölüm haberiydi bu, beldemizi inleten. Mikrofondaki ses sustu, kalbim usulca yerine oturdu. İlk tempolu atışlarını borçlu olduğu o güzel çiçek hayatını da yanına alıp bu dünyadan gitmişti. Onunla birlikte gözümden bir damla yaş peşinden gitti ama yetişemedi. Tütün tablasından bir izmarit, elime tutunup beni teselli etti. Kalbimde kitli bir sevgi, naftalinlenmiş (ve eskimiş) artık pişmanlık kokuyordu. Sigaramın külünü, sevgimi ve cesedimi, kırığın kavesinde bırakıp, belediyeden cenazemin anonsu için eve doğru yürüdüm. Serçeler iki tane olmuştu.
Micheal Jackson-Eart Song-Tr Alt Yazılı 06:45
Micheal Jackson-Eart Song-Tr Alt Yazılı 1.978 izlenme - 8 yıl önce tabiyata saygı(video benim deildir.alıntıdır)
Onda Vaga - Mambeado 04:42
Onda Vaga - Mambeado 307 izlenme - 5 yıl önce Onda Vaga - Mambeado
Kopenhag Dünya Müziği Festivali'nde Ortadoğu Esintileri 01:13
Kopenhag Dünya Müziği Festivali'nde Ortadoğu Esintileri 52 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kopenhag Dünya Müziği Festivalinde konser veren sanatçılar Kopenhag Dünya Müziği Festivali'nde Ortadoğu esintileri Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kopenhag Dünya Müziği Festivali, şehrin farklı mekanlarındaki konserlerle devam ediyor.
Bülent Ersoy__çocuklar Ağlamasın 04:20
Bülent Ersoy__çocuklar Ağlamasın 103 izlenme - 7 yıl önce lütfen paylaşın!!!barış için sevgi için insanlık için. çocuklar ağlamasın!!!
Beirut Soire De Poche La - Blogothque 11:26
Beirut Soire De Poche La - Blogothque 82 izlenme - 5 yıl önce Beirut Soirée de Poche La - Blogothèque
Dünyada İlkaşkım Canım Derdin 04:11
Dünyada İlkaşkım Canım Derdin 45 izlenme - 6 yıl önce izlemeden geçme