Hoşgeldiniz!

dünyamız ve biz

Dizüstü Bilgisayarın Dizini Yakıyor mu ? 01:05
Dizüstü Bilgisayarın Dizini Yakıyor mu ? 56 izlenme - 2 yıl önce yüz yıllardır bilim insanlarını mesgul eden bir sorun ''dizüstü bilgisayarların dizimizi yakması' oysaki cozümü cokta zor degilmiş... galiba (:
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Bilgisayar Oyun Tüyoları 00:49
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Bilgisayar Oyun Tüyoları 72 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/feyyazyigit kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Sunum Nasıl Yapılır? 00:36
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Sunum Nasıl Yapılır? 82 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/feyyazyigit kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Saç Tasarımına Formülcü Yaklaşım 01:17
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Saç Tasarımına Formülcü Yaklaşım 59 izlenme - 2 yıl önce Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Saç Tasarımına Formülcü Yaklaşım
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Tüm Püf Noktalarıyla Hackerlik 00:43
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Tüm Püf Noktalarıyla Hackerlik 44 izlenme - 2 yıl önce Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Tüm Püf Noktalarıyla Hackerlik
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Zurna Ve Cesaret 01:40
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Zurna Ve Cesaret 52 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/feyyazyigit kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Teniste Çözüm Odaklı Sağlık 00:39
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Teniste Çözüm Odaklı Sağlık 39 izlenme - 2 yıl önce Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Teniste Çözüm Odaklı Sağlık
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Ayakkabı Rahatlığı 00:35
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Ayakkabı Rahatlığı 48 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/feyyazyigit kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Metroseksüellik, Basiret Ve Kompleks Sporlar 01:36
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Metroseksüellik, Basiret Ve Kompleks Sporlar 46 izlenme - 2 yıl önce Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Metroseksüellik, Basiret Ve Kompleks Sporlar
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Önce Hayvan Diyenler 01:30
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Önce Hayvan Diyenler 43 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/feyyazyigit kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Sağlık Ve İletişim 01:05
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Sağlık Ve İletişim 36 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/feyyazyigit kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz : Sağlıklı Yaşam 00:29
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz : Sağlıklı Yaşam 35 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/feyyazyigit kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Bilek Ağrısına Son 00:35
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Bilek Ağrısına Son 33 izlenme - 2 yıl önce Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Bilek Ağrısına Son.
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Arkadaşlık Ve Armoni 00:51
Feyyaz Yiğit - Dünyamız Ve Biz: Arkadaşlık Ve Armoni 26 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/feyyazyigit kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."