Hoşgeldiniz!

dünyanın merkezine seyahat

journey to the center of the earth 00:30
journey to the center of the earth 209 izlenme - 7 yıl önce antropolog jonathan brock martha dennison adındaki varlıklı bir kadının 4 sene önce birdenbire ortadan kaybolan kocasını bulma teklifini kabul eder. ama bu sıradan bir görev olmayacaktır. jonathan ve ekibi dünyanın merkezine doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. karşılaşacakları şeyler tahmin edemeyecekleri kadar ilginçtir.
journey to the center of the earth fragmanı 2 00:20
journey to the center of the earth fragmanı 2 160 izlenme - 7 yıl önce antropolog jonathan brock martha dennison adındaki varlıklı bir kadının 4 sene önce birdenbire ortadan kaybolan kocasını bulma teklifini kabul eder. ama bu sıradan bir görev olmayacaktır. jonathan ve ekibi dünyanın merkezine doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. karşılaşacakları şeyler tahmin edemeyecekleri kadar ilginçtir.
journey to the center of the earth fragmanı 1 00:30
journey to the center of the earth fragmanı 1 96 izlenme - 7 yıl önce antropolog jonathan brock martha dennison adındaki varlıklı bir kadının 4 sene önce birdenbire ortadan kaybolan kocasını bulma teklifini kabul eder. ama bu sıradan bir görev olmayacaktır. jonathan ve ekibi dünyanın merkezine doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. karşılaşacakları şeyler tahmin edemeyecekleri kadar ilginçtir.
journey to the center of the earth fragmanı 3 00:13
journey to the center of the earth fragmanı 3 39 izlenme - 7 yıl önce antropolog jonathan brock martha dennison adındaki varlıklı bir kadının 4 sene önce birdenbire ortadan kaybolan kocasını bulma teklifini kabul eder. ama bu sıradan bir görev olmayacaktır. jonathan ve ekibi dünyanın merkezine doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. karşılaşacakları şeyler tahmin edemeyecekleri kadar ilginçtir.