Hoşgeldiniz!

Duracell Videoları İzle

Duracell, 10 Kata Kadar Daha Uzun Ömürlü! 00:30
Duracell, 10 Kata Kadar Daha Uzun Ömürlü! 152.351 izlenme - 7 yıl önce Şimdi www.duracell.com.tr’ye gel, Light Painting oyununa katıl, eğlenceyi başlat!
Hidrolik Pres ile Duracell Kalem Pilleri Ezmek 01:44
Hidrolik Pres ile Duracell Kalem Pilleri Ezmek 651 izlenme - 9 ay önce Bu abimiz 21 tane kalem pili ezerek içlerinde ne olduğunu merak etmiş. Spoiler vereyim piller finalde ergenlik sivilcesi gibi beyaz beyaz akıyor.
Vücut Isısıyla Isınan Duraklar 01:01
Vücut Isısıyla Isınan Duraklar 1.265 izlenme - 2 yıl önce Kanada'da kışlar sert geçiyor. Isınmak ve sğuktan korunmak için sokakta ısı kaynakları da kıyafet, palto ve atkıdan ileri gitmiyor. Duracell'in duraklara kurduğu vücut ısısı ile çalışan ısıtıcı oldukça kullanışlı gözüküyor. İzliyoruz.
Duracell Reklamı 00:18
Duracell Reklamı 226 izlenme - 2 yıl önce Duracell'in belki de koşu yapan ayıcıkla birlikte en çok akılda reklamı budur. Duracell sıradan pillere benzemez.
Dijital İşler: Duracell, Nissan ve Qashqai 05:53
Dijital İşler: Duracell, Nissan ve Qashqai 236 izlenme - 3 yıl önce Dijital Isler 13
Herkes El Ele Tutuşunca Otobüs Durağı Isınıyor 00:53
Herkes El Ele Tutuşunca Otobüs Durağı Isınıyor 172 izlenme - 3 yıl önce Duracell'in yaptığı viral reklamda, insanlar buz gibi havada el ele tutuşunca otobüs durağı ısınıyor. Dünyaca ünlü pil markası Duracell, çok yaratıcı viral bir reklama imza atmış. Buna göre, buz gibi havasıyla ünlü Kanada'nın Montreal şehrinde, insanlar, Duracell'in otobüs durağında el ele tutuştuğu zaman hava birden ısınıyor. Reklamın sloganı ise şu: "İnsanlar birbirine çok uzaklar; biz de böylelikle onları yakınlaştırmış oluyoruz."
Dirk Kuyt'ın Taraftarla Vedalaşması 00:56
Dirk Kuyt'ın Taraftarla Vedalaşması 87 izlenme - 2 yıl önce 2012-13 sezonu öncesi Liverpool'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Hollanda'lı yıldız Dirk Kuyt Fenerbahçe formasıyla son maçına Kasımpaşa karşılaşmasıyla çıktı. Kuyt geçtiğimiz Nisan ayında eski kulübü Feyenord ile 1 yıllık sözleşme imzalamıştı.. Kuyt'n Fenerbahçe performansı; 130 maç/ 37 gol/28 asist
Elele Tutuşunca Isınan Otobüs Durağı 01:01
Elele Tutuşunca Isınan Otobüs Durağı 70 izlenme - 2 yıl önce Duracell firması özel bir otobus duragı tasarlamış, insanlar elele tutusunca elektrik iletimi gerçekleşiyor ve aktarılan elektrik enerjisi ile ısıtıcılar calısmaya baslıyor.