Hoşgeldiniz!

Durakta Videoları

Durakta kızın ayaklarını yalıyor 01:36
Durakta kızın ayaklarını yalıyor 48.504 izlenme - 5 yıl önce Durakta kızın ayaklarını yalıyor
Bir Durakta İki Manyak, Sana Bakıyor, Salak Salak, 00:33
Bir Durakta İki Manyak, Sana Bakıyor, Salak Salak, 8.990 izlenme - 7 yıl önce bir durakta iki manyak sana bakıyor salak salak
Duraktakilere Sniper Şakası 01:45
Duraktakilere Sniper Şakası 625 izlenme - 2 yıl önce Söylenecek pek fazla bir şey yok aslında, kim olsa orada korkar galiba, pardon sıçar.
Ümit Besen - O Durakta 04:18
Ümit Besen - O Durakta 993 izlenme - 5 yıl önce
Durakta Komik Şaka 00:59
Durakta Komik Şaka 25 izlenme - 5 ay önce durakta komik şaka
yağmur yağar 04:55
yağmur yağar 276 izlenme - 9 yıl önce 1000 numara bi şarkı
Paperman 06:33
Paperman 93 izlenme - 2 yıl önce yolda otobüste yada durak bir hatun görürsünüz o kısa anda aranızda güzel bir elektirik olur. fakat o başka yola siz başka bir yola gidersiniz. o kısa anda siyah beyaz hayatınız renklenir sonra tekrar eski haline döner. aklınıza takılır acaba onu tekrar görürmüyüm diye. görünce kesin telefon numarasını alacağım dersiniz. fakat onu bir daha görmezsiniz belki o gerçek bile değildir. o kadar mutsuzsunuzdur ki belki melekler bir anlığına siz mutlu olun diye yer yüzüne inip size kendilerini göstermişlerdir. disney yaptığı bu kısa filmde etkilendiği kıza ulaşmak için kağıttan uçak yapan fakat ona bir türlü ulaştıramıyan bir adamı izliyoruz. kader en sonunda onu zorlada olsa o kadını bulmak için zorlar. filmi aslında bir çok acıdan değerlendirebilirim ama. son video yorumun 45 dakika okuma süresinde olduğunu öğrendiğim için kısa tutuyorum izliyoruz.
Ümit Besen - O Durakta 04:18
Ümit Besen - O Durakta 99 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İkimizin Yerine Çıkış Tarihi: 09.01.1997 Arabesk Şarkı Sözleri: Gelirsin diyerek boşa bekledim Kendimi aldattım ben o durakta Geleni geçeni sana benzettim Hep seni aradım ben o durakta Aklımdan binlerce anılar geçti Giderken ettiğin yeminler geçti Bir zaman o durak yalnız bizimdi Şimdi başkları var o durakta Gelmedin vefasız gözlerim doldu Biranda binlerce ümidim soldu Sonunda o durak bir mezar oldu Aşkımı gömdüm bil ben o durakta
Son Durakta Durdum 05:15
Son Durakta Durdum 221 izlenme - 7 yıl önce söz-müz:adnan çaĞ
Suskun Bela - Azrail Bekler Son Durakta 01:32
Suskun Bela - Azrail Bekler Son Durakta 116 izlenme - 4 yıl önce Suskun Bela - Azrail Bekler Son Durakta
Alkollü Eğlence Durakta Bitti 01:13
Alkollü Eğlence Durakta Bitti 70 izlenme - 5 yıl önce Alkollü Eğlence Durakta Bitti
Durakta bekleyenleri ezdi 00:41
Durakta bekleyenleri ezdi 22 izlenme - 4 yıl önce Durakta bekleyenleri ezdi Kazada, 2 ay önce evlenen Tuğba İlban ile kardeşi Zeynep Küçük yaşamlarını yitirirken, anneleri Havva Küçük yaralandı.