Hoşgeldiniz!

duran kadın

İran'da Başını Açarak Protesto Yapan Kadın 00:13
İran'da Başını Açarak Protesto Yapan Kadın 3.282 izlenme - 7 ay önce İran'ın bazı şehirlerinde "hayat pahalılığı" gerekçesiyle protestolar başladı. İran'ın Meşhed ve Kaşmer kentlerinin ardından rejim ve Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani yönetimi karşıtı gösteriler Kirmanşah'ta devam ediyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüde protestolardan birinde İranlı "duran kadın"ın başörtüsünü çıkardığını ilan ettiği görülüyor.
Cem Tv'de Duran Kadın Protestosu 02:01
Cem Tv'de Duran Kadın Protestosu 319 izlenme - 4 yıl önce Bahar Saygılıer'in hazırlayıp sunduğu "Bahar'la Güzel Şeyler" programında arkada sabit duran kadın, duran adam eylemlerine destek veriyoruz. Gezi parkı eylemlerine küçük bir destek.
Tansiyonu düşen 'duran kadın' eyleme dayanamadı 03:39
Tansiyonu düşen 'duran kadın' eyleme dayanamadı 65 izlenme - 5 yıl önce Taksim Meydanı’nda dün akşam saatlerinde başlayan ‘duran adam’ eylemine kadınlar da destek verdi. Taksim Meydanı’nda dün akşam saatlerinde başlayan ‘duran adam’ eylemine kadınlar da destek verdi. Gece geç saatlerde iki kadın dönüşümlü olarak ‘duran kadın' eyleminde bulundu. Ancak beyaz kıyafetli bir kadın ayakta durmaya fazla dayanamadı. Tansiyonu düşen kadın yere yığıldı. Taksim Meydanı’nda dün akşam saatlerinde Erdem Gündüz isimli bir kişinin başlattığı ‘duran adam’ eylemini kadınlar da sürdürdü. Gece geç saatlerde bir kadının 4 saat süren eylemini beyaz kıyafetli başka bir kadın devraldı. İsmi öğrenilemeyen beyaz kıyafetli kadın, eylemi yaklaşık 1 saat sürdürebildi. Tansiyonu düşen eylemci, birden yere yığıldı. Kadın eylemcinin yardımına arkadaşları yetişti. Ayakta durmakta zorlanan kadına su veren eylemciler, yorgunluktan kendinden geçen arkadaşlarını bir taksiyle hastaneye kaldırdı. Bu arada diğer eylemcilerin basın mensuplarına olayı çektirmemeye çalışması dikkat çekti.
Durmayan Kadın / Duran Kadın 06:59
Durmayan Kadın / Duran Kadın 11 izlenme - 4 yıl önce Ankara "Duran Kadın" Eylemi. Ethem'in Düştüğü Yerde, Öldüğü Gün 16 Saat Boyunca Bekleyen "durmayan Kadın", Tam Bir Yıl Sonra, Onu Anmak İçin Tekrar Aynı Yerdeydi.