Hoşgeldiniz!

Duran Kadın Videoları İzle

Cem Tv'de Duran Kadın Protestosu 02:01
Cem Tv'de Duran Kadın Protestosu 203 izlenme - 2 yıl önce Bahar Saygılıer'in hazırlayıp sunduğu "Bahar'la Güzel Şeyler" programında arkada sabit duran kadın, duran adam eylemlerine destek veriyoruz. Gezi parkı eylemlerine küçük bir destek.
Tansiyonu düşen 'duran kadın' eyleme dayanamadı 03:39
Tansiyonu düşen 'duran kadın' eyleme dayanamadı 63 izlenme - 4 yıl önce Taksim Meydanı’nda dün akşam saatlerinde başlayan ‘duran adam’ eylemine kadınlar da destek verdi. Taksim Meydanı’nda dün akşam saatlerinde başlayan ‘duran adam’ eylemine kadınlar da destek verdi. Gece geç saatlerde iki kadın dönüşümlü olarak ‘duran kadın' eyleminde bulundu. Ancak beyaz kıyafetli bir kadın ayakta durmaya fazla dayanamadı. Tansiyonu düşen kadın yere yığıldı. Taksim Meydanı’nda dün akşam saatlerinde Erdem Gündüz isimli bir kişinin başlattığı ‘duran adam’ eylemini kadınlar da sürdürdü. Gece geç saatlerde bir kadının 4 saat süren eylemini beyaz kıyafetli başka bir kadın devraldı. İsmi öğrenilemeyen beyaz kıyafetli kadın, eylemi yaklaşık 1 saat sürdürebildi. Tansiyonu düşen eylemci, birden yere yığıldı. Kadın eylemcinin yardımına arkadaşları yetişti. Ayakta durmakta zorlanan kadına su veren eylemciler, yorgunluktan kendinden geçen arkadaşlarını bir taksiyle hastaneye kaldırdı. Bu arada diğer eylemcilerin basın mensuplarına olayı çektirmemeye çalışması dikkat çekti.
 Meclis’te 'Duran Kadın' eylemi 00:41
Meclis’te 'Duran Kadın' eylemi 21 izlenme - 3 yıl önce CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, TBMM Genel Kurulu’nda duran kadın eylemi yaptı. TBMM Genel Kurulu’nda CHP’nin zeytin ve zeytinyağı üreticilerinin sorunlarının araştırılması önerisinin gündeme alınması önerisinin görüşüldüğü esnada Genel Kurul Salonu’na giren CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, üzerine astığı 1960 ve 2013 yılında İran’ı gösteren fotoğraflar ve “Türkiye İran olmayacak” yazısıyla duran kadın eylemi yaptı. Dilek Akagün Yılmaz, 1 saat 10 dakika sonra eylemini sona erdirdi.
Meclis'te 'Duran kadın' eylemi 00:41
Meclis'te 'Duran kadın' eylemi 12 izlenme - 3 yıl önce CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, TBMM Genel Kurulu'nda duran kadın eylemi yaptı.
Durmayan Kadın / Duran Kadın 06:59
Durmayan Kadın / Duran Kadın 11 izlenme - 3 yıl önce Ankara "Duran Kadın" Eylemi. Ethem'in Düştüğü Yerde, Öldüğü Gün 16 Saat Boyunca Bekleyen "durmayan Kadın", Tam Bir Yıl Sonra, Onu Anmak İçin Tekrar Aynı Yerdeydi.