Hoşgeldiniz!

durdurmak

Hacı Dayının Treni Trollemesi 00:58
Hacı Dayının Treni Trollemesi 11.271 izlenme - 1 yıl önce Bu dayı Güney Afrikanın Colobongo kentinde yaşayan ElDar Caro.Yaptığı kimsenin cesaret edemeyeceği cinsten şeyler.Bu cesareti alkışlarım.Keyifli seyirler.
Tek Hamlede Arabayı Durduran Eleman 00:22
Tek Hamlede Arabayı Durduran Eleman 16.818 izlenme - 2 yıl önce Buzda kayan aracı iki kişi denese de başarılı olamazken son saniyede arabaya çarpmadan kurtaran arkadaşı izliyoruz. tabi araba neredeyse duruyomuş elemana güzel prim yapmak düştü.
Kasklı Adamı Soyguncu Sanan Dükkan Sahibi 00:21
Kasklı Adamı Soyguncu Sanan Dükkan Sahibi 4.923 izlenme - 2 yıl önce Motosikletten indikten sonra kaskı çıkarmadan dükkana giren vatandaşı dükkan sahibi soyguncu sandı. Bir elini montun altına sokan kişi şüpheleri iyice üstüne çekti. Fakat montun altından beklenildiği gibi silah değil boş pet şişesi çıktı.
Taşla Mermi Durdurmak (Beşinci Boyut) 00:44
Taşla Mermi Durdurmak (Beşinci Boyut) 12.830 izlenme - 4 yıl önce Beşinci boyutta ki Salih Abimiz iman gücü ile mermi durduruyor. Matrixvari bir efekt ve başarılı bir atış.
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 06:59
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 4.062 izlenme - 3 yıl önce Fİlm izlerken en çok durdurulan 10 sahneyi derleyip toparlamışlar. Ortaya birbirinde ilginç görüntüler çıkmış. Özellikle 1 numarayı bilmeyen yoktur.
Dur İhtarına Uymayan Lastiği Durdurmaya Çalışmak - Filistin 00:29
Dur İhtarına Uymayan Lastiği Durdurmaya Çalışmak - Filistin 4.955 izlenme - 4 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki israilin komik askerlerinin yeni bir saçmalıklarına daha rastlamayalım. bayır aşağı doğru hızla ivme kazanan lastiği durdurmaya çalışan askerler 12. saniyede lastiğe dur ihtarı çekiyor, ancak ikaza aldırış etmeyen lastik hızla askerlerin üzerine doğru ilerliyor ve devamını izliyoruz
Adres Sorma Amacıyla Durdurduğu Kadınları Taciz Eden Şakacı 02:34
Adres Sorma Amacıyla Durdurduğu Kadınları Taciz Eden Şakacı 3.313 izlenme - 3 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki garip kamera şakacıları ve onların her zaman ki gibi garip kamera şakaları düşmesin internete. Bu eleman ise adres sormak amacıyla durdurduğu kadınları taciz ediyor. Sahte mi, gerçek mi rol mü yapıyorlar bilinmez kadınlar ise hiçbir şeyden habersiz etraflarına bakıyorlar. Ortaya da böyle görüntüler çıkmış. İzleyelim..
Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü 00:26
Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü 1.167 izlenme - 3 yıl önce Futbolda top tekniği çok önemli malumunuz zira top kontrolü de öyle. hava toplarında, yan toplarda, alınan paslarda topun kontrolü hayati öneme sahip gol kaydetmek adına. Bu izleyeceğimiz top kontrolü de gelmiş geçmiş en iyi top kontrolü olmaya aday. Kendinden çok emin kaleye giden topu gerçekten ustalıkla durdurmuş oyuncu, kendi takımının golü anca bu kadar ustaca engellenebilirdi.
4 Tonluk Kızgın Fili Tek El Hareketiyle Durdurdu 00:25
4 Tonluk Kızgın Fili Tek El Hareketiyle Durdurdu 789 izlenme - 3 yıl önce Vahşi doğada canlıları takip eden safari ekibinden bir kişi, üzerine gelen kızgın fili tek el işaretiyle durdurmayı başardı.
Maçı Durdurup Oruç Açan Hakem 00:56
Maçı Durdurup Oruç Açan Hakem 428 izlenme - 3 yıl önce Senegal'de oynanan bir maçta maçın hakemi mücadelenin yarısında oyunu durdurarak orucunu açtı. Casa Sport ile Yeggo arasında oynanan lig maçı öncesi tribünlere dağıtılan iftariyeliklerden kendine de alan hakem Gueye, maçın 30. dakikasında oyunu durdurup, dördüncü hakemden aldığı sandviç ile orucunu bozdu. (AA)
Kaygısızlar - Aysel Gürel 00:14
Kaygısızlar - Aysel Gürel 632 izlenme - 3 yıl önce Eleman'ın taksiye binmekten vazgeçmesi üzerine taksicinin "Bütün deliler de beni bulur." isyanı. Ayrıca 2008 yılında kaybettiğimiz çılgın kadın Aysel Gürel'i de saygıyla anıyoruz.
Beşinci Boyut - Taşla Mermiyi Durdurmak 00:44
Beşinci Boyut - Taşla Mermiyi Durdurmak 622 izlenme - 4 yıl önce Beşinci boyutta ki Salih Abimiz iman gücü ile mermi durduruyor. Matrixvari bir efekt ve başarılı bir atış.
Çocuk Sahibi Olmak İçin Geçişlerini Durduran Trans Çift 03:24
Çocuk Sahibi Olmak İçin Geçişlerini Durduran Trans Çift 138 izlenme - 10 ay önce Çift Liam Johnson, 20 ve Racquelle Trammell, 30 yaşlarındaki biyolojik kızlarının ilk doğum günü, asla yaşamayacaklarını düşündükleri bir kutlama. İkisi de bir aileye sahip olmak istediklerini ancak bebek sahibi olmaları için geçişlerini durdurma kararı aldı. Liam bir erkek olarak tanımlanır, ancak hala hamile kalabilir ve doğum yapabilir. Racquelle, sperminin yumurta dölleyebilmesi için östrojen almayı bırakmak zorunda kaldı.
Çalışan Hızarı Elle Durdurmak - Chuck Norris 00:21
Çalışan Hızarı Elle Durdurmak - Chuck Norris 302 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim Türk sinemasıyla yeterince taşak geçip güldük, eğlendik tamam. Şimdi Chuck Norris'in Forest Warrior filmindeki bir sahneyi izleyeceğiz. İçerisinde bir çok absürd sahne bulunan filmin bana göre en ilginç sahnelerinden biri. Dipnot: Chuck Norris, işine geldiği zaman çeşitli orman hayvanlarına dönüşebilen john mckenna adında doğaüstü bir varlıktır. Film için yapılan örnek bir yorum: Ölmeden önce izleyebileceğiniz son film bence. izledikten sonra ölünebilir. -babaerenler
Kavga Etmeye Giden 300 Liseliyi Polis Durdurdu 02:49
Kavga Etmeye Giden 300 Liseliyi Polis Durdurdu 206 izlenme - 3 yıl önce Bolu'da, iki lise arasında oynanan maçın ardından kavga çıktı. Tekbirler getirip kavga ettikleri öğrencilerin okuluna giden 300 öğrenciyi polis güçlükle durdurdu. Bolu'da, iki lise arasında oynanan futbol karşılaşmasının ardından kavga çıkarken, tekbirler getirip kavga ettikleri öğrencilerin okuluna giden yaklaşık 300 öğrenciyi polis güçlükle durdurdu. Karaçayır Mahallesi'nde bulunan sahada İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi arasında oynanan maçta kavga çıktı. İki okulun öğrencileri maç sonrası birbirlerine saldırdılar. TEKBİR GETİREREK CADDEYİ BİRBİRİNE KATTILAR Polis ekiplerinin müdahalesinin ardından kaçmaya başlayan yaklaşık 300 öğrenci hep bir ağızdan ya Allah bismillah Allahu ekber diye bağırıp tekbir getirerek, İzzet Baysal Caddesi'ne çıktı. Kentin en işlek caddesini birbirine katan öğrenciler önlerini kesen polis ekiplerinden de koşarak kaçmaya çalıştılar. Yürümelerini engellemek isteyen polis ekiplerine bağıran öğrenciler kavga ettikleri öğrencilerin eğitim gördüğü Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne gitmek için yürüyüşe devam ettiler. İzzet Baysal Caddesi'nde bir süre yürümeye devam eden öğrenciler polis engeliyle karşılaşınca geri döndüler. Kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına küfürler edip, hakaretler savuran öğrenciler tekrar İzzet Baysal Caddesi'nden yürüyerek Tabaklar Mahallesi'nde bulunan okullarına doğru yürüdüler.
Arabayı Durdurup Türk Bayrağını Yırtmak İsteyen Ermeniler 03:42
Arabayı Durdurup Türk Bayrağını Yırtmak İsteyen Ermeniler 308 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği önünde toplanan Türkler, Türkiye lehine sloganlar atıp ellerindeki Türk Bayraklarını dalgalandırırken, karşı kaldırımda toplanan Ermenilerin Türk bayrağını yırtmak istemesine üzerine gerginlik yaşandı. Aracı ile Ermeni grubun önünden aracının içinde bulunan Türk Bayrağıyla geçen bir Azerbaycan vatandaşını Ermeniler durdurarak aracın içindeki bayrağı aldı.
Şehirler Arası Otobüsü Durdurup Muavine Saat Sormak 00:34
Şehirler Arası Otobüsü Durdurup Muavine Saat Sormak 286 izlenme - 3 yıl önce Acil bir şekilde dayak yemeye ihtiyacı olan, adrenalin tutkunu her insanın yapması gereken eylem. Muavinin tepkisi fazla değil eksik. Gecenin bi yarısı belki uyku sersemi otobüsten inince de "Bu saatte saat mi olur" gibi mükemmel bir vecizeye imza atıyor. Harbiden lan bu saatte saat mi olur?
Dur İhtarına Uymayan Lastiği Durdurmaya Çalışmak - Filistin 00:29
Dur İhtarına Uymayan Lastiği Durdurmaya Çalışmak - Filistin 275 izlenme - 3 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki israilin komik askerlerinin yeni bir saçmalıklarına daha rastlamayalım. bayır aşağı doğru hızla ivme kazanan lastiği durdurmaya çalışan askerler 12. saniyede lastiğe dur ihtarı çekiyor, ancak ikaza aldırış etmeyen lastik hızla askerlerin üzerine doğru ilerliyor ve devamını izliyoruz
Kaçan Tırı Taşla Durdurmaya Çalışmak (Rus Polisi) 02:34
Kaçan Tırı Taşla Durdurmaya Çalışmak (Rus Polisi) 262 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Rusya'da kaçan otomobil yüklü Tır şöförü ve peşine takılan polisler Tır'ı durdurmak için ilginç bir yönteme başvurdular. Görüntüler polis araç kamerasından çekildi. Görüntülerde Polisin Tır'ı durdurmak için ilginç bir şekilde yerden aldığı taşı atması Rus polisinin bu olaylar karşısında ne kadar yaratıcı olduğu gösteriyor. Sonunda Tır'ı durduran polisler derin nefes alıyorlar.
Topu Çizgide Durdurup Kafayla Gol Atmak 00:49
Topu Çizgide Durdurup Kafayla Gol Atmak 268 izlenme - 3 yıl önce Mahalle arası maçlarda rakiple dalga geçmek için vazgeçilmez bir gol atma çeşidi. Artık olay koptuğunda, top boş kalede durdurulup kafayla gol atılırdı. Zaten bu golden sonra ya kavga çıkar, ya maç bitirilir ya da eşşeğin sikine kurdele takılırdı. Son cümleye kadar çok iyi gittim aslında ama ben de anlamadım birden saçmaladım ya neyse artık. Yalnız bu tip bir golün buradan çıkmasını beklerken; tee Güney Afrika'dan çıkması içimde bir burukluk, midemde ekşime yarattı. Gidip lansor alayım.
İlahi Güç İle Araba Durdurmak! 00:22
İlahi Güç İle Araba Durdurmak! 281 izlenme - 5 yıl önce Arabaya son dokunan adama dikkat
1 Mayıs'ta Tek Başına Kitaplı Eylem 02:51
1 Mayıs'ta Tek Başına Kitaplı Eylem 219 izlenme - 3 yıl önce Taksim Tarlabaşı Bulvarı üzerinde 1 Mayıs nedeniyle güvenlik önlemi alan polislerin yanına yaklaşan bir kadın elindeki “Das Kapital” adlı kitabı göstererek ilginç bir eylem yapmak istedi. Taksim Meydanı’na yürümek isteyince gözaltına alındı.
Kaç Su Dolu Balon Mermiyi Durdurur 03:25
Kaç Su Dolu Balon Mermiyi Durdurur 158 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarıyla iddiaya tutuşan kahramanımız sırayla dizilmiş su dolu balonlarımıza ateş edilmesi halinde kaçıncıda yavaşlayacağını ve duracağını ölçüyor.
Messi'yi Durdurmak Mümkün Değil 01:03
Messi'yi Durdurmak Mümkün Değil 221 izlenme - 6 yıl önce Messi'yi Durdurmak Mümkün Değil
Sokaktaki Su Birkintisinden Geçmenin En Çakal Yolu 00:20
Sokaktaki Su Birkintisinden Geçmenin En Çakal Yolu 243 izlenme - 3 yıl önce Su birikintisinden geçmenin en kurnazca yolu bu arkadaşın uyguladığı olsa gerek ancak ülkemizde taksiler dahil herkes hızlıca araç kullandığı için her türlü ıslanıyorsun, ayrıca ülkemizde denenmesi de farklı sonuçlar doğurabilir.
Gandalf Kostümüyle Tren Durdurmak 01:15
Gandalf Kostümüyle Tren Durdurmak 178 izlenme - 3 yıl önce Gandalf kostümlü adam ve Hobbit arkadaşları, Yüzüklerin Efendisi'ndeki "You shall not pass" sahnesini treni durdururarak baştan canlandırıyorlar; ama eğlenmeyen bir kişi var.
Neymar'ı durdurmak mümkün değil! 00:57
Neymar'ı durdurmak mümkün değil! 180 izlenme - 6 yıl önce 6 Kişi birden geçip muhteşem bir gole imza attı...
Kazlıçeşme Mitingine Giden Belediye Otobüslerini Durdurmak 00:51
Kazlıçeşme Mitingine Giden Belediye Otobüslerini Durdurmak 113 izlenme - 3 yıl önce Olay bugün Kadıköy'ün Kozyatağı semtinde meydana geldi. Belediye otobüsleri ile Kazlıçeşme Mitingine insan götürüldüğünü gören Kozyatağı halkı bayraklarla sokağa çıkıp 4 tane otobüsün önünü kesti. "Halkın otobüsü ile miting yapamazsınız" diye olaya tepki gösteren halk, gezi parkı direnişine destek sloganları attı. Çevik kuvvetin mahalleye gelmesiyle ortam gerilse de Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün gelip konuşma yapmasıyla ortam yumuşadı. Mahalle halkı, mitingin başlangıç saati olan 18.00'da otobüslerin geçişine izin verdi.
Barzani'yi Başbakan Sanan Kadın 02:27
Barzani'yi Başbakan Sanan Kadın 174 izlenme - 3 yıl önce Dolmabahçe’deki Başbakanlık Ofisi’ne gelen Irak Kürdistan Özerk Bölgesi Başkanı Neçirvan Barzani’yi Başbakan Ahmet Davutoğlu sanan yaşlı kadın, konvoyun önüne atlayarak ortalığı birbirine kattı. Yaşlı kadının amacı Davutoğlu'nu görmek ve konuşmak istediğini belirtti.
Manyetik Askı 04:54
Manyetik Askı 205 izlenme - 4 yıl önce Manyetik Askı Metali Hiç Bir Şeye Baglantısı Olmadan Havada Durdurma Projesidir Buradaki Mantık Sensörler İle Metal Nesneyi Yukarı Yapışmasını Önlemek Aynı Zamanda Aşagı Düşmesinide Önlemektir Bizim Devremizde O İşlemi Yapmaktadır Aslında