Hoşgeldiniz!

Duruşma Videoları İzle

Almanya’ya İltica – Duruşma 06:22
Almanya’ya İltica – Duruşma 779 izlenme - 3 ay önce Bu film Almanya’daki göçmenlere “Göçmenler ve Mülteciler Bürosunda” yapılan duruşmalar hakkında bilgi vermek amacıyla çekilmiştir. Bu duruşmalar, Almanya’ya kaçış hikayelerinin anlatıldığı görüşmelerdir. Bu bütün iltica müracaatı yapanlar için en önemli anlardır. Çünkü bu görüşmelerden sonra, kişinin mültecilik başvurusunun kabul edilip edilmeyeceğine karar verilir. http://www.asylindeutschland.de http://www.facebook.com/asylindeutsch... info@asylindeutschland.de
Nazmiye Çam Davasında Son Duruşma - Müge Anlı İle Tatlı Sert (15 Mart Çarşamba) 04:18
Nazmiye Çam Davasında Son Duruşma - Müge Anlı İle Tatlı Sert (15 Mart Çarşamba) 326 izlenme - 3 ay önce Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
Gönülden Yaralılar - Cüneyt Arkın & Türkan Şoray (1973 - 87 dk) 01:26:57
Gönülden Yaralılar - Cüneyt Arkın & Türkan Şoray (1973 - 87 dk) 3.796 izlenme - 2 yıl önce Bir şirketin muhasebecisi olan Murat, karısı Zeynep ve kızı Selam ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Bir çetenin üyesi olan Gönül, Murat’ı uyutarak cebinden şirket kasasının anahtarlarını alır. O gece Kenan ve çetesi şirketin kasasını soyarlar. Oyuncular: Cüneyt Arkın, Fatma Girik, Sema Tamer, Erden Alkan, Seyyal Taner, Aynur Aydan, Cemil Can Bıçakçı, Muammer Gözalan, Mehmet Büyükgüngör, Sabahat Işık, Necip Tekçe, Hikmet Taşdemir, Aydın Haberdar, Osman Han, Yusuf Sezer, Oktay Yavuz, Kadir Kök, Ahmet Turgutlu, Atıf Kaptan, Kaya Volkan, Giray Alpan, Erdoğan Seren, Muzaffer Yenen, İhsan Bayraktar, Ekrem Dümer, Zeki Sezer, İbrahim Kurt, Abdi Algül, Niyazi Gökdere, Mustafa Yavuz, Orhan Çoban, Ali Demir , Müfit Kiper, İhsan Özenç, Doğan Tamer, Hayri Arlı, Abdurrahman Palay, Doğan Bavli, Kamran Usluer, Nevin Akkaya , Cüneyt Türel, Rıza Tüzün, Agah Hün, Pekcan Koşar, Sacide Keskin , Gülen Kıpçak, Zafer Önen
temel ile dursun - duruşma 02:14
temel ile dursun - duruşma 2.558 izlenme - 7 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
Zafer Algöz'den Cengiz Kurtoğlu Şarkıları 01:32
Zafer Algöz'den Cengiz Kurtoğlu Şarkıları 692 izlenme - 2 yıl önce Umur Bugay'ın senaryosunu yazdığı ,Bizimkiler dizisinin oyuncularının ağırlıklı olarak rol aldığı "Duruşma" filminden iki sahne. Zafer Algöz'ün Cengiz Kurtoğlu yorumları alkışlanası. "Duvar-Duvardaki resim" göndermesi ise değme kült filmlere taş çıkartacak cinsten.
Adolf Hitler'in Mahkeme Duruşmaları ve Avukatsız İkna Kabiliyeti 08:57
Adolf Hitler'in Mahkeme Duruşmaları ve Avukatsız İkna Kabiliyeti 539 izlenme - 2 yıl önce Hitler: The Rise Of Evil / Hitler: Kötülüğün Yükselişi adlı 2003 yapımı filmden bir alıntı. Hitler'i görüşü ve siyasi bakımından fazla sevmem fakat video cidden güzel ve etkileyici. Bir gün basarlarsa yuvanızı sovyetler, hiç üşenmeyin öldürün kendini hemen!
Ahmet Şahbaz'a Duruşmada Saldırı 01:00
Ahmet Şahbaz'a Duruşmada Saldırı 276 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı olaylarında Ethem Sarısülük'ü silahla öldüren polis memuru Ahmet Şahbaz'a duruşma salonunda saldırıldı. Olaylar an be an kameraya yansıdı. O günde söyledim şimdide söylüyorum, bu olaylardan sonra polise acırsam ne olayım.
Fal Bakarak Yargılama Yapan Yargıç 00:41
Fal Bakarak Yargılama Yapan Yargıç 159 izlenme - 3 yıl önce Norveç'te geçtiğimiz yıl düzenlediği iki saldırıda 77 kişiyi öldüren ırkçı cani Anders Behring Breivik'in yargılanması esnasında Mahkeme heyetindeki beş yargıçtan biri olan Ernst Henning Eielsen, duruşma sırasında, kameralara, bilgisayarında iskambil falı bakarken yakalandı.
Duruşma Hidra İtaat 02:39
Duruşma Hidra İtaat 158 izlenme - 3 yıl önce Duruşma Hidra İtaat
Duruşma Salonu 02:34
Duruşma Salonu 392 izlenme - 8 yıl önce
Silivri Duruşması Görüntüleri (13.12.2012) 06:09
Silivri Duruşması Görüntüleri (13.12.2012) 113 izlenme - 2 yıl önce Geçen yıl Ergenekon tutuklularının yargılandığı mahkeme salonunda yaşananları izliyoruz. Uygulanan! adalete, karşı avukatların ve salonun gösterdiği çaba inanılmaz .''Silivri Toplama Kampı'' deyimini destekler nitelikte bir duruşma.
Ali İsmail Korkmaz Duruşmasında Yoğun Güvenlik Önlemleri 03:50
Ali İsmail Korkmaz Duruşmasında Yoğun Güvenlik Önlemleri 186 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de geçen yıl Gezi Parkı protestoları sırasında saldırıya uğrayıp 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüyle ilgili açılan davanın ilk duruşması bugün Kayseri’de yapılacak. Birçok kentten duruşmayı izlemek için otobüslerle Kayseri' ye doğru yola çıkan vatandaşlar, kentin girişinde durdurularak aranıyor. SANIKLAR ADLİYEYE GETİRİLDİ Ali İsmail Korkmaz davasının tutuklu 5 sanığı adliyeye getirildi. Kayseri'de, eski adliye binasında görülecek olan dava öncesinde, arama noktalarından geçmek isteyen ve davaya müdahil olmak isteyen avukatlar ile polis arasında tartışma çıktı. Tartışmanın yatışması sonrasında, Ali İsmail Korkmaz davasının tutuklu 5 sanığı cezaevi aracı ile eski adliye binasının arka kapısına getirildi. Sanıklar, jandarma ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri çerçevesinde içeriye alındı.
Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı 02:29
Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı 134 izlenme - 4 yıl önce Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı Ergenekon Duruşmasına Katılmak İsteyen Gruplar Polis Engeline Takıldı
Gözaltına Alınan Eylemcinin Haykırışları (1999) 01:25
Gözaltına Alınan Eylemcinin Haykırışları (1999) 87 izlenme - 2 yıl önce Polisler tarafından etrafınız kuşatılmışsa ya mücadelenizi sürdürmek maksadıyla klişeleşmiş sloganlarınızdan bir kuple kondurursunuz ya da imdat temalı haykırışlar eşliğinde polislerden ricada bulunursunuz. 99 senesinde İBDA-C lideri Salih Mirzabeyoğlu'nun DGM'deki duruşmasında toplanan şeriat yanlısı göstericilerin istemleri hayli hiddetlidir. Polisler ise muntazam bir ortam için eylemcileri elden ele polis otobüsüne alma gayretindedir. Sondaki korkusuz mücahit ise bu kasvetli ortamın renkli bonusudur.
Anarchy Ft.  Raptiva & Serbaz - Son Duruşma ( Cutz 02:50
Anarchy Ft. Raptiva & Serbaz - Son Duruşma ( Cutz 214 izlenme - 7 yıl önce mutasyon records 2009 anarchy serbaz raptiva son duruşma cutz dj kano
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 01:41
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 5 izlenme - 3 ay önce Tanıkların dinlendiği duruşma, yine tanık dinlenmesi için ertelendi. Gizlilik kararı olan duruşmada seslerin sık sık yükselerek duruşma salonunun dışından da duyulması da dikkat çekti.
Çarşı Davasında İlk Duruşma Sona Erdi 00:35
Çarşı Davasında İlk Duruşma Sona Erdi 40 izlenme - 3 yıl önce Darbeye teşebbüs etme suçundan yargılanan, aralarında Çarşı grubu üyelerinin de bulunduğu 35 kişinin duruşması sona erdi. Hakim, yurt dışına çıkış yasaklarını kaldırdı.
tapu operasyonunda duruşma günü 02:00
tapu operasyonunda duruşma günü 72 izlenme - 7 yıl önce tapu operasyonunda duruşma günü
Eskişehirspor'un Cas'daki Duruşması - 02:12
Eskişehirspor'un Cas'daki Duruşması - 6 izlenme - 3 yıl önce Eskişehirspor Kulübü Başkan Vekili Ahmet Yalçın, Eskişehirspor'un Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesindeki (cas) Duruşmasına İlişkin, "2 Temmuz'daki Duruşmamız İçin Hazırlıklarımızı Tamamladık.