Hoşgeldiniz!

duruşma

Duruşmada Ceza Aldığını Öğrenen General Zehir İçti 00:29
Duruşmada Ceza Aldığını Öğrenen General Zehir İçti 5.852 izlenme - 2 ay önce Eski Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesindeki (ICTY), "Prlic ve diğerleri" davasının temyiz duruşmasında, eski Hırvat general Slobodan Praljak'a 20 yıl hapis cezası kararı verildiğinin açıklanmasının ardından, Praljak'ın zehir içtiği iddiasıyla duruşmaya son verildi.
Duruşmada Zehir İçen İşkenceci General Slobodan Praljak 00:29
Duruşmada Zehir İçen İşkenceci General Slobodan Praljak 873 izlenme - 2 ay önce Eski Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesindeki (ICTY), 'Prlic ve diğerleri' davasının temyiz duruşmasında, eski Bosnalı Hırvat general Slobodan Praljak'a 20 yıl ceza verildi. Praljak kararın açıklandığı esnada zehir olduğu iddia edilen elindeki sıvıyı içti. Olayın ardından duruşmaya son verildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Almanya’ya İltica – Duruşma 06:22
Almanya’ya İltica – Duruşma 797 izlenme - 10 ay önce Bu film Almanya’daki göçmenlere “Göçmenler ve Mülteciler Bürosunda” yapılan duruşmalar hakkında bilgi vermek amacıyla çekilmiştir. Bu duruşmalar, Almanya’ya kaçış hikayelerinin anlatıldığı görüşmelerdir. Bu bütün iltica müracaatı yapanlar için en önemli anlardır. Çünkü bu görüşmelerden sonra, kişinin mültecilik başvurusunun kabul edilip edilmeyeceğine karar verilir. http://www.asylindeutschland.de http://www.facebook.com/asylindeutsch... info@asylindeutschland.de
temel ile dursun - duruşma 02:14
temel ile dursun - duruşma 2.574 izlenme - 8 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
Duruşma Sırasında Zehir İçerek İntihar Eden General 00:29
Duruşma Sırasında Zehir İçerek İntihar Eden General 47 izlenme - 2 ay önce Eski Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesindeki (ICTY), 'Prlic ve diğerleri' davasının temyiz duruşmasında, eski Bosnalı Hırvat general Slobodan Praljak'a 20 yıl ceza verildi. Praljak kararın açıklandığı esnada zehir olduğu iddia edilen elindeki sıvıyı içti. Olayın ardından duruşmaya son verildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zafer Algöz'den Cengiz Kurtoğlu Şarkıları 01:32
Zafer Algöz'den Cengiz Kurtoğlu Şarkıları 759 izlenme - 3 yıl önce Umur Bugay'ın senaryosunu yazdığı ,Bizimkiler dizisinin oyuncularının ağırlıklı olarak rol aldığı "Duruşma" filminden iki sahne. Zafer Algöz'ün Cengiz Kurtoğlu yorumları alkışlanası. "Duvar-Duvardaki resim" göndermesi ise değme kült filmlere taş çıkartacak cinsten.
Adolf Hitler'in Mahkeme Duruşmaları ve Avukatsız İkna Kabiliyeti 08:57
Adolf Hitler'in Mahkeme Duruşmaları ve Avukatsız İkna Kabiliyeti 603 izlenme - 3 yıl önce Hitler: The Rise Of Evil / Hitler: Kötülüğün Yükselişi adlı 2003 yapımı filmden bir alıntı. Hitler'i görüşü ve siyasi bakımından fazla sevmem fakat video cidden güzel ve etkileyici. Bir gün basarlarsa yuvanızı sovyetler, hiç üşenmeyin öldürün kendini hemen!
Ahmet Şahbaz'a Duruşmada Saldırı 01:00
Ahmet Şahbaz'a Duruşmada Saldırı 301 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı olaylarında Ethem Sarısülük'ü silahla öldüren polis memuru Ahmet Şahbaz'a duruşma salonunda saldırıldı. Olaylar an be an kameraya yansıdı. O günde söyledim şimdide söylüyorum, bu olaylardan sonra polise acırsam ne olayım.
Fal Bakarak Yargılama Yapan Yargıç 00:41
Fal Bakarak Yargılama Yapan Yargıç 179 izlenme - 3 yıl önce Norveç'te geçtiğimiz yıl düzenlediği iki saldırıda 77 kişiyi öldüren ırkçı cani Anders Behring Breivik'in yargılanması esnasında Mahkeme heyetindeki beş yargıçtan biri olan Ernst Henning Eielsen, duruşma sırasında, kameralara, bilgisayarında iskambil falı bakarken yakalandı.
Özlem Zengin: Dava Süreçleri Kimsenin Şov Alanı Olamaz 02:34
Özlem Zengin: Dava Süreçleri Kimsenin Şov Alanı Olamaz 7 izlenme - 2 hafta önce Eğrisi Doğrusu bu hafta Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin'i ağırladı. Sivillere ceza muafiyeti ve tek tip kıyafet uygulaması gibi tartışmalı KHK maddeleri değerlendirildi. Özlem Zengin, tek tip kıyafet uygulaması ile ilgili olarak "Duruşma salonları kimsenin şov alanı olamaz" dedi.
Duruşma Salonu 02:34
Duruşma Salonu 392 izlenme - 8 yıl önce
Duruşma Hidra İtaat 02:39
Duruşma Hidra İtaat 158 izlenme - 4 yıl önce Duruşma Hidra İtaat
Silivri Duruşması Görüntüleri (13.12.2012) 06:09
Silivri Duruşması Görüntüleri (13.12.2012) 120 izlenme - 3 yıl önce Geçen yıl Ergenekon tutuklularının yargılandığı mahkeme salonunda yaşananları izliyoruz. Uygulanan! adalete, karşı avukatların ve salonun gösterdiği çaba inanılmaz .''Silivri Toplama Kampı'' deyimini destekler nitelikte bir duruşma.
Liverpoollu Futbolcu Flanagan, Sevgilisini Dövdüğünü İtiraf Etti 00:57
Liverpoollu Futbolcu Flanagan, Sevgilisini Dövdüğünü İtiraf Etti 3 izlenme - 2 hafta önce Liverpool'da forma giyen 25 yaşındaki futbolcu Jon Flanagan, çıktığı duruşmada kız arkadaşını dövdüğünü itiraf etti.
Ali İsmail Korkmaz Duruşmasında Yoğun Güvenlik Önlemleri 03:50
Ali İsmail Korkmaz Duruşmasında Yoğun Güvenlik Önlemleri 186 izlenme - 4 yıl önce Eskişehir'de geçen yıl Gezi Parkı protestoları sırasında saldırıya uğrayıp 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüyle ilgili açılan davanın ilk duruşması bugün Kayseri’de yapılacak. Birçok kentten duruşmayı izlemek için otobüslerle Kayseri' ye doğru yola çıkan vatandaşlar, kentin girişinde durdurularak aranıyor. SANIKLAR ADLİYEYE GETİRİLDİ Ali İsmail Korkmaz davasının tutuklu 5 sanığı adliyeye getirildi. Kayseri'de, eski adliye binasında görülecek olan dava öncesinde, arama noktalarından geçmek isteyen ve davaya müdahil olmak isteyen avukatlar ile polis arasında tartışma çıktı. Tartışmanın yatışması sonrasında, Ali İsmail Korkmaz davasının tutuklu 5 sanığı cezaevi aracı ile eski adliye binasının arka kapısına getirildi. Sanıklar, jandarma ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri çerçevesinde içeriye alındı.
Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı 02:29
Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı 134 izlenme - 4 yıl önce Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı Ergenekon Duruşmasına Katılmak İsteyen Gruplar Polis Engeline Takıldı
Malatya'daki Fetö/pdy Davasında 5. Duruşma Başladı 02:38
Malatya'daki Fetö/pdy Davasında 5. Duruşma Başladı 11 izlenme - 4 ay önce Malatya'daki FETÖ/PDY davasında 5. duruşma başladı Sanıklara urgan atıldıMALATYA - Malatya'da 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin görülen 76 sanıklı davada 5'inci celse başladı.
Soma Davası 20'nci Duruşması Başladı 06:13
Soma Davası 20'nci Duruşması Başladı 1 izlenme - 1 hafta önce Soma davası 20'nci duruşması başladıMANİSA - Manisa'nın Soma ilçesinde, 301 madencinin yaşamını yitirdiği faciayla ilgili 5'i tutuklu 51 sanıklı dava 83 günlük aranın ardından Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde yeniden başladı.
Gözaltına Alınan Eylemcinin Haykırışları (1999) 01:25
Gözaltına Alınan Eylemcinin Haykırışları (1999) 109 izlenme - 3 yıl önce Polisler tarafından etrafınız kuşatılmışsa ya mücadelenizi sürdürmek maksadıyla klişeleşmiş sloganlarınızdan bir kuple kondurursunuz ya da imdat temalı haykırışlar eşliğinde polislerden ricada bulunursunuz. 99 senesinde İBDA-C lideri Salih Mirzabeyoğlu'nun DGM'deki duruşmasında toplanan şeriat yanlısı göstericilerin istemleri hayli hiddetlidir. Polisler ise muntazam bir ortam için eylemcileri elden ele polis otobüsüne alma gayretindedir. Sondaki korkusuz mücahit ise bu kasvetli ortamın renkli bonusudur.
Anarchy Ft.  Raptiva & Serbaz - Son Duruşma ( Cutz 02:50
Anarchy Ft. Raptiva & Serbaz - Son Duruşma ( Cutz 215 izlenme - 8 yıl önce mutasyon records 2009 anarchy serbaz raptiva son duruşma cutz dj kano
Çarşı Davasında İlk Duruşma Sona Erdi 00:35
Çarşı Davasında İlk Duruşma Sona Erdi 40 izlenme - 3 yıl önce Darbeye teşebbüs etme suçundan yargılanan, aralarında Çarşı grubu üyelerinin de bulunduğu 35 kişinin duruşması sona erdi. Hakim, yurt dışına çıkış yasaklarını kaldırdı.
tapu operasyonunda duruşma günü 02:00
tapu operasyonunda duruşma günü 72 izlenme - 8 yıl önce tapu operasyonunda duruşma günü
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 01:41
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 7 izlenme - 10 ay önce Tanıkların dinlendiği duruşma, yine tanık dinlenmesi için ertelendi. Gizlilik kararı olan duruşmada seslerin sık sık yükselerek duruşma salonunun dışından da duyulması da dikkat çekti.
Soma Davasında 19'uncu Duruşma Başladı 04:25
Soma Davasında 19'uncu Duruşma Başladı 1 izlenme - 3 ay önce Soma Davasında 19'uncu duruşma başladıMANİSA - Manisa'nın Soma ilçesinde 301 madencinin yaşamını yitirdiği faciayla ilgili 6'sı tutuklu toplam 51 sanığın yargılanmasına Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde 98 gün sonra tekrar başladı.
UEFA, Cezaya İtiraz Eden Beşiktaş'ı Duruşmaya Çağırdı 02:08
UEFA, Cezaya İtiraz Eden Beşiktaş'ı Duruşmaya Çağırdı 2 izlenme - 7 ay önce UEFA, Beşiktaş'ın Lyon maçına verdiği cezaya itiraz etmesinin ardından siyah-beyazlıları 13 Temmuz'da duruşmaya çağırdı.
Eskişehirspor'un Cas'daki Duruşması - 02:12
Eskişehirspor'un Cas'daki Duruşması - 6 izlenme - 4 yıl önce Eskişehirspor Kulübü Başkan Vekili Ahmet Yalçın, Eskişehirspor'un Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesindeki (cas) Duruşmasına İlişkin, "2 Temmuz'daki Duruşmamız İçin Hazırlıklarımızı Tamamladık.