Hoşgeldiniz!

Dürüstlük Videoları İzle

Anlamassın Yar Seni Seçti Bu Yürek 02:56
Anlamassın Yar Seni Seçti Bu Yürek 12.099 izlenme - 9 yıl önce gökyüzü yıldız olur yıldızlar umut olurrr ben yanlız caresız biterim sen onla aska yenık sevdıgım uzak durma yuregım yanı basımda al canım senın olsun nnn bırakma.................... ben sensız caresız yorgunum haklarim helal olsun bir gun karsıma cıkacaksın delıler gıbı ağlayacaksın.............sevİyorummmmmmmmmmmmmm
İzgörenakın 06:33
İzgörenakın 4.809 izlenme - 7 yıl önce avucunuzdaki kelebek ve kişiliğiniz - dürüstlüğünüz
Arkadaşım 01:40
Arkadaşım 1.893 izlenme - 9 yıl önce canım benim
Dürüstlük 06:57
Dürüstlük 1.510 izlenme - 8 yıl önce dürüst olanlara
İş Görüşmelerinde Dürüst Olsaydık Ne Olurdu? 01:54
İş Görüşmelerinde Dürüst Olsaydık Ne Olurdu? 138 izlenme - 10 ay önce Evet tabii ki, tam aradığınız gibi biriyim.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ezber Bozan İmam 02:33
Ezber Bozan İmam 564 izlenme - 2 yıl önce Vaazda imam namaz kılıp da ihalelere fesat karıştıranlara, işçi hakkı yiyenlere yükleniyor. En dindarımıza varana kadar bir yozlaşma olduğunu söyleyen imam şöyle devam ediyor: “Beş vakit namaz kıldığı halde ihaleye fesat karıştıranları görüyorsunuz. Yemeyip içmeyip aç kalarak oruç tuttuğu halde onun bunun hakkını, hukukunu zimmetine geçiren, vermeyen insanları görüyorsunuz. Her sene Ramazan umresini Kabe’de geçirme hassasiyeti, dindarlığı yarışına girdiği halde, yanında, emri altında çalıştırdığı işçinin hakkını vermeyenlri görüyorsunuz. O zaman dindarlık nedir? Bir hocamızın dediği gibi bir uydurulmuş din var bir de indirilmiş din var.”Allah yardımcısı olsun, piranalar saldırır bugün yarın diyoruz ve videomuzu izliyoruz efendim.
Madonna - Lingo Lingo Şişeler 00:46
Madonna - Lingo Lingo Şişeler 537 izlenme - 2 yıl önce Dürüstlük mü cesaret mi oynarken cesareti seçen Madonna'dan, elindeki su şişesiyle oral yoldan neler yapabileceğini göstermesi istenir. Unutmayınız ki bazen bir şişe sadece bir şişe değildir.
Bülent Ecevit Belgeseli - 1. Bölüm (Bambaşka Düşleri Vardı) 39:30
Bülent Ecevit Belgeseli - 1. Bölüm (Bambaşka Düşleri Vardı) 225 izlenme - 2 yıl önce türk siyasetinin en önemli isimlerinden biri olan Bülent Ecevit'in bugün aramızdan ayrılışının 8. yıldönümü vesilesiyle çok beğendiğim belgeseli paylaşayım dedim.çalıp çırpmadan vatandaşa küfretmeden dövmeden de siyaset adamı olunabileceğinin en önemli göstergesi olan bülent ecevit'i saygıyla anıyoruz.. iyi seyirler. not: belgeselin 2. bölümünü de yakında ekleyeceğim.
Bülent Ecevit Belgeseli - 2. Bölüm (Bu Post Seni Uçuracak) 40:14
Bülent Ecevit Belgeseli - 2. Bölüm (Bu Post Seni Uçuracak) 149 izlenme - 2 yıl önce türk siyasetinin en önemli isimlerinden biri olan Bülent Ecevit'in belgeselinin 2. bölümüyle sitede paylaşmak istedim. belgesel 6 bölümdür.devamı gelecektir.iyi seyirler. 1.bölüm http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/228639/bulent-ecevit-belgeseli-1-bolum-bambaska-dusleri-vardi
54 Vatandaşı Ölünce İstifa Eden Başbakan 00:40
54 Vatandaşı Ölünce İstifa Eden Başbakan 185 izlenme - 2 yıl önce Letonya Başbakanı Valdis Dombrovskis, geçen hafta bir süpermarketin çatısının çökmesi sonucu en az 54 kişinin ölümü ardından istifa etti. Sözcüsü, Başbakan'ın, başkent Riga'da yaşanan trajedinin tüm siyasî sorumluluğunu kabul ettiğini söyledi.
Bir Müslümanda Halis Niyet Nasıl Olmalıdır? 00:25
Bir Müslümanda Halis Niyet Nasıl Olmalıdır? 2 izlenme - 3 hafta önce BİR MÜSLÜMANDA HALİS NİYET NASIL OLMALIDIR?
Aşıklar İçin 03:49
Aşıklar İçin 300 izlenme - 9 yıl önce harıka izlemeye ve dinlemeye deger
siyah incinin laneti dürüstlük 00:34
siyah incinin laneti dürüstlük 174 izlenme - 6 yıl önce
Seviyorum Adam Gbi Herşeyi Höze Alacak Kadar Uğrun 02:54
Seviyorum Adam Gbi Herşeyi Höze Alacak Kadar Uğrun 179 izlenme - 7 yıl önce
Damadım Koray Özcan İçin Hazırlamıştırhediyedir 10:00
Damadım Koray Özcan İçin Hazırlamıştırhediyedir 139 izlenme - 7 yıl önce http//www.izlesene.com/ozo1/koray özcan adına derlenmiştir(hediyedir)
Siyah İncinin Laneti - Dürüstlük 00:34
Siyah İncinin Laneti - Dürüstlük 39 izlenme - 3 yıl önce Siyah İncinin Laneti - Dürüstlük
Kemal Kılıçdaroğlu seyyiddir, dürüstlüğüne inanıyoruz 01:22
Kemal Kılıçdaroğlu seyyiddir, dürüstlüğüne inanıyoruz 1 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu seyyiddir, dürüstlüğüne inanıyoruz.