Hoşgeldiniz!

duş

Genç Kız Duşta Kendini Kaybederse! 03:17
Genç Kız Duşta Kendini Kaybederse! 185.234 izlenme - 3 yıl önce Duş Yaparken Çığrından Çıkan Kız, Yiyecekleri Kafasından Aşağı Boca Etti..
Duştan Çıktıktan Sonra Odaya Biri Girerse 00:05
Duştan Çıktıktan Sonra Odaya Biri Girerse 173.244 izlenme - 3 yıl önce Duştan Çıktıktan Sonra Odaya Biri Girerse Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Periscope'ta Su ve Şampuan İsrafı 08:18
Periscope'ta Su ve Şampuan İsrafı 40.370 izlenme - 8 ay önce Seksi Türk kızı periscope'ta duş alırken yayın yapıyor. Gerekli bilgiler videonun sonunda mevcut. Ha bu arada ben sizin yerinize hallettim: http://bit.ly/1Telaot
Ceyda'nın beklemediği an.. 00:47
Ceyda'nın beklemediği an.. 59.068 izlenme - 1 yıl önce Ceyda Ersoy duştan sonra dinlenirken, birdenbire videoya çekildiğini farkettiğinde..
Selin’le Tazelik Hep Benimle! 00:24
Selin’le Tazelik Hep Benimle! 93.697 izlenme - 3 yıl önce Citrus özlerinden gelen benzersiz ferahlık duygusuyla Selin sizi tazeler, kendinize getirir, canlandırır. Günün her anı taze kalmak için Selin duş jeli, sıvı sabun ve vücut spreyini deneyin.
Teoman - Duş (Canlı Performans) 04:44
Teoman - Duş (Canlı Performans) 7.900 izlenme - 3 ay önce Teoman - Duş (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: bu aşk bizi nereye kadar savurursa o kadar acıtacak canımızı ama olsun daldır elini göğsüme al kalbimi bul damarımı, bas ilacı dindir acımı çok mutluyum şu anda ellerim vücudunda umurumda değil artık dünya son defaymış gibi kaybederken kendimi en ucuz şaraplarda son defaymış gibi kaybederken kendimi sırılsıklam vücudunda eğildim öptüm dudaklarından saç telin vücudumdan küvete aktığında içindeyim içimdesin, anladım aşk kanımda kasıklarımda güneşteyim eriyor balmumum sapır sapır dökük kanatlarım aksın bacaklarından oluk oluk milyonlarca doğmayacak çocuklarım
Havluyu Almayı Unutmak 01:43
Havluyu Almayı Unutmak 11.120 izlenme - 12 ay önce Evde yalnızsanız pek bir sıkıntı yaratmayacak durumdur ancak yine de biraz tuhaf hissedersiniz. Üzerine bir de arkadaşınızın arkadaşları eve gelmiş ve çıplak şekilde onlarla karşılaşırsanız durum biraz daha tuhaflaşabilir...
Askerlikteki Mantıksızlığı Aratmayan Fransızlar ( 18) 01:27
Askerlikteki Mantıksızlığı Aratmayan Fransızlar ( 18) 12.898 izlenme - 1 yıl önce Lejyoner askerlerin duşta kendilerine tanınan 10 saniyelik süre içerisinde almaya çalıştığı duşu izleyeceğiz. hadi bakalım gelsin askerlik anıları.
Giden Günlerim Oldu Farklı Bir Yorum :) 01:53
Giden Günlerim Oldu Farklı Bir Yorum :) 54.628 izlenme - 7 yıl önce adam duşun altında klip çekmiş :)
Astronotlar Uzayda Nasıl Duş Alıyor? 00:23
Astronotlar Uzayda Nasıl Duş Alıyor? 5.116 izlenme - 6 ay önce Uluslararası Uzay İstasyonu'nda görev yapan Britanyalı astronot Tim Peake, yayınladığı bir video ile astronotların nasıl duş aldıklarını gösterdi.
Duş Alan Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 01:22
Duş Alan Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 10.472 izlenme - 11 ay önce Yeni Türkiyenin yeni model hanım kızımız duş alan arkadaşına şaka yapmak istemiş ve olanlar olmuş. Ayakları ıslanan hanım kızımız son saniyede bilgisayarın üzerine kapaklanmaktadır. İyi seyirler.
sarhoş kızın duş keyfi 00:45
sarhoş kızın duş keyfi 30.124 izlenme - 5 yıl önce
Çıplak Kızı En Savunmasız Anında Banyoda Yakaladı 01:11
Çıplak Kızı En Savunmasız Anında Banyoda Yakaladı 1.404 izlenme - 2 ay önce Duş yapmak için banyoya giren sevgilisini en savunmasız anında yakalayan adam, genç kıza öyle bir şaka yapıyor ki görenler 'Böyle sevgili olmaz olsun' demeden edemiyor.
irem candar & teoman - duş 03:42
irem candar & teoman - duş 22.344 izlenme - 5 yıl önce irem candar & teoman - duş - [alisayar]
Duştan Televizyona 04:13
Duştan Televizyona 37.326 izlenme - 7 yıl önce duş şarkıcısı ismail lopus ilk kez canlı yayında
Tuhaf Sorular - Duştan Önce Yaptığınız Son Şey? 01:10
Tuhaf Sorular - Duştan Önce Yaptığınız Son Şey? 2.204 izlenme - 5 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz.Mikrofonumuzu , sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp , tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
Kate Upton'ın Sıcak Bir Duş Videosundan Daha İyi Ne Olabilir? 02:02
Kate Upton'ın Sıcak Bir Duş Videosundan Daha İyi Ne Olabilir? 4.815 izlenme - 10 ay önce Çekimleri Filipinlerde yapılan SI Swimsuit firmasının yeni videosunda firmanın baş modeli Kate Upton oynadı.
Duş Sokağı Sakınleri-unutmak o kadar kolaymı sandı 03:05
Duş Sokağı Sakınleri-unutmak o kadar kolaymı sandı 35.102 izlenme - 7 yıl önce
 Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 10.576 izlenme - 2 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://www.izlesene.com/video/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak/7407309#
Kadınların Yalnız Kalınca Yaptıkları Tuhaf Şeyler 05:27
Kadınların Yalnız Kalınca Yaptıkları Tuhaf Şeyler 5.439 izlenme - 1 yıl önce Meme kontrolü Kadınların birçoğu memelerinin birbirinden farklı olup olmadığını ve boyutlarını gerek ayna karşısında gerek yatakta yalnız anlarında kontrol ediyor. Ayna karşısında memelere şekil vermek, sutyen içlerine materyaller doldurarak denemeler yapmak da yine bu kontrolden sayılıyor. Duş alırken dökülen veya banyo duvarına yapışan saçlara, duvar üzerinde parmakla şekil vermek, saçları top haline getirmek veya bazı harflere benzetmeye çalışmak. Ele geçirilen (bu genellikle bir top taraktır) bir cismi mikrofon yapıp şarkı söylemek, çılgın bir klip çekmek. Komik ve ilginç ifade denemeleriyle yüzü şekilden şekle sokarak telefondan selfie çekmek. Uçuk makyaj denemeleri Veya günlük hayatta kullanılmayan makyaj ürünlerini ev haliyle ayna karşısında uygulamak. Stalklamak! Hoşlanılan kişiyi veya eski sevgiliyi ve bu kişilerin bilumum yakınlarının sosyal medya hesaplarına bakmak. Ayna karşısında sivilceleri ve kırışıklıkları kontrol etmek ve yüzün yaşlandığında alacağı hali anlamaya çalışmak. Saç modelleri denemek Uzun saçlı kadınlar arasında saçlarının kısa olduğunda alacağı hali ayna karşısında çalışmak oldukça popüler. İnternetten saç modellerinin hazırlanma videolarını bulup taklit etmek. Yemek hazırlarken yemek programı sunucusuymuşcasına tarif yapmak Televizyon karşısında L tipi koltukta şekilden şekle girmek Koltuğa adeta sığamamak, hatta amuda kalkmak, takla atmak ve hepsinden sıkılıp sonunda çığlık atmak. Başı yere koyup bacakları koltuğun tepesine değdirmeye çalışmak.
irem teoman duş 04:00
irem teoman duş 13.226 izlenme - 5 yıl önce irem teoman duş
Kezbanlığa Giriş 101 - Serpil Çakmaklı 01:18
Kezbanlığa Giriş 101 - Serpil Çakmaklı 4.981 izlenme - 1 yıl önce Serpil Çakmaklı magazincileri farketmeyen mayolu sanatçı edsıyla yıkanmaktadır. Yeşilçam'ın sivrisineği bile ıska geçmeyen usta oyuncusu Tecavüzcü Çoşkun'sa senarist yüzünden eli kolu bağlı oturmaktadır. Derken Serpil Çoşkun'u farkeder ve kezban kardeşliği andını okur.
Genç Kızdan Duşta İlginç Deneme Videosu 00:28
Genç Kızdan Duşta İlginç Deneme Videosu 2.250 izlenme - 12 ay önce Genç kızın parmaklarıyla yaptığı bu dans büyük beğeni topladı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
 Duştan Sonra Erkekler ve Yeniçeri Ağası Olan Kadınlar 00:06
Duştan Sonra Erkekler ve Yeniçeri Ağası Olan Kadınlar 7.419 izlenme - 3 yıl önce Duştan Sonra Erkekler ve Yeniçeri Ağası Olan Kadınlar
Duştan Çıkmayan Çocuğun Ailesi Tarafından Duşta Kaydedilmesi 00:54
Duştan Çıkmayan Çocuğun Ailesi Tarafından Duşta Kaydedilmesi 3.562 izlenme - 1 yıl önce Duş başlığına bluetooth'lu hoparlör ekleyen aile daha sonrasında çocuklarının duşta daha uzun süre kaldığını fark etmeleri üzerine meraklarını gidermek adına kaydettikleri videoyu izliyoruz.
Babayla Duş Alma Simülasyonu - Shower With Your Dad Simulator 01:36
Babayla Duş Alma Simülasyonu - Shower With Your Dad Simulator 2.515 izlenme - 10 ay önce Geçtiğimiz aylarda Steam'in Greenlight'ına konuk olan yapım Shower With Your Dad Simulator (Babanızla duş alın)(!) sonunda yeşil ışık almış ve Steam üzerinden satışa çıkmış. Oyunun konusuna gelirsek babanızla duş aldığınız bir oyun bu (tövbeler olsun). Üstüne üstlük bu oyun (oyunlardan özür diliyorum), tam 2 liralık fiyat etiketine sahip, hepsini geçtim, 1900 kullanıcı incelemesinin 1850'sinden olumlu yorum almayı başarmış. Neyse, lafı fazla uzatmayalım sizleri oyunun fragmanı ile baş başa bırakayım.sonumuz hayrolsun nereye gidiyo bu yeni esil anlamış değilim.
Kırmızı Gece - Sevtap Parman & Selçuk Özer (1988 - 69 dk) 01:08:44
Kırmızı Gece - Sevtap Parman & Selçuk Özer (1988 - 69 dk) 5.638 izlenme - 11 ay önce Yönetmen : Şahin Gök Senaryo : Bülent Kayabaş Yapımcı : Nazmi Özer Görüntü Yönetmeni : Ertunç Şenkay Tür : Dram, Macera Özellikler : 35 mm, Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular : Sevtap Parman, Selçuk Özer, Cengiz Sezici, Güney Kurnaz, Murat Soydan, Müdrike Coşansu, Güner Ümit, Yaman Okay Konu: Serpil Çakmaklının "İşte Kadın" tarzında "turkish thriller" filmi. İki filmin tarzı ve konusu birbirine benziyor cünkü iki filminde senaryosunu Bülent Kayabaş yazmış ve iki filmdede Selçük Özer başrol oyuncuları taciz eden bir sapiği canlandırıyor. İki filmi daha iyi incelerseniz Şelçuk Özerin aynı tarzda giyindiğini bile görebilirsiniz. Filmde bol bol erotik sahneler yer alıyor.Bayan popo lakaplı Sevtap Parman bol bol popo şhow yapıyor ve filmde daha fazlası bile var. Film seks ve hollywood filmi kokuyor herhalde onun için filmi çok beğendim.İzlerken sanki yabancı bir hollywood filmi izliyordum.Sevtap Parman filmin ilk yarısında M.Jacksonın "Bad" parçasında dans ederkende görebiliriz gerçekten çok eğlenceli bir sahne. Hollywoord tarzı turkish thriller filmleri seviyorsanız ve Sevtap Parmanın vücüdünü merak ediyorsaniz izleyin. (Konu açıklaması alıntıdır)
Duş Jeli İle Slime Yapmı Kocaman Esnek Slime  | DIY Kendin Yap 11:43
Duş Jeli İle Slime Yapmı Kocaman Esnek Slime | DIY Kendin Yap 493 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar sizlere traş köpüğünden yapılan slime ile harika bir dev sürpriz yumurta hazırladık ve içinede en sevilen paketler yumurtalar oyuncaklar koyduk mutlaka izleyin bayılıcaksınız :))
Helen Flanagan ve Ashley Roberts duş sahnesi ekrana kilitledi 00:27
Helen Flanagan ve Ashley Roberts duş sahnesi ekrana kilitledi 8.222 izlenme - 4 yıl önce Helen Flanagan ve Ashley Roberts'ın duş sahneleri erkekleri ekrana kilitledi. I'm a Celebrity yarışmasının güzel yıldızları Helen Flanagan ve Ashley Roberts'ın duş sahneleri izlenme rekorları kırıyor...
Erkeklerde Göğüs Yoktur - Raziye 02:06
Erkeklerde Göğüs Yoktur - Raziye 4.025 izlenme - 1 yıl önce Takvimler 1990 yılını gösterirken Yeşilçam gene sanatsal bir filmle entellik sınırını yükseltecektir. Emrah filmlerinin bir kaçında hayatı kaymış kız rolünü oynayan Yasemin Öymen, Raziye isimli bu filmde sütyenin yazın rahatsızlık verdiğinden bahsederken, sitemizin en önemli unsurlarından olan göğüslere yapılan atıfı sanatseverlerle paylaşmak boynumuzun borcudur. Filmin tamamı İçin; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101535/raziye-yasemin-oymen-1990-75-dk