Hoşgeldiniz!

düşerken

Aşık Sefai - Kan Düşerken Toprağa 03:24
Aşık Sefai - Kan Düşerken Toprağa 10.310 izlenme - 6 yıl önce
[TROLL] Pandik Düşerken Muza Basıp Kolunu Vurarak Güldüğü İçin Öldü - Minecraft Patron Avı 13:47
[TROLL] Pandik Düşerken Muza Basıp Kolunu Vurarak Güldüğü İçin Öldü - Minecraft Patron Avı 3.270 izlenme - 2 yıl önce Çok ucuza orijinal Minecraft: https://minecraftity.com Başlık tamamen troll arkadaşlar bende deneyeyim dedim uzun başlık nasıl oluyormuş :D (Bu bölümde izleyicilerin olmamasının sebebi bu serinin fazla sevilmesi eğer bu videoya +6000 LİKE gelir ise birdahaki video izleyicilerle ve ben size değer veriyorum aynısınıda sizden istiyorum! Ali:https://www.youtube.com/user/TheOyundaAli Anılcan:https://www.youtube.com/channel/UCSQ_nHb59JkHNn2rf4OOxbg ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda Patron Avına Come back yaptık!
Kız Arkadaşı Kayalıklardan Düşerken Verdiği Tepki Tartışma Yarattı 00:33
Kız Arkadaşı Kayalıklardan Düşerken Verdiği Tepki Tartışma Yarattı 406 izlenme - 1 yıl önce Genç adamın uçurum kenarından düşen sevgilisine verdiği tepkiye gelen eleştiriler, sosyal medyada çığ gibi büyüyor. Uçurumun kenarından denize atlamak üzere olan çiftin yaşadığı sıra dışı anların görüntüsü o kadar ilgi çekti ki, kısa bir sürede viral haline geldi. Kimliği açıklanmayan kadın, kayalıklardan denize doğru atlamaya karar verdiği sırada dengesini yitirdi. Genç kadın, düşmemek için erkek arkadaşının ayak bileğini tutmaya çalıştı fakat sevgilisinin ayağını geri çekmesi üzerine suya düştü. Sosyal paylaşım sitesi Reddit’te yayınlanan bu görüntülerden sonra pek çok kişi, sevgilisi uçurumdan düşen adamın umursamaz tavırlarına sinirlendi. Video görüntülerine yorum yapan bazı kullanıcılar, uçurumdan düşen kadının başına gelen durumun hayati risk taşıdığını ve erkek arkadaşının tutumunun hayatına mâl olabileceğini ifade etti. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise adama destek vererek, aynı durumda benzer bir tepki vereceklerini ifade etti. İngiliz basınına yansıyan haberlerde, oldukça yüksek bir noktadan aşağı düşen kadının akıbetinin bilinmediği belirtildi.
Geceleri Ay Düşerken Üzerime 01:31
Geceleri Ay Düşerken Üzerime 1.636 izlenme - 7 yıl önce söz eylem karabulut müzik hamiyet kazancı geceleri ay düşerken üzerime umutlarımı çalarken geceler yokluğun bir bıçak gibi her saplandığında göz yaşlarımın içinde hep ben seni sevdim hayatı bana zindan ettiğinde bu zindanda müebbet verdiğinde aç susuz sabahladığım gecelerde yinede isyan etmedim hep ben seni sevdim
Uçak Düşerken Düşüş Anını Videoya Alan Yolcu 02:58
Uçak Düşerken Düşüş Anını Videoya Alan Yolcu 633 izlenme - 2 yıl önce Hawaii'de bir jet yakıt sorunu nedeniyle suya düşüyor, pilotlar her ne kadar kontrollü bir düşüş gerçekleştirseler de, Loretta Fuddy isimli bir yolcu bu kazadan sağ kurtulamıyor. Bir yolcu bu anı kamerasıyla kayıt altına alıyor. Dikkat ederseniz adamlar sizin videoyu izlerken ki haliniz kadar soğukkanlı.
düşerken basamakları saymak zor olmalı 01:04
düşerken basamakları saymak zor olmalı 360 izlenme - 8 yıl önce
Nem - Melekler Düşerken 02:53
Nem - Melekler Düşerken 105 izlenme - 5 yıl önce Nem - Melekler Düşerken - Güneşte Yalnız - Diğer
Ahmetakif 00:27
Ahmetakif 63 izlenme - 7 yıl önce çoçukca