Hoşgeldiniz!

Dusk Till Dawn

from dusk till dawn fragmanı 3 01:20
from dusk till dawn fragmanı 3 10.484 izlenme - 6 yıl önce gecko biraderler rüzgarı arkalarına alıp meksika'nın özgür ortamına doğru bir yolculuğa çıkarlar. texas'ta sıkı bir soygun yaptıklarından dolayı ne olur ne olmaz diye bir rahip ve ailesini de yanlarında rehin olarak bulundururlar. rnrnbuluşma için bir meksika barının kapısını aşındırdıklarında başlarına geleceklerden habersizdirler. mekan kesinlikle vampirlerin içeri alınmadığı barlardan değildir.
Salma Hayek / From Dusk Till Dawn 04:00
Salma Hayek / From Dusk Till Dawn 2.732 izlenme - 3 yıl önce From The Original Motion Picture ( Robert Rodriguez | Quentin Tarantino) From Dusk Til Dawn.
Karanlıktan Şafağa - Salma Hayek'in Efsane Dansı 04:48
Karanlıktan Şafağa - Salma Hayek'in Efsane Dansı 1.344 izlenme - 2 yıl önce Quentin Tarantino'nun diğer filmlerine göre biraz az bilinen ama bana göre efsane filmlerinden olan '96 yapımı From Dusk Till Dawn -Karanlıktan Şafağa- 'dan efsane Salma Hayek dansı. İçeriğin hem nostalji olmasından hem de meme içermesinden dolayı siteye yakışacağını düşünüyorum. Ayrıca Tarantino'nun ayak fetişi olduğunu biliyoruz ve filmin yönetmeni olarak da kendine geçtiği kıyak da unutulmaz. Tabi bir de bu sahneden sonra işler karışıyor ve eğlence başlıyor..
From Dusk Till Dawn: The Series - Pandemonium Dans Sahnesi 01:20
From Dusk Till Dawn: The Series - Pandemonium Dans Sahnesi 669 izlenme - 3 yıl önce
From Dusk Till Dawn 3 01:26
From Dusk Till Dawn 3 869 izlenme - 4 yıl önce Bu film 1900`lerde Meksika`da tehlikeli yerel bir suçlu olan Johnny Madrid`in, darağacından kaçmasıyla ve idamcının kızı Esmeralda`yı, Amerikalı bir kadın suçlu olan Reece`nin yardımıyla, kaçırmasıyla başlar. İdamcı ve bölge polisi tam da peşlerindeyken Johnny takımıyla karşılaşır ve hep beraber içinde ünlü yazar Ambrose Bierce`ı ve yeni evli çift John ve Mary Newlie`yi taşıyan yolcu katarını yağmalarlar. Gece çökerken tüm gruplar ilginç bir biçimde vampirler tarafından işletilen ve başlarında vampir rahibe Quixtla`nın bulunduğu han/genelev tarzında bir yere gelirler. Quixtla Esmeralda`yı aramaktadır, zira o yarı insan, yarı vampir prenses Santanico Pandemonium`dur ve tüm insanlar gece bu kan emicilerden sağ kurtulabilmek için güçlerini birleştirmek zorundadırlar.
From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money 01:07
From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money 951 izlenme - 4 yıl önce Meksika\'daki bir bankayı soymak üzere anlaşan beş hırsız, hazırlıklarını tamamlayıp bir yerde buluşmaya söz verirler. Randevu yerine giderken, içlerinden bir tanesi biraz iyi vakit geçirmek için Titty Twister adlı bir bara uğrar. Ancak o barda başına gelenler ona hiç de iyi vakit geçirtmemiştir. Onun başına gelenler, soygunu yapıp birlikte kaçtıkları arkadaşları ve onların peşine düşen şerif ile yardımcıları için de tam bir kabusa dönüşecektir.
from dusk till dawn 01:21
from dusk till dawn 1.047 izlenme - 6 yıl önce gecko biraderler rüzgarı arkalarına alıp meksika'nın özgür ortamına doğru bir yolculuğa çıkarlar. texas'ta sıkı bir soygun yaptıklarından dolayı ne olur ne olmaz diye bir rahip ve ailesini de yanlarında rehin olarak bulundururlar. rnrnbuluşma için bir meksika barının kapısını aşındırdıklarında başlarına geleceklerden habersizdirler. mekan kesinlikle vampirlerin içeri alınmadığı barlardan değildir.
From Dusk Till Dawn: The Series - Exclusive Clip - Pandemonium Dance (2014) Eiza Gonzalez Hd 01:19
From Dusk Till Dawn: The Series - Exclusive Clip - Pandemonium Dance (2014) Eiza Gonzalez Hd 601 izlenme - 3 yıl önce From Dusk Till Dawn: The Series - Exclusive Clip - Pandemonium Dance (2014) Eiza Gonzalez Hd
From Dusk Till Dawn: The Series - Exclusive Clip - Pandemonium Dance (2014) Eiza Gonzalez Hd 01:20
From Dusk Till Dawn: The Series - Exclusive Clip - Pandemonium Dance (2014) Eiza Gonzalez Hd 488 izlenme - 3 yıl önce From Dusk Till Dawn: The Series - Exclusive Clip - Pandemonium Dance (2014) Eiza Gonzalez Hd
Salma Hayek / From Dusk till Dawn (HD720). Karanlıktan Şafağa 04:00
Salma Hayek / From Dusk till Dawn (HD720). Karanlıktan Şafağa 184 izlenme - 2 yıl önce From the Original Motion Picture ( Robert Rodriguez & Quentin Tarantino)From Dusk Til Dawn.(For the Best Sound and Vision use HD720).