Hoşgeldiniz!

düşü

inek 02:30
inek 6.332 izlenme - 8 yıl önce
Ekim Düşü Fragman 02:18
Ekim Düşü Fragman 7.632 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jake Gyllenhaal, Chris Cooper, Laura Dern gibi isimlerin yer aldığı Ekim Düşü filminin resmi fragmanı.
Bozkırın Düşü - Belgesel 26:23
Bozkırın Düşü - Belgesel 648 izlenme - 1 yıl önce Orta Asya bozkırlarında yarı göçebe bir yaşam süren Türklerin tarih boyunca verdikleri var olma serüvenlerini anlatan güzel bir belgesel. Hayatları boyunca olmazsa olmaz at, avrat, silah üçlemesiyle yaşamış, üçü bir araya gelince sırtı yere gelmeyen Türklerin gelenek, görenek ve gündelik yaşamından kesitler hoş bir şekilde sunulmuş. İnsan izledikçe "nereden nereye" deyip, tarihte yolculuğa başlıyor . Ozanların sazında, efsanelerin sözünde yinelenip duran bir öğüt vardır "geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez".
cevapsiz sorular 04:30
cevapsiz sorular 895 izlenme - 7 yıl önce sessİzcadde
Bıraktığım düşü kim büyütecek 04:26
Bıraktığım düşü kim büyütecek 216 izlenme - 4 yıl önce Bıraktıgım düşü kim büyütecek
fatih kadir şar - beste [kur düşü] 00:53
fatih kadir şar - beste [kur düşü] 133 izlenme - 5 yıl önce öylesine yaptık umarım beğenmişinizdir.
October Sky (1999) - Final Sahnesi 02:51
October Sky (1999) - Final Sahnesi 59 izlenme - 1 yıl önce Homer Hickam ve arkadaşlarının hayatından uyarlanan 1999 yapımı "Ekim Düşü" filminin final sahnesi. "Ekim Düşü (Özgün adı: October Sky) yönetmenliğini Joe Johnston'ın üstlendiği 1999 ABD yapımı biyografik film. Filmin başrollerini Jake Gyllenhaal, Chris Cooper ve Laura Dern paylaşmaktadır. Film bir madencinin oğlu olan Homer Hickam isimli bir gencin gerçek hikayesine dayanmaktadır. Sovyet mekiği Sputnik 1in fırlatılışından çok etkilenen Homer'ın babasının karşı gelmesine rağmen amatör roket yapımı ile uğraşması ve sonunda bir NASA mühendisi olması sürecinde gerçekleşen olaylar anlatılmaktadır." Kaynak: Vikipedi
Zülfü Livaneli - Kurtuluş Düşü 02:55
Zülfü Livaneli - Kurtuluş Düşü 28 izlenme - 1 yıl önce Mapusanelerde ışığıydı hürriyetimin ekmeğimin katığıydı sürgünde her biten akşamdaydı, her başlıyan günde: Ulu kurtuluş düşü memleketimin.
Zülfü Livaneli - Kurtuluş Düşü 02:52
Zülfü Livaneli - Kurtuluş Düşü 40 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Atlının Türküsü Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Etnik Şarkı Sözleri: Mapusanelerde ışığıydı hürriyetimin Ekmeğimin katığıydı sürgünde Her biten akşamdaydı, her başlıyan günde: Ulu kurtuluş düşü memleketimin.
Mehmet - Sabahın Düşü Herşey Yalan 02:08
Mehmet - Sabahın Düşü Herşey Yalan 10 izlenme - 2 yıl önce Mehmet - Sabahın Düşü Herşey Yalan