Hoşgeldiniz!

düşünceli

Süt Kutusuna Kendi Sütünü Sağan Sekreter 00:59
Süt Kutusuna Kendi Sütünü Sağan Sekreter 1.664 izlenme - 2 yıl önce düşünceli insanın hali başka. kendi kahvesine biraz fazlaca süt kullanınca diğer iş arkadaşlarını düşünmeden edememiş bu hanım kızcağız efenim.
baby 00:34
baby 1.466 izlenme - 9 yıl önce
Kontrolden Çıkmış Tekerlekten Düşünceli Hareket 00:26
Kontrolden Çıkmış Tekerlekten Düşünceli Hareket 110 izlenme - 1 yıl önce Kontrolden çıkarak tehlikeli bir biçimde ilerleyen tekerlekten düşünceli hareket. Kontrolden çıkan tekerlek arabanın açık kalmış kapısını bakın nasıl kapatıyor.
Tuğçe Bürge - Düşünceli 04:40
Tuğçe Bürge - Düşünceli 58 izlenme - 1 yıl önce Tuğçe Bürge - Düşünceli (Yepyeni Video Klip) 2015 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/nefer26medya Söz - Müzik : Tuğçe Bürge Aranje - Mix : Özgür Bakkaloğlu Mastering : Mehmet Uğur Memiş Oyuncu : Deniz Işın Kamera : Emre Kurt, Esra Köleoğulları, Berk Önder Işık : Efraim Genç Kurgu : Berk Önder, Esra Köleoğulları Teknik Yönetmen : Emir Taha Yıldırım Sanat Yönetmeni : Esra Köleoğulları Görüntü Yönetmeni : Emre Kurt Yönetmen : Berk Önder Klibimize sponsor olan Folive ve Media Mask'a ve desteklerinden ötürü Fırat Kopmaz, Oğul Can Cansu, Barış Bağatur, Mert Erçin ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'ne çok teşekkürler. www.mediamask.tv www.folive.io
 İnce Düşünceli Yunan İcadı 01:39
İnce Düşünceli Yunan İcadı 55 izlenme - 2 yıl önce Komşumuz Yunanistan'da, bedensel engellilerin deniz banyosu yapması ve yüzmesi için yapılmış güzel düzeneğe bakın. Böyle ince düşünen insanlar, iyi ki varsınız.
düşünceli orangutan 00:13
düşünceli orangutan 76 izlenme - 4 yıl önce düşünceli orangutan
Dertli Düşünen Kedi  - HDomag 00:52
Dertli Düşünen Kedi - HDomag 55 izlenme - 1 yıl önce HDomag yine gülümsetecek, içinizi ısıtacak ama aynı zamanda içinizi burkacak bir çalışma ile sizlerle. Dertli kedimizin görüntülerini çeken HDomag'ın ilham perisi hemen bir fikir vermiş HDomag'a ve ortaya bu güzel mi güzel, eğlenceli mi eğlenceli montaj ortaya çıkmış. İyi seyirler.
Düşünceli orangutan 00:13
Düşünceli orangutan 69 izlenme - 4 yıl önce Düşünceli orangutan
Sürücüye yardım eden düşünceli kunduz 00:27
Sürücüye yardım eden düşünceli kunduz 21 izlenme - 1 yıl önce Sürücüye yardım eden düşünceli kunduz
Düşünceli Baba 00:06
Düşünceli Baba 18 izlenme - 1 yıl önce Düşünceli Baba Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Uyuyan Bebeğin Üzerini Örtmeye Çalışan Düşünceli Köpek 00:34
Uyuyan Bebeğin Üzerini Örtmeye Çalışan Düşünceli Köpek 10 izlenme - 10 ay önce Üzeri açık bir şekilde mışıl mışıl uyuyan bebek ve onu herkesten daha çok düşünen akıllı mı akıllı bir köpek. Böyle görüntüleri izledikçe insan gerçekten en iyi dostun bir köpek olduğuna inanıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."