Hoşgeldiniz!

düşünen

sonunu düşünen kahraman olamaz 00:59
sonunu düşünen kahraman olamaz 12.378 izlenme - 8 yıl önce www.facebook.com/Kopuquz.biz
Seks Düşünen Erkeğin Beynindeki Değişim 04:17
Seks Düşünen Erkeğin Beynindeki Değişim 5.493 izlenme - 3 yıl önce Seks düşünen erkeğin beyninde nasıl bir değişim oluyor? Discovery Science programıyla izleyerek öğrenelim.
Avea Yeni Reklamı - Fasülye Ve Düşünen Kedi! 00:56
Avea Yeni Reklamı - Fasülye Ve Düşünen Kedi! 3.466 izlenme - 5 yıl önce Avea Yeni Reklamı- Fasülye ve düşünen kedi!
Sad - Hengame 04:56
Sad - Hengame 3.412 izlenme - 7 yıl önce
Dj Ortaasyalı - Düşünen Ceset 03:50
Dj Ortaasyalı - Düşünen Ceset 5.253 izlenme - 11 yıl önce Sagopa Kajmer...
Sad - Salavat-I Şerif 01:20
Sad - Salavat-I Şerif 2.150 izlenme - 8 yıl önce sad ın muhteşem yeni albümünden muhteşem salavat . . .
akşam eve gidince hangi diziyi izliyorsunuz 00:58
akşam eve gidince hangi diziyi izliyorsunuz 2.055 izlenme - 7 yıl önce sona dikkat. -sonunu düşünen kahraman olamaz örtmenim d
Örtmenim Sonunu Düşünen Kahraman Olmaz 00:59
Örtmenim Sonunu Düşünen Kahraman Olmaz 1.117 izlenme - 8 yıl önce örtmenim sonunu düşünen kahraman olmaz
İnsan Gibi Yürüyen ve Gören Robotların Geleceği? 00:51
İnsan Gibi Yürüyen ve Gören Robotların Geleceği? 181 izlenme - 1 yıl önce İlk olarak bir insan gibi düşünmeye başlayabilirler. Sonrasında konuşabilir ve bir insan gibi görünebilirler... Bir insana "robot gibisin" demeden önce bir kez daha düşünün! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Allah'ın Varlığının Apaçık Delillerini Görebilmek 03:41
Allah'ın Varlığının Apaçık Delillerini Görebilmek 370 izlenme - 8 yıl önce allah kuran'da iman hakikatleri üzerinde düşünmeyi emretmektedir. bu nedenle tüm evreni kapsayan iman hakikatleri üzerinde düşünmek müminler için sürekli bir ibadet niteliğindedir. müminler iman hakikatleri sayesinde allah'ın sıfatlarını ve bu sıfatların üstünlüğünü daha iyi kavrayıp o'na daha fazla yakınlaşmaya çalışırlar. derin tefekkürleri sayesinde allah'ın ilim ve kudretinin sınırsızlığını gördüklerinden allah'a karşı duydukları korku kat kat artar.
Düşünen Adam 02:44
Düşünen Adam 354 izlenme - 8 yıl önce bil kazan
ölümü hatırlamanın alametleri 11:06
ölümü hatırlamanın alametleri 297 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette kişinin din ve dünya seadeti için pek büyük kazançlara sebep olan ölümü sık hatırlamanın hakiki alametleri nişanları anlatılmaktadır.
Düşünen Oyuncular Minecraft Animation İntro |HG Animation| 00:15
Düşünen Oyuncular Minecraft Animation İntro |HG Animation| 88 izlenme - 3 yıl önce Yardımlarından Dolayı ThieFX - Emir Can'a teşekkürler: https://www.youtube.com/channel/UCGJrmaydTfNRSqDnaLnOiGQ _________________________________________________________________ Web Sitemize üye olmayı unutmayın arkadaşlar. burada birçok konu anlatımlı derslere ulaşabilir ve yakında gelicek olan birçok derside buradan takip edebilirsiniz :D Sitemiz http://www.hganimation.com/blog/ Facebook https://www.facebook.com/pages/HG-Animations/240288226138144?fref=ts Animation by Hüseyin Gümüşçü
Snayper Swiyt - Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz 03:35
Snayper Swiyt - Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz 95 izlenme - 5 yıl önce Snayper Swiyt - Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz
Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk 00:14
Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk 81 izlenme - 6 yıl önce Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk
Pusat Araz 03:20
Pusat Araz 95 izlenme - 8 yıl önce zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır
Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk 00:14
Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk 71 izlenme - 6 yıl önce Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk
Christopher Hitchens  - Kendiniz Düşünerek Risk Alın 03:04
Christopher Hitchens - Kendiniz Düşünerek Risk Alın 57 izlenme - 3 yıl önce Yazar,gazateci ve köşe yazarı Christopher Hitchens'in otoriteyi, otoritenin getirilerini sorguluyor
Bazıları hâlâ hayvanların düşünemediğini sanıyor 06:13
Bazıları hâlâ hayvanların düşünemediğini sanıyor 2 izlenme - 1 yıl önce Pek çok hayvan (buna biz insanlar da dahiliz) problem çözme yetisine sahipler. Beyinlerini kullanmayı ve düşünmeyi gerektiren pek çok bilmecenin altından rahatlıkla kalkıyorlar. Ancak bugün hala ilkel inançlardan doğan bir söylem almış başını gidiyor: "Hayvanlar düşünemez, Allah aklı sadece insana bahşetmiştir." Kendimizi üstün görme anlayışına sahip olduğumuz ne yazık ki bir gerçek. Bu durum akrabalarımızın ve diğer canlıların başarılarını hep gözardı etmemize ya da önyargıyla yaklaşmamıza sebep oluyor. Sadece primatlar değil pek çok türden canlı bugün düşünmelerini gerektiren zeka problemlerinin üstesinden ustalıkla geliyorlar.
Kendi çıkarını düşünenler Türkiye'nin nasıl bir tehlike içinde olduğunu görmüyor 04:27
Kendi çıkarını düşünenler Türkiye'nin nasıl bir tehlike içinde olduğunu görmüyor 1 izlenme - 2 yıl önce Kendi çıkarını düşünenler Türkiye'nin nasıl bir tehlike içinde olduğunu görmüyor.