Hoşgeldiniz!

düşürmek

Yavşaklıkta Level Atlayan Adam 00:39
Yavşaklıkta Level Atlayan Adam 44.601 izlenme - 10 ay önce Metroya binmek için merdivenlerden inen bu kadına az sonra bir çok küfürü ve dayağı hak eden insan dışı varlıklar zarar verecek. Sarhoş olan bu varlıkları öldüresiye linç etmek doğru karar olsa gerek.
Iphone 6'yı Kutusundan Çıkardığı Gibi Düşüren Eleman 00:36
Iphone 6'yı Kutusundan Çıkardığı Gibi Düşüren Eleman 25.098 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz ayfon6 bugünlerde satışa çıktı ya da nerden bilceksiniz aman öf bana ne. İşte bu eleman da kuyruğa girip iphone 6 çıkar çıkmaz alanlardan. Çıktığı gibi de canlı yayında istemsiz drop test yapmış.
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 01:10
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 12.208 izlenme - 2 yıl önce 15. Dünya Atletizm Şampiyonası'nda 200 metre finalini 19.56 koşup şampiyon olan Usain Bolt yarış sonrası tribünleri selamlarken başına görünmez bir kaza gelmiş. İzliyoruz.
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkartan Adam 00:55
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkartan Adam 12.033 izlenme - 3 yıl önce Abimiz yoldan geçerken galiba son gelen arabayı farkediyor ve yolun karşısına geçmeye hazırlanan kızı da arabanın hızlı gelişinden olsa gerek çekmek suretiyle yardım etmek istiyor ama ...
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 00:28
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 5.249 izlenme - 2 yıl önce Polislerin kendilerini yakalayıp yeniden kampa götürmesinden kaçan binlerce mülteciyi görüntüleyen kadın kameraman, sırf daha iyi görüntü alabilmek için kucağında çocuğu olan bir mülteciye çelme taktı. Çelmeye takılan mülteci ise çocuğuyla yere düştü.
İtfaiyecinin Kurtarmak İstediği Kadını Yere Düşürmesi 03:01
İtfaiyecinin Kurtarmak İstediği Kadını Yere Düşürmesi 3.460 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da çekilen yürek burkan görüntüler efendim. Metrelerce yükseklikteki apartmanda mahsur kalan kadını itfaiye kurtarmak istiyor. Ama ortaya hiç beklenmedik kötü bir sonuç çıkıyor. Kendini itfaiye merdivenine atayım derken aşağı düşen kadını son anda itfaiye elemanı tutmayı başarıyor. Bir süre sonra gücü biten itfaiye kadını elinin arasından kaydırıyor. Metrelerce yükseklikten düşen kadın hayatını kaybetmiş. Kazanın da, acemiliğin de böylesine yuh artık diyorum.
Kurban Eti Taşır Gibi Hasta Taşımak 00:19
Kurban Eti Taşır Gibi Hasta Taşımak 1.840 izlenme - 2 yıl önce Güzide şehrimiz İzmir'de meydana gelen hadisede, profesyonel sağlık ekiplerinin kontrolünde hastamızın sedyeden düşmesine şahit oluyoruz. Ne demişler Allah hastaneye kimseleri düşürmesin. Sağlam adamı öldürür bunlar. Neyse la birşey demiyorum.
Sosyal Deney - Sokakta Dildo Düşürmek 02:11
Sosyal Deney - Sokakta Dildo Düşürmek 1.411 izlenme - 3 yıl önce DennisCeeTv adlı YouTube kanalı tarafından yapılan güldürürken yüz kızartan sosyal deney.
Küçük Kızı Kucağından Düşürdü 00:25
Küçük Kızı Kucağından Düşürdü 971 izlenme - 3 yıl önce Küçük Kızı Kucağından Düşürdü
Yaza Yaza Düşürdüm Hükümeti! - Ertuğrul Bilda 03:53
Yaza Yaza Düşürdüm Hükümeti! - Ertuğrul Bilda 1.014 izlenme - 2 yıl önce Hababam sınıfı filminden Kül yutmaz karekteriyle hatırladığımız Ertuğrul BİLDA'nın çöpçüler kralı filminde Apartman sakini - Sahte köşe yazarı tiplemesi. Hayâl dünyası geniş (palavracı) diyelim benzeri karekterlerle çevremizde sıklıkla karşılaşmamız mümkün. Çöpçüler kralı filminden bildiğimiz bu karekter sebebiyle bazen çevremde "Yazıyorum bunları gazeteye" demişliğimiz olmuştur.
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 00:09
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 354 izlenme - 9 ay önce Akşam vakti otobüs durağında otobüsün gelmesini bekleyen iki yolcu kötü bir eşek şakasına maruz kalır. Hem de çok kötü bir eşek şakası.
Maçta Raketi Düşürmek - Gael Monfils 00:54
Maçta Raketi Düşürmek - Gael Monfils 825 izlenme - 3 yıl önce Fransız tenisçi Gael Monfils maç esnasında raketi elinden düşürüyor daha kötüsü bunu farketmiyor,izliyoruz.
iPhone 6'yı 2100 metreden düşürdü, sonuç inanılmaz 01:15
iPhone 6'yı 2100 metreden düşürdü, sonuç inanılmaz 663 izlenme - 3 yıl önce 2100 metre yükseklikten iPhone 6 Plus düşüren adam, GPS sinyali sayesinde telefonu bulmayı başardı. Cepte bile bükülen iPhone'un bu yükseklikten düşünce çalışmaya devam etmesi inanılmaz
Cenazeyi Tabuttan Düşürüp Fark Etmemek 00:49
Cenazeyi Tabuttan Düşürüp Fark Etmemek 508 izlenme - 2 yıl önce Skandal görüntülerin çekildiği ülke Endonezya. Hayatını kaybeden bir kişi tabutla toprağa verilmek üzere köy yolundan götürülürken bir anda tabutun alt kısmı açılıyor ve kefenlenmiş ceset yola düşüyor. Tabuta omuz verenler ise olan bitenden habersiz. Arkadan gelenler boş tabutu taşımaya devam eden erkekleri çağırıp cenazeyi tekrar tabuta koymasını istiyor.
Anadolu Ajansına Özel Helikopter Düşürmek - Suriye 01:20
Anadolu Ajansına Özel Helikopter Düşürmek - Suriye 1.075 izlenme - 3 yıl önce Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) mensupları, Anadolu Ajansı ekibinin önünde Suriye ordusuna ait bir helikopteri termal füzelerle düşürmüş. AA muhabirinin röportaj için orada bulunduğu esnada tam da ellerindeki füzelerden bahsederlerken olduğu söylenmiş bu videonu haberinde. Durun bak nasıl da oluyor der gibi bu olayın olması da yuhh ulan ısmarlama helikopter mi düşürttünüz dedirtti bana doğrusu.
Sosyal Deney - Sokakta Dildo Düşürmek 02:11
Sosyal Deney - Sokakta Dildo Düşürmek 975 izlenme - 3 yıl önce DennisCeeTv adlı YouTube kanalı tarafından yapılan güldürürken yüz kızartan sosyal deney.
Iphone 6'yı Kutusundan Çıkardığı Gibi Düşüren Eleman 00:36
Iphone 6'yı Kutusundan Çıkardığı Gibi Düşüren Eleman 640 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz ayfon6 bugünlerde satışa çıktı ya da bilmiyorsunuzdur aman öf bana ne. İşte bu eleman da kuyruğa girip iphone 6 çıkar çıkmaz alanlardan. Çıktığı gibi de canlı yayında istemsiz drop test yapmış.
Sosyal Deney - Yere Cüzdan Düşürmek 04:11
Sosyal Deney - Yere Cüzdan Düşürmek 619 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da yere cüzdan düşürüp insanların tepkilerini ölçmek için yapılmış deneyden Polonya halkının yolsuzlukla işinin olmadığı sonucuna varıyoruz.
İtfaiyecinin Kurtarmak İstediği Kadını Yere Düşürmesi 03:01
İtfaiyecinin Kurtarmak İstediği Kadını Yere Düşürmesi 681 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da çekilen yürek burkan görüntüler efendim. Metrelerce yükseklikteki apartmanda mahsur kalan kadını itfaiye kurtarmak istiyor. Ama ortaya hiç beklenmedik kötü bir sonuç çıkıyor. Kendini itfaiye merdivenine atayım derken aşağı düşen kadını son anda itfaiye elemanı tutmayı başarıyor. Bir süre sonra gücü biten itfaiye kadını elinin arasından kaydırıyor. Metrelerce yükseklikten düşen kadın hayatını kaybetmiş. Kazanın da, acemiliğin de böylesine yuh artık diyorum.
Cenazenin Düşürülmesi 00:27
Cenazenin Düşürülmesi 256 izlenme - 2 yıl önce Efendim olay nerede geçiyor bilmiyorum. Ancak bir cenaze taşınması olayı var. Taşınırken de tabutun altı açılıyor ve cenaze yere düşüyor. İzleyelim..
Bmw Kaldıramayan Çekici 01:05
Bmw Kaldıramayan Çekici 436 izlenme - 3 yıl önce Tek suçu modifiye olan güzelim Bmw'ye biz türklerin malca aracı kaldırmasını izliyoruz iyi seyirler arkadaslar .. Not: Bu araç benim olsaydı oradaki herkesin ammına koyardım ama neyse benim olamaz zaten amk çulsuzun tekiyim lan ben.
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur 02:05
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur 313 izlenme - 3 yıl önce Sosyal deneyciler' Dubai'de zengin bir adamın cüzdanını düşürmesi halinde neler yaşanacağını merak edip bunu birebir deneyerek ögreniyorlar
Polisin Düşürdüğü Şarjörü Eylemcinin Teslim Etmesi 02:25
Polisin Düşürdüğü Şarjörü Eylemcinin Teslim Etmesi 459 izlenme - 3 yıl önce İstiklal Caddesinde gruplara yapılan müdahale sırasında Çevik Kuvvet ekiplerinde görevli bir polis memuru şarjörünü düşürdü. Yerdeki şarjörü alan bir gösterici, olay yerinde görevli sivil memura teslim etti. Bu sırada sivil polisin mesai arkadaşı da yerde bulduğu ikinci bir şarjörü arkadaşına teslim etti. Şarjörleri cebine koyan sivil polis, daha sonra meslektaşlarının yanına giderek şarjörün sahibini aradı.
çaktırmadan telefon numarası vermek :d 00:25
çaktırmadan telefon numarası vermek :d 1.317 izlenme - 7 yıl önce profesyonel çapkın
Koca Kamyonu Düşürmek 00:19
Koca Kamyonu Düşürmek 511 izlenme - 5 yıl önce
İniş Sırasında Bomba Düşürmek - Kameramanın Son Anları 00:21
İniş Sırasında Bomba Düşürmek - Kameramanın Son Anları 397 izlenme - 3 yıl önce Sanıyorum ki bir Amerikan F4U Corsair savaş uçağı,uçak gemisine iniş sırasında bombasını düşürerek hem kendi hayatına hem de kameramanın hayatına son veriyor.
iPhone 6'yı Düşüren Çocuğa Kemal Kılıçdaroğlu Çok Kızdı 01:14
iPhone 6'yı Düşüren Çocuğa Kemal Kılıçdaroğlu Çok Kızdı 325 izlenme - 3 yıl önce İphone 6'yı aldıktan sonra açarken heyecandan yere düşüren çocuğa Kemal Kılıçdaroğlu' nun Sert yanıtı '' Bunu yapabilmek için ileri derecede gerizekalı olmak lazım'' diyor.
iPhone 6'yı Kutusundan Çıkardığı Gibi Düşüren Eleman 00:36
iPhone 6'yı Kutusundan Çıkardığı Gibi Düşüren Eleman 273 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'daki ilk iPhone 6'yı alan adam kameralar karşısında heyecanlandı ve açar açmaz kuturdan düşürdü. .Dakka Bir Gol Bir Haber Kanalı Naptın Ödeyin Adamın Iphone6 Parasını.
Bakan Uçak Düşürdü 00:52
Bakan Uçak Düşürdü 482 izlenme - 4 yıl önce Hava Kuvvetleri Komutanlığı envanterine alınan F-16 Simülatör Eğitim Merkezi, düzenlenen törenle açıldı. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, açılış töreninde kullandığı F-16 uçağını düşürdü.
Çatıdan Karlar Nasıl Düşürülür 00:20
Çatıdan Karlar Nasıl Düşürülür 450 izlenme - 7 yıl önce çok güzel kar düşürülmesi